BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #750874 przez nati.olsztyn
Dziewczyny, totalna masakra z tymi lekarzami na NFZ:-( niestety, w takim kraju żyjemy... ja już od lat chodzę do gina prywatnie bo szkoda mi nerwów na wizyty na nfz, nie dość że robili łaskę że wogóle przyjęli to jeszcze o każde badanie musiałam prosić...może poprostu miałam pecha z lekarzami i na takich trafialam..;-)
Ale powiem Wam że z tymi przujmującymi prywatnie też różnie bywa. Na przykład pani ginekolog; do której chodziłam przed ciążą, uwielbiałam ją i polecalam każdej dziewczynie która pytała o dobrego gina; w ciąży okazała się totalną porażką, usg zrobiła mi w 6tc (potwierdzenie ciąży) i w 9tc (miałam plamienie), a potem mimo próśb twierdziła że nie ma potrzeby robić usg i gdy w 37 tygodniu zapytałam czy mi zrobi, usłyszałam: "tak, na ostatniej wizycie przed powodem". Wymiękłam, wkurzyłam się i więcej mnie i moich pieniędzy nie zobaczyła.

Ależ się rozpisalam!!!;-)


Usia, kochana, cudowne wieści!!!:-) Cieszę się bardzo! To który to u Ciebie tydzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750880 przez usia
6 tydzień. 5 dni temu nie było widać zarodka a teraz juz widać i serce słychać. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750888 przez usia
Witam wszystkie nowe majówki :) od 1 dnia w szpitalu do teraz mam okropne mdlosci rano, wzdęcia ustały a miałam z tym problem, i piersi mam trochę większe. Ale cieszę się że mam te objawy choć są nieprzyjemne, bo będę mieć upragnionego dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750889 przez nati.olsztyn
usia, Cudownie!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750898 przez biedroneczka39
Helloo moje drogie. Ja sie dzis tak fantastycznie czuje :laugh:
Agusia ty to chociaz prawko zrobilas a ja sie nawet boje wsiasc obok kierowcy :P :P :laugh: :laugh:
Tez mam polska telewizje i angielska tez mam. Ta druga to moje dzieci bardziej ogladaja :silly: ja wole polska :silly: :silly:
Co do wizyty u lekarza to czekam jeszce ze 3 do 4 tygodni bo wiem ze tu taka a nie inna opieka jest. Pierwsze USG w 12 tygodniu bedzie. Nastepne w 20 tygodniu a potem juz nic. Tylko wizyty u poloznej krew i mocz :) Tu nawet nie ma badania ginekologicznego :woohoo: Ale do tej pory sama o siebie zadbam :silly: Lykam kwas foliowy od dluzszeg czasu i jem wszystko na co mam ochote :silly:

Milego dnia kochane

Acha a,propos zanieczyszczania powietrza :laugh: to daje rowno :laugh:

Narazie zadnych doligliwosci nie mam ino spanie mnie meczy na stojaco :blink:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750958 przez Mmusia
SYLWIA bo napisałam że mamy dzieci w podobnym wieku ale nie zauważyłam że mój synek jest rok starszy ;) chciałam edytować i jakoś chyba tekst wcięło :angry:

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751042 przez karla2102
witam Dziewczyny :lol: u mnie dzisiaj mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości..Jak tam wasze brzuszki rosną już??? to moja pierwsza upragniona ciąża i nie wiem ogólnie jak to jest. Mój wydaje się być delikatnie okrąglejszy ale nie wiem czy sobie wmawiam czy jest tak naprawdę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751138 przez moniaW
z tymi lekarzami to jest tragedia :angry: w drugiej przychodni powiedzieli mi że już nikogo nie przyjmują bo przychodnia upada i ogólnie zwalniają lekarzy...no to się załamałam :dry: powiedziałam mojemu że pozostaje iść prywatnie.ten jak się dorwał do internetu i telefonu to załatwił mi wizytę na jutro na NFZ :) trochę mi ulżyło,nie wiem jak on to zrobił ale to jakiś cód :)
karla a ty w którym tygodniu jesteś? bo nie masz suwaczka :) u mnie jeszcze nic nie widać i czuję się dobrze,zero mdłości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751143 przez karla2102
no 8 się zaczął w poniedziałek. a z tym suwaczkiem to próbowałam zrobić ale mi nie wyszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751148 przez karla2102

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751220 przez Paradise1982
:kiss: Hejka dziewczyny!!

Ale sie naczytalam!! A nie bylo mnie tylko niecaly jeden dzien, haha!

Mialam dzisiaj totalne urwanie glowy w pracy, wiec nawet nie mialam czasu wejsc na forum i cokolwiek skrobnac, ale teraz juz luzik :silly:

NATI - moje samopoczucie ogolnie dobre, czasami wieczorami jest mi srednio na jeza, piersi bola bardzo i spodnie zaczynaja byc ciasne!! (To mozliwe, ze juz??!!??)

MONIA - krwotoki z nosa to ponoc normalne w ciazy, przez progesteron, tak jak krwotoki z dziasel

USIA - jezuuuuuuuuuuu, jak ja sie ciesze, ze juz wszystko u Was w porzadku!! Tak sie martwilam!!! :kiss:

BIEDRONECZKA
- ja w sumie to i polska i angielska TV lubie, zalezy co jest ciekawszego w danym momencie do ogladania :)

KARLA2102 - Witamy w naszych skromnych progach :) Wspolczuje mdlosci, mnie one chyba powoli przechodza, chociaz u mnie to akurat najgorzej wieczorami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751221 przez biedroneczka39
karla2102 piekny suwaczek.

Dziewczyny ciagle Was nie ma a zagladam tu bardzo czesto. Przeciez nie bede gadac sama ze soba :silly: :silly: :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751223 przez Paradise1982
Biedroneczka - ty w 4 tygodniu jestes? A na kiedy Ci termin porodu wychodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751224 przez biedroneczka39
Paradise1982 napisał:

Biedroneczka - ty w 4 tygodniu jestes? A na kiedy Ci termin porodu wychodzi?


A na 31 maja :lol: :lol: A cio ?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751225 przez Paradise1982
ahaaaaaaaaaaaaaaa, to dlatego :) A jakos mi sie wydawalo to niemozliwe LOL, glupia jestem i tyle :LOL:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl