BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #881957 przez rewelka1312
agnieszka jaki juz pokazny brzuszek!!!szok ja jeszcze takiego nie mam a pewnie ejszce 2 razy wiekszy urosnie przed porodem

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881958 przez marzena25
agnieszka89 no powiem Ci że masz duży brzuszek, niektóre dziewczyny jak tutaj pokazują to maja o wiele mniejsze mój też jest mniejszy nieco :),

Ja wywiesiłam 2 pranie i międzyczasie zrobiłam ostatnie zakupy na allegro zamówiłam poduszkę klin, szczotkę do butelek z lovi, ceratki takie właśnie na materacyk do łóżeczka, pas poporodowy dla mnie :) żeby mi brzucho nie wisiał i szybciej wracał do siebie , jutro mam szkołę rodzenia to wstąpię jeszcze do apteki po jakiś krem z filtrem i witaminki dla malutkiej położna kazała kupić K i D3.

Jeśli chodzi o materac to tez mam pianka gryka kokos miałam kupić lateksowy bo ponoć najlepszy ale ceny mnie przeraziły.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881972 przez ggabii
Wróciłam do domu... Nie było mnie parę godzin a tu już tyle stron naprodukowane,,,,, szok. Chyba każda chciała nadrobić stracony czas przez nieaktywność forum ;)

Agnieszka89 ale fajny brzucho :) Pokaźna piłeczka. Ja mam malutki i wszyscy się dziwią, że tak niedaleko do porodu a u mnie tylko taka mała kulka.

Ja też mam materac gryka pianka kokos. I myślę że jest ok, przynajmniej w dotyku taki mi się wydawał.

A co do Helenki..... Moja babcia tak miała na imię i była to święta czuła kochana osoba. Ja tak chciałam dać na imię gdyby t była córeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881986 przez misiana
agnieszka89 fajny brzusio, mój mi sie taki duzy wydawał ale teraz juz wiem że jest swojego rozmiaru ;)

Nie bylo mnie tutaj jakies 3 godz a wy tu juz 3 nstrony napisalyscie ;D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881993 przez Magdalen
JESTEM !!
Agnieszka ale maasz wielki brzusio :D suuper :D

No ten to wiec taak. Rozwarcie z 1 cm zrobilo sie 2 nawet ciut wiecej .! ;/
MAła waży 2 kg :D troszke duzo ale mam nadzieje ze nie bd za wielka :)
Nie mam zdj i wszystkich wymiarów bo nie zrobila mała nie dała sie ! łożysko jej buzie przyciskało i nie bylo prawie nic widac:(
Wód juz jest duzo mniej wczesniej w nich bardzo plywała , a teraz juz ma ciasno i w og ograniczony ruch.
Hemoglobina podskoczyła z 11 do 12, 2 wiec jest dobrze odstawiam zelazo. :D
Mam brac duphaston i magnez i no-spa w pogotowiu :D
Termin teraz na 10 lipca niby :)
Iiiii.... najlepsze na koniec :)
CHCE MNIE POŁOZYC W SZPITALUU koniecznie bo jest nie wesolo juuuz.!! do tego moje skurcze i bol w pachwinach i krzyzu... ;/
Ale oczywiscie musiałam zaprotestowac bo nie mam z kim dziecka zostawic... a jak mnie poloza to nie na 3, 4 dni tylko conajmniej na miesiac.... jak nie do poroduu..;/ wiec niestety musze szpital sobie w domu zrobic i lezec.... ale same wiecie ze to tak całkiem sie nie da...;/ eeeh :(
Ale too nic z mała jest ok i huumor mi sie nie zepsul... :D

Jeeezu wy wszystkie z tym praniem a ja musze jechac na stare smieci poprac to i posuszyc eeh... a nie wiem teraz juuz kiedy too zrobie:( autobusem mi sie nie usmiecha wozka targac taki kawał aaj. a teraz pogoda jeden dzien poprane i posuszone eh ..:( Trudno moze jakos dam rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881996 przez Tija
Dziewczyny chyba mi czop sluzowy odchodzi od 2 dni tak po troszku po troszku, no i czesciej podbrzusze zaczyna ciagnac....jutro ide do gin ale moze u was jest juz podobnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881999 przez Magdalen
Tija!! co ty nas tu straszysz??? ;/
Śluz w tym czasie sie zmienia! Moze to tylko zmiana własnie ta a nie czoop co ty kuurde :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882001 przez Tija
Magdalen a wyczulas ze masz juz rozwarcie czy przy wizycie wyszlo...? sory ale ostatnio i to zawieszenie forum a predzej czasu nie mialam zeby sledzic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882003 przez wiolcia1004
Czop to chyba z krwia odchodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882004 przez Tija
palec sobie dam uciac ze to nawet nie grudka bialego sluzu tylko cos innego wczoraj mialam jedna grudke i ja ze tak powiem olalam ale dzisiaj dwie i to bardziej zolte i rozciagliwe a nie takie kremowe jak sluz normalnie...dlatego jutro mam gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882005 przez wiolcia1004
Magdalen to dbaj o siebie koniecznie bo teraz juz blisko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882006 przez wiolcia1004
Magda sorki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882009 przez wiolcia1004
A nie mozesz zadzwonic do gin i sie jej zapytac??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882010 przez Tija
jak z krwia to porod blisko bo zylki pekaja i sie szyjka szybko rozwiera a wiem ze czasami odpada w calosci bez krwi a czasami na raty tylko pytanie czy to nie za szybko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882011 przez Magdalen
No ze rozwarcie jako takie zeby wiedziala ze mam to nie ale czulam ze sie cos dzieje od tych skurczow , takie przeczucie bylo.. w srodku tam tylko mnie dziwnie ciagnelo i pobolewalo to tylko tyle... Nic sie nie stresuj !!:)
Jutro zobaczysz co tam sie dzieje u gin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl