BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890976 przez missyy
Powiało dziś chłodem, ledwie 20 stopni. Ochłody trochę się przyda, tylko nie lubie jak wieje taki zimny wiatr ;/

W ogóle jakoś tak nic mi się nie chce. Obiadu chyba dziś nie robię. :whistle: Dzidzia też cos markotna już od wczoraj. Już tak szaleńczo nie kopie. Nie wiem czemu ale miałam wrażenie, że się przekręciła, nie wiem, może się myle. :huh: Poobserwuje ;)

MAniula ale ładniutki awatarek ;D Też jesteś w dołku finansowym, jak miło, że sama nie jestem :P Myślałam, że to ja coś za rozrzutna jestem :laugh:
Życzę ci, żeby było coraz bliżej końca remontu :P Jestem happy, że my jesteśmy już po, bo też taki bałagan mieliśmy, pełno kartonów w pokojach, ani się ruszyć, ani nic ;/ Teraz już wypakowałam wszystko i ładnie w szafie poukładane :)

katsi chyba napiszę to po raz któryś, świetnie wyglądasz ;) Bobaski rosną ślicznie i jeszcze troszkę i się nimi nam pochwalisz :woohoo:

Jutro mimo dołka finansowego muszę coś pojechać kupić. Dostaliśmy pare groszy od rodziny na zakupy dla baby. Tzn. kosmetyki i przewijak. Myśle też nad materacem do łóżeczka. Skład gryka, kokos tak?? Do jakiej ceny kupywałyście? bo nie chce przedrożyć nie potrzebnie ;P
Lookałam też na stronie Rossmanna kremy, wypatrzyłam markę Mixa Baby. Co myślicie, skład chyba ok.
www.rossnet.pl/Produkt/Mixa-Baby-krem-un...-ml,292908,1663,6091
www.rossnet.pl/Produkt/Mixa-Baby-krem-do...-ml,292909,1663,6088

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wolę coś teraz małej kupić, bo pod koniec miesiąca będzie totalna masakra i debet na koncie :laugh: Jak zwykle ostatnio ;P Także Ann-sunshine, jedziemy na tym samym wózku B)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890979 przez aggi
Cześć mamusie!
Zrobiłam wczoraj progress w wyprawce szpitalnej i kupiłam koszulę i 2szt biustonoszy do karmienia ;)
Zawsze to coś, jakiś postęp do przodu :P Całą resztę dopiero na koniec miesiąca pewnie kupimy..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




asienka jezu jak Wy wszystkie wystrzeliłyście z tymi zakupami szpitalnymi :D szok a ja w tyle zostałam! :D właśnie się zastanawiałam czy można w japonkach śmigać w szpitalu :dry: bym sobie kupiła takie zwykłe jakieś. Bo ja się ugotuję w zwykłych kapciach, po domu na boso chodzę... Mogę zadzwonić do lekarza ale jakoś nie chciałam do niego z pierdołami wydzwaniać jak wizyta za kilka dni :) dobra wdech wydech i już się nie martwię tą glukozą..

Dziewczyny postanowiłam że zjem urosept do niedzieli bo mam paczkę i w poniedziałek na szybko pobiegnę z moczem do badania. Wyniki odbiorę we wtorek i pojadę z nimi do gina. Może się polepszą a te kilka zł za badanie mnie nie zbawi.

missyy ja tak samo zawsze uwielbiałam zakupy w CH i to jeszcze z mamą najlepiej i bez facetów którzy jęczą czy długo jeszcze :D A teraz nie mam siły na to, szok normalnie :P no jem ten urosept od wczoraj bo mam akurat w domu i w poniedziałek pędzę na mocz, może akurat się uspokoi. A jak na te glukozę mi nie powie nic to popędzę do rodzinnej z tym wynikiem żeby przejrzała dla mojego spokoju. Co do pogody to ja wolę wiatr niż upał :P mogę nawet w kurtce chodzić byle by było chłodno :P mój też spokojny strasznie od wczoraj. Może to zmiana pogody? Ja za materac pianka gryka kokos dałam coś 78zł ? chyba jakoś tak ale na allegro kupowałam razem z łóżeczkiem. Kremy musisz wypróbować w sumie skład składem ale kaaażde dziecko jest inne i to chyba od niego właśnie zależy czy podpasuje :)

Jak mi gin pobiera wymazy jakieś to daje do ręki i muszę sama zanieść do labo i dopiero tam zapłacić :)

U mnie dziś na obiad racuszki z jabłkami na słooodko dzisiaj. Ale rodzice chcieli :P to im zrobię ;)

Inna hehe a ja nadal mam 'za dużo miesiąca na koniec pieniędzy' :P hehe no zakup deski to już rzeczywiście koniec wymówek :D

katsi zaraz zabieram się za czytanie bloga :) ! śliczną masz sukienkę :) I świetnie że fasolki takie dzielne i grzeczne! Super urosły!!

midnight no to masz rzeczywiście istny armagedon w domu :P

MAniula no to szybkiego remontu! i dzięki za info o dziulce!

marsi wizyta już we wtorek to tyle już wytrzymam z tymi wynikami. Póki co ziołowe tabletki na infekcję dróg moczowych biorę i powtórzę mocz.

witaj szalona ;) rozgość się. Późno do nas zawitałaś :) gratuluję córci. Ja mam kartę rossmanowską ale jakoś do konkursów nie mam głowy ;)


Ale poemat macie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890989 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Wiki 50 zł za paciorkowca to dużo

Asieńka i jak udało się laktator skręcić? Pamiętam że jak rozmontowałam do mycia za pierwszym razem to potem nie pamiętałam jak złożyć

Missy poczekaj z gotowaniem jak jeszcze Maja zacznie z wami jeść, to nie, tamto nie, eh idzie zwariować czasami. Ty się nagotujesz specjalnie dla dziecka i pod dziecko, a ono nie chce jeść. Życie.

Midnight uściski, ja i bez nastolatki miewam burze hormonalne w domu.

Hehe dołączam do grupy nienawidzących żelazko. Ja na co dzień nie prasuję, teraz tylko te najmniejsze poprane ciuszki i bluzki do pracy jak pracowałam.

Maniula wytrwałości z remontem. I jak dobrze, że cudne wieści od Dziulki przynosisz.

Marsi idź do zusu, bo w twoim wypadku podania o macierzyński chyba musisz u nich już składać.

Szalonakisia witaj, trochę późno do nas trafiłaś, ale zapraszamy serdecznie.

Missy tych kremów nie znam więc opinii nie mam. A co do kasy, to my dziś interes życia ubiliśmy, czyli zezłomowaliśmy nasze pierwsze wspólne autko i 3 stówki wpadły w kieszeń, he he, ale trochę mi smutno, że nasze autko zgniotą jak puszkę.

Aggi klapki do szpitala lub japonki i to takie co pod prysznic w nich dasz radę wejść. Zrobiłam sobie nowy suwaczek z innej strony i też chyba mi źle liczy. Oszaleję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890992 przez katsi87
Hej Dziewczyneczki:)

Dziękuje za komplementy::*** Napewno Fasolki czuja ze tyle ludzi mysli o nich dobrze i dlatego tez rosna:)
Aggi: sukienka z Lidla, złapałam ostatnio he bo lezala sobie taka biedna: rozmiar M a ogromna jest: troszkę ją zciągam do dołu. Ale jak bede do szpitala jezdzic do dzieci to mi sie przydadza takie zeby tylko biust odslonic, czy ich kangurowac skorka do skory:)

Jestem mega dumna ze tak urosly:) ale juz mam paranoje totalna wiecie, czy aby wswzystko okej i sie stresuje zeby chcialy ladnie siedziec w brzuchu chociaz do konca czerwca.. Ale faktycznie jakbym miala jedna dojrzala Dzidzie w brzuchu juz waza:)ciezkie sa skubane :) A jak w nocy budza: wypna sie ze budzi mnie totalna deformacja brzucha. boje sie ze sie brzuch otworzy, naprawde;p

Dzisiaj i u nas chlodniej, zreszta juz wczoraj bylo milo, dlatego ten kocyk: wiaterek: super:)
Dzis spalam bez pastylki nawet ale ladnie. Moze przez to dotlenienie i zmiane pogody, nie wiem.
Co do wizyty tesciow: powtorze sie: wspolczuje:)Ja unikam jak ognia:D

Dziewczynki jak myslicie czy jest jakies uczucie ze sie skraca szyjka? Boje sie ze cos przegapie;/ ale kurde szybko mi sie skrocila az o 2cm;/ nie chce do szpitala a powiedzial mi ze pojde do szpitala jak sie skroci ponizej 2,5cm to prawda? wiem ze byla o tym dyskusja ale nie zwrocilam uwagi na to wtedy;/
co do aggi twoich wynikow moczu: ja mialam takie podobne do cb wyniki i wiesz, ze okazalo sie ze to jakas infekcja pecherza ktorej de facto ja nie czulam i co: pobralam cos z zurawinka; zurawit jakis i wyniki idealne mam znow:)
A co do gluzkozy to mi lekarz mowil tak jak dziewczynom: ze czasem za dlugo sie nie jje czy nie slodkie a potem buch tyle glukozy:) Szoku doznalas moze chudzinko: najwazniejsze ze liczy sie tylko ostatni wynik;)

Co do gotowania: pff... Ostatnio zmusilam sie do zrobienia sosu pieczarkowego i byl na dwa dni. A dzisiaj moze cos z miasta bart zje, a jak nie to mamy pyzy z miesem w zamrazarce. Ale nie mam sily stanac w kuchni przy garach i pichcic: nie mam mocy na to:( odrazu mi slabo sie robi a jak sama w domu jestem to kiepsko i nie chce ryzykowac.
Nie wiem czy wam wspominalam ale powtorze sie najwyzej: ostatnio jak znow mi wyszla ta anemia a zelaza nie chce brac za duzo bo sie nie zalatwiam to poszperalam i wyszperalam ze pije sie pokrzywe na anemie. I jak sie jest w ciazy warto ją pic i ona niby pomaga. Więc testuje ją;D i pije chociaz za dobra nie jest, ale... NAPRAWDE mozna sie zalatwic! I codzien sie jest w lazience. Dla mnie to pewna nowosc po tych problemach jelitowych.
Kolejna rzecz ktora juz moze pisalam: nigdy nie mialam problemow skornych jesli chodzi o twarz, wypryski krostki etc. Nic na mnie nie dzialalo wiecie, a nakupilam kosmetykow, maseczek etc, jak krostki zaczely sie pojawiac: depresja murowana. Wtedy siostra mi polecila ha sudocrem. Wyobrazcie sobie ze stosowalam go 4 dni: a cera znow jak dawniej: pupka niemowlecia@!!!!!!! Nie wiem czy na kogos innego by podzialalo ale Ja krostkom powiedzialam papa:)

Co do torby do szpitala: jetsem gotowa, mam pełno mini kosmetykow, probek, nie bede pozniej tego wtaszczac z powrotwm do domu:D
Pozatym wczoraj byla u mnie polozna ktora jest wspaniala, naprawde, pozalilam sie jej i moze pomoze mi to jakos funkcjonowac:)

caluje dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890998 przez ann-sunshine
Katsi nic dziwnego że masz takie uczucie jak 6 rąk i 6 nóg cię wypycha.

Co do szyjki to ja czułam nacisk tam na dole, no i sam dół brzucha też może pobolewać.

Idę na bloga poczytać ile kruszki już ważą :-) Edit: czyli razem już prawie 3 kg ważą. Życzę, aby każda do kilograma dobiła :-)

A co do szyjki to niestety leżenie, leżenie i leżenie, nic innego nie pozostaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891006 przez Inna607
Od dwóch godz zabieram się za prasowanie ubranek ... no i nie moge sie zabrać leżę patrze na deske i tyle ehh ... samo sie nie może zrobić ???

szalonakisia późno do nas dołączasz ale Witamy serdecznie i zapraszamy do częstych pogawedek na naszy forum o naszych babelkach które już wkrótce powitamy :)

katsi Ty leż i odpoczywaj Mąż musi radzić sobie sam :) jak trochę poje jedzenia na miescie później będzie bardziej docenial Twoje :) o ile będziesz miala jakikolwiek czas by cos upichcic :) ale teraz fasolinki najważniejsze wiec żadnej kuchni tylko lezymy i niczym sie nie martwimy :)

aggi mam taka sama koszule :) tylko z innym motywem ale tez szara i guziczki po bokach :) mysle ze świetnie sie sprawdzi do karmienia tylko może być nam troche w nich ciepło ja juz wyprobowalam w szpitalu jak lezalam i bylo mi dosc cieplo w niej.

Moja córcia też dziś jakas leniwa może to ta pogoda tak działa na nasze dzieciaczki :)

No nic chyba przydaloby sie chociaż deske rozpakować z folii hehe jak uda mi sie dzisiaj to zacząć to chyba poproszę o Nobla hehe :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891009 przez MAniula
Marsy zapraszam na naleśniki no problem ;)

Prasować też nie lubię i na co dzień tym się wcale nie kłopoczemy raczej od święta.
U mnie gronkowca robi się w szpitalu na mikrobiologi ale jeszcze nie wiem ile kosztuje.

Szalonakisia witaj ;)

Katsi super bobaski będziesz miała ;)

Japonki na oddział myślę że bez problemu, ja też takie planuję plastikowe, żeby były od razu pod prysznic.

No i moja Mysia mała też markotna od wczoraj, mniej fika. Ale wczoraj u połóżnej tętno byłó wzorowe wiec pewnie ok tylko pogoda może zmienna ją dobija ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891015 przez aggi
Ann a ja już myślałam że ten suwaczek jest dobry. hmm. Czyli japonki mogą być ? takie wiesz basenówki piankowe .. w takich najwygodniej.

katsi no świetna ta sukienka bardzo mi się spodobała :) no napewno wizyta na świeżym powietrzu pomogła zasnąć :) Ja tak przedwczoraj ładnie spałam po całym zabieganym dniu :) dzięki za radę, póki co zjadam urosept - ziołowe tabletki bo missyy powiedziała że można :) a w poniedziałek pobiegnę na mocz jeszcze raz zrobić badanie. Naprawdę liczy się ostatni wynik z glukozy ten po 2h????????? jej uspokoiłaś mnie. A pijesz te pokrzywę i jednocześnie żelazo zjadasz?? i pomaga? czy żelazo odstawiłaś? ;)

Inna hahaha Ty to aparatka z tym prasowaniem jesteś :D dlatego ja kupiłam jeszcze dwie sztuki na ramiączkach koszul :) a dwie mam z rękawkami. I później zdecyduję w czym mi wygodniej ale wszystkie się w domu przydadzą :)

MAniula ja planuję kupić w biedronce za 9,99 :P bo mają być od poniedziałku chyba. A w zeszłym roku kupiłam i chwaliłam baaardzo. Takie piankowe one są i mają gumowe paski. Ale mega wygodne i nie obcierają :) no i mam je do dziś ale wolałabym nowe do szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891020 przez asienka87
Witam, dziś miałam ciężką noc;/ obudziłam się o 4.00 i do 6.00 nie spałam ;/ a synek to tak mnie kopał cała noc, ze szok, jak nigdy :P
ehh... dziś przyszły chyba 4 paczki z allegro :) jestem bardzo zadowolona z zakupów oprócz jendnej rzeczy, ale to z mojej winy;/ kupiłam wypełnienie- kołderkę i podusię, wiem, ze podusia powinna być płaska, a ja przez nieuwagę zamówiłam zły komplet i przyszła kołderka z wysoka podusia;/;/ nie chce mi sie odsyłać, bo musze zapłacić koszty transportu w obydwie strony.. więc będe musiała teraz zamówic dodatkowo podusie płaską (najtaniej z przesyłką znalazlam za 17 zł) no a ta zostawie... może mi sie przyda np do karmienia? albo do popołudniowych drzemek przy tv :) ehh.. to ciażowe roztargnienie ;/


Katsi cieszę sie bardzo, ze u Was wszystko w porządku :) że dziewczynki tak ładnie rosną :) pięknie wyglądacie :kiss:
co do szyjki, to chyba tego nie czuć... a przynajmniej ja nic nie czułam.. tzn może poza takim nacieskiem w dole brzucha, jak Ann pisała, i teraz też niestety nie wiem, jak moja szyjka, a między ostatnią wizytą a kolejną mam aż 4 tyg :/ a ostatnio moja miała już 2,1 cm..ja dostałam tylko leki i mam sie oszczędzać, ale Ty, jako mama trojaczków, nie wiem, czy nie musiałabyś trafić do szpitala Kochana...

Midnight elocom jest dostępny w maści i w płynie, ja mam w płynie, bo to skóra glowy... jak Ci się uda dostać do dermatologa, to najlepiej jego zapytaj...
co do prasowania, to ja nie przepadam , a mój Ł nie znosi :P ale jakoś dajemy rade :)

Maniula ja też czekam na zasilenie konta z Zusu :) ehh, dobrze , ze Ł dostał wypłate, choć po zapłacie rachunków i moich allegrowych zakupach mocno sie uszczupliła ;P
Super, że z Zuzinka wszystko dobrze:)

Marsi no widzisz :) waga spadła i samopoczucie od razu lepsze ;) co do butelek, to właśnie ja tez mam 1- dostałam od kolezanki nową , więc na razie nie kupuje :) a co do kremu.. no wiesz, niby zasłaniasz dziecko, ale jednak skóra nawet w cieniu sie opala.. sama nie wiem..

Szalonakisia witaj :) miło, ze do nas zawitałas :) jak się czujesz ? to w którym jesteś tyg? zaglądaj do nas częściej :)

Aggi w sumie to dobry pomysł z japonkami po spzitalu :) też musze o to zapytać ;) bo ja tez nie lubie typowych kapci :P

Ann laktator bez problemu połączylam z nowymi częściami :) bardzo łatwo go rozmontowywać i montować z powrotem, mało części ma :) mam tylko nadzieję, że bedzie działal bez zarzutu, ale to sprawdze dopiero przy laktacji :) częsci zamienne mam wszystkie z medeli, więc pasują idealnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891054 przez aggi
asienka a to mój od wczoraj bardzo spokojny jak nie ON :blush: ale maluszek nie musi mieć wcale poduszki bynajmniej taki noworodek nie powinien mieć :) Najlepiej jak będzie na płaskim leżał. Więc poduszkę możesz schować, jak podrośnie to się przyda :) ja bym się chyba w kapciach ugotowała w szpitalu ;/ super że tak Ci się udało łatwo poskładać ten laktator :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891056 przez Wiki
Hej dziewczynki :)
Ja dziś byłam w tesco bo na f&f jest zniżka 30% a już od dawna chodził za mną śpiworek do spania więc się skusiłam :). A przy okazji dwie pary spodenki od 3-6 m-cy i takie chustki pod szyję Kochane w końcu chłodniej i mi to pasuje a zaraz zbieram się do kina Muszę Wam się jeszcze pochwalić mój syn na koniec roku ma średnia 5,36 i tak bardzo jest dumny bo
jeszcze nagrodę 160 zł w szkole dają :) jak mi się uda to wrzuce zdjecia zakupów Zajrze do was jak wrócę z kina Miłego dnia ma:-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891065 przez aggi
Wiki cudne zakupy :) ! ile zapłaciłaś za śpiworek/spodenki/chustki ? :) super bardzo mi się podobają te Twoje rzeczy. Miłego seansu :D a synka masz mega zdolnego gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891082 przez asienka87
Aggi czyli mówisz, że lepiej aby nie było podusi ? nawet takiej plaskiej ? własnie czytalam opinie na ten temat i sa przeróżne :)

Wiki super zakupy :) bardzo ładny śpiworek :)
widzę że masz tez gąbkę do wanienki.. mnie akurat polożna odradza używanai gąbki, bo to siedlisko bakterii.. no i moja znajoma, która gąbkę miała, mówila, ze po paru dniach musiala ją wyrzucić, bo tak śmierdziała ;/ i kładzie dziecko na pieluszce tetrowej.. a jakie jest zdanie na temat gąbki doświadczonych mamusi ?
a synek zdolniacha ;) gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891105 przez midnight
asienka87 ja bym nie kupowała poduchy, bo niemowlakowi się nie podkłada, zdrowiej jest na płaskim, a poza tym nie ma zagrożenia, że dziecko się przydusi. Oliwka dopiero chyba gdzieś koło 4 roku zaczęła spać na jaśku, a tak na prawdę to do tej pory tylko na nim zasypia, a potem poducha wala się gdzieś w nogach, a ona śpi na płasko.
Gąbki do wanny też nie kupuję, ogólnie nie lubię gąbek, bo szybko się lęgną w nich grzyby i ogólnie mnie to odstręcza:) chyba ciężko jest je utrzymać w czystości i suchości - przy młodej nie miałam i nie przypominam sobie, żeby były jakieś problemy z kąpaniem:)
Pierwszy wolny termin do dermatologa za 2 tygodnie :((( chyba ze uda mi się wbić bez kolejki :)

Ja też kapci nie kupuje do szpitala, bo i w domu nie noszę - wezmę tylko basenówki piankowe.

Wiki super zakupy :) mi się strasznie te chustki na szyję podobają :) takie el diablo zawadiaka :). I gratuluje średniej! ja się chwalić nie mam czym niestety - bo moja jest leniem totalnym - z klasówek i wiedzy same prawie piątki a poza tym mnóstwo pałek za nieprzygotowanie, braki pracy domowej itd,.. dwój i trój nie ma wcale... ehhh... od nowego roku śrubę przykręcam :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891162 przez Wiki
Jużjestem po kinie :) Aggi za wszystko dałam 130 zł z ma czego śpiworek po zniżce 53 zł ale już długo za mną chodził tylko tesco nie było mi po drodze więc jak już dali te rabaty to pojechałam :-)chustki po zniżce 15 zł a spodenki 25zł A gąbke mieliśmy też przy Karolu i byliśmy zadowoleni wiadomo trzeba było co jakiś czas wymieniać ale przy kąpaniu ogromna wygoda
Mam pytanie czy Wam też tak ciężko dostać pudełko na mokre chusteczki bo ja w żadnym markecie nie mogę znaleźć a jednak to wygoda bo nie trzeba szczelnie domykać za każdym razem.

Witam również nowa mamusie na forum Napisz skąd Jesteś:-)

Midnight - mój syn też jest leniwy ale go gonimy i efekt jest ale powiem Ci że sam też się cieszy więc mam nadzieję że dalej bedzie się starał Mam pytanie czy Jesteś może z Mokotowa? Bo może chodzą do tej samej szkoły :-)
Idę się dziewczynki pakować bo rano wyjeżdżamy do Sopotu mam nadzieję że 4dni nie będziepadało Odezwę się z nad morza Trzymajcie się pa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl