BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #820975 przez Izaulka
Witam wszystkie lipcowe przyszłe mamusie :D
Nie wiem za bardzo co napisać. :blush:
Właśnie rozpoczynamy 14 tydzień z naszym maleństwem :)
Ależ jesteśmy z mężem szczęśliwi, po dwóch latach starań udało sie. Termin na 16 lipca. Mam nadzieję,że pomożecie się zaklimatyzować na forum :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820995 przez Izaulka
A już myślałam,że to ze mną coś nie tak,że ciągle mam jakieś ,,schizy"(czy to nie zaszkodzi czy to wolno). Ehh... Jednak widzę,że my chyba wszystkie tak mamy. :laugh: Jak tak czytam to widzę,że szczęściara ze mnie, bo ja przez pierwsze tygodnie aż do tej pory nie wymiotowałam :D poza spaniem nic mnie nie męczyło. Jak do tej pory wszystkie wyniki dobre i oby tak zostało, USG na przezierność karku też w porządku... Teraz trzeba czekać do kolejnej wizyty aż będzie można zobaczyć maleństwo znowu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821001 przez malgorzatawalak
Witam wszystkie przyszłe mamy, które swoje pociechy powitają na świecie w lipcu 2014 roku :)bardzo się cieszę że należę do tego grona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821040 przez staślubania
Witajcie wszystkie forumowiczki :laugh:

Nie przejmujcie się tak tymi wynikami badań, bo nie ma sensu; jak lekarz zacznie się martwić to już co innego.
Mięsko mielone wolno jeść, tylko nie surowe:)
Cieszę się, że coraz więcej nas na forum :woohoo:

ja dziś w pracy też dostałam od koleżanki wór ubranek :lol:
po dziewczynce, ale w większości uniwersalnych, cieszę się niesamowicie
nie mam jeszcze przywiezionego łóżeczka, ale to już niedługo
no i brakuje mi fotelika-nosidełka od 0-13 kg, ale i to się załatwi
ale mam tak dobre samopoczucie, że chciałabym dzielić się nim ze wszystkimi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821064 przez Izaulka
Widze,ze juz niektore dziewczynki cieszycie sie pierwszymi rzeczami dla maluszkow. Ja niestety jakas taka przesadna jestem i na razie sieboje nawet patrzec,ze zapesze,ale to pewnie wynika z tego dosc dlugiego starania sie,ze az trudno uwizyc ze sie udalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821069 przez Izaulka
Twoje dobre samopoczucie jakos mnie tak natchnelo, ze az mnie nasz la ochota na poogladanie dobiazgow.Czy Wy tez macie tak,ze bez przerwy myslicie o dzidzi i ciazy? Jabym mogla nie wychodzic z neta tylko ciagle czytac i czytac, a juz nie wspomne o tym jak sie nie moge doczekac az bedzie z nami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821076 przez Agnilla
Witam nowe koleżanki :)
odebrałam wyniki wszystkie ujemne :) pamiętajcie, że jeśli nie chorowalyscie na toksoplazmoze to trzeba badania w trzecim trymestrze powtórzyć :)
ja nie wierze w żadne zabobony i od poznania płci mam zamiar dawkowac sobie radość i kompletowac wyprawkę :)
chyba za dużo wczoraj i dziś dzwignelam i plecy mnie bolą, musze odpocząć trochę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821083 przez Izaulka
Mam nadzieje,ze tu na forum zaraze sie od Was i tez niedlugo zaczne sie rozgladac, bo jak tak czytam to juz zaczynam nabierac checi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821102 przez magduska
witam nowe forumowiczki :) coraz nas wiecej i dobrze :)

co do miesa mielonego,nie wypowiadam sie,bo jakos odrzuca mnie od jakiegokolwiek miesa ;)narazie, a juz o spagetii nawet jakos nie mysle szczegolnie, jakas wieksza ochote mam na kwasne zupy ogorkowa,zalewajke,barszcz bialy, kapusniak :laugh: a schabowego wychodzi na to,ze jem tylko w niedziee i to kawaleczek,bo jakos po kilku keskach mi nie wchodzi ;)

rzeczy dla maluszka to ogladam juz od dawna,tylko nie znam plci i nie kupuje,wstrzymam sie narazie :lol: ale nie powiem,ze mnie korci i to bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821169 przez marzena25
O dwie nowe mamuśki,witajcie myślałam że już nas nie będzie przybywać :)
Ja też nie mam jeszcze nic dla maluszka ale jak poznam płeć to też zacznę coś szaleć, jak będzie dziewczynka to marzą mi się białe mebelki do pokoiku są takie słodkie :).
Angila to fajnie że wszystko ok a piszesz że cię plecy bolą od dźwigania w ciąży to nie za bardzo wolno dźwigać ja się staram zakupy zawsze na mniejsze rozkładać i tak do 2 kg nie więcej dźwigać

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821189 przez Agnilla
jak ja będe miała córkę to mam cały plan pokoju, że chyba oszaleję :P a jak bedzie synek to bede miala problem ;)
ostatnio zrobilam jak Ilona bolognse, wszystko, cały sos sama, bym go zjadła bez makaronu nawet :P
no wczoraj troszke pomoglam wnosic ciuszki, jakies mnijsze paczki a dzis musialam podskoczyc do pracy torebka, laptop i potem zakupy. odpoczywam jutro :)maz mnie pilnuje, ale ja taka zosia samosia i czesto wole sama zrobic :P
a wicie, przyszly dzis moje dzinsy ciazowe z allegro, bardzo fajne, juz mi brakowalo spodni, ciagle w getrach, chyba nie bede sie z nimi rozstawac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821212 przez magduska
agnilla a jakie zamawialas :unsure: tafilas z rozmiarem :unsure: bo nie wiem czy zamowic ten rozmiar co nosze czyli 36 -choc juz nie dopinam sie w pasie w nie ;) czy wiekszy 38? nie chce,zeby mi na dupie wisialy i w udach,nie lubie nie dopasowanych spodni ;)

mi biale mebelki podobaja sie zarowno dla chlopca i dziewczyny, napewno poszaleje z kolorami i dodatkami,ktore uwielbiam,ale wszystko z umiarem :) zeby nie przesadzic :lol: damy rade mamuski, wszystko pewnie i tak na bierzace bedzie sie zmieniac

a ja mam nikle szanse,ze do lipca uda mi sie urzadzic sypialnie i wlasnie pokoik dla maluszka,ale to wstepne plany,bo mielismy sie zatrzymac na samym dole,ale moja mama obiecala mi mala pomoc finansowa,takze,kto wie hehe :lol: ale zaciesz juz mam i faze na sypialnie tez :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821220 przez Izaulka
A czy ktoras z Was zna juz plec? :)

Ja dla corci bede miala mnostwo rzeczy, ale jakby byl synus to byloby czyste szalenstwo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821221 przez marta0488
też bym już chętnie kupiła jakieś ciuszki dla bobaska, ale czekam na płeć. Może 22 się dowiemy :)Jeśli dziewczynka to mam dużo ciuszków, a jak chłopiec to będziemy szukać:)Spodnie ciążowe już noszę bo w stare dżinsy się mieszczę tylko na stojąco;P ale trochę za duże kupiłam wiec na razie jeszcze z paskiem. Już bym chciała wiosnę i lato i noszenie sukienek, spódnic, bo coś czuje, że na te spodnie już niedługo nie będę mogła patrzeć tak mi obrzydną:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821223 przez Agnilla
no ja już sobie darowałam 36 i wzielam 38, na udach i biodrach mam troche luzu, ale niewiele, a zima idzie to i rajtki pod spod wejda :) fajne, bo rurki a ja lubie rurki ;) znalazlam mala wade, prujaca sie nitke i w ciagu godziny mialam telefon, ze jutro wysylaja nowe a tamte mam odeslac na ich koszt wiec wypas. ja raczej spodniowa jestem, ale nie wykluczam latem sukienek ;) moze raz wzyciu sie skusze ;)
ja na pewno duza szafe robie biała, a z boku czarna w stylu tablicy, zebysmy mogli sobie kreda malowac po tym :) a reszta mebli sie jeszcze okaze, jesli bedzie dziewczynka to bedzie miala mietowe lozeczko i pudrowa komode :)
ja mam ciuszki na obie płci, ale mimo to wiekszosc dla dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl