BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #854690 przez roma4
Hej dziewczyny już jestem i po lekarzu i małą odebrałam .
No lekarka mnie zbadała i powiedział ,ze szyjka się skróciła i przygotowała i wyczuwa główkę w kanale rodnym w sumie mały się już na dole całkiem ułożył ,a te napinania to skurcze poprzedzające , mam czekać na odpowiednia skurcze to może być kwestia godzin albo dni czyli nic nowego teraz mam przychodzić co 3 dni na bicie serduszka i jakby co to skieruje na ktg a w 41 tyg dopiero skieruje do szpitala no to czekam....

Ciekawe jak tam Porto?

Domi nie denerwuj się obojętnie jaki poród to jest stres ,będzie dobrze ,Ty masz plan na ten piątek na c.c?

Baśka no to odpoczywaj trzeba wypocząć dopuki można i jest na to czas ja mam problemy ze spaniem chociaż ostatnio jakbym była bardziej senna

Darmag cieszę się ,ze wychodzicie dzisiaj do domku

Anita ja też czekam Ty wprawdzie masz termin zaraz więc wszystko się moze zdarzyć , a kiedy jest ta pełnia ?

MM super ,ze u Was ok no musisz się przyzwyczaić do nowej roli ale napewno to fajne uczucie jest uczuć sie małego człowieczka na nowo

Ete dobrze ,ze z serduszkiem jest wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854707 przez pala813
Loca ja uzywalam pampersy, dady, te z rosmana i happy. Wszystkie dostalismy:) moim zdaniem dady i rosmanowskie przoduja, w pampersach robi sie taki jakis dziwny zel z moczu i sa nieprzyjemnie cieple, happy moga byc ale bez szalu:)
Zasypki nie stosujemy ale po kazdej zmianie pieluchy uzywamy kojacy krem przeciw odparzenipm z nivea baby:) chusteczki mam z pampersa ale dostalam tez z babydreama i bobini, tych ostatnich jeszcze nie uzywalam ale te z rosmana mialy wczoraj premiere i nic nie uczulilo. Pampersy wkurzaly mnie bo sie wyciagaly po 5:/ ja dodatkowo myje pupe wacikiem zamoczonym w cieplej wodzie:)
Roma wiec zostaje Ci cierpliwie czekac:)
Darmag super, ze wychodzicie:) brzuchem sie nie przejmuj ale nie pociesze Cie, ja dalej jeszcze mam, mimo, ze widze znaczna roznice i dalej maleje to dlugo dochodzi do siebie, nawet pepek mi sie nie wciagnal jeszcze ale ja mialam duzy brzuch, praktycznie sam brzuch:) od dzisiaj planuje cwiczenia zaczac bo bez cwiczen nie ma szans zeby wygladal dobrze tak mysle, wstawie Ci potem foto z dzisiaj, jutro mija miesiac od ciecia.
Domi dasz rade ale kolorowo nie bedzie co Ci bede mowic, ja do teraz jeszcze czuje rane ale wyglada bardzo ladnie juz jest wygojona z zewnatrz:) najgorsze jest pierwsze kilka dni potem powoli dochodzisz do siebie i jest lepiej:)

U nas szczepienia mamy 1 kwietnia a bioderka ostatniego marca:) odnosnie szczepien to chcialam taki zel znieczulajacy myszce mojej kupic zeby zmniejszyc jej bol czy ktoras z mam cos takiego stosowala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854728 przez Loca
No to widze, że mamusie maja duzo biegania z maluszkami :) dziekuje za odp. Ciekawa jestem jeszcze jak inne mamusie pielegnuja maluszki.

Roma, czyli nic nowego sie nie dowiedzialas, ja ciekawa jestem czy mnie ruszy niby mam czas ale jak juz mnie tak postraszylo we wtorek to niech juz sie zacznie, bo sie nastawilam juz na porod.

Porto, co z Toba? ;) czyżbyś na porodowce po badaniu wyladowala?

A ja mezowi pomoglam nasze 7m ^2 balkonu myc i troche dzisiaj sie nalazilam a teraz ruszyc sie nie umiem bo tak bardzo bola mnie pachwiny i sponenie lonowe....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854789 przez Porto1987
Witam się po wizycie.
Najpierw Wam napiszę co nas.
Mała się leni i mam tylko 2 cm rozwarcia. Ale pogadałam sobie z położną, kazała dziś podziałać z mężem i jak będą skurcze to rano mam do niej zadzwonić i przyjechać na porodówkę, bo ona ma dyżur i jak będzie troszkę większe rozwarcie, to załatwi mi kroplówkę i będziemy rodzić wtedy. A jak nie, to czekamy. Poza tym wszystko jest ok. Główka baaaardzo nisko, szyjki brak.Mała waży jakoś ponad 3 kg, ciężko określić, bo co jeden pomiar, to co innego wychodziło :P No dla mnie 3 kg starczy. Wielka nie jest i w sam raz na rodzenie sn.
A jak mnie teraz kłuje w dole, o matulu. Bezbolesne skurcze też mam, a jeszcze z mężem nie działaliśmy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854802 przez roma4
Ale tu dzisiaj cisza ...

Porto no to super to możliwe ,ze na dniach urodzisz , może bóle masz po badaniu? to u Ciebie podobnie jak u mnie główka b.nisko i trzeba czekać na odpowiednie skurcze , może coś się ruszy

Loca fakt nic nowego sie nie dowiedziałam postanowiłam ,ze spokojnie poczekam chociaż dzisiaj dużo chodziłam i mam takie obolałe pachwiny ,ze szok zaraz po bajce małej się kładziemy poleżeć bo jakoś strasznie zmęczona jestem , podobnie mam bóle pachwin ja od chodzenia a Ty od wysiłku

Pala ja właśnie słyszałam ,ze te pampersy z dady sobie matki chwalą

Moni śliczne zdjęcia Lenki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854836 przez Loca
Porto, no to moze cos jutro sie zacząć, ja z mężem dzisiaj dzialałam i dupa, nic z tego troche gdzies tam jakies skurcze sie pojawiły i na tym koniec, ja to chyba z tym swoim 2 cm rozwarciem i zgladzona szyjka do kwietnia bede chodzic :P
Jak cos sie bedzie dzialo daj koniecznie znac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854856 przez baska007 2
Darmag fajnie ze wychodzicie ze szpitala :)

Loca pewnie że nasze maluchy wyjdą kiedy będą chciały, ale oby to nastąpiło jak najszybciej, a przynajmniej nie po wyznaczonych terminach :P

Anita to trzymam kciuki żeby ta pełnia podziałała na Ciebie :)

Mama Mikołaja oby pokarmu było coraz wiecej i żeby Mikołaj dał Ci troszkę wypocząć :kiss:

Moni Lenka jest słodka :)

Roma ja tez cały czas miałam straszne problemy ze spaniem, a senna jestem non stop, ta noc się tak rózniła od innych że tak spałam :P Mam nadzieje że to nie było jednorazowe z przemęczenia i dziś tez tak będzie :)
Co do wizyty to przynajmniej nie ma zadnych złych wieści :) Trzymam kciuki żebyś nie wytrwała w dwupaku do tego 41 tygodnia :)

Pala to bioderka macie w dzień mojego terminu :P

Porto to teraz w każdej chwili możesz gnać na porodówke :) Zazdroszczę :P masz przynajmniej jakis zarys kiedy to się stanie :P

Nic ja się kładę bo padam na twarz, a nic nie robiłam dzisiaj tylko leże z nogami do góry a czuję sie jak po maratonie. Może dzisiaj też moment zasnę i przespię całą nocke :) Oby:)

Miłej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854909 przez marl3na
Hej.

Ja też jeszcze w dwupaku :) Dzisiaj cały dzień sprzątałam. Okna umyte i generalne porządki zrobione. Na koniec mąż złożył łóżeczko :) Jutro Was ponadrabiam :)

Dobranoc dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854921 przez iwonka_wwa
Ja tylko na chwile bo kiepsko sie czuje.

Wczoraj na ktg nic nie wyszło, nawet mnie nie zbadali tylko odesłali do domu.
Dzis pojechałam na KTG do swojej lekarki i poprosiłam zeby mi zrobiła masaż szyjki. Zrobiła, ale powiedziała ze szyjka tu nie stanowi problemu bo palce jej luzno wchodzą, szyjka sie rozszerza pry dotyku, wiec jak sie cos zacznie to juz beda 3-4cm rozwarcia i trzeba czekać na akcje skurczową. A skurczy brak :/ Wiec jaksie nic nie wydarzy to w dniu terminu do szpitala znów na KTG.
I od jakiejs godziny brzuch mnie boli, pogoniło mnie do toalety i od tamtej pory. Jak leze albo siedze jest ok, ale jak stane to zginam sie w pół. Nie wiem czy cos sie dzieje czy po prostu sie czyms strułam. Obstawiam ze sie strulłam niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854957 przez ete21
IWONKA obstawiam że się coś szykuje....
MONI z Lenki kawał słodkiej kobiety!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854968 przez Porto1987
A ja spać nie mogę. Nic się chyba nie ruszyło :( co za uparty bobasek. Zaraz jeszcze męża obudzę :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854974 przez baska007 2
Iwonka a może oczyszczasz sie przed porodem, oby :) Trzymam kciuki żebyś dostała w końcu skurczy i urodziła :kiss:

A mnie chyba dopadł jakis syndrom spania przedporodowego :P Dzis tak samo, położyłam sie przed 21 i całą noc przespałam ładnie budząc się tylko na siku :) O 6 już wstałam bo i tak już raczej bym nie zasnęła, ale i tak długo spałam :P Jestem w szoku :)Druga taka nocka :) A cały dzień znowu pewnie będę zmęczona i wieczorem znowu tak wcześnie spac ide :D
Może trochę odeśpię zanim mały będzie mnie budził :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854979 przez Ani-ta
Witam z rana u mnie nadal cisza chociaz wieczorem maly tak sie rozpycha i kopie po nerwach ze nogi strasznie bola.

Baska widzisz i czas na spanie przychodzi.

Porto i roma same dobre wiadomosci na wizytach. Urodzicie szybciej niz ja.

Ja na meza nie mam co liczyc ze mi pomoze przyspieszyc porod.

Iwonka moze cos sie zbliza i to oczyszczanie organizmu.

Darmag jak pierwsza noc Olinka w domu?
No i jak pozostale maluszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854983 przez Porto1987
Ale nas te maluchy biorą na przetrzymanie ;)
Anita u mnie wczoraj Zuzia :ohmy: też się wyciągała i tak mi naciskała na to co zostało z mojej szyjki, że aż musiałam wstawać. Bolało. Ale niech to zacznie skurczowo boleć ;)
Doszłam do wniosku dziś z mężem, że może ja się psychicznie blokuję :unsure:
Anita powiem Ci, że działanie z mężem nic mi nie dało. Profilaktycznie podziałamy jeszcze wieczorkiem, ale wątpię w skuteczność tej metody.

Baska podziel się tym spaniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854984 przez Loca
Hej ;)

U mnie tez cisza :dry: nic sie nie dzieje... ja chyba jak Porto...męża zaraz obudze :laugh:

Ten moj maluch jak sie rusza to czasem mam wrazenie jakby zaraz miał mi wypaść :S

Iwonka, moze faktycznie cos się szykuje :)

Anita, mam nadzieje że maluszek zaskoczy, w ten weekend pelnia, oby prawda bylo ze sie dzieciaki mobilizują i wychodza :silly:

Porto, ja tam juz w nic nie wierze spacer nie pomogl, mycie podlog tez nie, sex...tyle se przyjemnosc byla i wsio...
Mnie wkurza to ze wt mialam bole i czop z krwia byl...a dzisiaj tyle tylko ze brzuvh twardzieje czesciej, czasem bolesnie a czasem bezboleśnie. .. maly wychodz juz bo ja sie przygotowalam na porod!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl