BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #750577 przez Aguśka88
Biedroneczka a przede wszytskim muszę się wprawić w jazdę autem, dopiero zaczęłam prowadzić od lutego i jeszcze nie odważyłam się wyjechać po za swoją małą mieścinę, taki cykor samochodowy ze mnie, ale jak się wprawie to z chęcią wpadnę na kawkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750579 przez Paradise1982
Ej mnie tez mogłybyście odwiedzić :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750580 przez Aguśka88
oo to mnie zaskoczylas tą telewzją :)
Ja tez mam oczywiscie polska TV, nie obylabym sie bez niej :D nie ogladam nie wiadomo jak dużo, ale mam kilka ulubionych programów, czy seriali :)

tez mnie meczą wzdecia zo jakis czas, wczoraj wieczorem szczegolnie, ale dziwne.... bo moj maz tez je ma, wiec nie wiem czy to przez ciaze czy cos poprostu zjedlismy,

Dobra, uciekam spac , prosze juz mnie nie zagadywać :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750582 przez Aguśka88
Paradise1982 napisał:

Ej mnie tez mogłybyście odwiedzić :-D


tak mozesz nas odwiedzić,zapraszamy :P :P :P :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750589 przez Paradise1982
Kto wie, może się kopnę do was kiedyś, czemu nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750765 przez nati.olsztyn
Hej Kobietki!!! Jak tam samopoczucie dzisiaj? Mnie przeziębienie jeszcze trochę trzyma. A teraz jeszcze niedobrze... Zjadłam na śniadanie dwa pączki bo tylko to byłam w stanie przełknąć;-)a teraz męczy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750771 przez anuuuusia
nati pączki na śniadanie? :P Napisz mi, kiedy dokładnie byłaś na pierwszej wizycie u gina? Było już coś widać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750775 przez nati.olsztyn
anuusia, 17.09 byłam, to było równo 6 tyg. i było już widać bijące serduszko:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750778 przez anuuuusia
nati ale taki dostałaś termin czy tak sobie wybrałaś, bo chciałaś, żeby było już coś widać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750783 przez nati.olsztyn
Jak dzwonilam do lekarza się umówić na wizytę to zapytał o pierwszy dzień ostatniej miesiączki i taki termin wyznaczył, mówiąc że wcześniej nie ma sensu bo nie będzie nic widać;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750806 przez moniaW
ja dzisiaj dzwonię o 12-stej do innej przychodni zobaczymy na kiedy dadzą mi termin,przez tych lekarzy tylko się denerwuję:( nie wiedziałam że z tym jest tyle zachodu..
anusia a ty dzwoniłaś do drugiej przychodni?
dwa dni temu dostałam krwotoku z nosa :/ nie wiem czy to przez ciąże czy nie...ogólnie to czuję się dobrze.chciałabym mieć tą pierwszą wizytę za sobą i się uspokoić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750836 przez anuuuusia
moniaW no właśnie ja też tylko o tym myślę :( Nie będę pisać, że człowiek płaci składki i g**no z tego ma :dry:
Zapisałam się do swojego lekarza, do którego chodzę od lat, na 16 października. Zaraz planuję zadzwonić do drugiej przychodni u mnie w mieście i zobaczyć jak tam z terminami. Ale gin, do którego chcę iść przyjmuje tam bodajże raz w tyg., więc może być ciężko. Z kolei ten, który ma termin na 9 grudnia na fundusz, może mnie już przyjąć w najbliższy piątek, ale prywatnie. Z tym, że to jeszcze za wcześnie, bo ja mam dopiero 4t6d. Ehhh :(

edit: Dzwoniłam, aktualnie u tego drugiego gina na NFZ to też 16 października, bo jest na urlopie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750866 przez usia
Kochane nareszcie w domu :) przed wyjściem zrobili mi usg i słyszałam serduszko. Super uczucie. Moja kochana fasolka. Nareszcie. Jestem szczęśliwa i już je kocham :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750871 przez anuuuusia
usia super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750874 przez nati.olsztyn
Dziewczyny, totalna masakra z tymi lekarzami na NFZ:-( niestety, w takim kraju żyjemy... ja już od lat chodzę do gina prywatnie bo szkoda mi nerwów na wizyty na nfz, nie dość że robili łaskę że wogóle przyjęli to jeszcze o każde badanie musiałam prosić...może poprostu miałam pecha z lekarzami i na takich trafialam..;-)
Ale powiem Wam że z tymi przujmującymi prywatnie też różnie bywa. Na przykład pani ginekolog; do której chodziłam przed ciążą, uwielbiałam ją i polecalam każdej dziewczynie która pytała o dobrego gina; w ciąży okazała się totalną porażką, usg zrobiła mi w 6tc (potwierdzenie ciąży) i w 9tc (miałam plamienie), a potem mimo próśb twierdziła że nie ma potrzeby robić usg i gdy w 37 tygodniu zapytałam czy mi zrobi, usłyszałam: "tak, na ostatniej wizycie przed powodem". Wymiękłam, wkurzyłam się i więcej mnie i moich pieniędzy nie zobaczyła.

Ależ się rozpisalam!!!;-)


Usia, kochana, cudowne wieści!!!:-) Cieszę się bardzo! To który to u Ciebie tydzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl