BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #772503 przez Agnilla
Witam :)
W żadne zabobony, zapeszania nie wierzę, więc otwieram wątek rodzących w lipcu :) melduję się w końcowce 3 tygodnia, z terminem na 5 lipca 2014 :)
dziś widziałam fasolo-groszka, ma moje oczy :lol: za 2 tyg poszukujemy serduszka a tymczasem odpoczywamy sobie :)

tabelka Lipcówek ponizej :)


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772515 przez Dave
Agnilla - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772518 przez moofka
no w końcuuuuuu! Agi :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772693 przez Agnilla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772735 przez Asia K
Ehhh no ja też musiałam tu wejść :)

Agni :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773097 przez Agnilla
nawet tu za mną przyszłyście :) jestem sama, zobaczymy kto jeszcze dołączy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773104 przez Dagnes
No i ja też tu przylazłam:) Agni :kiss:

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773157 przez MoNiaaa
Agnilla gratulacje :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773193 przez Agnilla
szalone jesteście, dziękujeeeeee :kiss: wszystkim :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773574 przez margollka
Czesc Agi. Ja tez spodziewam sie dzidziusia jakos na przelomie czerwca i lipca. :laugh: O ciazy dowiedzielismy sie tydzien temu, czekam na wizyte u poloznej, ktora mam 12-ego listopada...nie moge sie doczekac!!!Jutro zaczynam 6 tydzien liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773582 przez Agnilla
hej hej :) podejrzewam, że jednak zahaczysz o koniec czerwca skoro to już 6 tc ;) ja dziś zakończyłam 4 tc :) dowiedzieliśmy się równo tydzień temu, mąż z tego szoku aż się rozchorował :P jestem już po pierwszej wizycie, widziałam pęcherzyk, a 7 listopada chyba będziemy już szukac serduszka :) termin według OM- 5 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773592 przez margollka
My tez dowiedzielismy sie dokladnie tydzien temu w sobote rano. Mialam jeszcze poczekac bo wydawalo mi sie ze jeszcze za wczesnie i w razie czego nic nie wyjdzie jeszcze ale cos mnie podkusilo zeby zrobic test. :) radosc byla wielka ale i niepokoj, to moja pierwsza ciaza... Jesli liczyc od pierwszego dnia okresu to jutro zaczne tydzien 6 ale ja mam policystyczne jajniki, nie mialam regularnych okresow, cykle wahaly sie pomiedzy 35 a 42 dnia a otatnim czasem mialam nawet dwa cykle 51-dniowe. Wydaje mi sie ze w ciazy jestem krocej i bede miala termin gdzies na poczatku lipca, ale to dopiero sie okaze jak bede miala pierwsze usg a to gdzies dopiero w grudniu. ;) zazdroszcze Ci ze Ty juz mialas jakies wizyty u lekarza... ja mieszkam w Anglii a tutaj to wszystko troche inaczej wyglda niz w PL. 12-ego listopada ide na wizyte z polozna i wtedy bede miala badanie moczu, krwi, wywiad dotyczacy mojego zdrowia, jakas pogadanka i tyle. Pierwsze USG bede miala w 12 tygodniu... wydaje sie to tak odlegle ze masakra...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773596 przez Agnilla
jakas zaczarowana ta sobota chyba była ;) ja najpierw zrobiłam test, potem poleciałam na krew. do okresu miałam 5 dni, ale musiałam wiedzieć czy jestem w ciąży, żejby jedne leki odstawić inne brac dalej. no i psikus :) tak się od razu domyśliłam, że nie mieszkasz w PL, ponoć w Anglii ten 12 tc na badania to norma? matko, strasznie długo. ale niczym się nie przejmuj, dużo odpoczywaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773602 przez margollka
ja bym sie spodziewala okresu dopiero w ten weekend albo i pozniej...rzeczywiscie ta sobota byla zaczarowana...my z moim chlopakiem jestesmy zaczarowani do tej pory bo ze wzgledu na przypadlosc na jaka cierpie nie sadzilam ze tak szybko sie uda. Staralismy sie jakos od maja...niedawno bylam u lekarza i powiedziano mi ze jesli do nowego roku sie nie uda, zeby przyjsc i beda mi jakos lekami regulowac cykle. Zrobilam ten test ale spodziewalam sie negatywnego wyniku szczerze mowiac. na poczatku pojawila sie tylko jedna kreska wiec odlozylam test i myslac ze trzeba dzialac dalej ze staraniami, poszlam do kuchni zrobic sobie sniadanie. Po ok 5 min poszlam do lazienki, zerknelam na test a tam dwie kreski, radosc i niedowierzanie byly przeogromne :laugh: od tamtej pory z tego niedowierzania zrobilam jeszcze 4 testy w roznych odstepach czasowych i wszystkie pozytywne :)zastanawiam sie nad tym czy by nie pojechac do polskiej przychodni do ginekologa, ale dostaje rozne rady... jedni mowia zeby jechac, inni ze i tak nie ma sensu bo zaplace za badanie zeby tylko zaspokoic swoja ciekawosc i zobaczyc ze cos tam jest w moim brzuchu ale lekarz i tak nie bedzie w stanie spr czy wszystko ok bo jeszcze jest za wczesnie...mowia mi ze dopiero ok 8 tyg lekarz moze cokolwiek stwierdzic...sama nie wiem co robic...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773626 przez Kaś_O
Agi gratulacje :* :* :*

Reszcie lipcowek tez w końcu to mój miesiąc dzieciaczki będziecie miały cudne rączki i lewki :*

Margollka ja bym Ci radziła czekać na 8tc minimum z wizyta w pl. Ja miałam podobna sytuacje bo mieszkam w norge i tutaj jedyne USG planowe jest miedzy 18-20tc to dopiero jest odległy czas.. Wiec poczekałam do 8tc i polecialam do pl.. Jeśli nie jesteś pewna w którym tc jesteś to możesz sie rozczarować wizyta.. A nie ma w Anglii prywatnych ginekologów którzy odpłatnie zrobią Ci USG?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Podziękowania: agnieszka89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl