BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #834000 przez tweety
hehe a ja bede rodzic na swoje urodziny. Adas wybral sobie termin bliski mojej 30stki wiec nie planuje imprezki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834007 przez Tequilly
Witam przyszłe mamusie! :laugh:
Mi zostało jeszcze 10 tyg do pojawienia się maleństwa na świecie a dopiero 3 tyg temu dowiedziałam się że mam za duży cukier i muszę przejść na dietę! zero owoców, soków, dżemów i innych słodkości..... :(
czy któraś z Was też miała albo ma podobny problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834087 przez surenka
Miło, że do nas dołączyłaś Tequilly :)
Italia, gratuluję podejścia męża, że garnie się do pomocy w przygotowaniach na nadejście maleństwa. Mój podjął się znalezienia odpowiedniego łóżeczka, i muszę przyznać, że od razu spodobał mi się jego wybór :)
Mój małż ma w kwietniu zarówno imieniny, jak i urodziny, ale nie wiadomo czy Pati nie urodzi się z początkiem maja, bo na 29 kwietnia mam termin, a to prawie maj :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834130 przez Asia K
witamn nową mamusie :D
Są tu słodkie mamcie wiec napewno bedzie ci raxniej przejsc z nami te ostatnie 10 tygodni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834140 przez megi23
Hej laski dzwonilam do mamy i onaa chyba polpasiec, bok ja bolii i ma krostki u niej w szkole panuje wiec malegobnie boerzemy heh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834142 przez Renata Anna
Hej!

Melduję się! :lol:

Witaj Tequilly Rozgość się :)

Kończę dziś 33 tygodnie ciąży. I odczuwam to w każdej części mojego ciała. Borysek tak strasznie się rozpycha, że mam wrażenie iż to duży chłop będzie. Boję się iść na USG, bo lekarz dobije mnie jego wagą... Boje się rodzić. Myślę już o tym co raz częściej.

:dry: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie.... :dry: :dry: :silly:

Poza tym maluch chyba intensywnie rośnie, bo ja mam taaaaaaaaakiego głoda nieustającego, że zżeram wszystko co tylko jadalnego znajdę w domu. B)

Do wyprawki dla małego na pierwsze miesiące życia mam już prawie wszystko. Zostało mi tylko dokupić jakieś dwie pary spodni, czapkę na wiosnę.... a reszta wyjdze w praniu.

Miałam zamówić biustonosze do karmienia przez neta, ale chyba sobie odpuszcze, bo jak znam życie coś nie tak będzie z rozmiarem. Pójdę w sobotę do sklepu, przymierzę, ocenię i zakupię.

A teraz lecę poszperać na allegro. Może coś jeszcze znajdę dla małego i dla mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834163 przez Italia
Tequilly, witaj :) Opowiedz coś więcej :)
Renata, ja na allegro ostatnio zamówiłam sobie koszulę i biustonosz do karmienia, przyszły takie łachy, że od razu odesłałam. Stanik niby mój rozmiar, a cycki mi z niego wypadały na boki. Wybiorę się później do H&M, widziałam, że mają chyba dość porządne te do karmienia, no i przede wszystkim będę mogła przymierzyć. Tylko moje piersi mnie przerażają, już 3 raz muszę wymienić stanik, rosną tak, że chyba mam już w sobie Mlekovite :P Niby wizualnie nie są takimi gigantami, ale przez to, że mam mało pod biustem, to jak wybieram stanik mam wrażanie, że kupuję namiot :P Jak byłam jakoś w 8 czy 9 tyg ciąży na usg piersi to lekarz wykonujący badanie powiedział, że mleko to będę mogła sprzedawać.
Surenka, też się cieszę, że mąż ma takie podejście :) W ogóle to dobry egzemplarz mi się trafił, ciągle to dookoła słyszę od innych :D Mam nadzieję, że synek będzie podobny do tatusia :) Fajnie, że Twój sam wybrał łóżeczko :) A pochwalisz się? My właśnie powoli zbieramy się za wybór i na pewno chcemy z wysuwaną szufladą pod spodem, znajomi też namawiają na takie z funkcją kołyski, że można delikatnie kołysać albo zablokować, ale sama nie wiem.
Gabi, to za 2 tyg złożymy Ci niezłe życzonka ;) Tweety, niezły dostaniesz prezent na 30-tke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834178 przez tolad662
Tequilly witaj :) troszkę nas słodkich mamusiek jest, jestem jedną z nich chociaż oficjalnie od tygodnia.

No zaszalejecie z tymi urodzinami :D Mój ma 24 marca i ma małą nadzieję, że skoro Hubciowi tak się śpieszy do rodziców to może zrobi mu prezent w urodziny :D Chociaż ja wolała bym nie bo to będzie 3 tyg wcześniej.

Renata Ty to do przodu jesteś z ciążą :D ale mnie mój też zaczyna mocniej kopać, zwłaszcza jak na boku jestem, oj wtedy to zaboli.

Megi współczuje Twojej mama, sama kiedyś to cholerstwo miałam ;/

Łóżeczko z szufladą zajebista sprawa! Nawet jeśli ma być tak ustawione, że ciężko się dostać do szuflady to warto mieć. U nas pierwsza opcja ustawienia miała być taka że myślałam, że szuflada będzie zbędna ale znajomi mówili, że i tak się przyda. Przez szczebelki można się dostać :)

Ja póki co zamówiłam sobie wszelkiej maści kosmetyki nie ciążowe bo wszystko się kończy. Pudry, perfumy, nawet mydło :D wszystko na raz! NieMąż pojedzie odebrać zamówienie w drogerii a ja opanowuję allegro :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834179 przez tolad662
Italia jak się wybierzesz daj znać jakie te w H&Mie :) Cena i największe rozmiary :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834202 przez Aga77
Tequilly witam Cię również serdecznie :)

mój mąż ma urodziny 17 kwietnia i w tym dniu jest nasza rocznica ślubu a termin mam na 14 także mąż ma nadzieję że urodzi się w jego urodziny a i nasza 8 rocznica ślubu będzie pamiętna ale zobaczymy jaką nasz maluszek sobie datę wybierze :kiss:

Marcel też tak szaleje jak był by piłkarzem :side: śmiałam się wczoraj bo oglądałam kasetę z wesela mojego kuzyna bo byliśmy w sierpniu i mały tak szalał w moim brzuchu tak jak by to on był gościem weselnym :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834205 przez Ewelkaa
Haj dziewczynki :)

Witaj Tequilly ja walczę z cukrzycą o 24 tygodnie od 25 mam włączoną insulinę. Moja mała trochę niedożywiona jest. Od początku ciąży wg usg była o ok. 1 tydz. większa, a w pon. okazało się, że jest o 2 tyg. mniejsza :( martwi mnie to strasznie, ale gin mówi, że jest ok, wiec jestem na etapie zawierzania ;) A jak Ty sobie radzisz i Twój dzidziuś?

megi kobieto uważaj, żebyś Ty się nie zaraziła!

JA kupiłam 2 staniki na allegro i są takie w sumie byle jakie :) raczej nie polecam, wrzucę Wam link allegro.pl/80b-2szt-b-cz-biustonosz-stan...-90-i3930749761.html Co prawda nie odesłałam, będę nosiła, ale to nie est to, co myślałam, że będzie.

Zastanawiam się co ja jeszcze powinnam małej kupić z ubranek. Takie domowe pajacyki, body, kaftaniki itp chyba mamy w wystarczającej ilości. Z doświadczenia wiem, że nie ma co przesadzać z ilością, ale w sumie boję się, też żeby za mało nie było. Mała będzie ulewać, zasikiwać i sama już nie wiem... 8 lat to bardzo długo, już nic nie pamiętam.
Ale nie wiem jak z tymi ubrankami na wyjście. Piszesz Renata, że jeszcze musisz Boryskowi spodnie kupić i się zastanawiam właśnie. Dwa ubranka spodnie i sweterki z czapeczkami robi mi babcia na drutach, spodnie i bluzeczkę bawełnianą kupiłam, dodatkowy sweterek mam,może jeszcze jakąś sukienkę na święta kupię i to chyba wszystko....
Wczoraj kupiłam kombinezon na spacerki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834213 przez Aga77
Ewelka ja mam ten sam problem też po 8 latach nie pamiętam a poza tym Miłosz urodził się latem trochę podpatruję moją siostrę która urodziła w sierpniu :silly: ale z doświadczenia wiem że nie ma co kupować dużo najważniejsze są bodziaki i pajacyki czapeczkę i skarpetki na początek. Mam też dwa śpiworki w razie jak by było zimno jeden polarkowy a drugi trochę cieplejszy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834214 przez GabiSBB
Cześć dziewczyny!

Witam nową mamusię kwietniową. Z pewnością znajdziesz tu dużo wsparcia w swojej walce z cukrzycą, dziewczyny siedzą w temacie i chętnie wymieniają się doświadczeniami.

Ja właśnie wczoraj przejrzałam stronę H&M z bielizną dla mam i wybiorę się tam na zakupy. Podoba mi się zarówno koszulka nocna, jak i biustonosze oraz majtki. Chyba faktycznie nie ma sensu kupować taniochy, bo zaraz trzeba będzie kupić nowy biustonosz. I dostałam wczoraj cynk od koleżanki, która pracuje w H&M, że przyszły bejsbolówki dla chłopców! Tak strasznie mi się podoba, że chyba się skuszę ;)
www.hm.com/pl/product/18986?article=18986-A

Niestety nadal nie mam czasu zając się wyprawką, bo próbuję nadrobić pracę, którą straciłam :( Dziś obudziłam się spanikowana, że to już 31 tydzień a ja nadal nie mam nic w domu, a jeszcze dwa projekty muszę skończyc i zajmie mi to min 4 tygodnie! Pomogły głębokie wdechy, książka, dobre śniadanko i szeroki uśmiech na twarzy. DAM RADĘ!

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834240 przez Aga77
Gabi oczywiście że dasz radę kto jak kto ale my silne babki jesteśmy i poradzimy sobie ze wszystkim przynajmniej tak musimy myśleć :) :) :) głowa do góry

a ta kurteczka jest cudna :woohoo:

ja zaraz zmykam do sklepu z artykułami dla dziecka to pobuszuję po sklepie za czymś dla maluszka :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834248 przez [email protected]
ja kupiłam dwa staniki allegro.pl/2sz-biustonosz-stanik-do-karm...ami-i3902070609.html do karmienia. Nie są może super, ani szmaty, tylko rozmiar jest tak jak na teraz, a co mówić, co będę musiała nakładać pod koniec kwietnia :) Więcej więc nie zamówię staników prze internet. Poszukam w sklepach stacjonarnych. Zresztą najlepiej kupić taki biustonosz na dwa tygodnie przed planowaną datą porodu. Trochę niepotrzebnie się pospieszyłam, ale teraz już nic nie poradzę.

Dziś mam wizytę u lekarza. Trochę się stresuje. Pewnie nie będę miała robionego usg, ponieważ na ostatniej wizycie mi robił. Teraz pewnie będę miała robione badanie ginekologiczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl