BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #730947 przez domi2907
no ja jeszcze troszke poczekam.

po usg tygodnia zorganizujemy jakas kolacje dla najblizszych i pokazemy im zdjecia malucha.
nawet juz nie chodzi o to ze boje sie ze cos bedzie nie tak - tylko ze poporstu chce miec jeszcze z tygodnie swietego spokoju zanim wszyscy rzuca sie z dobrymi radami...

:) :) :)

ja myslalam ze mdlosci juz beda powoli przechodzic a tu nic..dzisiaj tez sie czuje fatalnie. do tego jeszcze sensacje zaladkowe - raz zaparcia raz rozwolnienie...normalnie co bym ni zjadla to zle. takie uroki naszego stanu. mam nadzieje ze za dwa tygodnie juz sie bede lepiej czula i nabiore troche checi do zycia bo przyznam sie ze teraz to bym najchetniej wegetowala na sofie. takiego mam lenia ze az mi wstyd - a nawet jak sie zabiore za cos to w polowie przerywam bo sie zaczynam czuc slaba. nie poznaje sie normalnie.

mam nadzieje ze drugi trimestr bedzie latwiejszy - w szczegolnosci ze mi sie urlop konczy i musze wrocic do uzerania sie z dzieciakami...narazie sobie tego nie wyobrazam, ale coz, mus to mus...niestety nie moge sobie pozwolic na siedzenie w domu i chodowanie brzucha: :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731003 przez darmag21
domi, ja mysle ze jeszcze tydzien dwa i poczujesz sie lepiej. Ja mialam identycznie tak jak piszesz, len i niechec do wszytskiego oraz mdlosci, takie ze przez to nie mialam apetytu,ale juz od dobrego tygodnia czuje sie znacznie lepiej, choc kazda z nas bedzie ciaze przechodzila inaczej.

Jesli chodzi o dobre rady rodzinyi znajomych to zawsze w kadej kwestii beda sie wymadrzac, le trzeba robic swoje i po swojemu jak intuicja nam mowi...

domi a to twoj pierwszy dzidzius bedzie?

Ja wogole ta ciaze tojakos bardziej przezywam niz ta pierwsza 7 lat temu. Moze dlatego ze wtedy ona byla dla mnie zaskoczeniem. Teraz juz bylam na nia przygotowana i oczekiwalam jej,wiec chyba dlatego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731004 przez domi2907
pierwszy i bardzo wyczekiwany tez.

staralismy sie przez 9 miesiecy i jakos nie wychodzilo. no i po zeszlorocznej stracie jeszcze musialam odczekac 3 miesiace takze w summie to caly rok. a zaszlam wtedy kiedy najmniej sie spodziewalam - moja lekarka sie smiala bo wlasnie od przyszlego cyklu mialam zaczac specjalny suplement zeby mi pomoc w ciaze zajsc...a tu nie bylo okresu i polecialam do niej bo bete. :)

teraz strasznie sie ta ciaza ciesze - czuje sie fatalnie to prawda ale przynajmniej wiem ze dzidzia sie rozwija i rosnie. a w srode juz ja zobacze na ekraniku :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

nie moge sie doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731022 przez darmag21
Ja w poniedzialek jade na badanie, podobno moge juz plec poznac jak malenstwo ladnie sie ulozy, no i czy nie wystepuja zadne wady wrodzone, to najwazniejsze zeby bylo zdrowe, ale mam w glowie coreczke teraz.

Ja nie moglam sie zdecydowac dlugo na drugie dziecko, ale zegar cyka i jak maz wrocil z Afganistanu to poczulam ze juz teraz to jest to :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731058 przez domi2907
darmag :):) zegar cyka??? przeciez jeszcze mloda jestes. tu w portugalii ludzie decyduja sie na pierwsze dziecko o 30... ja w sumie tez zawsze myslam 25, 26 lat to czas na pierwsze.
W sumie nie duzo bedzie pozniej bo 27:)

moj maz ma za to juz 37, wiec jemu zegar cykal bardziej niz mi:D:D a ja zawse mowilam ze bedzie kiedy ma byc, i jest:D:D~


poznsz juz plec w 12 tygodniu? tu sie chyba tak nie da. tez mam usg 12 tygodnia szczegolowe zeby okreslic czy nie ma problemow z chromosomami i rozwojowymi al watpie ze juz mi powiedza plec..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731099 przez darmag21
Ja jak ur bede miala 30latek, wiec juz taki czas ostateczny.

Jade do takiego lekarza polecanego przez moja kolezanke, badanie miala robione miedzy 11-12 ty, powiedzial jej ze chlopaki sie nie pomylil,w tym wieku juz narzady pluciowe powinny byc wyksztalcone, mysle ze wszytsko zalezy od wiedzy lekarza i sprzetu,a ponoc ma super.Nie mowie ze akurat w moim przypadku bedzie tak samo jak w kolezanki, ale bardziej zalezay mi na tym aby wiedziec czy zdrowo dziecko sie rozwija i nie ma zadnych wad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731851 przez darmag21
Czesc dziewczyny.

Wrocilam z badan prenatalnych.

Nigdy nie spotkalam tak przemilego lekarza, cudo, szkoda ze tak daleko ode mnie przyjmuje.

Z badan z USG, jak to powiedzial,wszystko jest idealne, z krwi wyniki dopiero gdzies z 7 dni.
No i na 80% bedzie chlopiec, az mi tetno skoczylo bo myslalam tym razem ze bedzie corcia. Kitke widac, ale w tym wieku narzady pluciowe sa do siebie podobne, ale maja inny rozstawinny kat itd... 80% to dosc sporo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731956 przez domi2907
Gratulações kochana. Ciesze sie bardo Zé wszystko ok z maluchem..

Já do prenatalnych MAM jeszcze az dia tygodnie.. Morna zwariowac z tem czekaniem.
A w srode na wizyte do mojego lekarza to przynajmniej zobacze mojego maluca i do tam slychac.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733044 przez darmag21
Jaka tu cisza...
Dziewczyny, piszcie co u Was słychać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733140 przez faza56
Hej Dziewczyny. Piszę z prośbą o radę. Macie jakiś skuteczny i sprawdzony sposób na zgagę? To jakiś koszmar!! Nigdy wcześniej nie miałam tej dolegliwości a teraz co zjem to od razu palący ból!! Okropne uczucie :( feeee!!!

Parę dni temu byliśmy z mężem na USG! Maluszek rozwija się prawidłowo, wszystko w porządku. Ogarnęło Nas moc wzruszeń jak ujrzeliśmy małego człowieczka, który przewracał nóżkami i rączkami we wszystkie strony. Coś niesamowitego!! Mój mąż szczególnie to przeżył bo to było pierwsze nasze wspólne USG. Ze wzruszenia nie mógł mówić :P Wspaniałe przeżycie :) Już się nie mogę doczekać następnego badania, a najchętniej to bym fasolę co dzień podglądała :silly:

darmag21 gratuluję chłopaczka ;)

Jak Wasze samopoczucie? Dolegliwości I-go trymestru ustają powoli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733157 przez domi2907
no cicho tu faktycznie

mam nadzieje ze z wami wszytskimi wszytsko ok.

ja na zgage nic potwierdzonego nie mam. na szczescie jeszcze mi nie dokucza.

mam dzis wieczorem lekarza - zobaczymy jak maluch sie rozwija - jestem strasznie zdenerwowana. tylko bym sie juz chciala dowiedziec ze jest wszytsko ok.

napisze potem
buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733182 przez darmag21
faza56 ja akurat nie wiem co to zgaga, ale wspolczuje bo slyszlam ze nic przyjemnego, mam kolezanke co w dwoch ciazach dokuczala jej bardzo zgagajak zobacze ja na FB to ja zapytam jak sobie radzila i przekaze ci ta informcje.

Domi2907 na pewno z maluszkiem jest wszytsko oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733183 przez faza56
domi2907 koniecznie napisz jak było u lekarza i czy wszystko ok. Ja też się strasznie denerwowałam przed badaniem ale na pewno poczujesz ulgę jak zobaczysz zdrową i ruchliwą dzidzie :)

Na pewno będzie wszystko dobrze :)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733266 przez Ani-ta
hej dziewczyny!

darmag21 gratuluje chłopca :) najważniejsze że zdrowy może kolejne dziecko będzie dziewczynką :blink:

faza56 zgagi współczuje, ja w pierwszej ciąży kilka razy miałam zgagę i wtedy pomagało ciepłe mleko ;) ale chyba można brać renni ;)

domi2907 koniecznie napisz jak po co tam u fasolki :ohmy:

ja mam wizytę dopiero we wtorek i tak strasznie nie mogę się doczekać aby zobaczyć moją fasolkę :lol: brzuch mi już tak widać że mojemu synkowi powiedziałam że tam jest dzidzia to teraz pokazuje na brzuch i mówi dzidzi ;)
wczoraj byłam na pobraniu krwi i jak zwykle był problem ze znalezieniem żyły :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733512 przez domi2907
Hej hej


Didzia zdrowa i duza. Super szczesliwa jestem. Obraca sie w kolko i macha lapkami. Slodziak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl