BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #822451 przez ete21
Ale mam nerwa. Prawie wywalilam laptopa przez okno, bo mi się strona nie chciała odpalić :-( najchętniej to bym usiadła i ryczala, albo wrzuciła się w środek lasy, żeby się wykrzyczeć, dobrze ze nie mam worka treningowego bo byłby dziś biedny....eh i już mnie trafia bo nic się zbliża...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822492 przez darmag21
Etr, ja mialam tak rano kiedy po napisaniu posta komp mi sie wylaczyl... no ale trudno... ete zadyszki bys jeszcze kostala od tego krzyku wiec lepiej wrz 3 glebokie oddechy i przejdzie ci.

Ja zaraz ide do wanny wylezec sie i wygrzac kregoslup. Dzis maz przyjechal wiec weekend bedzie dla mnie bardziej leniwy.

Porto dzis miala wizyte, jestem ciekawa co u niej.

Roma w dalszym ciagu nic nie napisala ... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822500 przez Ani-ta
Domi sliczne zdjecia no i ty wygladasz naprawde kwitnaco.
Ete nie ma co sie denerwowac na laptopa to tylko urzadzenie.

Ja sie dzis zmobilizowalam i zaczelam prasowac ciuszki i az nie moge uwierzyc ze Bartus byl taki malutki nawet jak mojemu P pokazalam skarpetki takie malutkie to mowi niemozliwe ze on mial taka mala stopke :lol:

A tak w ogole wy ciagle piszecie o kopniakach po zebrach a moj maly chce wyjsc prawym bokiem ciagle go tam czuje dzis nawet nie moglam usiasc bo wystawala jego glowa i dopiero jak poglaskalam brzuch to sie przesunal ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822501 przez annlu
Domi
Przepiękna pozytywka ! :)
Takie zdjęcie z bucikami też mam w planach zrobić :) Wyglądasz przepięknie i Ty i Twój maluszek ! Napatrzeć się nie mogę :)

Darmag
Oj taaaak. Ciąża jak na razie jest dla mnie cudownym przeżyciem a jakby poród też był "znośny" to w ogóle... ^^ zobaczymy :)

Ete
Hehe :D Nie tyle co gratulacje, ale wiadomości " już urodziłaś ?? " było pare... :)
Oj widzę, że coraz więcej z nas dopadają nerwy... Trzymaj się kochana ! :*

Moni
To super, że z miednicą w porządku :) Trzymam kciuki, aby się utrzymało :) No i super, że u lekarza dobrze :)

Ej dziewczyny... Mam pytanie. Jakie kosmetyki kupiłyście maluszkom ? Bo wiem, że za dużo na początku się nie używa kremów itp. więc co jest ważne ? :)
Pewnie pisałyście już o tym.... Ale jak któraś napisałaby mi jeszcze raz to byłabym wdzięczna :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822505 przez domi2907
Dziekuje kochane za mile slowa.:)

Moni dobrze ze zalatwilas lekarza...a przynjamniej cie przez tego maila zapamietal :) i super ze nie ma problemu z tarczyca.

Eta, darmag, ja komputera tez miewam dosyc..takie zlosliwe narzedzie....

Anita witaj w klubie, moj tez mi tak glowe wciska po prawej stronie ze siedzenie mi sprawia bol.

A wogole cos mnie zoladek pobolewa .... Tak na wysokosci zeber na gorze,,,nie wiem czy to przez malego czy z jedzenia..ale dzis nie jadlam nic strasznego takze nie rozumiem..moze przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822506 przez Porto1987
Darmag czekam na wizytę jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822507 przez domi2907
Ah, annlu ja kupilam wszytsko z mustelli na poczatek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822511 przez Ani-ta
Domi ja tak z zoladkiem mam co wieczor niewazne co zjem dzis jadlam mleko z platkami i juz czuje ze cos sie zaczyna ;)

Anlu potzebujesz plyn do kapieli, oliwke krem do pupy i krem do buzi to tak z najwazniejszych rzeczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822512 przez annlu
Domi
A wymieniłabyś mi co tam jest? Bo słyszałam, że na początek przydaje się tylko oliwka i coś do kąpieli... :<
A tych kosmetyków - pudrów, kremów itd nie używa się na początku... i sama nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822516 przez darmag21
Porto to pisz po wizycie co tam u was.

Annlu ja z kosmetykow mam oillan. Pozniej zmienie na ziajke albo hipp czy jeszcze jakies inne cuda... tyle tego na rynku ze trudno sie zdecydowac. Najwazniejsze zeby skora dziecka byla nawilzona, dobrze do kopieli miec cos natluszczajacego juz. Potem troszke oliwki na glowke i cialko.

Anita... ja mialam dzis prasowane, mialam skomczyc jutro ale te troche co zostalo wkurzalo mnie i juz moge powiedziec ze pranie i prasoeane na dzien dzisiejszy skonczylam. Co chwile otwieram szafe, patrze, wacham... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822519 przez domi2907
Wiesz annlu ja tam mam sporo rzeczy bo to bylo w tej torbie co wrzucalam zdjecie,

Tam jest zel kremowy do kapieli, woda w sprayu do przemywania cialka bez kapieli, jrem nawilzajacy, oliwa, krem do twarzy.
Porto pisz potem co u was. I reszta tez niech sie odzywa. Bo dzis mamy cichy dzien:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822523 przez Ani-ta
Darmag zazdroszcze ja jeszcze mam do prasowania pare rzeczy ale jeszcze musze wyprac kocyki posciel i co tam jeszcze znajde wiec u mnie do konca jeszcze troche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822526 przez annlu
Domi Darmag
DZIĘKUJE BARDZO ZA POMOC :* Czyli nie muszę na początek całej drogerii wykupywać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822535 przez annlu
Teraz trochę zaśmiecę zdjęciami :D

Słuchajcie mamusie :
Czy myślicie, że płyn do kąpieli z JOHNSON'S-a się nada ? Zdjęcie pierwsze.
Którą bardziej oliwkę polecacie, bo o obu słyszałam same pozytywne komentarze i nie wiem którą wybrać ? JOHNSON'S czy BAMBINO ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822544 przez ete21
Dopiero mozna melisa mnie jakoś wyciszyła....a laptop, to akurat mu się zgarnęło, bo był pod ręką.
Annlu ja dla Igora mam kupione kosmetyki z jonhona te z lawendą fioletowa seria. oliwka wiadomo i żel czy mydło do kąpieli, plus krem na odparzenia, krem do codziennej pielęgnacji np jak bedziemy szli na spacer, to trzeba czyms buźke zakonserwować, no i Sudokrem na takie brzydkie zmiany skórne czy też grubsze odparzenia, przypomniało mi się, ze musze jeszcze kupić aphtin na pleśniawki w razie W.

spokojnej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl