BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #855926 przez katsi87
hej dziewczynki:D
Ja dziś byłam u lekarza zmierzyć bobaski i co się okazuje:D hehe dwa juz ujawniły mamusi kim są:D
na 90% lekarz powiedział, że jest chłopczyk(ssał kciuka hihi cały czas:)i ma 8,55cm;D największy i najstarszy:D
kolejna dzidzia to księżniczka mamusi i tatusia:)słodka dzidzia najmłodsza(4dni różnicy:)i najmniejsza bo ma 8cm:D
a mój trzeci dzidziuś nie był zainteresowany pokazaniem mamusi kim jest bo miał całe badanie czkawkę:P:P:P ale jest podobny do braciszka i młodszy tylko o 2 dni od braciszka : ma 8,30cm:D
U mnie jak już kiedyś wam mówiłam dzidziusie pojawiły się na świecie każdy innego dnia:) tak więc hihi aż 4 dni różnicy między siostyrzyczką i braciszkiem:D
ciekawe czy sprawdzi się moje przeczucie, że dwóch syneczków i jedną córeczkę będziemy mieli:D
Dziś jestem cała szczęśliwa, dzidziusie są piękne a Ja mimo pogody która i w LBN okropna zrobiłam co zaplanowałam: porządki TOTALNE :)
Moja ręka nie ominęła żadnej szafki szafeczki i półeczki:) Ale mieszkanie jest gotowe w każdej chwili do spakowania w pudełka i przeprowadzki:)
nawet gdyby miał to zrobić mój B bo Ja byłabym w szpitalu. Więc jestem spokojniejsza przynajmniej o to.
Ale wczorajszy i dzisiejszy dzień dał mi popalić: obiecałam sobie że już absolutnie nie będę tak się zaharowywać, aż do końca ciąży: bolą mnie mega plecy;/ też tak miałyście?mam nadz,że dzidziusiom nic nie zrobiłam: mimo tego, że naprawdę się zmęczyłam.
Lekarz pozwolił na znieczulenie u dentysty, krople do nosa i wizyty na basenie:) super:D jak B. wróci z trasy to będziemy chodzić:)
ann: super,że czujesz już ruchy: tak długo na to czekałaś:)
Naklejki są extra: sama mam je w planie ale dopiero jak będę miała ściany, żeby je przykleić:) wczoraj całą Drogę Krzyżową w kościele się modliłam o ten dom, ehh zobaczymy.
A w moim brzuszku jeśli potwierdzi się to co lekarz oszacował: hihi to rośnie już Krystianek i Dominisia:) Teraz tylko czekam kto jest trzecim skarbem: czy Fabianek czy Jagódka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856019 przez ann-sunshine
Czesc.

Katsi to juz wiecie na pewno ze miks bedzie, super. Widze ze sie nie podajesz i mega aktywna z ciebie kobietka :-)

Leje i wieje, ale mnie to nie przeszkadza bo i tak uziemiona z cora w domu jestem. Ciekawe czy caly tydzien tak bedzie, tak jak zapowiadaja.

Natalia oby organizm szybko zaakceptowal zwiekszona dawke lekow.

Nie pytajcie jaki mam humor. Myslalam, ze juz dawno mam cos ustalone z mezem, ale jak przyszlo co do czego, to znow klotnia, nie odzywa sie do mnie, i wpedza mnie w poczucie winy, ze to on ma racje, a nie ja. Doopa i tyle. I jak tu byc szczesliwa i usmiechnieta ciezarna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856180 przez nataliaa87
Witam się niedzielnie:)

Katsi cudownie, że będziesz miała i córcie i synka :) Trzecia płeć już pewnie Wam obojętna skoro parka już jest :) Nie wiedziałam, że może być tak ze trojaczki są w różnym wieku. Myslałam, że wszystkie maluszki "powstają" w tym samym czasie :) Malusie są :) Aż dziwne, że udało się płeć rozpoznać.

Ann widzę, że znowu w nocy nie spałaś za dużo. Współczuję kłótni z mężem. My akurat nie za często się kłócimy, ale jak już się zdarzy to mamy bardzo długie ciche dni..Nie nawidzę tego czasu, bo jakoś nie daję sobie wtedy kompletnie z tym rady. Oby wszystko wróciło u Ciebie do normy. Trzymaj się!

U nas tez pogoda straszna. Tylko leżeć pod kocykiem. Mój szkrab kopnął dzisiaj w końcu męża :D
Miłego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856215 przez asienka87
Witam :)


Ann słyszalam właśnie, ze dzieci lubia kolorowe elementy w pokoju, chętnie się nimi interesują :) i zyczę szybkiego pogodzenia sie z mężem, wiem, ze takie sytuacje wprowadzaja niezdrową i smutną atmosferę , ale głowa do góry, na pewno sie dogadacie :)

Serduszko super, że kopniaczki już wyczuwalne ;) mnie tez Kacperek wczoraj mocno kopał wieczorkiem, ale przyjemne uczucie :blush: a w suknia na pewno będzie dobra i na pewno będziesz ślicznie wygladać :laugh:


Gosia ja bylam w innej klinice, tylko teraz nie pamiętam nazwy... :)


Aggi u nas też, wieje, leje, paskudnie ;/ od wczoraj brzydko i zimno :( miejmy nadzieję, ze w końcu nadejdzie prawdziwa wiosna :)


Katsi gratuluje synka i córeczki :) czekamy na wieści , czy będzie przewaga chlopców czy dziewczynek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856431 przez ann-sunshine
Bry Mamuski :-)

Dzis lekarz miedzy 11 a 14. Do tego czasu musze wyskoczyc na zakupy i namieszac obiad. Irytujace jest to ze nie kazdy wszystko je i musze tak lawirowac zeby wszyscy sie najedli. Ciekawe jak to bedzie jak bedzie nas juz czworka jedzaca normalne posilki.

Ciagle wieje i pada brrrr.

W tym tygodniu znow pare wizyt mamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856446 przez katsi87
hej
ann widze ze i Ty nie spalas dzis za dlugo?Ja juz od 5leze i czekam na sen;)bezskutecznie. Jak u Ciebie Ann z mezem? milego dnia;)

Ja dzis mam wizyte,ale u dentysty;)
nie wiem czy Wy tak macie ale u mnie przy tak fatalnej pogodzie nastroj jest koszmarny;/ale oby do czwartku:wtedy ma byc juz cieplutko;)
dzis moj B wraca i nie moge sie doczekac;)mi dzidziusie ciaza juz troszke:ale to normalne skoro ich wielkosc i waga odpowiada paru miesiacom do przodu;)slodki ciezar maluszkow;) milego dnia i czekajmy na sloneczko;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856450 przez MAniula
Hej i ja dziś mam wizytę, dziś u gin jutro endokrynologa. Tsh mi spadlo do 1,7 wiec chyba ok. Bardziej martwie sie wizyta dzisiejsza bo brzucho wcale mi nie rosnie, wiec mam nadzieje ze maluszek rosnie ale chowa sie gdzies w srodku gleboko.
Milego dnia, buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856505 przez nataliaa87
Dzień dobry :)

Wrocław dzisiaj na szczęście słoneczny ( przynajmniej na razie), ale wieje tak, że strach wyjść żeby głowy nie urwało. Przynajmniej słońce nastraja jakoś pozytywniej.

Ann czekamy na relację z wizyty. Co do tych posiłków, to współczuję. Ja często tez już mam dość myślenia nad obiadami itp., mimo że na razie jest nas tylko dwoje. U nas problem jest w tym, że mój Ł. jest klasycznym mięsożercą, a dla mnie mięso mogłoby nie istnieć :D

MAniula nie martw się brzuszkiem. U każdej kobiety to wygląda zupełnie inaczej. Czasami brzuszek wyskakuje naprawdę późno. Daj znać po wizycie. O której masz? A TSH ładnie Ci spadło, ale jak znam życie leki i tak będziesz musiała brać do końca ciąży. No chyba, że się mylę :)

Katsi rzeczywiście w weekend ciężko było o dobry nastrój. Ciemno, brzydko i ponuro. Nawet na spacer nie chciało się wyjść. Ale miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej z tą pogodą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856598 przez Suzanna
Witam Was dziewczyny po weekendzie:) Pogoda paskudna a przez to nastrój też taki sobie. Niech już wróci to piękne słoneczko :)Wydaję mi sie że zaczynam czuc pierwsze ruchy, ale nie jestem pewna,wczoraj wieczorem leżałam i i czułam z boku tak jakby kopniaka delikatnego :lol:

missyy no zabobony zabobony ale weż mojemu przetłmuacz:) doszłam do wniosku ze zapytam lekarza, jesli on pozwoli to nie widze przeciwskazan , a mój T musi sie z tym pogodzic :)

Wiki ja też sie martwie bo ostatnio strasznie dużo jem, staram sie nie przesadzac ale czasami to siła wyzsza i nie jestem w stanie sobie odmówić. Za 2 tyg mam ten test z glukoza , wiec zobaczymy co wyjdzie:) Ja ostatni raz włosy farbowałam w listopadzie wiec odrosty mam pieknę że aż strach na patrzec w lustro...Co do porodu to juz myslałam, generalnie bardzo mi sie podoba szpital na Żelaznej (św. Zofii) ale troche mnie odrzuca ze znieczulenie płatne, wolałabym te pieniązki przeznaczyc na maluchu, dlatego rozważam teraz szpital Inflancka imienia Krysii Niżynskiej i chyba tak juz zostanie :)

aggi no to ja skonczyłam teoretycznie diete w sierpniu a w listopadzie już była fasolka a teraz nadrabiam:)

asienka87ja Tobie rózwniez gratuluje utraty wagi:) Mam nadzieje ze po porodzie troche zejdzie tego co przybedzie a reszte bedziemy zrzucac :)

Katsi87Przede wszystkim gratuluje parki:)co do dentysty to ja do dentystu ide od 2 miesięcy i dojść zapisac się nie mogę :P tak nie lubie dentysty ze az mnie ciary przechodzą:)

MAniula nie masz się co przejmowac tym ze nie masz brzucha:) ja tak schizowałam ze nie mam i jezdziłam na dodatkowe usg a dopiero niecały tydzien temu wyskoczył mi brzuszek, a jaka radośc ze w koncu cos widac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856602 przez aggi
Hej mamusie :)

Jak tam po weekendzie?
W sobotę byliśmy na urodzinach mmm pyszne ciasta :D haha.
A wczoraj prąd nam odcięli bo tak wiało że kable zrywało :dry:
Więc kolacja była w KFC :P No cóż, ale dobre było :S :blush:

Ponadrabiam Was sobie i spadam nowe meble czyścić bo mąż po pracy
chce się tam ze swoimi rzeczami przenieść by zrobić miejsce
w szafkach na rzeczy malucha :) Więc mam dziś co robić ooooj mam :blink:

katsi jaaacie 4 dni różnicy? :P nie bardzo rozumiem :unsure: ale super że wiesz jakie ciuszki kupować - wszystkie :lol: gratulacje kochana, tak bardzo trzymamy za Was kciuki zawsze :) No nie możesz tak szaleć z trójką na pokładzie ! :) pomodlę się o ten Wasz dom również :) nie zaszkodzi a może pomóc :) Piękne imiona :) !

Ann a to o coś poważnego chodzi? Mnie mój ostatnio rozwalił emocjonalne w kwestii imienia i o wózek też się prawie popłakałam :dry: Tak mnie drażnić trochę zaczęło jego podejście - tzn jest super dopóki o konkrety się nie zaczyna rozchodzić.. Trzymaj się i nie daj się ! Ja na szczęście z jedzeniem problemów nie mam bo gotuję do męża pod siebie, a on jak głodny przychodzi to nigdy nie narzeka :S

natalia gratuluję kopa dla taty :D

asienka Wiesz co z dwojga złego wolę te parę dni chlapy niż jakby spóźniona zima miała przyjść :P

MAniula czekamy na wieści od gina :) I zaciskamy kciuki by wsio było idealnie :side:

Suzanna a to ja dwa lata temu schudłam, trzymałam wagę i nagle maluszek :) o którego cały czas się staraliśmy :) Więc radość wielka ;)

Oj kochane u mnie też dzisiaj trochę lepsza pogoda niż wczoraj - jest pochmurno ale spokojnie i już tak nie wieje przede wszystkim :S

A co do kopniaków to ja od środka czuję czasem kłócie, ale takie jakby mnie coś szczypało od środka co jakiś czas, no nie wiem czy to ruchy - chyba nie :dry: a druga rzecz jaką zaobserwowałam to wczoraj jak leżałam na plecach to przyłożyłam rękę i trzy razy poczułam jakby mi pod ręką zafalowało, ale znów w środku nic nie czułam :dry: i bądź tu człowieku mądry, to chyba nadal nie to :(

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856638 przez MAniula
Hej, jest ok :) troszkę sie maluch odmlodzil po pomiarze główki ale to podobno osobniczo i jest oki. Mam się umówić na połówkowe i dopiero tam zaglądniemy kto tam siedzi w brzuszku. Dziś mam tylko zdj głowy no i fikał szkrab ;)
No i postanowiłam wziąć zwolnienie, bo naprawdę chodzę zmęczona, brzuch mi się napina i mam skurcze. Więc muszę poodmawiać klientów a to nie będzie łatwe. Trudno...

Pozdrowionka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856662 przez aggi
MAniula no niestety napewno będzie Ci w jakiś sposób 'smutno' bez pracy i pusto ale dla to dobra malucha :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856695 przez maganna
Cześć dziewczyny :) Witam się i ja poniedziałkowo.

Fajnie, że u Was po wizytach wszystko w porządku. Cieszę się, że maluszki zdrowo rosną :)
U nas dziś pogoda chyba gorsza niż wczoraj jest. Niby jest cieplej, ale wiatr jest okropny. Fakt świeci pięknie słońce, ale głowę urywa.
Moje przeziębienie trochę odpuszcza, z gardłem już jest dobrze, tylko ten nieszczęsny katar mnie męczy. Mam nadzieję, że odpuści za parę dni, bo 3 pudełka chusteczek już zużyłam :)
Ja nadal nie czuję ruchów :( cały czas się mnie o to pytają wszyscy, czy już coś poczułam. Przez to schizuję trochę. Czasami mnie coś zakłuje raz z prawej, raz z lewej, ale nie sądzę żeby to były ruchy. Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać, aż wreszcie szkrab mój da o sobie znać.

Widzę, że nie tylko my mamy z M. problem z dogadaniem się ostatnio. W kwestii imienia trochę się na niego wkurzyłam, bo żadna z moich propozycji mu nie pasowała, a sam nie wymyślił ani jednego. Koniec końców stałego chyba ma Tymoteuszu. Będzie, więc mały Tymek. No chyba, że się nam coś odwidzi i jednak się mój M. skusi na Maksymiliana :)

Sorki, że tak nie piszę do każdej z Was osobno, ale dużo tutaj tych postów się porobiło i się trochę pogubiłam.

Trzymajcie się ciepło. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856700 przez nataliaa87
MAniula i widzisz - niepotrzebnie się martwiłaś :) Szkoda, że nie udało się zobaczyć jakiej płci jest maluszek. Ale co tam.. poczekamy jeszcze troszkę :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856735 przez katsi87
Dziewczynki Ja sie nauczylam na naukach przedmalzenskich o tym ze do zaplodnienia moze dojsc w ciagu do 5dni ;w owulacje o po niej.w owulacje to zazwyczaj chlopcy a po dziewczynki.wiec mnie to wcale nie zaskakuje zwlaszcza ze mozna o tym poczytac na necie;) jakby moje dzidziusie byly jednojajowe to bylyby tej samej placi bo to jedno jajeczko dzieli sie na czesci a w syguacji gdy mialam trzy jajeczka to moj maz strzelil poprostu je wszystkie ale nie w tym samym momencie;) wiec cudownie bo trzy dzidziusie i innej plci to cos o czym marzylam;)Dzieki za imiona ze sie podobaja:dla dziewczynek odrazu byly sybrane a dla chlopcow pogimnastykowalidmy sie troszke;)Ja dzis kiepsko sie czuje i nie wiem jak bedzie z ta wizyta u dentysty. robilam salatme jarzynowa mmm pycha;())) pisze z tel wiec literowki robie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl