BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #814886 przez marzena25
gabi28 bedzie dobrze nie martw się na zapas,
dziewczyny czy któraś z was dostała też wskazania żeby stosować dodatkowo magnez, czytam teraz że ma on wpływ na rozwój dziecka i jego wzrost,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814887 przez helenne
:D Aga doszła lista dziękuję :D :kiss: :kiss: :kiss:
Ja dziś byłam żeby kark sprawdzic ogólnie wszystko ok zdrowiuśkie :D zdjęcia wrzuce jutro. Dostałam prykas odpoczynku , jestem wykończona i wycieńczona muszę więcej pić i to znacznie więcej :D co do zakupów dostałam pełno ciuszków już z których mega się cieszę, kołyskę, wózek mam już xlandera praktycznie nówka po siostrze mało używany za darmo. :) Aga bransoletki pod choinką mamie i siostrze bardzo przypadły do gustu :D :kiss: :kiss: :lol: :lol: A co u Nas, otworzyliśmy już solarium jeszcze poprawki trwają ale bliżej niż dalej :D ja też już w nowym miejscu od 17 rusza fryzjer bo myjki doero wtedy przyjdą. Codziennie się budzę i myślę co jeszcze muszę załatwić albo o czym zapomniałam. A jeszcze 11 egzaminy w szkole ;( Wraz z 2 trymestrem przeszły mi wszelkie problemy wymiotno mdłościowe, no ok wczoraj wymiotowałam ale to jak wepchałam w siebie 2 paczki chipsów śledzia i jajka więc miałam prawo :silly: :blush: :lol: muszę brać witaminki i znów dostałam skierowanie na morfologie i badanie moczu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814894 przez Agnilla
nie ma za co, jak któraś chce mogę podsyłac te listy, moga sie przydac :)
Gabi, moja siostra w wieku 31 lat donosila zdrowa ciaze blizniacza, nie martw sie, bedzie dobrze
helenne ja tez sie musze zmobilizowac do picia butli wody dziennie, z kibelka nie bede schodzic :P
marzena, ja biore magnez i nie mam dzieki temu skurczy, lekarz mi nic nie mowil, ale znajomej wujek jest ginem i ona brala, to i ja biore :P
ja teraz bede badac kiłe i zapalenie watroby, i toxo musze poprawic, bo nie całe zbadałam
helenne, niebawem bedziesz szczesliwa, ze macie nowy lokal, mowilam, ze nie ma tego zlego :) ciesze sie, ze bransoletki sie podobaly, musze nowe porobic :)
Ilona, super Ci się fartnęło z tym usg, trzeba korzystać ;)
laski a ja Wam w ogole pokazywalam moja fasole? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814901 przez helenne
oj tak racje miałaś :) Jeszcze trochę i porobię fotki żebyście zobaczyły jak u nas jest.
Aga dawaj fasolkową fotkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814903 przez Agnilla
juz juz, zmniejszam szybko i wrzucam :)
robiłyście jakieś foty brzuszków? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814913 przez helenne
Ojjj jakie śliczności, tak ja mam z 6 tyg potem z 10 i dziś robie kolejne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814914 przez Agnilla
to ja robie dwie serie, na koncu kazdego skonczonego mca ( czyli mam juz 3 :) ) i druga serie co 5 tyg :) ale robie rano, bo wieczorem mam wiekszy brzuch :P
Helenne dawaj foty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814916 przez marzena25
Agnilla to chłopiec?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814987 przez Agnilla
hehe sugerujesz się "workiem" mdz nogami? :) kilka osób mnie juz o to pytało :) lekarz nic nie mowil, nie sugerował takze na ta chwile płci nie znam :)
Boze, cisnienie mi spadlo 90/50, głowa pekała. mąż dzwonił do lekarza- kazał duzo pic. a ja dodatkowo doczytalam, by nie lezec na plecach bo cos tam sie uciska. a ja cale popoludnie na plecach bo mi slabo bylo. i wiecie, siedze teraz, zjadlam bulke, pije wode i cisnienie idzie w gore, glowa juz nie boli, mega roznica. widzis helenne wykrakalas :) bede teraz liczyc ile pije. tylko na noc chyba cewnik sobie zamontuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815261 przez magduska
agnilla to ja poprosze jescze o liste Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :lol: a dzidzius sliczny :lol:

a mnie boli od wczoraj oko,robie narazie oklady z rumianku,nie wiem co mozna stosowac w ciazy ;) boje sie,zeby nie bylo tam stanu zapalnego i zeby oko nie spuchlo :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815324 przez gabi28
marzena25 jak byłam w szpitalu to dostawałam końskie dawki magnezu,potem mi to zapisali do domu,ale nie wykupilam.ten magnez nazywał się asmag. w domku biorę mniejszą dawkę zwykłego magnezu. Moja gin powiedziała,że mam brac jak będzie mnie brzuch bolał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815613 przez ilona88
Agnilla sto lat!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815620 przez gabi28
Agni wszystkiego co najlepsze,spełnienia wszystkich marzeń nawet tych malutkich. 100 lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815646 przez margollka
dolaczam sie do zyczen :) spelnienia marzen i wszystkiego co najlepsze!!! :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815671 przez Agnilla
madzia pozniej Ci ta listę podesle ok? lece z powrotem do kuchni
dziewczynki dziekuje za zyczenia! :kiss: zycze sobie i Wam duzo zdrowka! i pieknych dni w ciazy :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl