BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 9 miesiąc temu #743044 przez Joasia B
Megi poszłam za Twoja rada i skontaktowalam się z ginem. I rzeczywiście są to skurcze macicy, i będę je odczuwać troszkę silniej i dłużej ze względu na tylozgiecie macicy. Ale już jestem spokojna. Czytam Was i dochodzę do wniosku,że muszę się rozkoszować tym czasem, kiedy mogę odpoczywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743102 przez Asia K
Witam sie z rana :)

Tweety - superowo - mówilam ci ze nie bedzie tak źle ,a ty niepotrzebnie sie zamartwiałas- teraz jest was wiecej do radości :laugh:

Aga 77 - ja tez mam synka - 6 lat - wiec w podobnym wieku :blush: super ze do nas dołączylas

Joasia - bedzie dobrze - spokojnie tak jak juz ci gin wyjasnił ja tez uwazam ze to macica :)
Ja tez mam tyłozgiecie i dopiero w tym tygodniu mnie dopadły bóle podbrzusza.

Nie mam obaw co do 13- tyg ale juz chcialabym miec go za saobą :P

A ja jutro mam wizyte u gina - juz zaczynam sr.. w galoty :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743105 przez Ewelkaa
Hej Dziewczynki:)

Witaj Aga77 - jedziemy na tym samym wózku :)

Tweety - super, że masz już za sobą tę trudną dla Ciebie rozmowę, ale tak jak mówiłyśmy Ci my wszystko wiedzące ;) jest ok i wszyscy się cieszą :)

Joasia - ja też miałam tyłozgięcie i bóle w pierwszej ciąży, lekarz powiedział, że po porodzie to może się wyprostować nie wiem ile w tym prawdy, ale jak do tej pory to miałam tylko jeden dzień ból brzucha.

Asia K - Ja mam właśnie to usg, o którym piszecie w poniedziałek w 12 tyg. i strasznego mam cykora...
Cały czas pocieszam się myślami, że przecież wszystko musi być dobrze :) i Ty też tak sobie mów, podobno pozytywne nastawienie czyni cuda :)

Renata Anna - współczuje Ci, dzieci potrafią dać w kość :) ale pociesz się tym, że takie bunty są co roku tylko trochę inne. Ja teraz jestem na etapie cwaniactwa 7 latka i też łatwo nie jest )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743112 przez Asia K
Oj Ewelka ja ten etam tez juz mam :dry: tylko u mnie sie nazywa "cwaniactwo 6-latka" :p
Da sie przezyc , a i tak kochamy swoje maluchy najbardziej na swiecie.

Wiecie co mi sie sniło ?
Chcialam kupic wózek i stalam przy rózowo- fioletowym i sobie myslalam ze nie moge takiego kupic bo jak sie okaze ze to chłopak.... :)
taki sobie sen a super humor mialam dzieki niemu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743130 przez Renata Anna
Witajcie!!!!

Ewelka no to mnie pocieszyłaś tymi "buntami" :huh:
Aga77 witaj w naszych skromnych progach :woohoo:
Asia K a masz już jakieś przeczucia co do płci :unsure:


Ja nie odczuwam żadnych skurczy macicy. Moja jest tak cholernie wygięta do tyłu, że ginek tylko wzdycha jak mnie bada :silly:

Wczoraj zjadłam tabliczkę czekolady, pół kilograma śliwek węgierek, prawie cały słoik ogórków konserwowych... ale ogórki to nie był ten smak, więc dopchałam się czekoladowymi płatkami śniadaniowymi... B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743138 przez Asia K
ehh przeczucia .... są duże szanse na dziewczynke bo przytulanko było 2 doby przed owulacją , ale synus tez tak był"zrobiony " no i jest chłopcem :P

Co bedzie to bedzie - dla mnie nie ma to znaczenia - najważniejsze by było zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743143 przez megi23
hej babeczki
Joasia B to dobrze , bo jak sa mocne i dlugo trwaja to ci luteine da i bedzie ok ...

a ja na noc jadlam .. grysik na mleku :P jesuu ta fasolka to glodomorka jest . mialam ochote , mamcia mi zgotowala , az sie trzeslam jak mi nakladala :laugh: , nie moge jesc duzo ale z 10 lyzek zjadlam i micha mi sie cieszyla , jakbym 1 milion dolcow wygrala :silly: :lol:

apropo 2 latkow , moj mlody 2,5 bedzie mial we wrzesniu , bunt 2 latka ehe czasami on ma , jak cos ma kacik, w ktorym sie wycisza :) , z mowa sie dopiero rozkreca , ale wczoraj mi szczena opadla

dzis pogoda do bani , siedzimy w domu, rano alfabetem sie bawilismy , rysowalismy , moze jakas wydzieranke zrobimy , jak bedzie ciut cieplej kalosze i niech lezie po kaluzach ;)

Renata Anna czad :lol:
milego dnia babeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743149 przez Italia
Dziewczyny, ale nas dużo z tym tyłozgięciem macicy! Ja też to mam, nie wiem czy to przez to, ale zawsze miałam masakryczne miesiączki. O co z tym chodzi? Mogą być jakieś problemy przy porodzie?
Ja też mam skurcze, na początku były, później trochę spokoju, a teraz znowu wróciły. Nie są jakieś straszne, da się wytrzymać. Moja gin pytała na wizycie o bóle brzucha, mówiłam, że miałam, powiedziała, że jakby były bardzo silne to żeby brać nospe, tylko tak z umiarem.
Tweety, a widzisz, nie taki diabeł straszny ;) Wszyscy się cieszą, będziecie z siostrami miały gromadkę dzieciaków w jednym wieku, Ty sobie raz dwa dwójkę odchowasz i będziesz miała z głowy ;) No chyba że planujecie więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743154 przez Asia K
Italia problemów z tym chyba przy porodzie nie ma bo podobno to sie prostuje w czasie ciazy , ale nie mam tej info od gina wiec róznie moze byc.
Czytalam gdzies ze co 5 kobita to ma , ale jak tu czytam to co 5 tego ni ma :D

Co do porodu to znaczenie moze miec wielkosc miednicy ale tego sama sobie nie zmierzysz chyba :huh:

Kurna dziewczynki - trzymajcie za mnie kciuki jutro bo mam coraz wiekszego stresa :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743167 przez megi23
Asia K bede z tymciem i fasolka mocno trzymac kciukasy :silly: , a na ktora godz masz ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743189 przez Ewelkaa
Renata Anna - ale dałaś czadu z tym jedzeniem :))

Asia K - będziemy trzymały :)

Kurcze ja żadnych zachcianek nie mam. W pracy jem jak oszalała, ale musi być chleb, nieważne z czym, ale chleb :) jak nie zjem to mnie tak niemiłosiernie mdli.
Potem zjadam w domu obiad, zagryzam czymś słodkim i tak do kolacji, gdzie znowu musi być chleb. A z zachcianek to wczoraj w pracy miałam ochotę na arbuza, ale jak już poszłam do domu to o tym zapomniałam ;)

Moja mama mówi, że te moje objawy ciążowe są dziwne, bo ja jak rano wstaję to jest ok, dopiero padam koło południa. Wtedy mam najgorsze samopoczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743197 przez Aga77
Witajcie! Dziękuję za miłe przyjęcie :)
Asia K ja również trzymam kciuki będzie wszystko dobrze.

Dziewczyny może macie jakiś cud środek na wymioty jak tak dalej pójdzie to płuca wypluję :(

Czy któraś z Was robiła badania prenatalne bo mnie to czeka 2 października i trochę się boje nie za bardzo wiem jak to wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #743203 przez megi23
Aga77 mi pomaga guma orbit white , wiem ze imbir jest dobry na wymioty
no kazda z nas bedzie miec , lekarz bada pod wzgledem wystepowania wad genetycznych przy usg oglada dzidziola , glowke , nozki , raczki , rozszerzenie noska , zadaniem badań prenatalnych jest wykrycie chorób wrodzonych i genetycznych takich jak zespół Downa, wady cewy nerwowej, nieprawidłowości chromosomów. Bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #743234 przez Asia K
na 16-tą mam wizyte .

Dzieki za kciukasy , ale nie puszczac az do jutra :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #743238 przez megi23
bedziemy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl