BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 tydzień temu #874331 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874357 przez jakasse
Uffff dopiero wróciłam , a wyszłam przed 9 z domu . Masakra czuje się jakbym miała zaraz rozlecieć się na kawałki. Boli mnie każda część a nogi wrastają mi w dupe tak , że aż je czuje przy zołądku - hehe a może to Franek !! hehehe

Sprawa z babcią poszła nawet gładko, doszłam do wniosku, że nie mogę się denerwować , złapałam głęboki wdech na całą akcje i tylko przytakiwałam, nie wdawałam się w zbędne dyskusje bo szkoda mi moich nerwów.

Niestety nie mogłam wrócić do domu od razu po, bo tyle nam zeszło że musiałam już jechać do studio na sesję, na 11. Jak weszłam to sie załamałam, bo zapomniałam o tym że po ostatnim sprzątaniu sobotnim byliśmy tacy padnięci że nie umylismy podłogi, więc jeszcze na szybko ją szorowałam na kolanach- bo nie moglam znaleźć koncówki od mopa ! Tzn mialam szmate ale bez kija ! Coooo za dzień.

Pojechałam potem poodbierać faktury zaległe za marzec z różnych sklepów, bo czekała mnie jeszcze wyprawa do księgowego z papierzyskami.....

Ale co by tyle nie narzekać = nie było aż tak źle, bo wstąpiłam do jednego sklepu po drodze do domu i kupilam sobie strój na święta :) Tzn.na 1 dzien sukienke, a na drugi leginsy +koszulko-tuniko coś i sweterek . Ciesze sie bo bałam się, że nie bede miała sie w co ubrać. Nie kupowałam przez całą ciąże nic stricte ciążowego bo szkoda mi bylo kasy, szczegolnie ze nie wiedzialam ile przytyje ?! a na codzien biegam w leginsach i koszulkach, mam tylko jedne spodnie ciążowe z h&m i tyle ;) takze jestem zadowolona, szczegolnie że wszystko ma taki kroj ze po ciazy tez bedzie dobrze leżeć.

uciekam, gotować obiad i kade sie do wyrka przed Tv.

milego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874362 przez Kucielka89
Hej Dziewczynki B) :laugh:

ale Wy duuuużo piszecie, muszę tu częściej zaglądać :) zdecydowanie!:)
U mnie wczoraj grillik wypalił, zjadłam troszkę kurczaka z grilla, cukinii, papryki i oczywiście mnóstwo chlebka z grilla z serkiem pyyycha - to chyba moje ulubione danie z grilla :D
Narzekacie dzisiaj na brzydką pogodę, a u mnie wręcz przeciwnie - piękne słońce i 17 stopni. Zjedliśmy z Narzeczonym obiadek w ogródku ;) Wbrew powszechnej opinii, pogoda w Anglii jest na prawdę super, z reguły zawsze cieplej niż w Polsce, a deszczu dużo, owszem, ale tylko jesienią i zimą :laugh: Pogoda to chyba jedyne co mi się tu podoba :silly:
Mój P. poszedł na 14 do pracy i oczywiście na 12h, będzie dopiero ok 3 w nocy :ohmy: nienawidzę bez niego zasypiać. A jutro na 10 rano do 22 :dry: Palnąć sobie w łeb! Odliczam do piątku, bo będzie miał 4 dni wolnego na święta :)
Dziewczynki mam pytanko...macie jakąś dietę czy jecie co popadnie, na co akurat macie ochotę? Ja staram się jeść zdrowo, bo boję się, że za dużo przytyję i na lato będę jak baleron. Nie jem tłustych rzeczy, tylko ciemne pieczywo, na śniadania zawsze jogurt nat. z płatkami owsianymi i owocami, nic smażonego też nie jem, za to mnóstwo sałatek, warzyw, owoców. Czekoladę też ograniczyłam, jedyne przed czym nie mogę uciec to LOOODY!
do 5 miesiąca ciąża miałam takie mdłości i wymioty, że mogłam jeść tylko kanapki i LOODY! Zaraz zresztą sobie takowe spałaszuje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
A więc jak jest u Was z jedzonkiem?

Klaudeczka gratuluję ukończenia szkoły !!!! :lol:

Katasza w UK jest tacierzyński, 2 tyg. Ja trochę po prostu boję się rodzić nie w swoim kraju. Nie narzekam tutaj na służbę zdrowia, w lutym leżałam 2 dni w szpitalu z zapaleniem nerek i na prawdę zajęli się mną super, ale jednak co Polska to Polska, rodowity kraj :) Moje ukochane miejsce, w którym czuje się najlepiej :laugh: Straszne masz "przeboje" z tą macicą! Współczuje Ci, że musisz leżakować, szczególnie że pogoda robi się coraz piękniejsza! Ciężko tak wytrzymać...mam nadzieję, że doczekacie chociaż 38 tyg :) Ha ha ha będziesz kochać jak swoje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: podoba mi się to stwierdzenie w Twoich ciążowych ustach ;) ;) ;)
Ja w UK pracowałam przez kilka miesięcy w Polskim sklepie, później zachciało mi się iść do angielskiej fabryki produktów do depilacji. I tu popełniłam największy błąd! Praca nie najgorsza, ale szef tak popier****, że się nie da nawet tego opisać! :ohmy: Po macierzyńskim na pewno tam nie wrócę. W styczniu się mu sprzeciwiłam i powiedziałam, że nie będę dźwigać 8-12 kg kartonów, bo boję się o ciążę to dał mi wybór - albo idę na zwolnienie lekarskie (gówno płatne w UK), albo zostaję i pracuję jak przed ciążą. Oczywiście, poszłam na zwolnienie, nie chciało mi się z idiotą walczyć. I tak od stycznia siedzę w domu i jestem pełnoetatową gosposią :laugh: Gotuję, piorę, sprzątam, opierdzielam się za wszystkie czasy i dobrze mi z tym ;) W marcu byłam na 3 tyg w Polsce :)
masakra, że musisz się prosić o własne pieniądze z ZUSu! To jest skandal! A z jednej wypłaty na pewno bardzo ciężko...zresztą my też prawie z jedną zostaliśmy, bo tutaj L4 jest płatne tylko ok 40 % więc dramat! A byłam zmuszona, przez mojego powalonego szefa, być na zwolnieniu od stycznia! Załamka! Od 1 maja chcę przejść na macierzyński, ale czekam ciągle aż mi łaskawie wyliczą ile mi się należy!
Też bym chętnie oglądała ten cały projekt runway, ale nie mogę znieść Anji Rubik! Ma coś w sobie co mnie od niej odpycha i po prostu nie mogę!!! :ohmy:

Kocica straszne z tym oddychaniem! Ja aż tak jeszcze nie miałam, ale też mi ciężko nabrać tchu czasami! :huh: Masakra z tą koleżanką! Kpiny jakieś po prostu! A tyle się teraz złego mówi, że za późno się na cesarkę decydują, dzieci podduszone się rodzą! Dramat!

jakasse nie denerwuj się tak, bo dzidzia wszystko czuje :) Ale domyślam się jak to musi denerwować. Jak można wykorzystywać kobietę z brzuchem pod nosem!!!! Powinnaś odpoczywać, a nie!!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: Gratuluję 8 miesiąca :blink: :blink: :blink: u mnie dopiero 7 miesiąc 1 tydzień i 1 dzień :D A czy Ty się przypadkiem za bardzo nie przemęczasz? :) Ja również z rzeczy ciążowych mam tylko jedne jeansy z h&m, bo miałam dosyć dresów i legginsów :)

Lizzy nawet nie pomyślałam o czymś do wózka, żeby mały nie zabrudził...dobra myśl! Może wystarczy pieluchę tetrową wyłożyć? Sama nie wiem... te prześcieradła też super pomysł :laugh:

Anoda89 moja przyjacióła na początku chodziła czysta, dopiero odkąd jej mała zaczęła sama jeść to wiecznie chodzi brudna :lol: straszne to jest :laugh:

Babajaga piękne ubranko :) ja długo zastanawiałam się nad zakupem wózka, oglądałam, patrzałam, czytałam, a jak zobaczyłam jeden to stwierdziłam TEN ALBO ŻADEN! :laugh: :laugh: w maju jak tylko przylecę do Polski, jadę go zamówić, bo okres oczekiwania ok 4 tygodnie :blush: Mi najbardziej zależało żeby był czterokołowcem (przyjaciółka narzeka na 3 koła), żeby były dodatkowo pompowane i ogólnie żeby był w miarę porządny. Przyjaciółka ma quinny buzza i narzeka cholernie, że jest do dupy, trzeszczy, skrzypi jak stary grat! :ohmy: Dodatkowo zauważyłam, że wiele wózków jest bardzo niskich, żeby zrobić coś przy dziecku trzeba prawie na kolana paść :silly: szukałam więc w miarę możliwości wysokiego, żeby było wygodnie. Mój wózek kosztuje 1700 zł plus muszę dokupić nosidełko, bo uparłam się na nosidełko maxi cossi :)

Boże jaki poemat! Chce Wam się w ogóle tych moich wypocin czytać? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 9 lata 11 miesiąc temu #874395 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874428 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874440 przez Kocica
Ech obiad zrobiony a właściwie zupka :blush: Lody czekają można sie zrelaksowac :blink:
Dziś musiałam popracować w domu :ohmy: Masakra myślałam ze mnie to ominie a jednak ale przy okazji z siostra pogadalam na Skype ;)

Lizzy to wiesz pozycja horyzontalna i leżeć i pachniec :blink: A mąż niech skacze koło Was a co :silly:

Kucielka pisz pisz od tego jest forum żeby sie "wygadac" wiec oczywiście każdy post mile widziany i zapraszamy czesciej :lol:
A co do diety ja jem wszystko z wyjątkiem sushi i surowego miesa :blink: chipsy i fastfood nawet czasem wpadnie :blush:
Wiadomo warzywa i owoce i lody i budyn w każdej postaci :lol:
Wg mnie masz na coś ochotę to jedz na zdrowie :blink:

Kurcze dziewczyny byliśmy wczoraj u moich rodziców na kolacji i moja mama zrobiła tatara :ohmy: I mi nie dała a ja siedzialam i normalnie slinotoku dostałam ale była nieugięta za to dostałam truskawki :dry: Kurcze czy wy tez macie ochotę na wszystko czego wam nie wolno..byle do czerwca :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874468 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874501 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874504 przez Kucielka89
katasza planujesz tak jedną ciążę po drugiej? Podziwiam, odważna jesteś :laugh: :laugh: też bym tak chciała, bo potem taka fajna, malutka różnica wieku między dzieciaczkami, ale ja bym chyba nie podołała :) :)
A czym się zajmujesz? Zazdroszczę osobą, które lubią swoją pracę. Ja uwielbiałam tę, którą porzuciłam w Polsce, na rzecz wyjazdu do UK. Pracowałam w biurze jednej z większych firm ochroniarskich, zajmowałam się rekrutowaniem ludzi do pracy oraz ogólnie kadrami. Ach...co to były za czasy, jak ja żałuję tego wyjazdu :angry:

Lizzy odpoczywaj w takim razie teraz ile wlezie! Żeby nie przyszło Twojemu maleństwu do głowy wyjść szybciej :laugh: Jak dzidzi w brzuchu Mamy dobrze, to posiedzi. Więc relaksuj się, leż i pięknie pachnij :lol: :lol: :lol:
Ja wybrałam wózek firmy TAKO edycja Marine :laugh: Jestem z nad morza, kocham paski, kotwice i tego typu rzeczy w morze, więc ten wózek jest dla mnie spełnieniem marzeń. Tutaj go znajdziecie:



Kocica z tym jedzeniem to ja mam tak samo! Obiecałam sobie, że na okres ciąży omijam jedzenie typu McDonald z daleka, a to jaką przez to mam ochotę na Big Maca to głowa mała!!!! Tatara też bym zjadła :(

Anoda89 Rzeczywiście mało wpływa, ale narzeczony mi tłumaczy, że ciąża najważniejsza a ten cham by mnie psychicznie wykończył :ohmy:
Zmagasz się z cukrzycą ciążową?


Dziewczyny tak mnie bolą żebra dzisiaj i plecy, że nie mogę wysiedzieć, ciągle leże, bo inaczej jest dramat :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 9 lata 11 miesiąc temu #874513 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874520 przez jakasse
Katasza- to jest super plan. Miedzy mną a moim bratem jest 10 mies roznicy hehe. My planujemy za 2-3 lata nastepnego bejbika.

Lizzy- to teraz nic tylko leżeć i pachnieć :)

Kocica- mmmm ja bym zjadła już świeże truskaweczki, ale jeszcze troche trzeba poczekać,
te chemiczne jakoś do mnie nie przemawiają, więć lece na koktajlach z mrożonek ;)

Przespałam się 2 h i człowiek jak nowonarodzony, syn moj chyba też się dziś zmęczył - taki spokojny, w ogóle go nie czuje, odsypia ....

Ja cały czas ględze o grillu, wszystkim dookoła. Mam taką ochote... namówiłam mamę na majówkę, bysmy zrobili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874554 przez Mira_84
Przeczytałam co napisałyście iiiii.... prawie wszystko już mi się pomieszało kto co :S ehhh to ciążowe zaćmienie ;)

Lizzy - oszczędzaj się jak tylko mozesz! Juz nie długo finisz ;)

jakasse - super, że akcja kryptonim Babcia zakończona powodzeniem! Dałaś radę :)

Anoda - heheheheee, ja tam brudna nie chodziłam przy maleńkiej Zosi - teraz za to czasem się zdarza... nie ma to jak wytrzec w spodnie mamy rączki w masełku... :blush:

Kocica - a ja mam ochotę na ... wódkę z colą... :huh: :huh: :huh: w pażdzierniku mam wesele przyjaciela i wtedy się ziści... dopiero :(
tatar.... :ohmy: :ohmy: :ohmy:

byliśmy dziś całą familią na usg oglądać Krzysiaczka :) Zosia nawet sie w monitor wpatrywała z zainteresowaniem, niestety później chciała do mamy i troszkę pokrzyczała. Krzyś waży ok 1370 g i ma prawie 6 cm.... stopy :)

z tego wszystkiego Ślubny mój ukochany złożył kołyskę o 22-giej :) tak go naszło na przygotowania :)

dobranoc dziewczyny, więcej nie dam rady bo mi się oczy zamykają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874563 przez Klaudeczka
Już wróciłam, obkupiłam mojego smyka na ponad 200 zł :laugh:
Zauważyłam dzisiaj podczas kupowania ubranek bardzo fajny wózek, podobny do poprzednich zdjęć tylko, że firmy BAMBI, czy któraś może słyszała o tej firmie? Warto? Wózek kosztuje 1300zł i ma: gondole, fotelik i spacerówke i jakieś tam dodatkowo pierodły typu: folia przeciwdeszczowa, torba itp.
JAkasse współczuje Ci. Dobrze dziewczyny mówią, szybko do lekarza, zanim stanie się to coś poważniejszego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874614 przez anoda89
Kurde co się dzieje z tym forum :unsure: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874617 przez jakasse
Klaudeczka ja nie wiem, nie znam tej firmy. My zdecydowalismy sie na TAKO extreme 2014 eko skóra, kosztuje 2390zł wersja gondola + spacerówka, my bierzemy z dopłatą 230zł za fotelik z adapterem i bazą. Więc ponad 2600 zł wyszło, ale 2 tys dali rodzice Dawida więc na nas zostaje nie tak dużo :)


Nie wiem co sie dzieje z tym forum, wkurza mnie ;/ :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl