BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #737422 przez Porto1987
Jednak zjadłam zupę ze smakiem. Weź tu człowieku dogódź :P

No strasznie wieje i dlatego pewnie się tak czujesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737491 przez darmag21
Eh, nam teraz ciezko dogodzic, ale to taki urok :) teraz gotuje kolby kukurydz ipotem z maselkiem i odrobina soli, przepyszna, nie wiem czy jadlyscie a jak nie to koniecznie sprobujcie, bo ja dopiero dalam sie przekonac tego sezonu i sprobowalam.

A gulaszowa zupke uwielbiam, duzo warzyw... i mi chyba podsunelas pomysl na jutrzejszy obiad :)

Chcialam sie pochwalic ze moj pierwszoklasista dzis dostal pierwsza 5 :) strasznie sie maly cieszy bo to motywuje do kolejnej pracy i juz nawet zadanie domowe dzis bylo, jak to szybko przystepuja do dzialania.

Szkoda ze ja nie mam takiej motywacji do dzialania bo tyle rzeczy zdalo by sie ogarnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #737502 przez faza56
Gratulacje dla Kacperka! Szybko teraz w szkole zaczynają! Już prace domowe, oceny! Pewnie motywacja od razu wzrosła do 100% i na pewno już się nie może doczekać kiedy jutro do szkoły pójdzie ;)

Ehhh.... mnie coś podbrzusze zaczyna boleć. Chyba muszę sobie zrobić wieczór pod kocem z kubkiem ciepłego mleka i dobrym filmem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737528 przez darmag21
Podbrzusze pobolewa, bo macica sie powieksza, wiec polozna mi powiedziala ze to normalne. Ja chyba tez zaraz pojde sie wykapac i do lozka polezec i moze cos w TV obejze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737559 przez Porto1987
Tak, tak, wszystko rośnie i się rozciąga. Jakby ból był bardzo dokuczliwy już, to można wziąć no-spę. No szaleją już w tej szkole, ale są wyzwania, są nagrody, to lepiej się chodzi na lekcje; podejrzewam też, że z czasem entuzjazm opadnie. Teraz to tak fajnie, bo wszystko nowe :)

Miłej nocki dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737590 przez Ani-ta
witam nową mamusie :laugh:
widzę że udało ci sie trochę rozruszać wątek :laugh:

ja was cały dzień podczytywałam na telefonie ale dopiero teraz mam chwilkę aby coś napisać.
tak więc byłam dziś u lekarza i widziałam dziś fasolkę jak się leniwie poruszała ale są rączki nóżki :lol: to takie cudowne uczucie jak widać takiego malutkiego człowieka :lol: :lol:

wy już idziecie spać a ja dopiero położyłam mojego małego łobuziaka spać ale słyszą że jeszcze gada, więc teraz dopiero zaczyna sie czas dla mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737596 przez domi2907
Hej hej

Jeden dzien czlowieka nie ma a tu prosze jak sie rozpisaly dziewuchy :):):):

Witam Porto1987. Supcio ze nas wiecej. Dziewczyny ktore sie wpisywaly na poczatku jakos poznikaly rzeczywiscie. Szkoda..mam nadzieje ze wszytsko z nimi ok i poprostu nie maja czasu.

Nie wiem jak to zdjatko wrzucic... Bede probowac zobaczymy czy sie uda.

Ja wczoraj nawet palcem nie ruszylam ..musialam wziasc dzien wolnego..taki bol glowy ze normalnie masakra..miewalam juz migreny tylko ze normalnie to bym wziela tabletke i po problemie a teraz mecze sie. Takze lezalam z workiem lodu na glowie przez 6 godzin. Masakra. Dzis juz lepiej.

Juz za poltora tygodnia prenatalne.. Ciekawe jaki jest wlasciwy tydzien malucha..jak bylam na pierwszym usg to wychodzilo ze maluch mlodszy niz z miesiaczki. Jak bylam tydzien temu to wychodzilo ze 6 dni starszy.. Glupieje juz:);) moze mi wreszcie jakas dokladniejsza date porodu okresla. :)

Mnie dzis naszlo na pomidorowa z ryzem. Takze kolacyjka mniam mniam.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737599 przez domi2907
A to maluch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737600 przez domi2907
Ahhhh...wczytywanie zdjec jest skomplikowane.
Probuje jeszcze raz
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737601 przez domi2907
Po badaniu prenatalnym wrzuce fajniejsze zdjecie malucha. To bylo z gabinetu lekarki i nie ma jakiegos super sprzetu. Tylko zeby potwierdzic czy wszytsko generalnie jest ok. Buziaki i milej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737603 przez Ani-ta
domi śliczny malec :) ja niestety nie dostała zdjęcia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737723 przez darmag21
Super foto domi. Mi wczoraj przyszly wyniki z prenatalnych z krwi jest wszystko oki i mie ma powodu by robic dalsze prenatalne tylko jak to samo usg. Ja dzis obiecalam sobie nie leniuchowac tylko wziasc sie za porzadki bo odkladam to zawsze na jutro i to tylko gorzej bo wiec do pracy. Domi... i mnie z badan prenatalnych wyszla taka sama data porodu jak z @ Kacpra urodzilam tez dokladnie wg dnia @ a z usg mialam na wczesniej czylo z @ wyszlo na 20 dnia z usg na 16 a ur sie 21.
Milego dnia dziewuszki ...ja powoli wstaje z lozka bo znowu mi dnia zabraknie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737826 przez Porto1987
Domi, kawał maluszka już jest :)

Darmag i Domi, dobrze, że wszystko wyszło ok na badaniach. Ani-ta a jak u Ciebie sytuacja?

Ja już dziś z rana poleciałam z siuśkami i na pobranie krwi, ciekawe czy dalej mam te ketony. A jutro po 17 wizyta u pani dr. Już zaczynam się przejmować. Ale skoro dobrze się czuję, to nie powinno coś bardzo złego się dziać.

W końcu dziś lepsza pogoda. Aż chce coś się robić, bo dwa dni to przesiedziałam pod kocem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737850 przez faza56
Domi dzidziak super, chyba się pupką odwrócił :)

U nas dziś piękna pogoda więc ja od 6 rano już latam, męża do pracy wysłałam, sama na targ po zakupy, pranie, gołąbki wstawione, maliny wyzbierane i zaraz do pracy się szykuje :)

Chwytam te ostatnie dni ciepła pełnymi garściami :)

Miłego Dnia Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737852 przez domi2907
Faza - tak sie wiercil ze prawie sie go nie dalo zmierzyc.:) co chwile mial inna poze. Normalnie niecierpliwy jest po mamusi :):)

Porto1987 - nie denerwuj sie..napewno wszytsko jest ok. Ja tez bylam klebkiem nerwow na wizytach bo ciagle sobie wyobrazalam ze cos nie tak jest. W koncu mnie lekarka ochrzanila bo mi sie cisnienie podnosilo. Takze spokojnie. Jutro zobaczysz malca i juz bedzie ok.

Dar-mag - ja nawet sie nie ludze ze cos posprzatam, zostawie na weekend bo ciagle jeszcze doskwiera mi zmeczenie. Mdlosci jakby juz mniej. Moze juz miaja. A moze tylko kilka spokojniejszych dni. Zobaczymy jak to bedzie.

Buiaki na mila srode

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl