BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #963110 przez nataliaa87
AGGI ja jeszcze zanim zaczęłam pisać na sierpniowkach, to czytałam juz testy i staraczki, wiec wiem o kim mowa i przyznam, że kibicuję reszcie tak jakbym osobiście je znała :) duzo się dowiedziałam przez ponad rok czytania i wiem, że in vitro może uszczęśliwić tych, którzy stracili juz nadzieję. szkoda mi tylko tych moich bliskich, bo widzę ile trzeba przejść, żeby doczekać się dzieciątka. Ale najważniejsze, że mają szansę, tylko muszą trochę przeczekać..

Edit.
B. mnie zainspirowała i zerknęłam wczoraj na kilkanaście pierwszych stron sierpniówek :D Nie czytałam, tylko tak chciałam zerknąć, kto się wtedy udzielał itd. No i na początku cały wątek nakręcały tylko Ann, Aggi, Missyy i potem Asia. tak mało Was było, a strony się produkowały szybciej niz teraz :D Zauważyłam też, że było mnóstwo dziewczyn, które napisały tyko raz i zniknęły. Gdyby wszystkie pisały- byłoby nas teraz z 30 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963158 przez aggi
haha natalia pamiętam jak dziś jak na testach czekałam na jakąś która mi towarzyystwa dotrzyma na wątku ciążowym i padło na Ann która się w ogóle nie spodziewała :whistle: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963176 przez ann-sunshine
Aggi oj tak najlepsza wpadka w moim życiu :lol: :lol: :lol: choć dziś mam ochotę łepek jej skręcić. Obiad robię od 8:30 i jeszcze nie gotowy bo jak ją zostawiam to krzyczy a w kuchni też już nie chce ze mną siedzieć.

Natalia bo ja tu już przez staraczki i testy owu się przewinęłam, no i mamusie styczniowe i lutowe 2012 :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963256 przez asienka87
Witam po raz kolejny :)
dziś już lepiej się czuję...ale jeszcze boli mnie gardło... i o dziwo prawe ucho;/ są jakieś domowe sposoby na ból ucha?

Ann wspołczuje... niestety.. rodziny i szefów się nie wybiera :P a kiedy zabierasz się za szukanie pracy? masz macierzyński na pół roku czy rok?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi ja też teraz tak myśle, ze urodziny dziecka powinny być bez większych procentów... bo na wódkę są inne okazje... ale nawet tak dogłebnie sie nad tym nie zastanawiałam nogdy, bo u mnie w rodzinie zawsze na takich imprezach był alkohol... i to stało sie normą.. oprócz komunii :) . chyba będę musiałą to zmienic :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natalia my dziś odpuściliśmy spacer, bo ja jeszcze nie najlepiej sie czułam :( ale jutro juz mam nadzieje wyhjdziemy, bo Kacper jednak przyzwyczaił sie już, ze śpi w wózku na spacerku i dziś nawet jak przyszła ta godzina , to go w wózku uspałam, czego normalnie nie robie :P
ja też nie raz próbowałam zdjęcie ząbkó Kacperka zrobić, ale mi sie nie udaje :) i też nie raz zostałam pogryziona :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963297 przez Gąska
dzien dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963315 przez aggi
dzień dobry :)
Czekam aż Maksymiliano na drzemkę się wybierze ;)


Ann śniłaś mi się dzisiaj :D Że Natalka była poobwijana w chuście i wołała 'mama cyca' haha :D Chyba za dużo czytam na temat sierpniówkowego nocnego cycania :D haha

asienka wacik do ucha nasączony kroplami do uszu, mama mi zawsze wkładała bo ja wiecznie zapalenie ucha miałam za dziecka... zdrowiej:*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963388 przez nataliaa87
Dzień dobry,
ja w sumie tylko na chwilę, bo jakoś nie mam od wczoraj siły :/ Coś mnie dopadło i nie chce sobie pójść. Jakaś podłamana jestem i nie wiem czym. Tak to jest jak się ma miękką d.. Chyba codzienność i rutyna zaczęły mnie dobijać. Oczywiście macierzyństwo to najcudowniejsze, co mogło mi się przytradić, ale cała reszta jest jakaś dobijająca. Nie smęcę. Tak tylko chciałam się wytłumaczyć jak coś..

Asia moja mama ostatnio robiła jakąś miksturę dla córeczki kuzynki, która podobno czyni cuda na uszy. Nie wiem tylko czy na dorosłych działa ona tak samo i no i nie jest to zbyt komfortowe, bo ma trochę intensywny zapach :)W każdym razie robiłam ją też raz, bo myślałam, że małego uszy bolą. Trzeba wycisnąć kilka ząbków czosnku i zalać to niewielką ilością oleju i ogrzewać najlepiej w kąpieli wodnej jakieś 20 min, ale tak żeby się nie gotowało. No i potem wszystko na gazę żeby oddzielić czosnek i tym olejem smarować za uchem.
Podobno porządne zapalenia ucha ta mikstura wyleczyła.
Pewnie nie skorzystasz, ale może kiedyś jakieś dziecko będzie w potrzebie.



Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963423 przez ann-sunshine
Natalia przytulam i lepszego samopoczucia życzę. Mnie już chyba ta chandra przechodzi, ale taki miesiąc miałam niższego humoru.

Aggi dobre z tym snem :silly:

Go dzień dobry :-)

Asieńka mam roczny macierzyński, ale teraz 60% no i to jest szansa na zmianę zatrudnienia, więc zaczynam się rozglądać, w sumie to już na dniach powinnam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #963554 przez asienka87
Witam :)

Aggi dziś już lepiej z uchem :) czyli to musiałabym kople w aptece kupić...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Natalia przytulam :* też mam czasem gorsze dni... rutyna, codzienność... sama z dzieckiem... dobrze, że chociaż poznałam dziewczyne na osiedlu, któa też z maluchem na spacery wychodzi, to teraz razem wychodzimy i mozemy troche poplotkowac :) a tak... to 1,5 godziny mi sie strasznie dłuzyły w samotnosci...
dzieki za miksture :) już jest lepiej, ale jakby sie pogorszyło, to chętnie spróbuje... wole domowe sposoby niz leki...:)

Ann czyli po pół roku byś zrezygnowała z dalszego macierzyńskiego ? i to przepada ? życze udanych poszukiwań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963601 przez Inna607
Hej

W końcu dotarłam i tu :)
Doczytam sobie później, chciałam się zameldować :)

Co do imprez dzieci urodzin chrztu komumi rocznicy itp to przy moim dziecku/ dzieciach alkohol na urodzinach pojawi się chyba dopiero na Osiemnastkę :) wcześniej sobie nie wyobrażam by małolata miała patrzeć jak na stole stoi piwo/wódka. Jedynie symbolicznie lampka szampana dla dorosłych i to wszystko.
Uważam że to impreza dziecka a nie gości :)
A dziecko alkoholu nie potrzebuje :)

Ja już też poproszę wiosnę :)
Doczytam jutro może to odpisze więcej :)
Nadia już poszła spać wiec i ja śmigam spać:) dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963612 przez ann-sunshine
Asieńka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


idę bo drze się to moje małe, wrrrrr okropna się zrobiła za nic w świecie nie poleży na podłodze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963647 przez aggi
dzień dobry. Tzn jak dla kogo.. u nas szpital w domu
fajny prezent na pół roku :sick: kaszel mały złapał i to ostro :(
Wczoraj trochę kaszlał ale z uśmiechem i myśleliśmy że dla zabawy tak chrząka..
A tu dupa na noc jeść nie chciał, w nocy spał ładnie ale baardzo kaszlał :(
No i od rana kaszle i kicha... Lekarz na 12:40 .. czekam jeszcze na info od emka
czy da radę po nas przyjechać.. do lekarza 6km.......

udanego dnia Wam życzę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963851 przez midnight
Doczytałam ale nie pamiętam, co miałam napisać :whistle:
Co do alkoholu to u nas na imprezach go nie ma, czasem teściu wyjmie jakąś naleweczkę własnej roboty przy okazji imienin czy urodzin... Jak są imprezy dziecięce to czasami jest piccolo. dla dorosłych i dzieciarni. Zazwyczaj zostaje :) NA komunii też alko nie było wcale.
Asienka, super, że małż zaliczył egzamin. Brawa za odwagę i wykonanie :)

Powiem Wam, że momentami nie mam już sił do tej mojej starszej. Zachowuje się tak, że jej po prostu nie lubię :S Kocham ale nie lubię - tak się w ogóle da?? Z dnia na dzień jest coraz gorzej..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kacperek rośnie jak na drożdżach - jest takim fajnym michelinkiem :) Dzisiaj pół dnia ćwiczy sylaby i zaczęło mu wychodzić tata (M. to aż miał łzy w oczach - myślał, że nie widzę :silly: ) Mam nadzieję, że choróbsko, które nas opanowało się nie rozwinie i za kilka dni będzie ok. Ja od kilku dni mam non-stop mdłości, ten wali zielone kupska, O. kaszle . Kacper też dzisiaj zaczął pokasływać, ale osłuchowo nic babka nie wykryła na szczęście.

Ann mam nadzieję, że uda Ci się coś fajnego znaleźć :)
Aggi, przerąbane masz z tą wioską :( dlatego chyba wolę w mieście mieszkać, bo chociaż lekarze na miejscu o każdej porze... Zdrówka dla Maksiora :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963941 przez aggi
dzień dobry
tzn znów u mnie gorzej.
Gorsze dni chyba....
lekarka uznała że młody zdrowy bo ani razu nie zakaszlał tam u niej
a osłuchowo niby czysty. Tylko że ja przykładam ucho do jego klatki i słyszę świst :huh:
nie wiem czy ja już wariuję czy co :( mamy siatkę leków i nic poza tym. A lekarka najlepsza w okolicy
także podważać jej zdania nie chcę.. ale się martwię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964378 przez aggi
dzień dobry
u nas ujowo ale stabilnie
Maks ma wodospad z nosa
kicha i kaszle
Ale humor dopisuje, gorączki nie ma.

Ale tu ciszaaaaaaa.

Buziaki ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl