BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #856127 przez ete21
IWONKA może Ci maleństwo zrobi niespodziankę. Ja pamiętam jak rozmawiałam z, siostra moja jak ona była w ciąży. Była godzina 12 i nic się nie działo, a o 12,30 dowiedziałam się że jest na,porodowce. Więc w sobie nie znamy dnia i godziny. Życzę ci aby było najlepiej 3500g
Zaczynam doceniać że nie czekałam do terminu, i że lekarze Igiego ze mnie wykurzyli, bo pewnie też bym przenosiła. I te szyjkowe historie nie mają znaczenia.
A władek używam, tylko zawsze gdy stwierdzę ze dziś nie to się upaciam.
A my właśnie wracamy do domku.
O 15 mają wpaść znajomi z 4 miesięcznym Szymkiem :-) będzie wesoło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856209 przez Loca
Iwonko, dokladnie tak jak pisze Ete, teraz to jest wszystko mozliwe :) ja mam ciagle jakies pobolewania i nic sie nie dzieje a np. Marlene scisnelo jednego dnia i juz mala ma przy sobie :)

Porto milczy wiec moze cos ja ruszylo :)

A ja juz po obiadku, jestem dzis taka jakas wykonczona, przespalabym caly dzien, ale musze pracowac nad rozwarciem wiec ciagle czyms sie zajmuje :P zeby jak najmniej lezec, bo jak tylko sie poloze i wstane to ból pachwin nie daje mi zyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856213 przez ete21
Loca zawsze jak wspomnisz o Porto w postach, że pewnie rodzi, to za chwilę Porto sie pojawia, ciekawe jak będzie teraz?

Ale u mnie wiatrzysko, pada i nie fajnie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856214 przez Loca
Widze, ze porto nas podczytuje :D

Matkoo...jakiego ja mam glupiego kota, chciala wskoczyc mi na kolana i nie trafila za to glowa od pufy sie odbila :lol: my to z mezem czasem nie zadazamy za pomyslami tego zwierzaka.

No pogoda fatalna :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856216 przez Porto1987
Jestem Ete jestem :P :P :P Loca ściąga mnie myślami ;)

Wcale się nie ruszyło. A przynajmniej nie jakoś bardzo. Odszedł mi czop, ale nie wiem czy cały i pogoniło mnie do kibelka. Położna powiedziała oooooo. Skurcze mam dalej takie jak miałam, czyli brzuch się spina i pobolewa na okres. Podobno to dalej są przepowiadające. Dopiero jak pójdzie rozwarcie to dadzą kroplówkę, ale tak to nic nie będą robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856218 przez Kasztanowa
My też 2w1. Ciekawa jestem tej pełni, ale widzę, że i u Was bez efektów...
Posprzątałam wczoraj, a dziś jestem mega zmęczona. A za oknem wieje i leje, ciemno cały dzień. Skurcze jakieś mam, ale delikatne albo sam brzuch twardnieje (co ciekawe tylko górą) i nie boli nawet. Ale brzuch mi się sporo obniżył. Jestem już zmęczona, ale ciągle mam jakąś blokadę przed porodem i boję się kiedy się zacznie :( Fizycznie nie jest tragicznie, ale psychicznie ta niewiedza mnie wykańcza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856221 przez baska007 2
Witam.

Dziś z rana w końcu się wzięłam i umyłam i wygotowałam laktatory, butelki , zabawki itp.
Jak skończyłam to padłam bez sił normalnie a nogi jak bańki :( I jak tu coś robić :/ Wrr. Tyle bym chciała a nie moge :ohmy: :( Mam nadzieję że już niedługo bo wysiedziec mi nawet ciężko, tylko leżeć bym musiała bo nogi to normalnie w oczach puchną jak nie mam ich do góry. Dziś znowu brzuch mi się bardzo stawia, twardnieję, pobolewa i stale latam do łazienki. Oby to były jakieś oznaki. Jutro jadę na wizytę, zobaczymy co lekarz powie.

Roma lekarka nieźle Cię załatwiła.. powinna zbadać małą bez głupiego gadania to jej obowiązek, coś by się stało to zaś by się tłumaczyła i kota ogonem odwracała, a zbadać dziecka to się nie chce.

Domi też mam wrażenie że nigdy nie urodzę :P Ta końcówka się strasznie dłuży.. Końca nie widać.. niby 15 dni mi zostało według terminu z om.

A tak w ogóle co do terminu, ostatnio pisałyście że niektórzy lekarze kierują sie tym z om, no i mój też akurat, a niektórzy z pierwszego usg! No i sprawdziłam aż w karcie to z 1 usg w 6tyg wyszło ze mam na 3 kwietnia :cheer: :ohmy: Niby 3 dni różnicy ale przeraża mnie kazda dodatkowa chwila w ciąży :P Mam nadzieję e jakoś na dniach wykluje się ten mój synuś :P Tym bardziej że ostatnio się coś leniwy zrobił.

Loca to od czego tak Cie boli? Mały w kanał sie tak wciska? Może to już niebawem :P
To mówisz że chodzenie i robienie czegos ma niby przyspieszyć poród? Kurcze i co ja mam zrobić jak chwilę chociaż posiedzę, albo pochodze i nogi jak bańki :/ wrr chyba oleje to puchnięcie i zacznę po schodach chodzic :laugh:

Moni to dobrze że mała silna i grzeczna :)

Porto może zamiast znaleźć się w domu znajdziesz się na porodówce ;)
Ooo widze że Loca zawszę Cię wywoła :P Rodzić Ci nie daje :D Z tego co piszesz to juz raczej sama ze szpitala nie wyjdziesz ;)

Ete to jeszcze troche i mały będzie pełzał jak zaczię się nogami odpychać ;) :P

Anta mnie też coś głowa boli, mozliwe że od pogody, albo przez to ciągłe myślenie. No oby ta pełnia na Ciebie dziś podziałała. Trzymam kciuki :) Bo ja się niecierpliwie, a co dopiero Ty.

Iwonka Tobie życzę tak jak Anicie żeby w końcu coś się ruszyło. Może jutro jak pojedziesz to nagle w szpitalu coś się ruszy :) No i oby Karolek był mniejszy od Michasia :P
Wysłałam Ci zaproszenie na fb.

Kasztanowa czyżbyś w końcu już też chciała mieć to za sobą :P

Posiedziałam trochę, nadrobiłam, a teraz dalej się trochę położe bo nogi aż mi mrowieją :/ Już nie wiem co mam ze sobą zrobić :/ Zanudzić na smierć się idzie no i do tego tak strasznie bolą te nogi :/ Później troche pospaceruję po mieszkaniu, boję się że ood tego leżenia przenoszę i tak na raty będę odpoczywać po trochu i chodzić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856223 przez baska007 2

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856227 przez baska007 2

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856229 przez Loca
No bo my z Porto mamy na ten sam dzuen termin :P to telepatycznie js sciagam :)

Porto, powiem jak polozna "oooo..." ja tez mam ciagle przepowiadajace ale szalu nie ma, tyle tylko ze czasem mocniej zaboli.

Baska, ja Ci wspolczuje tej opuchlizny, slyszalam ze jak cos sie robi to przyspiesza sie porod...u mnie jakos nic efektow nie daje...sex, pelnia, spacery itd ns mnie nie dzialaja :p

Kasztanowa, ja pewnie tez bym blokowala sir przed porodem, ale chce juz miec to za soba bo fizycznie juz pomalu nie daje rady, jak nie wymiotowanie, to ledwo chodze ehh... niech to sie ruszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856249 przez majeczka22
hej dziewczynki

Aktualną tabelkę z terminami i tabelkę z numerami telefonów zamieściłam na poczcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856257 przez ete21
Baska trzymam za was kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856317 przez marl3na
Hej.

Malutka poszła się kąpać, więc napiszę Wam jak to było...
O 2.20 zaczęły się bóle jak na okres i trwały co 10 min. Po 1.5h wstalam i zaczęłam się szykować. Od 5 przez prawie 45 min leżałam pod ktg, później badanie i zostałam z rozwarciem 2.5 cm. Słabo szło więc dostałam oksytocyne. A na początku dozylnie antybiotyk na gbs. Kroplowka szybko zadziałała i zaraz było 8 cm rozwarcia. Do 10 szybko zlecialo. Poród do przeżycia. Bóle parte chyba lepiej znioslam. Mialam nacinane krocze. Pierwszy krzyk i Mała leżąca na piersi było najcudowniejsza chwilą. Ja się goje a Hania grzeczna. Zaraz będziemy się karmić.

Zdjęcie wrzuce jak będę w domu.

Dziewczyny trzymam kciuki żeby Was szybko wzięło. Mój plan się udał. Umylam okna i wywołam skurcze. Powoli się siebie uczymy. Hania jest cudowna :laugh:

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856346 przez ete21
MARLENA cudnie ze Hania daje Ci tyle radości! Zdrowia jeszcze raz dla Was!

Igi ma chyba alergie na dom-szaleju się chyba najadł...wieczorna energia go rozpiera... Mleczna kuchnie wykończył, ma dziś mega apetyt aż musiałam mrożone zapasy uruchomić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856354 przez Porto1987
Laseczki rodzę. Mam 5cm rozwarcia już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl