BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #890265 przez Gosia 2712
Inna heh u mnie nie za ciekawie... :( staram sie jakos pozbierac i funkcjonowac normalnie ale ciezko mi to wychodzi :( wchodze na forum i tak podczytuje Was i wrzesniowki i najczesciej konczy sie to placzem :( Najgorsze jest to ze mam duzo rzeczy ktore kupilam dla malej i o tym wszystkim mi przypominaja... wiem wiem powinnam je spakowac i gdzies schowac zeby nie widziec ich ale nie mam serca tego zrobic :( :( Ciagle zastanawiam sie czemu znowu my ale wiem ze i tak odpowiedzi nie dostane... tak jak za kazdym razem... :( Ok nie bede wam juz smucic zycze wszystkim spokojnej koncowki ciazy bo u Was juz blizej niz dalej :P buziaki

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890272 przez nataliaa87
Gosiu no my niestety też czekamy na jakieś wieści od dziulki. Kilka dni już się nie odzywała.
A u Ciebie na pewno trzeba więcej czasu, choć pewnie i on nie pomoże wyleczyć ran. Pamiętaj kochana, że zawsze możesz tu wpaść i się wygadać (chociaż wiem, że ciężko Ci tu zaglądać). Trzymaj się mocno :*

Daaaajcie mi jakąś burzę albo deszczyk chociaż :/ Nie wiem jak ja dotrwam do jutra (o ile to ochłodzenie w ogóle nadejdzie).
Heh gdybym leżała pod jakąś palmą, to pewnie taka pogoda by mi nie przeszkadzała, no ale w tej sytuacji niech sobie idzie skąd przyszła :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890292 przez Wiki
Cześć Mamusie :)

Ależ gorąco Ją dziś OD rana w ruchu Na 8.00 byłam z synem u kardiologa bo pediatra słyszał jakieś delikatne szmery ale kardiolog powiedział ze nie sądzi żeby to było coś poważnego ale na wszelki wypadek dał skierowanie na echo. Potem zawiózłam go do szkoły i wróciłam na 3 godz do domku i z powrotem po niego do szkoły Dobrze ze mam klimę bo nie dałabym rady Jutro czeka mnie galeria z bratową zobacze ILE dam radę chodzic Najwyżej wyciągnę ją na lody W piątek idę z koleżanka do kina na to powstanie bo bardzo chciałam a jakoś się nie składało a w sobotę jedziemy do Sopotu i ciekawe jaka bedzie pogoda choć niby na drogę ma padać a potem ma być chłodniej ale bez deszczu i to mi odpowiada Pranie i prasowanie już mam za sobą Ją to chyba nie potrafię odpoczywać bo w kółko coś sobie wymyślam.
Inna - plamienie po badaniu to jest bardzo możliwe więc pewnie wszystko jest ok a jeśli chodzi o czereśnie to ja jestem chora na ich punkcie Ile kupię tyle zjem Szok :-) także nie Jesteś sama
Asienka- kupiłam ta parafie bardzo mi odpowiada ładnie nawilża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890296 przez Wiki
Pisze z komórki i nie dało mi niżej zjechać i musiałam wysłać ma
Także dziękuje za pomysł z parafiną
Gosia- ściskam Cię mocno i wierze ze w końcu los się do Was uśmiechnie
gąska- gratuluje zdania egzaminu Podziwiam Cię że głowa Ci jeszcze pracuje :)

U mnie dziś lekki obiadek jajko w sosie koperkowym bo mi smaka zrobiłyście ziemniaki i fasolka i pomidorowa z ryżem ma
Miłego dnia Kochane Trzymajcie się chłodno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890299 przez niagara
Serdecznie zapraszamy do Maminnie
Oferujemy stylowe ubranka dziecięce, zabawki drewniane, recznie szyte przytulanki, akcesoria pościelowe i wiele innych.

Zapraszamy też do polubienia naszej strony na facebooku

Dla naszych fanów atrakcyjne rabaty oraz konkursy z nagrodami!
Szczegóły już wkrótce!

Możliwość dokonywania zakupów online

Zapraszamy!

www.facebook.com/pages/Maminnie/626172084131670

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890308 przez Inna607
Gosiu hmm z tymi rzeczami i Cie rozumiem ze nie masz serca tego chowac ale rzeczywiście gdybys nie widziała tego to moze az tak bardzo by nie bolalo nie przypominalo, moze popros mame lub kogos bliskiego zeby zrobil to za Ciebie gdy Ty w tym czasie bedziesz np na spacerze czy cos innego robiła tak zebys tego nie widziała ... Wierze Gosiu że Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy i jeszcze bedziecie mieli kochajacy zdrowy skarb do kochania tego z calego serca Ci życzę.
Nie wiem czy to dobry przykład ale któregoś razu moja koleżanka poronila wysoka ciążę nie wiem ktory bo byl miesiac, a pozniej rok czy dwa lata później urodziła piekne zdrowe bliźniaczki wiec moze i Wam bóg da z nawiązką to co zabrał :) Wierze w to mocno i życzę wszystkiego dobrego ale jeszcze potrzebujesz czasu by otrzasnac sie po kolejnej stracie. TRZYMAJ Sie ;* i jeżeli tylko masz ochote odwiedzaj nas i napisz co u Ciebie :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890320 przez aggi
Melduję się po wyprawie do miasta, żyję i mam się dobrze choć cieeeepło strasznie :sick:
Doczytam wszystko trochę później bo mam trochę do zrobienia w domu, ale mam prośbę
która z Was mi potłumaczy co wyszło na moich wynikach?

Krew mam super, wyniki lepsze niż ostatnio.
Ale pojawiły się leukocyty w moczu :blink: - wyczytałam w necie że to jakaś infekcja? stan zapalny?
Co to znaczy te pasma śluzu czy nabłonki? Help pomóżcie. To tam pół biedy w sumie, proszę też
o wytłumaczenie mi która się zna na glukozie... Dlaczego po 1h mam ponad normę i to sporo???
Co to oznacza i czy mam się martwić? :dry: :dry: :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Z góry dzięki, zamelduję się niebawem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890330 przez Gąska
Dziękuję dziewczyny za gratulacje i wsparcie.

Po dzisiejszej wizycie moja gin potwierdziła,że trzeba leżeć, odpoczywać i nie robić gwałtownych ruchów.chociaż 2 dni temu mówiła co innego i zalecała spacery :unsure:
Muszę dać radę chociaż 5 tygodni utrzymać się w dwupaku.

Biedny M. teraz wszystko na jego głowie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890336 przez nataliaa87
Aggi rzeczywiście możesz mieć jakiś stan zapalny. Ja ostatnio też miałam nabłonki i pasma śluzu i mi lekarka jakoś specjalnej uwagi na to nie zwróciła ( w sumie to żadnej), ale ja nie miałam leukocytów. Może missyy się wypowie. Ona chyba ostatnio coś miała podobnego (o ile się nie mylę).
Co do tej glukozy to hmm.. nie chcę się za bardzo wypowiadać, bo mogę się nie znać.. Może się okazać, że każą Ci powtórzyć to badanie, bo jakby nie patrzeć wszystkie trzy wyniki powinny być w normie. A kiedy masz wizytę??

Gąska współczuję przymusowego leżenia, ale jak mus to mus. Czasu dużo nie zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890338 przez aggi
Dobra mogę doczytywać i pisać :)
U mnie nadal skwar masakra. Rozpłynę się chyba :(


asienka ja też torby nie mam haha :D co do butelek to ja mam avent cały zestaw (125, 260 i 330 - bo taniej wychodziło kupić cały komplet :) ) ze smoczkami antykolkowymi. i jedną małą tommee tippee na spróbowanie ze smoczkiem 0+.

marsi
ważne że mały zdrowiutki i serce pięknie bije :) u mnie ogórkowa dziś :P

Inna ja bym profilaktycznie do lekarza zadzwoniła, może to zwykła infekcja? ale lepiej sprawdzić. Lepiej zajadać owoce niż słodkości typu czekolada :) Ja dzisiaj wcisnęłam w siebie kilo truskawek :D

Gąska hmmm no to odpoczywaj i zdaj jutro relację z wizyty!

natalia właśnie do tej 12 było najlepiej tzn w sumie poszłam o 10 i wróciłam po 11 i nawet dało się przeżyć :)
kradnę przepis na makaron ! U mnie laktator jest wymagany w szpitalu więc siłą rzeczy kupiłam. Ale pewnie i tak bym to zrobiła bo mimo wszystko
chcę karmić swoim mlekiem, a jakby mały miał problemy to z butli.... Wizytę mam 17.06 także poczekam spokojnie do wizyty co mi lekarz powie.

Tak myślałam że może Ann (doświadczona), Missyy (bo wiem że coś z moczem miała) albo Midnight która ma cukrowe problemy się wypowiedzą???

Ann wiesz co ja kupiłam babydream z rossmana ale jeśli się nie sprawdzi to będę go używać na sobie, a dla małego popędzę do apteki.. bo nic nie pisze na nim od kiedy go używać można..

Gosia kochana fajnie że przyszłaś do nas :kiss: właśnie nie wiemy co z dziulką.... też czekamy na jakieś informacje od niej..

Wiki to masz zakręcony dzień :) o a Ty mi smaka na pomidorówkę zrobiłaś :D


Z tą moją glukozą to może być tak że ja na codzień nie jem słodkiego za bardzo i jak nagle walnęli mi dawkę glukozy to po 1h maksymalnie podskoczyła - organizm 'doznał szoku' ? jedynie tak tłumaczyłabym to że nie mieszczę się w normie.. bo po 2h już jest OK czyli organizm radzi sobie ze spalaniem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890354 przez missyy
Ktoś mnie wołał?? :P

Czytałam Was na komie, ale odpisywać z niego nie lubie, bo mi posty zjada :P Doczłapałam się do domku i już piszę :P:P

Przeboje z moczem to miałam, nie trudno zapomnieć mojej histerii :laugh:
Aggi Erytrocyty masz w normie, leukocyty o dużo za dużo. Podobnie miałam, bo 40-43.
Liczne bakterie mogą świadczyć o stanie zapalnym.
Jeśli chodzi o nabłonki to też bym się nie martwiła, bo w ciąży to norma. Już takie podatne jesteśmy na infekcje. Teraz jeszcze jest tak ciepło na dworze, to tym bardziej. Idealny wynik moczu to czasami graniczy z cudem :P
Na infekcje dobra jest na pewno żurawinka do zjedzenia, w tabletkach, albo do wypicia herbatka z żurawiny. Powinna oczyścić cewkę moczowa z bakterii. Urolog mówił mi jeszcze, że dobrym lekiem jest Urosept, bo ziołowy i nie szkodzi w ciąży.
Idziesz teraz jakoś z tymi wynikami do lekarza??

Glukoza na czczo jest oki, tylko po godzinie coś mi nie jasne ,dobrze czytam, że do 160 jest norma? Po dwóch godzinach poziom spadł i jest chyba w normie. Kurcze, aż tak się nie znam. Midnight lepiej będzie wiedzieć

Teraz ja zapytam, czy ta koszula nadaje się do karmienia do szpitala, żeby mnei tam piguły nie pogoniły z taką koszula :blush:
ekskluzywna.pl/p/91/42230/italian-fashio...WU8r4CFfMZtAodcg4Auw
Do porodu zamówiłam sobie już taka jak chyba wszystkie macie :P Zapinaną na guziczki z dwóch stron.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890361 przez nataliaa87
Dziewczyny co do tego kremu z filtrem, to wiem, że mustela ma 100% mineralny 50+ i z tego co czytałam jest od pierwszego dnia życia dziecka. Ma bardzo dobre opinie, ale cena niestety wysoka. Ja tak się cały czas zastanawiam czy taki krem w ogóle jest potrzebny, bo przecież takie noworodka na słońce nie można nawet wystawiać. Nie pamiętam, co mi na szkole rodzenia mówili.

missyy skoro koszula przeznaczona jest do karmienia, to raczej nikt Cię nie pogoni :P
Mi już przyszła większość rzeczy. Koszule właśnie tez, ale jakoś nie miałam weny ich odpakować :D Coś czuję, że większość kobiet na oddziale będzie tak samo wyglądała, bo te koszule to w sumie najtańsze i robią furorę na allegro :P
Przyszła mi też dzisiaj pościel i jest śliczna. Pięknie uszyta, więc jak coś to polecam :D

Matko, mam wrażenie, że młody mi zaraz prawym bokiem wyjdzie :D Już bardziej z boku się chyba nie da być :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890364 przez asienka87
Natalia ja kupiłam laktator, tak jak juz pisałam, uzywany medela eletryczny, a do tego dokupiłam wszystkie nowe części , które mają styczność z ciałem bądź mlekiem czyli lejek, uchwyt do lejka, membrana z zaworkiem i butelki do mleka, wyszło mnie to jakieś 100 zł taniej niż caly nowy..


Ann cieszę się, ze wypłata Ci wpłynęła, bo wiem, co czułaś... ..my już jechaliśmy na debecie :P ehh..
co do kremu od 1 dnia, to mi w aptece poleciła pharmaceris baby 50+, ale drogi ;/ w mojej aptece 39,90 zł ;/
ja też mam zamiar karmić piersią... a dostałam jedną butelkę od koleżanki z aventu 125 ml, więc w takim razie na poczatek wystarczy :)

mam pytanie odnośnie maści pieluszkowej :) Pani w aptece poleciła mi alantan maść, ale zapomniałam zapytać, czy moge jej używać do codziennej pielęgnacji pupci, czy typowo na odparzenia ? pisałaś kiedyś o tych maściach, ale nie pamiętam czy o tej :) a do sutków poleca mi malten, może byc? podobno nie trzeba zmywac :) niby "mój" szpital poleca bepanthen, ale tą maść trzeba zmywać więc nie chce jej kupować;/


Gosiu witaj, cieszę się, ze sie odezwalaś :kiss: niestety możemy się tylko domyślać, co czujesz.... jesteśmy z Tobą :kiss: wiem, ze teraz szykuje się trudny czas dla Ciebie... ale wierze, ze los uśmeichnie się do Ciebie podwójnie :*
niestety Dziulka sie nie odzywa :(


Wiki faktycznie, intensywnie spędzasz czas :) tylko nie przemęczaj sie za bardzo :)
ciesze się, ze parafina pomaga :) ja też stosuję ją codziennie :) i tylko ona mi pomaga :)

Aggi kurcze nie znam się na tych wynikach moczu ;/ a co do glukozy, to wydaje mi się , ze ważniejszy jest wynik po 2 godz.. bo np moja szwagierka robiąc badanie, miałam podany tylko wynik po 2 godz... ale moge się mylić..
co do butelek, też słyszłam, ze lepiej kupić komplet :) tylko, ze ja dostałam jedną butelkę aventu 125 ml i chyba na razie zostane przy tej jednej, a jak coś to dokupie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890371 przez nataliaa87
Asienka tak czy tak trochę wyniósł Cię ten laktator, skoro nowy kosztuje ponad 400 zł. Ja nie chcę tyle inwestować, bo nie wiadomo czy w ogóle będzie potrzebny. Znalazłam jakiś ręczny na allegro pasujący do butelek aventu i jeśli kupię to chyba ten (50 zł kosztuje).
Pamiętam, że Ann polecała maltan właśnie ( zapisałam sobie :D), a co do pupci, to nie wiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890374 przez asienka87
Natalia ten , co ja chcialam kosztuje około 250 zł (nowy) a mnie wyszedł 150 zł :) więcej bym nie dała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl