BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #776619 przez helenne
Tak mi je ściskał że wyleciało ;/
No wiesz co on nawet się nie starał zobaczyć serducha...mi się wydawało że on zbyt nie umie obsługiwać tego usg... nie było właśnie i się przeraziłam ale on ze wszystko normalne zeby nie panikować :( moja lekarka mówi że ona mi znajdzie :) za 2 tyg. wizytę mam na 13 listopada...aż się martwię...jakbym widziała serducho byłabym spokojniejsza... :dry: też nie chcę żeby mi coś z piersi leciało...z emocji aż się poryczałam w domu...hmm... mam zachcianke na placki ziemniaczane która preferuje?? zrobię więcej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776639 przez Agnilla
ej niczym sie nie martw, u jednych widać serduszko u innych nie, ja też moge jeszcze nie zobaczyć, ja za placki podziękuję :P jakos nie mam apetytu, ale jem co 3 godz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777021 przez margollka
hej dziewczyny. ja dopiero moge soibe pozwolic na "odpoczynek", wlasnie wskoczylam do lozka ale bede sie uczyc. nie chce mi sie szczerze mowiac, najchetniej bym spala albo przegladala strony poswiecone ciazy i dzidziusiom, nie potrafie o niczym innym myslec a juz napewno nie moge sie skupic na nauce. Nie wiem jak ja sie przygotuje do egzaminow... bede musiala w koncu sie zmobilizowac, a jeszcze mam dwie prace do napisania na zaliczenie heh i to wszystko po pracy. A wy dlaczego jestescie na zwolnieniach? zle sie czujecie czy co? a jesli jeszcze moge zapytac to w jakim wieku jestescie? w sumie same baby to chyba nie obraza o wiek zapytac :laugh: ja juz lada chwila 28 koncze...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777071 przez Agnilla
no ja mam ze względu na bóle brzucha zwolnienie. dobrze, że już skończyłam studia, bo by mi się nie chciało uczyć :P nie mam czasu teraz :P lada chwila...w tym roku? :) ja w styczniu 2014 skończę 29 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777133 przez margollka
Agnilla to jestesmy z tego samego roku '85 :laugh: ja koncze 28 16-ego listopada :) a to bardzo Cie ten brzuch boli? mnie tez boli, tak jak dzien przed okresem, ale z tego co wiem to normalne, wiec narazie nie panikuje, jakby bol sie nasilal to zglosze sie do lekarza ale jak narazie od poczatku jest taki sam, ani nie slabnie ani sie nie nasila wiec rozumiem ze to normalny proces bo macica sie powieksza.

Ja tez jestem po studiach, ale teraz postanowilam sobie porzeszyc kwalifikacje. Tylko rok to trwa, wiec mysle, ze dam rade. Termin bede miala jakos pod koniec czerca/poczatek lipca a koncowe egz jakos pod koniec czerca. Bede sie starala albo o zdawanie egz indywidualnie jakos wczesniej przed porodem(tak bym najbardziej chciala,zebym pozniej mogla sie tylko cieszyc dzidziusiem), albo we wrzesniu po prostu podejde do egz. Musze to zrobic, bo po powrocie z macierzynskiego mam plan zmienic prace, bo nie jestem do konca zadowolona z aktualnej, a wiadomo ze chcialoby sie mierzyc wyzej, wiec stad pomysl na dorobienie kwalifikacji.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777210 przez gosia28
Agnilla musiałam i ja Cię tu odwiedzić :P
wiesz co to umówmy się teraz my, że zajdę zanim urodzisz, Kaś uroczyście łańcuszek pobłogosławi :laugh:
gratuluję Wszystkim lipcówkom i życzę spokojnej ciąży :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777221 przez Agnilla
tak, ten sam rocznik....na dodatek jesteś równe 10 lat starsza od mojego brata ;) za 2,5 tyg świętujemy jego 18-tke 16 listopada :)
brzuch mnie boli raz na jakiś czas, identycznie jak na okres. ale skoro lekarza dał zwolnienie to sobie odpoczywam ;) uwielbiam swoja prace, ale dla mnie maleństwo wyczekane jest najważniejsze, pomagam im z domu jeśli mogę.
ja też chciałam kiedyś dalej się uczyć, ale od razu po studiach dostałam prace, potem slub pochonął mnie cała, bo ja lubię takie pierdoły :P potem remont mieszkania, więc tez miałam czym żyć :P teraz dzieciątko pochłonie mój czas, no i w międzyczasie zajmuję się robieniem bransoletek :) także uczyć mi się już nie chce, ale za Twoje egzaminy trzymam mocno kciuki :)
Goś, wpakowałam Ci się w kolejkę, więc teraz juz nie ma opcji, nie rodze zanim nie zajdziesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777288 przez helenne
Hej Kochane,
Ja 12.10.1989 :)a zwolnienia nie mam , Mamy własne firmy ja ogólnie jestem kosmetyczką zajmuję się manicurem,pedicurem, tipsami i doczepianiem rzęs.Obecnie przez nudności umawiam sobie mniej Pań tylko stałe klientki i przyjmuje je w domu u siebie :)
A studia z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej i psychologii już mam za sobą :)
Teraz studiuję finanse i rachunkowość całkiem przyjemne studia :D
gosia28dziękujemy :)
AgnillaJa już na Testach Owul. Obiecałam ,że zobaczę Twoje bransoletki zapodaj linka plisssss ;)
Mnie brzuch te boli i lekkie plamienia miałam w sobote i wczoraj ale wczoraj to po badaniu aaaa i sutki mnie tak strasznie swędzą i źle sypiam :lol: ale da mojego Skarbuńka przejdę wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777311 przez Agnilla
Proszę bardzo www.facebook.com/pages/Aga-Kokosi%C5%84s...015338101346?fref=ts

ja idę na spacer, może mi się polepszy ;)

ja też źle śpię w nocy niestety :/ cycki mnie bola, ale nie jakoś mocno, tak jak na okres więc jest ok, gdyby nie mdłości, byłaby bajka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777522 przez marta0488
hej, bransoletki przepiękne, uwielbiam takie klimaty:)ja jestem z 26.04.1988. Na chwilkę tylko wskoczyłam zobaczyć co u Was słychać i zaraz biegnę do pracy. Jutro będzie dzień leniuchowania. A napiszcie może jeszcze skąd jesteście? Ja ze Środy Wlkp. 30 kom od Poznania:) Pozdrawiam i miłego popołudnia życze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777531 przez Agnilla
marta już Cię rozgryzłam :P piękne z Ciebie dziewczę ;)
ja jestem z pomorza, wichry u naj takie wieją, że masakra, musze chyba czapke wyszukać, szkoda się przeziębić. marta, jeszcze 2 dni i wkraczamy w 6 tc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777857 przez Kaś_O
Pewnie ze tak :* Gosia to czas masz do lipca.. :) wiec Gosia :) czekam, a najlepiej jakbys zdarzyła zanim urodzę :p


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777886 przez Agnilla
hola hola, daję jej czas do końca roku ;) nooo jakby zaszła przed Twoim porodem to byłaby baja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777918 przez gosia28
to baja niech szybko się lokuje pod żebrami bo mam ochotę se dobrze pojeść po tym odchudzaniu :P :laugh:
a wiecie, że mam szanse zostać na tym wątku B) :lol:
dobra rozmarzyłam się :blush:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778076 przez helenne
Bransoletki piekne!!!!
Gosia ty nam tu o szansach nie mow tylko do wyrka i do roboty i zostajesz z nami bo pasujesz tu jak ulał. Ja jestem ze Szczecina a raczej z malej miejscowosci obok Szczecina. :)
Dzis noc mam nie przespaną pociłam sie jak prosiak brzuch i piersi mnie swedzialy i tak od 2 do 6 lezalam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl