BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 3 miesiąc temu #1024677 przez aggi
Cześć mamusie. Ja chyba za szybko pochwalilam. Maks w nocy budził się o 1.50 i 5. Ostatecznie spał do 9. Niby fajnie, ale kurka ciągle mi się drapie po tych plecach :( smaruje mu to naokraglo tym kremem, ale mam wrażenie że to chwilowa ulga. Echh. Tyle dobrze że zdrowy jest w sensie nie kaszle i nie ma kataru. Bo już miałam dość.. poza tym dziś wyczulam palcem czwórkę, na dole, już jest w natarciu. Kilka dni i się przebije :-) także u nas kumulacja zęby alergie itd.

maybeline a miałam zamiar Cię wołać już :-) ale Ty pracujesz więc jesteś usprawiedliwiona :-) a od malenkosci Ci Marysia tak późno zasypiala??? Bo my Maksia od zawsze o 19 kapalismy, mleko i spać. Czasem wiadomo trochę później, ale po kąpieli dostaje mleko i go kładę, gasze światło i wychodzę. Właśnie daje od ponad tygodnia wapno ale nic nie pomogło, mamy teraz syrop dla alergików, psikacz do nosa i kilka innych specyfików.gdyby nie to że on się drapie to byłoby wszystko ok:(

inna ja też nie lubię jak mi kasuje a tak najczęściej na tablecie mi się robi :/ 98 Nadii ubierasz?? Ja Maksowi od kilku dni ubieram już tylko 92 :-)

A Maks też drzemkę ma jedną w ciągu dnia. Śpi ok godziny, czasem 2 albo 2,5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024848 przez Inna607
Hejo :)

Nocka słaba ... Nadii wychodza trojki i tak samo bolesnie jak wczesniejsze zęby :( jezeli myslalam ze najgorsze za nami to sie przeliczyłam:/ przez ponad godzine byl okropny ryk dalam syropek przeciwbolowy, żelem posmarowałam wtedy zasneła lulana przez tatusia :)
A mnie mąż wczoraj zabrał do kina :) i bylo fantastycznie film swietny. Polecam "słaba płeć?" chyba pierwsze wyjscie bez klotni :)
Ale to tez moja zasluga a raczej tabletek uspokajajacych i meliski.
Mysle coraz czesciej o wizycie u psychoterapeuty :)

Jaka jest ulubiona bajka waszych dzieci? U nas rządzą Teletubisie haha :)

aggi tak kupuje rozmiary 92 i 98 ze wzgledu na to ze rozmiar rozmiarowi nie rowny to 98 tez juz nosi a i kupuje juz z mysla o wiosnie:) i cieplejszych dniach :)

U nas za oknem fajnie bialo dzis poszalejemy z Nadka na sankach :)
Aggi u Was to musi byc dopiero bialo co?

Milego Dnia Babci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024870 przez aggi
Dzień dobry. Maks dzisiaj spał PRAWIE ładnie, pobudka o 2;22, mleko, posmarowałam mu plecy, i godzinę gadał sam do siebie ;) Pięknie śnieg u nas sypie :) Co dajecie babciom i dziadkom od Waszych pociech?? My dzisiaj jedziemy do teściowej ughhh no a potem do mojej babci na chwilkę :) Jutro do teścia i na cmentarz do mojego dziadka. W sobotę świętujemy z moimi rodzicami w domu, a w niedzielę pojedziemy do drugiej mojej babci. Także wszystkie dni zaplanowane :whistle: Nie mam pomysłu co Maksowi gotować. Co Wasze dzieci najchętniej jedzą?? :) Może się zainspiruję hehe :) Poza tym nic nowego u nas, plecy nadal takie same ma.. po kremie i syropie się nie drapie - chociaż tyle.

inna no no psychoterapeuta to niezły pomysł, jeszcze jak sama na to wpadłaś to może faktycznie warto pójść???? u nas rządzi babytv :) Oliver, Charlie i cyferki. To są najlepsze bajki :) no i piosenki na youtubie. Maksiu nosi 92, mam komplet, dokupuję pojedyncze rzeczy :) A na 98 też powoli sobie kompletuję, ale to pewnie dopiero w lato zacznie nosić :) Czy ja wiem czy u nas mocno biało jest :) Tak.. normalnie :)

Miłego dnia życzę :) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025262 przez aggi
Udanego weekendu ! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025279 przez kakadu
i wzajemniemnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025298 przez Inna607
Ja rowniez zycze udanego weekendu ;) i modle sie by A. W koncu skonczyl salon i sypialnie bo jeszcze troche to oszaleje w tym jednym malym pokoju. :/
Juz tydzien temu mial to skonczyc ale nadal to samo ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025304 przez serduszko20
Po dłuuugiej przerwie wróciłam:)
Cześć wszystkim:)
U nas noce są ok co druga cała przespana zobaczymy co to bd jak się pojawi dzidziuś:) Filip widzi że dużo leże i odpoczywam to do mnie przychodzi się tulić albo położyć obok a moją mame ciągnie wszędzie i pokazuje co chce:) zrobił się z niego straszny łakomczuch ciągle chce coś jeść masakra;) a tak to u mnie wszystko dobrze:) jutro jedziemy do teściowej na dzień babci i do dziadka Filipa na cmentarz
Udanego weekendu pozdrawiamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025306 przez aggi
Witam ponownie ;) czekam aż S wróci z pracy. Teściowa wczoraj skutecznie podniosła mi ciśnienie, mi i S też. Ogólnie masakra jakoś z rana nie chciałam się o tym rozpisywac. Dzisiaj jedziemy na cmentarze bo wczoraj było już ciemno i mamy zamiar Maksia na sanki wziąć :-)

inna to życzę żeby A dotrzymał słowa :p

serduszko nawet Ciebie tu przywialo. No Maks też lakomczuch i to jeszcze jaki :-) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025312 przez Inna607
Serduszko a wpasc tu i powiadomic ze spodziewasz sie drugiego bobaska to juz nie mozna? ;)
Serdecznie gratuluje :) Sierpniowka bedzie miala drugie sierpniowe dzieciatko super!!
To planowane czy z zaskoczenia :)
O weszlam na Twoj profil i widze ze Ty mlodsza od miesiac ode mnie (?) ale szok przepraszam ale myslalam ze jestes starsza ;) i jeszcze slub bralismy w jednym miesiacu hehe :) tylko mi do drugiego dzieciatka pewnie bardzo daleko ... No widocznie taki moj los :p

Aggi no dzis sie wzial za robote ale czy dotrzyma slowa i skonczy w ten weekend sie okaze jutro :p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025368 przez aggi
inna spoko jak to mówią faceci 'jak powiedział że coś zrobi to to zrobi, nie trzeba mu co pół roku przypominać' :p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025409 przez Inna607

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

U nas znowu szykuje sie rozstanie tylko tym razem nie ze miedzy nami koniec tylko A. Jedzie do Irlandii do przyjaciela w interesach narazie na tydzien, a co pozniej sie okaze jak sie dogadaja jest opcja ze pojedzie tam na dluzej ale on wie ze ja tam mieszkac nie zamierzam bo zle sie tam czuje wiec my z Nadka tu a on bedzie tam i ja bede z mala jezdzic do niego. Szczerze bardzo by mi ta opcja odpowiadala:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025713 przez aggi
Witam się ;) Ale tu puściutko. U nas już po śniegu. Był i nima :P deszcz, szaro i buro bleeee. Byle do wiosny ;) Mieliśmy wczoraj z Maksem do lekarza jechać na kontrolę z pleckami, ale dopiero w środę przyjmuje popołudniu, a zależy mi żeby S szedł z nami. Więc jedziemy w środę :) I może od razu zaszczepią nam Maksa. Fajnie by było i już byśmy święty spokój mieli ;) Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025739 przez Inna607
Aggi a co ma nie byc cisza jak Ciebie nie ma? Gdzies Ty kobieto sie podziewala coo :blink:

A. Wczoraj robił dalej ten salon z sypialnia i mowi do mnie ze ujowa farba i 10 l wlasciwie poszlo na jedna sciane i sufit :blink: 6 warstw polozyl i nie pokryło :woohoo: i ze on tego nie skonczy bo farby nie ma no a z kasa tez slabo bo musial bilet kupic do Irlandii myslalam ze mnie cos strzeli, zlapalam za telefon i do matki dzwonie by mi kupila ta farbe bo mnie cos strzeli jak on tego nie skonczy w tym tyg.
Kochana mamuska akurat mogla pozyczyc kaske i kupila mi te farby a ja tak pogoniłam A. Ze zostalo dzis tylko na drugi raz pomalowac. Trzy sciany i gotowe hihi ładnie wczoraj podgonil robote :) tak to ja lubie.
Za to czyszczenie podlogi to moja bajka i juz mam dosc co umyje i wyschnie dalej te biale dziadostwo wylazi grrrr

Asiaa Ciebie gdzie wcielo co ???? Halo halo !!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025754 przez aggi
inna a cooooo sama mam napędzać tu rozmowę?! :p hehe :-) a jaki kolor na jaki malowaliscie?? Mój S białą farbę zawsze kupuje co się 'perfekta kabe' nazywa najlepsza i super kryje :-) tak na 'zaś' ci mówię :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025790 przez Inna607
Aggi salon szaro-bialy, a sypialnia stanela na bialej z szarym sufitem mamy mocny szary taki wrecz grafi super podoba mi sie :)
Tylko oczywiscie A. Musial zrobic cos po swojemu na bialej scianie przy kontakcie wymalowal szary kwadrat :angry: nawet nie zapytal a wyglada to jak psu z dupy maskara wkurzylam sie :(
A co do bialej dzieki mamie powiedzialam by kupila lepsza i ta juz swietnie kryje a i po kieszenie nie daje takze spoko. No te zas Aggi to jeszcze pokoj Nadii, przedpokoj lazienka i kuchnia takze roboty jeszcze w uujjjj:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl