BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 9 miesiąc temu #720585 przez Dariii44
aska27 napisał:


Podsyłam link do gazetki Agata Meble /bardzo lubię/ BABY - letnie promocje, gdyby ktoś szukał dla starszego dziecka czy myślał już przyszłościowo :)

www.agatameble.pl/produkty/promocje/gazetka-agata-baby#/page/1


A propo agaty i myślenia przyszłościowego - kolekcja barcelona - rewelacyjna sprawa - łóżeczko które można przekształcić w tapczanik dla starszaka. A do tego bardzo piękna seria mebelków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720615 przez aska27
Dariii rzeczywiście bardzo ładne meble!

Marudka fajnie,ze miałąs szanse napatrzenia się na bobaska,moze rzeczywiście będzie synuś :)
Fajnie,ze wszystko dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720865 przez kasiek21
dzien dobry :-)

uf co za upal. nie da sie normalnie funkcjonowac !! Boze daj mi troche deszczu :-(

czuje sie tragicznie, ten upal wykancza, wczoraj caly dzien tak strasznie bolala mnie glowa ze az plakalam z tego bolu :-(
po domuchodze w samych majtkach, i tak samo spie, ale nawet to nie wiele daje :-(

jutro mam lekarza na 17.20 nie mam pojecia jak ja sie tam doczolgam. :-(

dziewczyny!!! szalenstwo!!! za kanapke z maslem i pomidorem dam sie pokroic !!! :-D

marudka
alez bylo ci dobrze :-D ja to bym chciala moc zaglodac do malenstwa codziennie :-D i przydaloby sie to smieszne urzadzenie ktore asia mam pokazala prawie na samym poczatku forum :-D

juz w niedziele wielka wyprowadzka, a ja nawet nie zaczelam sie pakowac :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720881 przez aska27
Kasiu wiadomość w sam raz dla Ciebie :blink: www.rmf24.pl/raport-wakacje/pogoda/news-...lodzenie,nId,1007429

Wcinaj pomidorki są zdrowe,a o tym czasie najlepsze :)

Ja mam dziś wizytę u lekarza o 19.30 /troszkę wcześniej niż zwykle/ nie mogę się doczekać,ale tez bardzo się denerwuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720970 przez aisod
Dzień dobry!

Powodzenia na wizytach dziewczyny! Czekamy na wieści co u Waszych maleństw :)

Kasiek ja to mam odwrotnie ochoty na same niezdrowe rzeczy :P W zeszłym tygodniu zjadłam "zupkę na szybko", bo już za mną chodziła od paru dni i przeszło na szczęście :D

Darii fajne te mebelki, tylko jeszcze w totka pasowałoby wygrać ;)

Marudka to się faktycznie naoglądałaś :) JA też lubię USG :) to bijące serduszko, super sprawa :)

Aska Twój synek ma same dwójki w suwaczku ;) Fajnie to wygląda :D

dziś u mnie kolejne upały... Jak z Miśkiem wyszliśmy o ósmej rano z domu to w cieniu było już 30 stopni... teraz to będzie dużo więcej :/ Nie ma czym oddychać normalnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721043 przez kaSia195
hej kochane dziewczyny....
u nas dzisiaj chłodno.. bo ogólnie to z mężem jesteśmy w DE.... wreszcie jeden dzień bez upałów.... bardzo mnie to cieszy...
chyba żadna z was nie ma takiej sytuacji jak ja... chodzi mi o to zgrubienie na karku u dzidziusia.. teraz na ostatniej wizycie nic tam nie było i już mam nadzieje ze nic nie będzie ze nasza kruszynka będzie zdrowa... Modlę się o to codziennie
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie ;* :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721067 przez missyy
dzień dobry :)

jeszcze 3 długie dni i idę na urlop. :cheer: póki co znowu upał. O 4 nad ranem przeszła u nas burza i tak malo dała,bo znów parno.
A ze śmiesznych rzeczy, moj pęcherz to działa jak w zegarku, codziennie budzę się 3:30-4.00, bo mnie ciśnie :silly: a potem juz znowu zasnąc nie mogę drugi raz.

Aisod w tamtym tygodniu miałam zachciankę na zupkę chińską, raz czy dwa nie zaszkodzi. A wczoraj wracałam z pracy, a z okna kkamienicy wydobywał się cudny zapach schabowego. Wiec co? Dalej do sklepu i do chaty robić o 20 kotlety. Haha. Mąż zadowolony, bo
sam miał ochotę. :lol: :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721109 przez aska27
aisod ja tez mam ochotę na niezdrowe paskudztwa... jakos tak mnie ostatnio naszło.

Mikołaj rzeczywiscie dziś dwójkowy :laugh:

kaSia będzie dobrze, współczuję nerwów. A kiedy badania?


Missyy ja chodzę dokładnie co 3h do WC, dzień czy noc, nie ma znaczenia.
U nas tez nad ranem burza, na początku fajnie,powietrze z rana takie rześkie.

Z tymi kotletami to rzeczywiście musiały za Tobą "chodzić" :blink: taki nasz przywilej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721180 przez kaSia195
Hej miałam w tamtym tyg. usg i wszystko z dzidizusiem w porządku... 9cm szczęścia ;) rozwiaja się prawidłowo i nie było widać zadnych nieprawidłowości.... pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721374 przez aska27
kaSia Super! :)

U nas też dobrze, dzidzia pomierzona, podglądnięta :blink: na początku grzeczniutko sobie leżała,a gdy się chyba zorientowałą,ze ma podglądaczy zaczęła się wyginać, pomachała nóżką, aż wreszcie obróciła się do nas pupką i koniec oglądania :blink:

Wyniki badań ok.
Tylko niestety kolejna wizyta dopiero za 6 tyg :cheer: 18 września. Najważniesze,ze wszystko jednak jest dobrze.
Tylko ja dziś się nie czuję najlepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721445 przez Moni@
Ja to bym mogła Wrapy classic żreć na kilogramy i pomidorki oczywiście.
Moja siostra urodziła na dniach synka Natana, mały on 52cm a gruby niesamowicie -4kg , pięć podbrudków i pare długich kreconych czarnych włosów, nie wiedzieć po kim, bo oni blondyni :-D i reszta dzieci też jasny blond :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721459 przez missyy
aska27 napisał:

kaSia Super! :)

U nas też dobrze, dzidzia pomierzona, podglądnięta :blink: na początku grzeczniutko sobie leżała,a gdy się chyba zorientowałą,ze ma podglądaczy zaczęła się wyginać, pomachała nóżką, aż wreszcie obróciła się do nas pupką i koniec oglądania :blink:

Wyniki badań ok.
Tylko niestety kolejna wizyta dopiero za 6 tyg :cheer: 18 września. Najważniesze,ze wszystko jednak jest dobrze.
Tylko ja dziś się nie czuję najlepiej.



Aśka, to super, że maleństwo zdrowe. Przy okazji mogłaś je sobie popodglądać, heh, teraz dzidzia większa, to widać juz jej ruchy wyraźnhej.
Juz dobry miesiak minie jak mojego maleństwa nie widziałam, więc chyba się popłaczę na usg :P a ostatnio to taka mała drobinka jeszcze była!

Jeszcze tylko jutro i urlop :cheer: :cheer:
wczoraj znów wrocilam i padlam plackiem na lóżko, aż M się przejął i do roboty nie kazal mi isc :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721516 przez aska27
Monika GRATULACJE dla siostry :) Faktycznie duzy chłopiec :blink: Mój synek tez ważył 4kg,ale miał 60cm.
Z tymi włoskami to podejrzane hehee :blink: żartuję oczywiście!

Missyy odpoczywaj... póki mozesz,a co!
Faktycznie fajnie zobaczyć dzidzię,ale tez upewnic się,ze jest wszystko dobrze.


Padam na twarz,nic mi się nie chce..a tutaj obiad do zrobienia czeka..echh


aaa termin mam na 6 lutego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721577 przez aisod
kaSia Ty się nie przejmuj teraz tym zgrubieniem, bo skor znikło to raczej go nie będzie ;) a z USG to nigdy nie wiadomo co tam dokładnie widać, bo ile się słyszy o przypadkach, że ma być chłopak, a rodzi sie dziewczyna i odwrotnie, tkże często ten obraz jest przekłamany :P

aska mi też się nic nie chce, a mnie jeszcze składanie prania czeka :) fajnie, że wszystko dobrze u maluszka.

Moni@ gratulacje dla siostry! U nas Misiek też był czarny po porodzie, a my oboje blond, a teraz ma jasny blond włosy, wpadające w biel :P Teraz ma kawał chłopa do noszenia :D

missy, jak mąż karze odpoczywać to odpoczywaj :P Chłopa trza słuchać ;)

U nas upałów ciąg dalszy, no i ciąg dalszy lenia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721616 przez kasiek21
witam sie z wami mamuski w jakrze paskudnie goracy czwartek :-(
leze na samych majtach i nadal zdycham :-( a do tego na 17,20 mamy wizyte u lekarza, mam pecha do tych wizyt bo zawsze wtedy jest najcieplej, a ja po prostu nie funkcjonuje :-( a jeszcze czeka mnie pakowanie eh porazka.

moni@
gratulacje dla siostry :-)

asia
fantastycznie ze malenstwo podgladniete... ja dzis raczej nie mam szans na podgladniecie...

kanapek z pomidorem ciag dalszy :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl