BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #822305 przez pietruszka
Moni, mnie się wydaje, że nie masz jakoś nisko tego brzuszka. Ale to moje zdanie.

Ete, pewnie że konsultowałam z lekarzem udział w szkole. Musiał pisemną zgodę wystawić. Powiedział że otrzymuję warunkową, ze względu na szyjkę, i mam nie przesadzać z ćwiczeniami. A potem dodał, że przecież te ćwiczenia nie są ciężkie.

Ja nie narzekam na problemy z oddychaniem, choć mąż mówi że sapię. No ale to jak się przekręcam na łóżku :blink: :blink:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822310 przez Ani-ta
Witam,
Muszę się z wami zgodzić dziewczyny że każda ciąża jest inna ja tak jak Darmag pisała pierwszą ciąże przechodziłam bez objawowo i do samego końca coś robiłam 2 tyg. przed porodem wysprzątałam cały dom i to generalnie co niby miało przyspieszyć poród a i tak urodziłam 6 dni po terminie :laugh: a teraz umycie podłogi sprawia problem ;) nawet zabawa z Bartkiem na podłodze to jest wyczyn :( mam nadzieje że chociaż poród będzie łatwiejszy chociaż mam wrażenie że mały się jeszcze nie obrócił :(
a po za tym łącze się z wami w bólu mnie dziś od samego rana poza plecami i biodrami doszedł ból w pachwinach :blush:

moni mnie się wydaje że masz wysoko jeszcze brzuch :)
ete u mnie też jeszcze siary nie ma i aż się boję czy oby Bartuś nie wyciągnął wszystkiego z tych moich cyców :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822319 przez pietruszka
Ja też nie mam siary i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Obrzydza mnie, że coś ma lecieć z moich piersi. Wiem, że to normalne, fizjologia, ale mam jakąś barierę, nic nie poradzę.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822345 przez ete21
ale mnie Leń dopadł....gdybym mogła, to bym oddała chodzenie do łazienki, wstawanie czy jedzenie komuś innemu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822350 przez annlu
Cześć wszystkim :*

Baska
No właśnie staram się ruszać jak najwięcej :) A czy pomoże to się okaże ^^

Darmag
Przykro mi, że poród był aż taki zły... :( Zobaczymy jak ze mną będzie... :(
Co do słów położnej to zgadzam się w 100% ! Nie ma co słuchać i kierować się tym co mówią inni - każda ciąża jest inna i to jest akurat pewne. Każda z nas przechodzi wszystko inaczej... Z porodem będzie zapewne tak samo. Każda z nas będzie miała swoją, oryginalną historię :)

Ete
Wszystko masz poprasowane, wyprane itd ? :O O jeny.... Ja jeszcze nie mam nic popranego... Oj muszę się wziąć za to :D
Co do pokarmu to ja jestem m.in tą która ma siarę już spory czas i z dnia na dzień jest jej więcej... :O No widzisz ! To Twój organizm Cię wysłuchał i zobaczyłaś pokarm ! :) Super. I na pewno jest dobrze :)

Moni
Jak z miednicą, przestało już boleć? :(
Ładny brzuszek ! I mi się wydaje, że wcale nie jest tak nisko, ale z drugiej strony nie mam też porównania jak było prędzej... :(
I popieram Ete - co ma być to będzie. Na pewno wszystko się ułoży :)

Pala
Współczuje nieprzespanej nocy... :(
Co do oddychania to ja bym się tym nie kierowała zbytnio... Bo ja od jakiejś połowy ciąży raz mam dni, że ciężko mi się oddycha a raz mam dni idealne jeżeli chodzi o oddychanie... Więc wydaje mi się, że to nie jest jakaś żelazna zasada....
Oj widzę, że hormony nie tylko mi dają popalić... Trzymaj się kochana :*

Pietruszka
Ojoj.... Współczuje bólu... Mam nadzieję, że już trochę przeszło :)
Super, że jesteś zadowolona z zajęć. Faktycznie trochę szkoda, że nie będzie z Tobą ukochanego, ale na pewno będziesz zadowolona i dasz sobie radę ! Trzymam kciuki ! :)

Kojka
Oj Tobie też współczuje nieprzespanych nocy... Trzymajcie się z tą bezsennością dziewczyny ! :*

Claudii
Ładny brzusio ! :)

Ani-ta
Oj biedna. Współczuje bólów.... Trzymaj się ;*

A tu macie troszkę śniegu :) Widok z okna :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822355 przez annlu
A u mnie?
U mnie wszystko dobrze. Czuje się bdb. Nie narzekam na żadne bóle, dolegliwości ( odpukać :D ) Mały kopie ile ma sił.... Ciągle w takim samym miejscu czyli już został w swojej pozycji do porodu... Oby tak dalej :)

A i opowiem Wam ciekawą historię ! :)
We wtorek po wizycie u lekarki napisałam Wam, że mały waży 1,8kg i to samo napisałam na facebooku... A wczoraj nie było mnie w szkole.. A dzisiaj dowiedziałam się, że znajomi myśleli, że już urodziłam i dlatego się w szkole nie zjawiłam hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822358 przez domi2907
Jak sie polozylam jeszcze rano to wstalam o 12.00... Musialam sie pozbierac i na jakies zakupy pojechac bo nawet mleka nie mialam. A teraz padam na nos...ale kupilam maluchowi na promocji pozytywke z fisher orice nad lozeczko :):) i do wozka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822373 przez darmag21
Ale sie rozpisaliscie... a ja jakos nie mam dzis weny. Polozylam sie i pisze z tel wiec tak ogolnikowo napisze.

Prasowalam kolejna kupe prania dla maluszka ale juz widze koniec ... zostalo kilkanascie szt bodziakow, jutro mam namiar to skonczyc.

Anlu dobrze ze ty tak wspaniale sie czujesz, jeszvze jak dojdzie do tego gladki porod to w ogole bedziesz ciaze milo wspominac.

Domi, sliczna karuzela... ja w sumie nie kupilam jeszcze, ale te przyjemnosc to zostawie na koniec. Moze w marcu kupie bo jeszcze wozek na koncu sie okaze ze trzeba bedzie cos kupic bo cos przeoczylam... mam nadzieje ze jednak nie i wszystko mamy.

Co do siary to nie mam, z Kacprem tez nie mialam a pokarm zaczal sie pojawiac w koncowce porodu wiec nie jestesmy dziewczyny jakirs inne. Pokarm sie na pewno pojawi kwestia w tym zeby byl odrzywczy dla malenstwa.

Moni wydaje mi sie ze brzuszek jest jeszcze ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822382 przez ete21
Annlu to pewnie gratulacje sie posypały co? i tez masz śnieg :)
Domi śliczna pozytywka, pewnie będzie cudownie wyciszać i usypiać :)

Ale mi sie przelewa we flaczkach.... Kto mi zrobi gorącą kawę Inkę na mleku????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822422 przez domi2907
A zeby mi poprawic humor po wczorajszym zrobilismy mala sesje foto :) tu kilka rezultatow na 31 tydzien :):)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822423 przez domi2907
Tu mamy nasze cale
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822424 przez domi2907
I z danielkowym klapoluszkiem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822425 przez moni91
Super Domi:):) Anula miednica zarazie oki:):)
Ja już po wizycie u endo :) i jest wszystko dobrze:):) mam dopiero sie pokazać u niego 6 tygodni po porodzie:):) więc jest super pozytywnie:):) śmiał się że oo to ta pani od meila :P:P:P teraz pije mleczko i wcinam ciastka:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822427 przez ete21
Domi brak słów! Śliczna mama, to śliczny brzusio, a zawartość to już oczywiste :)
Moni super, ze wizyta się udała, dobrze, że masz wizytę troszkę po porodzie, to organizm zdąży się troche przestawić po tej rewolucji :)

zrobilam sobie mix do picia: mleko z kawą inką, kakao i kawą żołędziówką, całe 1,5 l to teraz mogę oglądać zawody w Wiśle :) no i czekać na męża, aż wróci z pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822438 przez darmag21
Domu, sliczne masz te zdjecia. Przecudnie wygladasz. Kwitnaco ...

Moni, super ze wyniki oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl