BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 5 miesiąc temu #807405 przez anjaa18
Hej dziewczyny :)
Co do terminu to mimo tego, że znam dzień zapłodnienia to i tak lekarz na to uwagi nie zwrócił, i różnica według terminu z miesiączki a dniem zapłodnienia to jakiś tydzień, ale co tam przecież lekarze lepiej wiedzą echhh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807406 przez Edi28
Ja zamówiłam z apteki ceratkę higieniczną Canpol za 2,49 zobaczymy co to, jak przyjdzie, jeżeli mnie nie zadowoli, to poszukam czegoś innego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807411 przez Aneteczka
Edi jak teraz patrze na te moja, to pisze ze to jest do przewijania... czyli chyba bardziej zeby zabrac ze soba jak sie gdzies jedzie a nie stricte pod przescieradlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807433 przez zubi
Ja do przewijania małej na wyjazdach kupiłam dwie flanelowe pieluchy przy czym z jednej strony jest ceratka nie przepuszczająca.
allegro.pl/sliczne-i-bardzo-praktyczne-p...tki-i3715749799.html - akcja zakończona ale od tego sprzedawcy nabywałam

Natomiast na materac zakupiłam na allegro podkład pod przescieradło z gumką aby się nie przesuwał . Jest miłe w dotyku i dużo nie kosztowało- a ostatnio nalewałam na nie wody by sprawdzić czy na prawdę nie przecieknie i zdało próbę.
allegro.pl/ochraniacz-na-materac-pod-prz...120-i3706616736.html

w/w produkty polecam.

Bo to z tymi terminami jest różnie, tak czy inaczej bliżej rozwiązania z każdym dniem :) wyprawkę trzeba uzupełnić i po nowym roku być gotowym :) ciekawa jestem która z nas się pierwsza rozpakuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807518 przez aska27
Co do terminu porodu to się wtrące.. połozna podczas pierwszego mojego porodu mowiła,ze nawiarygodniejszy termin jest napisany na pierwszym zdjeciu z USG. Jesli macie sprawdźcie.
Potem to jest róznie,bo dzieci rosna i większe jak moje :blink: i mniejsze są.

Mam nadzieje,ze kazda z nas urodzi w terminie,oby tylko nie za szybko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807535 przez tweety1992
No u mnie to wychodziło na 28 lutego także tego się trzymam. Bo potem się zmieniło na 1 marzec a ostatnio na 4 marzec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807598 przez Aneteczka
ja na pierwszym usg mialam 7 luty. Ale ostatnio na wizycie lekarz mi powiedzial, ze w razie cesarki bedziemy sie koic koncem stycznia. Ma specyficzny sposob bycia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807620 przez kasiek21
dzień dobry :-)

ja dzisiaj tylko wszystko tak w skrócie... wyciągałam wczoraj soczewke i zatarlam sobie oko. a wiec dzis odpoczynek od laptopa i w ogole.

ale chcialam sie pochwalic ze kupilam stanik do karmienia. za cale 17 zl!! nowiusienki!! :-) majty poporodowe i kapcie pod prysznic. i dzis pakuje torbe do szpitala z siostra ma i szykujemy ciuszki na wyjscie ze szpitala. :-) a potem tylko czekac. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807629 przez aska27
Aneteczka napisał:

ja na pierwszym usg mialam 7 luty. Ale ostatnio na wizycie lekarz mi powiedzial, ze w razie cesarki bedziemy sie koic koncem stycznia. Ma specyficzny sposob bycia :P


:cheer:

u mnie podobnie.. chociaz, mimo wszystko bedę próbować namówić na luty... no chyba,ze trzeba będzie to juz inna sprawa.

Tweety terminy bardzo zbliżone :) moze jednak uda ci isę być mamą z lutego :) Tak czy siak, Adrianek to mała rybka będzie :)

Kasiunic tylko czekać :blink: to ja Ci się przyznam,ze kupiłam majty poporodowe i niezły zapas wkładek laktacyjnych min BabyOno na noc te o których kiedyś pisałyśmy
www.abcmalucha.eu/529,babyono-wkladki-la...t-gratis-031-60.html

niestety maści na brodawki nie kupiłam,bo nie było,ale za to witaminki dla dziadków kupione :laugh:


a my dzisiaj z mezem robimy remont akwarium u moich rodziców, przyda mu się generalne sprzątanie.. ale czasochłonne to jest BARDZO! Dobrze,ze nasze akwarium czyściutkie hehe
Nie ma to jak sobie wymyslać robotę :blink:

aaa nadal mam ochotę na lody "made in" McDomalds :P

ach, dziewczyny jaki chwile grozy przeżyłam. Byłam z Mikołajem w sklepie, dość wysokie schody tam były i bez poręczy wiec go trzymałam,ale nie zauważyłam jak włożył paluszki miedzy zawiasy i zamknęłam drzwi!!!! Jak zaczął płakac nie wiedziałam co się dzieje,szybko wyjęłam rączkę,ale paluszki całe sine. Az mi słów brak,zeby to opisać. Słabo mi się zrobiło, myslałam,ze będę płakać z nim, przytuliłam go, wycałowałam.. na szczęście chyba nic złego się nie stało, paluszkami rusza, nie spuchły. Kurcze,przez swoją nieuwagę, chociaz przeciez własnie starałam się upilnować,zeby nic się nie stało,ale mogło być źle, echhh Teraz śpi, paluszkami rusza wiec będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807633 przez andzia90
Hejka ja dziś bez humoru :( jakiś dzień do du**. Ja od poniedziałku zaczynam prac ciuszki małego i pakować torbę do szpitala , bo przez ta szyjkę to nic nie wiadomo :) Mam nadzieje ze mały wybierze taki termin odpowiedni dla wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807665 przez aska27
andzia głowa do góry, pomyśl jaki przyjemny czeka Cię poniedziałek :)
masz racje,ze lepiej być przygotowaną niż się niepotrzebnie stresować,ale wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807675 przez Sarenka
Hej, ale ponury dzień. Też humor mam kiepski. Trochę sprzątałam, zrobiłam prasowanie, teraz się zbieram do porządków w kolejnej szafie. Wczoraj się nie doczekałam zakupów z mężem, dziś wieczorem dopiero pojedziemy, jak Mąż z pracy wróci. Jeszcze muszę ogarnąć dziś klatkę schodową, bo to Nasza kolej...
Zubi doszło to okrycie kąpielowe? Jak wrażenia?
Ehhh...
Dziś po raz drugi w całej mojej ciąży śniła mi się Mała już poza brzuszkiem. I że miałam problemy z karmieniem i trzymaniem Małej na rękach...
Często mówią, że sny o narodzonym już Dziecku - takie jakieś kiepskie sny - są przejawem takich obaw jakie mamy w głowie. I rzeczywiście u mnie się zgadza. Pierwszy sen też był podobnej treści, a to faktycznie taka moja trauma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807678 przez asla88
Czesc....... Moze uda Wam sie tutaj troszke mi pomoc. Moj problem polega na tym, ze nie wiem za bardzo KTO JEST OJCEM MOJEGO DZIECKA. Wiem , ze bedziecie mnie potepiac wyzywac i oceniac, ale moze ktorejs z Was uda sie jeszcze rozwiazac ten problem choc w 80%. Okres mialam 03.07.2013 trwal jak zwykle 4 dni czyli do 7.07 , a 8 lipca uprawialam seks z panem numer 1 byl to stosunek przerywany bez zabezpieczenia, mozna powiedziec ze stosunek doglebny trwal moze 2 minuty , a skonczyl poza mna jakies5 minut pozniej . Pozniej pogodzilam sie z moim chlopakiem po 3 miesiacach i uprawialismy seks 17lipca 20lipca 21lipca 22lipca 24lipca byly to stosunki rowniez bez zabezpieczenia ktore konczyl we mnie ( wiec teoretycznie uwazam go za ojca,ale i tam mam troche myslowke... ) 17 sierpnia dowiedzialam sie ,ze jestem w 5tygodniu ciazy ciaza stwierdzona pzrez ginekologa robione 1 usg i maly pecherzyl plodowy. 26 wrzesnia byl 12 tydzien ciazy , 1 termin porodu na 10kwietnia(z miesiaczki) 2 termin porodu stwierdzony u lekarza prywatnie 18.04.14 +- 5dni bylo to stwierdzone w ok 12 tygodniu, a w 22tygodniu na usg polowkowym 13.04.14 i ten termin juz jest do dzis, w czwartek ide na usg 4d i wtedy zobaczymy jaki wiek ciazy mi okresla tym razem. Moj okres trwa mniej wiecej co 31/32 dni czasami dluzej 38 dni czyli jest srednio regularny trwa zawsze 3/4 dni czasami mala reszta 5 dnia . Kto moze byc ojcem mojego dziecka ? czy 10dniowa roznica miedzy nimi to za malo by uznac ze ojcem jest ten 2 chlopak ? prosze pomozcie . Z gory dzieki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807685 przez Adziaaa
asla88 ojciec dziecka to na pewno Twój chłopak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807700 przez kasiek21
ah miałam się wam jeszcze pochwalić... podjęliśmy decyzjie i nasz syn będzie Igor-Jan :-D chociaż zapewne większość rodziny będzie wołać jasiek :-D a i mi z dnia na dziec coraz bardziej sie to podoba :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl