BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #787106 przez gosiak
Witam :)

Być może niedługo do Was dołączę ;) dziś zrobiłam test i są dwie kreseczki B) no ale tak na "stałe" to dopiero po ginie się z Wami rozpiszę ;)
Z obliczeń wychodzi 5 tydzień ;) a termin na 20 lipca :blink:

Pozdrawiam wszystkie lipcówki i życzę przyjemnej ciąży :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787148 przez helenne
gosiak jejejejeje !!!! to ciche gratulacje na początek ale fajowo!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Aga - Maluchów czyli u fasolek naszych :) słabe to znaczy właśnie ledwo ledwo wykrywalne. No to teraz spokojnie czekam do 28 ja nie lecę do lekarza myślę że o nie ma sensu w jeden dzień fasolka nie urośnie aż tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787249 przez Agnilla
no wiem wiem helenne, napisalam, ze tydz temu moja fasola miala 110 uderzen :) to, ze u Ciebie bylo slabo wykrywalne, nie znaczy, ze samo tetno bylo slabe :) moze sie malenstwo wypielo na Was ;)
Gosiak, dawaj znac jak bedziesz miala wyniki bety, czekamy tu na Ciebie!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787349 przez Anna1807
Dzień dobry Wszystkim!

Przespałam się z moim problemem i jednak zdecydowałam poczekać na kolejną wizytę ten tydzień. Ale uwierzcie wczoraj miałam takiego doła,że miałam ochotę iść do lekarza nawet w ten sam dzień.
Zrobiłam dzisiaj znowu Betę, jutro wyniki.
Nie powiem, że jest mi lekko i łatwo to wszystko przechodzić, ale dzięki wszystkim za słowa otuchy.

Miłego dnia!

gosiak...ciche , cichutkie gratulacje!!!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787471 przez helenne
Dziewczyny helpppp dostałam zapalenia pęcherza co mam teraz zrobić mam furagin i cipronex w domu ale czy ja moge to brac???!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787509 przez Anna1807
helenne - miałam zapalenie w poprzedniej ciąży, leków takich jak furagin itp nie wolno brać w ciąży! Musisz zgłosić się do lekarza. A zanim umówisz się na wizytę polecam ciepłą kąpiel, rumianek i dużo, dużo wody! Takie miałam zalecenia lekarza i przeszło.
Wracaj szybko do zdrowia.

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787524 przez Agnilla
duzo wody, duzo zurawiny i w te pędy do lekarza!! ogolny wie co dac, tylko powiedz żeś w ciązy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787669 przez beaciaa
helenne Dokładnie duuuużo żurawiny! Ja w 8tc też złapałam zapalenie ginekolog kazał brac 3x1 tabletkę Uroseptu i 3x1 rutinoscorbinu na zakwaszenie.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787790 przez natB
Kochane, jak ja Wam zazdroszczę tego stanu :)... ja jestem mamusią od tygodnia i już tęsknie za brzuszkiem... Moja ciąża też się nie zaczęła szczęśliwie, bo wylądowałam w 5 tyg. w szpitalu z ciążą zagrożoną poronieniem, brałam 23 tabletki dziennie dosłownie, ale jak widać wiara, że będzie dobrze i pomoc ze strony lekarza przyniosła nam Władka :) naszego kochanego synka.. życzę Wam wszystkiego dobrego przez 9 miesięcy, całym serduchem jestem z Wami :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788415 przez helenne
Dziękujemy serdecznie i Gratulacje !!!
Byłam u lekarza bo siusiałam kropelkami krwi już. Zadzwoniłam do swojej gienkolog i kazała mi przyjechać do siebie przepisała mi AMOTAKS antybiotyk bezpieczny da kobiet w ciąży i przy okazji poznałam nową stronę www.bartoszmowi.pl/ pisze tam o lekach i refundacji sprawdzała na tej stronie ile ma tabletek :D :D:D do tego dostałam osłonkę maxilac c i tyle jest znacznie lepiej nie piecze nie boli. Bałam się wsiąść ale jednak ból pęcherza wygrał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788481 przez marzena25
gosiak gratuluje :) widzę że jest nas coraz więcej, :) u mnie bez zmian czujemy się dobrze, wczoraj pojawiły się delikatne mdłości a ja narzekałam że nie mam objawów ;) masakra. Na szczęście dzisiaj już jest lepiej, zastanawiam się tylko skoro następna wizytę mam 12 grudnia to badania zlecone przez gin najlepiej zrobić na krótko przed wizytą chyba co myślicie, do 12 grudnia może się zmienić wszytko..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788562 przez Anna1807
Odebrałam wyniki HCg i poziom wzrasta!!! Już mam 2102!!!
Ale się cieszę! ! ! Teraz wytrzymać do czwartku do wizyty, na której mam nadzieję w końcu coś zobaczyć!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788965 przez Agnilla
Anna widze, ze idziemy łeb w łeb, ja tez mam wizyte w czwartek ;) juz mam sie stawic z wynikami, wiec pewnie w pon ide na krew, zeby do czw odebrac wyniki
ciesze sie, ze u Was wszystkich ok, nie marudzimy pamietajcie laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789163 przez helenne
dzień dobry!
Mdłości poranne chyba zwyciężone moja metoda : wieczorem robie herbatkę z cytrynkom do termosu stawiam przy łóżku wraz z ryżowymi waflami. Budzę się nalewam herbatkę do kubka i zajadam w łóżku wafle na pół leżąco ok 4 wafli zjadam piję kładę się na 20-30 min i czuję że żołądek powoli zaczyna pracować. Potem mogę wstać i normalnie sie ubrać :D
Buziaki i Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789317 przez marzena25
Dziewczyny a co polecacie na lekkie przeziębienie? Byłam u lekarza 4 dni temu bo mnie kaszle czasem i mam lekki katar dostałam syrop dla dzieci lipomal i tabletki do ssania z jakimś porostem irlandzkim i w zasadzie tyle a dzisiaj już czuję że jest coraz gorzej częściej kaszle i to kaszel mokry na szczęście nie ma gorączki ale i tak się boję żeby się jeszcze bardziej nie rozłożyć.Chyba się zapiszę do innego lekarza. Może macie jakieś sprawdzone leki które można stosować w ciąży.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl