BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #922120 przez elmirka_20
Dzień dobry Mamusie! :)

Malgosiawalak, szkoda, ze synek źle znosi ubieranie w jeansu i niektóre ciuszki, ale lepiej, że on daje znać, bo przynajmniej wiesz, jak dziecku pomóc, by nie płakało czy marudziło. Ja musiałam wczoraj małego przebierac z bawełnianych półśpioszków, bo MÓJ MĄŻ A NIE DZIECKO się zbuntował, że niby są za ciasne dla małego a mały cieszył się do mnie słodko w tym czasie, więc nie widziałam by było mu za ciasno.. Poza tym dziecku nie mogą spadac spodenki a na brzuszku żadnego odcisnięcia nie było.... Ale mój mąż histeryk tak mi truł, że zmieniłam je dla świętego spokoju i ubrałam śpioszki - nowe - na co mój synek (będąc chyba ze mną w teamie a nie z tatą) strzelił taką kupkę, że śpioszki właśnie się piorą a musiałam wczoraj jeszcze myć kanapę ;) Synek pokazał tatusiowi, co mysli o jego ubieraniu ;)

Misiana, dziękuję za radę! :) Pójdę może dzisiaj lub jutro do Tesco i zerknę,, co tam mają! ;) Ostatnio mieli tylko jedną bluzę 56, ale wyglądała przeciętnie, dlatego się wstrzymałam, ale fakt - trzeba co rusz patrzeć, bo towar zmienia się tam jak w kalejdoskopie! ;)
Bardzo sympatycznie wyglądasz z Igorkiem ;) Widzę że Igorek tak samo marszczy czółko jak mój Tomuś jak tak patrzy tymi wielkimi ślepkami :)

A byłam wczoraj w lumpkach (dwóch). W jednym byłam kilka dni temu i była taka lipa, że brak słów. Zajrzałam wczoraj ot tak a tam ? :) .... Żałowałam że mój synek już nosi 56 a nie dla wcześniaków, bo były takie piekne kolorowe welurkowe - wyglądające na nówki !!!! - spioszki i pajacyki z Disney'a !!! No przepiękne! ;) Ale.. Kupiłam synkowi kurteczkę taka mięciutka z kapturkiem za 6 zł a jest ciepła i gruba, że akurat będzie na jesień i może i zimę ;)
I tak jak w tym lumpie znalazłam taką kurteczkę, to poszłam na spacer z Tomkiem przez pół miasta do drugiego - wiekszego. I kupiłam kurteczkę przeciwdeszczową (akurat bedzie dobra na jesień :) ), śpiworek do spania, kombinezon z mięciutkiego materiału, milutki w dotyku najesień- zimę ! :) I bluzę z kapturkiem śliczną jasno-niebieską, więc na teraz będzie jak znalazł! ;) No tak się ucieszyłam, bo juz dawno w lumpkach nic fajnego nie było :/ ... Nawet koleżanka i teściowa szukaly i też nie było na czym oka zawiesić...

Meniado - mój synek też tak się wygina. Aż strach sie bać :/ Jak krewetka! Tylko szkoda że właśnie w drugą stronę, bo wygląda to makabrycznie.... Te dzieci... ;)

MarzenkaBZ ;) Ja tez miałam wczoraj małego bełta dwa razy w biuscie i musiałam zdejmować bluże bo mi upaprał oba rekawy i aż mi było zimno w ręce takie mokre były.....

Jesli chodzi o szczepionki, których zabrakło.... Ja miałam więcej szczęścia, bo jak byłam u pediatry, to mnie skierował do gabinetu obok, do pielęgniarki od szczepień, żeby mnie pani o wszystkim poinformowała, i ona właśnie podała mi termin pierwszego szczepienia, przedstawiła mozliwe warianty szczepień i poprosiła o telefon jak z mężem zdecydujemy jak i czym szczepimy, bo ona wtedyte szczepionki zamawia (inne niż NFZ). Także gdybym nie zadzwoniła i podała jaka jest nasza decyzja, to byłabym sobie winna. Fajnie to rozwiazali u mnie w przychodni. Pani od szczepien jeszcze mi dala caly kalendarz szczepien, ulotki dotyczace szczepionek i ulotki dotyczace chorob typu rotawirusy, pneumokoki takze moglismy faktycznie w domu na spokojnie przy tym usiasc i sie zapoznac.

Helenka piekna! ;) Meniado, macie jakis lepszy aparat, że tak ładnie i ostro wychodzą te zdjęcia z bliska? Np. te w uśmiechami albo samej buźki jak córcia śpi? Można z nich takie piekne focie na ścianę zrobić ... Ach ;)

Madzia, Ty to masz wesoło z tymi córciami! :) Dwie pogodne dziewuszki ;)

A ja też bym dawała córci (gdybym ją miała) iękne opaseczki! ;) Wyglądają naprawdę uroczo i pieknie się na nie (dzieciątka) patrzy ! ;)

Naprawdę wszystkie mamy śliczne dzieciaczki ;) Tyle nas tu i tyle ładnych maluszków :)

Wiecie co..... Niedługo pozbędę się przewijaka.... Nie dlatego, że chcę, ale dlatego, że mój synek już z niego WYRASTA ! :) Mam przewijak na łóżeczku turystycznym (te na komodę są chyba nieco dłuższe, prawda?) i troche mi smutno, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że już odpocznie mi kręgosłup..... Jak się nachylam nad przewijakiem przy małym, to niekiedy aż tak mocno boli mnie kręgosłup w odcinku krzyzowym przy prostowaniu się, że aż wyję z bólu.... Jak będę zmuszona przejśc na kanapę to chyba będzie mi lżej bo przy kanapie sobie mogę przykucnąć.... Ale póki co chcę korzystać z przewijaka bo mam na półeczce przy nim wszystkie potrzebne rzeczy i tego mi bedzie straszliwie brakowało..... I tak źle i tak niedobrze... ;)

Dooobra, nie truję, uciekam zjeść póki synek śpi ;)

Miłego dnia Mamusie! :) Ja dzisiaj spadam na spacer więc zajrzę tu na pewno wieczorem ;) Buziaki ;*** :)

Jacie kręcę... Mój synek puszcza teraz takie bąki, że mnie tu zaraz zagazuje.... :) Po jednym to aż mnie by tyłek bolał a on śpi słodko jakby nigdy nic..... :) Przepraszam, że tak w porze śnaidaniowej takie rzeczy wypisuję... :/ .... :)
Podziękowania: malgorzatawalak, meniado, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922131 przez marta0488
Hej:)
Wiktoria dzisiejszą i wczorajszą nocke ładnie przespała, jak na jej mozliwości ;) Spała od 20 z pobudkami na jedzonko o 24, 3 i 6, takze sa postępy tfu tfu

Gabi 28 my bedziemy chrzcili 20 wrzesnia i rozdalismy zwykłe zaproszenia ale to tylko dlatego ze się zgapiłam ze to tak poźno sie zrobiło.... Bo ogólnie to sie zakochałam w tych ze zdjęciem ale termin realizacji do 10 dni wiec by juz były całkiem na ostatni moment wiec musiałam zrezygnowac... :(

Meniado śliczna ta Twoja Helenka. Moja też jak płacze, a jak sie uśmiecha to nie poznaje ze to to samo dziecko ;) My dajemy Sab Simplex po 10 kropli przed mleczkiem ale co 2 karmienia zeby nie było za często i wystarcza narazie. Tak mysle ze jeszcze z 2 tyg i bede stopniowo zmiejszac dawke bo moze te kolki juz jej beda mijać. W końcu 28 wrzesnia skonczy 3 miesiące(ta magiczna wyczekiwana data :P )

Marzena BZ, moja Wiki z tym ulewaniem to mnie czasem zaskakuje. Te ilości i częstotliwość....Zastanawiam się czy jej w ogóle cos tam w tym brzuszku zostaje...Ostatno trzymałam ja troche tak przewieszoną przez ramię i nagle usłyszałm dzwiek jakby jej smoczek spadł na podłogę....ale tak mysle: przeciez ona nie miała smoka w buzi. Odwracam się a na podłodze mega chlusnięcie....Masakra po prostu.

Misiana, cudnie wyglądasz, bedziesz śliczna Panną Młodą. Czekamy na foty.
Podziękowania: meniado, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #922139 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #922143 przez ggabii
Hejo :-D
Mój maluch dziś w nocy pobił rekord spania. Jak zasnął o 21 tak obudził sie po 3. Gdyby nie akcja z psem to mialabym super przespana noc ;-) Dziś ładnie słoneczko świeci i mężuś wraca :-) fajnie by było gdyby został z nami na weekend.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #922144 przez ggabii

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922148 przez martyska
Hejka :-)
Misiana super :-).

Ggabii jaki uroczy uśmiech :-)

Meniado Helenka wymiata śliczna :-)

Elmirka no te inne przewijaki są większe bo ja ciągle mojego malego przebieram a za główką ma chusteczki i pampersy co do wysokości to jest akurat bo stoję wyprostowana i jest idealnie :-) super że takie łowy może się nam pochwalisz ;)

U mnie nocka też super żadna przed 21 a pobudki o 1 i o 5 :-)

Ale cudna pogoda mąż w pracy a my jak mój śpioszek wstanie idziemy na spacerek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922149 przez martyska
Hejka :-)
Misiana super :-).

Ggabii jaki uroczy uśmiech :-)

Meniado Helenka wymiata śliczna :-)

Elmirka no te inne przewijaki są większe bo ja ciągle mojego malego przebieram a za główką ma chusteczki i pampersy co do wysokości to jest akurat bo stoję wyprostowana i jest idealnie :-) super że takie łowy może się nam pochwalisz ;)

U mnie nocka też super zasną przed 21 a pobudki o 1 i o 5 :-)

Ale cudna pogoda mąż w pracy a my jak mój śpioszek wstanie idziemy na spacerek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922190 przez MarzenaBZ
Czesc Babeczki!
Jaka ja jestem spiaca mimo ze moja mala dzis w miare grzeczna i zorganizowana. W nocy pobudka o 2 i o 6rana. Zasnela tez szybko za kazdym razem.
Teraz tez mnie zaskoczyla bo dalam jej smoczek,wlozylam do lozeczka i zasnela. I przyznam sie-dopiero odkrylam sposob jej usypiania. Mimo poduszki klin,kladlam ja na boczku bo boje sie tego ulewania otd. I ona ciagle sie budzila. Twraz powiem wam ze ladnie jej sie odbija. W nocy i dzis klade ja na pleckach z odwrocona na bok glowka i jak widac skutkuje. Moze nie zapesze.

Aha i znow mialam wizyte poloznej. W nastepnym tyvodniu moze jej nie bedzie bo powiedzialam ze jak juz ma przyjsc,to niech przyjdzie do srody bo w czwartek i piatek mamy przygotowania do chrztu. Wiec chyba nie przyjdzie. Tak wiec jeszcze 1 lub 2 wizyty eh...

Jej moglabym sie wlasnie polozyc zdrzemnac ale ide za niedlugo do spowiedzi. Skoro juz jest pierwszy piatek to skorzystam i nie bede musiala w pospiechuszukac ksiedza w nastepnym tygodniu. Moja mala z tej okazji zostanie z moja tesciowa. Ale bierzemy ja na spacer,bo w domu moglaby wpasc w histerie z tesknoty za cycem,a na swiezym powietrzu bedzie spac przynajmniej.

Misiana,juz sie nie moge doczekac zdjec ze slubu. Swietnie wygladasz w tym kolorze.

Ok buziaki i milego dnia!
Caluski dla maluszkow!
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922239 przez staślubania
Meniado, nie myślałam o napisie na zdjęciach. A jaki Wy macie pomysł? Może bym u Was podpatrzyła:)
A zdjęcia Helenki słodkie. Przyznam, że najbardziej wzruszyła mnie dyskusja z babcią. Staś też uwielbia gaworzyć, a jak juz znjadzie słuchacza to nie puści:)
A płacząca Helenka - genialne.
Ali, Staś trzyma pionowo główkę, ale wolę jeszcze go asekurować.
My też w restauracji robimy przyjecie po chrzinach
Misiana, no widać żeś przyszła panna młoda:)
Podziękowania: meniado, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922245 przez martyska
Mój Igor też już główke trzyma i oczywiście wigina sie jak leży

U mamusi na cycusiach najlepiej :laugh:


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922269 przez Ali
cześć dziewczyny!
Byłam u ginekolog i wszystko ok :) prawie idealnie jak przed porodem, prawie :laugh:
Misiana ślicznie wyglądasz!!! już nie mogę się doczekać zdjęć ze ślubu i zdjęć Igorka :) jestem pewna, że go wystroisz tak, że nam szczęki opadną B)
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922383 przez meniado
Ali dobrze że wszystko w porządku - a te bóle podbrzusza to niby od czego? Ja wybieram się w koncu w poniedzialek do ginekologa mam nadzieje że też wszystko bedzie ok.
martyska Igorek już jak dorosły facet - najbardziej lubi cycusie :laugh:
staślubania ja myślę zrobić albo sam napis z imieniem i nazwiskiem Helena Dalia Dobosz albo dopisać jeszcze Pamiątka Chrztu Świętego albo data no włlaśnie nie wiem jak bedzie lepiej- musze to zrobić przez weekend i wysłać do drukowania, coś w tym stylu:

Załącznik nie został znaleziony



elmirka aparat faktycznie kupowałam niedawno - nie jest to lustrzanka ale ma wymienne obiektywy i to właśnie zmiana obiektywu na taki portretowy dała takie efekty
marta "pocieszę Cie" - te 3 miesiące to podobno do końca 3 miesiąca tzw. 100 dni - a poza tym lekarka mnie tez pocieszyła zebym się nie nastawiała na te 3 miesiące bo książkowy termin teoretyczny i czesto dzieci mają kolkę dłużej - a czasami przechodzi wcześniej - więc to wszystko zalezy od dziecka - ja też po cichu liczę że przejdzie jej to jak najszybciej ale nie wiem jak to bedzie
Podziękowania: staślubania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922384 przez Ali
Cześć dziewczyny!
Ale tu cisza...
U nas byla najlepsza noc od urodzenia malego. Jak zasnął po 21 to obudził się dopiero o 2.30 tylko na jedzenie i spal do 6, zjadł i spał jeszcze :) szok! Jestem taka wyspana :cheer:
Powiem Wam jeszcze jaki mam sposób na małego, jak nie może zrobić kupki i widzę, że się męczy... Otóż kładę go do leżaczka, włączam wibracje i do max pół godziny, jest już po :laugh: i dziecko zadowolone :)
A jeszcze powiem Wam, w makro jest promocja na chusteczki nawilżające z Pampersa, 6 opakowań za 28 zł (lub za 26 jak sie kupi dwa 6-paki). My się już obkupiliśmy, bo jednak te z Pampersa najdelikatniejsze dla mojego synka. Używałam z Dady, ale podrażniały mu pupkę. Za to pampersy z Dady są ok, kupiliśmy już rozmiar 3 i chyba już zrezygnujemy z 2 ;) Mój mały mężczyzna rośnie :)
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922386 przez misiana
hej :*

Ali my tez uzywamy chusteczek z pampersa i pampersy dada. te chusteczki wydaja mi sie najbardziej nawilzone "mokre" ;D

My mielismy dzisiaj nocke podobna do Twojej Ali, maly zasnal okolo 20, obudzil sie na jedzenie o 2 i spal do 6, wtedyjuz wstalam i ogarnelam mieszkanko, zrobilam zakupy, bylam u fryzjera, zaraz ide prasować póki maly spi. pranie wlaczone, jeszcze musze spakowac torbę i makijaż ogarnąc hehe

My dzisiaj idzieny na wesele kuzynki mojego M na 16:30, zabieramy malego do 18, o 19 gowykapie, dam mu cyca i babciado niego przyjdzie a my pojedziemy dalej sie bawic ;) tyle ze na pewno nie zostajemy do konca, mysle tak 4-5 h z tego wzgledu ze malego cycem karmie tylko.

meniado ąlicznie wygląda to zdjęcia Helenki z napisem takim jak zamieściłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922389 przez martyska
Hejka:-)

Meniado no boska Helenka i tyle w tym temacie bo można by długi pisać :-)

Ali ja zawsze kupuje w Realu 6 -pak chusteczek pampersa za 29 zł. Też używam tylko tych chusteczek i pampersow dady 3

Mnie też bolał brzuch nawet byłam wczoraj u lekarza a tu co owulacja a potem myślę no tak mija dwa tygodnie od miesiączki ale nigdy mnie przy tym nie bolało :whistle:

Misiana miłej zabawy :-)

U mnie dzisiaj pięknie więc znikam miłego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl