BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #761377 przez Loca
Bebetto wyglada bardzo obiecujaca, bede musiala meza wyciagnac zeby na zywo obejrzec te wozki, ten bebetto widze ze super sie sklada, maz chce wozek do 1000 zl nie wiem czy pojdzie na drozszy ale warto wziac pod uwage rozne opcje 200 zl wiecej to znowu nie jest taki straszny majatek.... eh czuje ze ciezka przeprawa bedzie. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761384 przez roma4
muszę Wam napisać ,że oglądałam na alegro wózek MAXI COSI 3 w 1 i nawet mi przypadł do gustu no i cena nie jest wybujała bo około 650 zł oczywiście uzywany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #761392 przez pala813
Darmag, Loca sama sie nad nim zastanawiałam ale na 3 pietro potrzebuje czegoś lżejszego :)
Roma ale maxi cosi mura 4, 3 czy jakiś inny? Jak ten to cena bardzo dobra one po 3 tysiace sa nowe :)
Kompletnie nie chce mi sie nic robić i chyba zrobie sobie zupe chinska bo nie mam weny na zadne gotowanie. Musze psa wykapać bo mi tu smierdzi pod nosem :) :laugh:
a tak sie pcha na kolana ze nie moge jej wywalic tylko dlatego że wydaje mi sie smierdzi :blink: :) mąż mówi ze nie czuje nic :) w sumie nie ma z czego smierdzieć bo przeciez mało co wychodzi i nie ma sie gdzie wytarzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761397 przez roma4
pala maxi coci muran 3 w 1 jest teraz na alegro w używany ale nie zle wygląda a słyszałam ,że to dobra firma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761398 przez Ani-ta
Witam,

Ja też miałam sporo do nadrobienia ale nie będę odpisywała tak szczegółowo jak Pala ;) swoją drogą podziwiam cię za tak szczegółowe odpowiedzi dla każdej :kiss:
nie mam coś weny ostatnio na pisanie wybaczcie :(

Co do wózków to ja Bartusia w gondoli woziłam do kwietnia w kwietniu chyba też czyli 7 m-cy, więc teraz myślę że na jesień trzeba będzie przenieś się do spacerówki ;) a do spacerówki zawsze można dokupić takie fajne śpiworki przy niektórych wózkach są chyba nawet w gratisie ;) i wtedy dziecku będzie ciepło i na sanki one też się nadają :laugh:

a co do bujania dziecka fajne są takie leżaczko-bujaczki. U mnie wózek służył tylko do spacerów :blink:

kojka jak wizyta :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761399 przez Loca
Dobrze, ze ja kota kapac nie musze :silly: poki nie ziewnie to nie smierdzi ;) albo jak z kuwety wyjdzie :unsure: ze to takie 2 kg kolorowe wlochate stworzenie tyle smrodu potrafi naprodukowac...gdzie to sie miesci w tym kocie :ohmy:

Pala, ja tez na 3 pietrze mieszkam, ale sasiedzi wozki na polpietrze zostawiaja i widze, ze poki co nic nie zniknelo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #761400 przez agnesss
Cześć Dziewczyny:)
Wpadłam się przywitać. Nie będę się rozpisywała bo naszło mnie dziś na placki ziemniaczane i właśnie jestem w trakcie ich pieczenia :D
Jeśli chodzi o wózki ,to my mamy wybrany taki wozkirybnik.pl/249,275,Kategoria.aspx
Kolor na żywo jest o niebo lepszy :)
buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #761404 przez Loca
Agness cos czuje, ze Rybnik bede musiala odwiedzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761406 przez pala813
Roma masz racje Maxi Cosi to całkiem fajna firma :)

Loca uśmiałam się czytając Twój post :laugh: :) moj pies ma też ok 2,5 kg chociaz teraz chyba cos jej sie przybrało, śmieje sie ze na zime gromadzi :)
Super że możecie takie miejsce gdzie mozecie postawic wózek, u nas nikt czegoś takiego nie praktykuje, nie wiem czy miałabym do czego wracać na następny dzień :) :silly:

Ani-ta dziewczyna narzekały, że cicho strasznie to im dałam zajęcie na chwile :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761409 przez darmag21
Agnesss tez bardzo fajny,powiem wam, ze dla nas wybor ikupno wozka jest taki sam jak dla mezczyzny kupno samochodu, a to kola pompowane a to to, hehe... smiac juz mi sie chce, ale to takie przyjemne nieprawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761411 przez Ani-ta
Pala ale ja nie narzekam że tyle napisałaś jestem pod wrażenie po prostu :lol:

darmag porównanie doskonałe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761499 przez claudii09853
hej laseczki ja właśnie wróciłam z miasta i kupiłam pierwsze body dla naszej kruszynki w kolorze różowym :) powstrzymać się nie umiałam i je wzięłam a do tego dostałam małą różową czapeczkę gratis.....jupiiii :) jeju jaka dumna chodzę że te body wzięłam :)

I byłam sobie na naleśniku z serkiem,truskawkami i z polewą czekoladową a najlepsze to że jedna dziewczyna klientka też była w ciąży i jadła to samo co ja hehehe....chyba wszystkie ciężarne mają takie smaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761516 przez darmag21
Mała rzecz a cieszy, ja sie tez ciesze z kazdej zakupionej rzeczy,malo tego ogladam ja pol dnia po 500x.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761534 przez roma4
masz racje darmag ja te parę ciuszków co mam już przeglądałam kilka razy i na przekładałam się z półki na półkę,,,,,,,, :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #761538 przez roma4
a muszę wam napisać ,że jeżeli będzie tak jak ma być synek to wymyśliłam dzisiaj imię dla niego marcel co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl