BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #822550 przez annlu
Ete

oliwka wiadomo i żel czy mydło do kąpieli, plus krem na odparzenia, krem do codziennej pielęgnacji

Dokładnie o tych samych myślałam i wydaje mi się, że to starczy na początek :)
I Sudocrem był od zawsze stosowany przez moich rodziców, więc tradycja zostanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822552 przez pietruszka

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822555 przez annlu
Pietruszka
Całkiem fajna stonka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822560 przez moni91
Anula mi bratowa odradziła mi Johanson oliwkę i powiedziała żeby wziąć bambino oliwkę bo ponoć Johanson nie każdy niemowlak toleruje ta oliwkę .a co do kremu do pupy to radze ci używać jakiegoś delikatniejszego kremu użyć nie odrazu sudokremu bo jak dziecko się przyzwyczai do sudokremu to potem ciężko ci będzie innymi kremami wyleczyć odparzenia . Oki mamusie ja znikam odpoczywać:):) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822566 przez baska007 2
Witam dziewczyny.


Wspólczuje wam tego spania:/ Ja ostatnio w miare przesypiam noce, tylko późno zasypiam, wcześnie się budzę i cały dzień jak zombi :/ No ale nocki przynajmniej przespane ;)

Co do laktatora to ja mam i reczny i elektryczny, z tym że oba dostałam od kuzynki, także nie musiałam kupować.

Pietruszka z tego co piszesz to fajne te zajęcia:) Szkoda tylko że nie wszyscy mogą tak ćwiczyc, no ale mimo to w reszcie zajęć można uczestniczyć:) Szkoda że u mnie nie ma takich zajęc.


Ete ja mam już siarę od jakiegoś czasu:/ Dużo tego nie ma, tylko troszkę i sporadycznie, ale denerwuje bo staniki brudzi:/

Claudii i Moni fajne brzuszki:) Moni nie wydaje mi się nisko Twój brzusio.

Annlu to bardzo dobrze że nie masz żadnych dolegliwości i życzę Ci żeby tak do końca zostało :)

Domi karuzela bardzo ładna:)
I sesja super :)

Ete ja też właśnie piję melise i za chwilę sie kładę spać bo jutro cięzki dzień :/


A co do mojej dzisiejszej wizyty to mam dołka:/ Nie wiadomo skąd te moje zasłabnięcia no i nadal mam skurcze i często:/ Także dostałam skierowanie do szpitala i jutro rano mam się zjawić:/ Pociesz mnie jedynie fakt że lekarz mówił, że możliwe że tylko na jeden dzień żeby wszystko sprawdzić, KTG zrobić itd.. No ale zobaczymy jak to będzie.

Dobranoc mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822575 przez pietruszka
Domi, bardzo fajne zdjęcia, ładnie wyglądasz :)

Baśka, trzymam kciuki, żeby Cię przebadali i puścili do domku. Ale lepiej to sprawdzić. Napisz, jak będziesz już coś wiedziała.

Rzeczywiście coś Roma się nie odzywa.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822579 przez Ani-ta
Anlu ja slyszalam ze johnson bardzo uczula dzieci, a sudocrem to tez jakis dziwny jest ja kupilam Bartusiowi i do tej pory jest prawie nie uzywany bo w kryzysowej sytuacji najlepsza byla maka ziemniaczana stary sposob babc.

Baska no to trzymaj sie w tym szpitalu i napewno wszystko bedzie dobrze i w miare mozliwosci informuj nas co sie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822618 przez moni91
Faktycznie Roma sie nie odzywa :(:(mam nadzieje ze jest oki:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822622 przez domi2907
Porto tez dzis milczy...i loca...i coaudii...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822629 przez Porto1987
Jesteśmy :)
Wyszłam z gabinetu szczęśliwa jak nie wiem, a jak oglądałam tą moją małą istotkę, to mi łezka poleciała :)
To teraz tak w skrócie: szyjka nie jest jakaś mega długa, ale pan dr powiedział, że ja jestem drobna, to nie mogę mieć długiej szyjki. W każdym bądź razie jest wysoko, ładnie uformowana, twarda i mocno zamknięta :) i tyle mi wystarczyło :) :) Później miałam usg i oglądaliśmy sobie z mężem to nasze cudo :P :P Malutka waży tak ok. 1700 g, wszystkie pomiary w normie, została obejrzana bardzo dokładnie i dalej zostajemy, że jest dziewczynka :P :P Obejrzałam sobie nawet bobaska w 3D i mam fotki :S postaram się jakoś zaraz dodać :D :D

Baska mnie dziś lekarz ostrzegał przed omdleniami, ale mówił, że to w ciąży normalne, więc myślę, że będzie wszystko dobrze u Ciebie. Sprawdzą i wypuszczą :) Trzymam kciuki :kiss:

A oto moja Laleczka:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822660 przez domi2907
Super porto :) fajnie ze wyszlas zadowolona. Maluka slodka :) zazdroszcze tego 3d...ja nie be robic bo to dodatkowa kasa ktora potrzebuje na inne rzeczy dla malego :)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822670 przez ete21
Porto śliczna ta Wasza Księżniczka i już kawał kobiety z niej :) Najważniejsze, że zdrowa!
Baska powodzenia jutro! Wszystko na pewno się wyjaśni!

Sudocrem, to mam tylko w razie jakieś mega masakry, której nie przewiduję, też jestem zdania, że lepiej zacząć od niższej półki a nie od razu po duży kaliber sięgać! A zamiast mąki to jednak wolę puder :)

spokojnej nocy dziewczyny!

Głowa mi pęka, pewnie organizm odczuwa małą ilość snu, a i tak nie chce spac i się buntuje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822676 przez moni91
Witam z rana mamusie już wygoniłam mojego do roboty :) ale tak czy siak mam zarwana noc bo co chwile było misiek nie chrap dziś była masakra:(:(:( aj musze teraz odespać:) czekam na info co do wizyt itp:)Porto śliczna córcia:):)ciekawe ile moja kruszyna waży:):):) buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822686 przez kojka-waw
Witam Księżniczki.

Domi używałam lokator kiedy musiałam ściągać pokarm i go podgrzewac jak młody miał cały czas podwyższona żółtaczkę.
Czyli w każdy weekend. Później nie był już potrzebny. Więc szkoda kasy na elektryczny. Też miałam ten z Aventu.

Baśka napewno będzie wszystko dobrze. Czasami wizyta w szpitalu jest potrzebna żeby się upewnić że nic Wam nie zagraża.

Anlu oliwa Johnsona bardzo uczula - ja stosowałam przy Wikim Bambino lub Hippa.

GRATULUJE UDANYCH WIZYT.

Rozmawiałam wczoraj z Agness -szyjka jest krótka więc pobyt w szpitalu się przedłuży aż do porodu najprawdopodobniej.
Jeśli urodzi wcześniej to będzie z małą w szpitalu aż do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 2kg.
Dostała już zastrzyki na szybszy rozwój plucek małej.

Dobra będę później jak mi telefon pozwoli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822688 przez darmag21
Witam z rana...

Nie wyspalam sie, maz wczoraj jak zwykle po 20 ej juz chrapal, Kacper tez, wiec chyba o 21 ej sama tez poszlam. W nocy budzialam sie, D chrapal cala noc, nawet apele nie dzialay a potem juz od 6 budzowal po domu. Na szczescie leniuchuje jeszcze w lozku, sniadanko zjadlam bo bardzo glodna bylam co chyba nie podobalo sie Oliwkowi bo z rana dawal popalic.

Porto przecudne masz zdjecie z usg. Moje 3d jesy z 22 tyg wiec z checia bym zobaczyla teraz moja kuleczke ale nie stety ja jal Domi chyba juz nie zrobie do konca ciazy oprocz zwyklego. Super ze z coreczka oki i szyjka super.... no i Pan dr chyba fajny co ? Ja mam nadzieje ze bede miala szczescie i cc bede mi on robil ze swoim synem. Wtedy wiem ze jestem w dobrych recach.

Ja sudocrem urzywalam przy Kacprze odraz no i nigdy nie mielismy problemow z odparzeniami, zawsze pupa byla oki. Teraz tez mam zamiar sprubowac cos innego, na odparzenia mam oillan baby, wiec zobaczymy jak sie nie sprawdzi to wiem do czego wrocic.

Co do kosmetykow to nie mam pojecia czy johnsons czy cos innego ... mysle ze trzeba sprobowac to co chcemy i zobaczyc jak bedzie sie to mialo do skory maluszka. Z Kacprem urzywalam nivea, opinie roznie i te dobre i te zle... ale nam bardzo podpasowalo, Kacper super byl nawilzony, bez podraznien i piekny zapach. Tak wiec mysle zr wszystko jest dobre co zaakceptuje skora maluszka.

Moze jeszcze uda mi sie oko zmruzyc wiec uciekam... jeszcze dzis musze zakupy zrobic bo w lodowce zaczyna swiatli tylko swiecic.
Dziewczyny ktore zamilkly, napiszcie jak mozecie co u was.
Buziaki.

Aaaa za bledy, przepraszam ale pisze z tel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl