BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 2 miesiąc temu #967940 przez Marz-ka
Weszłam, żeby poczytać o rozszerzaniu diety, bo my właśnie zaczynamy . Mam 9letniego syna, więc ta tematyka jest mi bardzo odległa. Czytam i jestem w szoku, jak to się wszystko zmieniło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967942 przez majka1987gnoWlkp
Mysza ja mojej kroplilam na noc nasivin soft. Na dzień woda morska na przemian z Tantum Protekt. Odciagaj ile wlezie. Kladz młoda na brzuszek żeby splywalo nosem a nie do gardła i możesz troszkę maścią majerankowa posmarować ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967943 przez majka1987gnoWlkp
Marz-ka. Tak po prawdzie jest wiele metod wprowadzanią nowych pokarmów... Trzeba wsio przeczytać i sobie wybrać samemu. A ja to już w ogóle przez swój filtr przepuszczam :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967945 przez toffik1984
Majka mysle tak samo ... matka wie najlepiej ..
Moj m i ja niedawno wi ko do kolacji wytrawne mielismy ... m zamoczyl lyzeczke i dal malej do buzki ... tak sie oblizywala ze zamoczyl jeszcze raz... na szczescie zeby slodkie nie bylo.... nie ribimy tego za czesto zebyscie nie pomyslaly ze jakas wariatka jestem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967947 przez Marz-ka
Toffik chyba za wcześnie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967948 przez toffik1984
No marzka malej smakuje a to tez sie chyba liczy ? No gdyby bylo za wczesnie mala by nie chciala .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967951 przez majka1987gnoWlkp
Sory ale pomyślałam że wariatka jesteś. Wszystko wszystkim ale winko to alkohol... Moje dzieci alko dostaną na 18 urodziny.... Alkohol to nie jedzenie.. Picie.. To używka... Papierosa też jej dasz pociągnąć jak będzie miała rok.. Żeby spróbowała.... Przepraszam ale jestem totalnie nastawiona na nie dla alkoholu i mnie tym zabilas

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967953 przez toffik1984
No ale ja nie dalam w butelce tylko umoczylam lyzeczke..
A majka myslisz ze dzieci nie rusza do 18roku zycia? Pamietasz kiedy ty wypilas 1 piwo.... a pozatym sama mi napisalas ze matka wie najlepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967954 przez Myszata
Wiki mi dzisiaj zrobila histereie ze nie dalam jej czekolady a sama zjadlam heeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967955 przez Marz-ka
Toffik :Dobra napiszę, bo mnie rozsadzi. Na głowę upadłaś! Mała wszystko zje co jej podasz, byle konsystencja była ok. Ja dopiero zaczynam z dietą, ale dziewczyny z wrześniówek może się wypowiedzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967957 przez majka1987gnoWlkp
Toffik można wychować dzieci bez alkoholu... I serio jestem na nie ale nie muszę się tłumaczyć czemu... Mam teściów alkoholików i póki moje Dzieci będą pod moim dachem będą musiały stosować się do zasad panujących w domu. Pierwszy alko wypiłam w dniu moich 18 urodzin...

Tyle o mnie. A po prostu parowka to parowka. Pierożki to pierożki.. Nawet czekolada ale alkohol 5 miesiecznemu dziecku to mnie przeroslo.. Jestem otwarta osoba ale takiego podejścia pochwalac nie będę

[/url [/url]



Podziękowania: toffik1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967958 przez Myszata
wiecie co juz dobry miesiac nie karmie wiki a tak mnie bola piersi i sutki ze to masakra jakas nie wiem czy to normalne ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967962 przez majka1987gnoWlkp
Mysza nie wiem. Nie pamiętam po prostu. Tosia się sama Odstawiła i mleko samo znikło..

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967963 przez Marz-ka
Ja alkoholu też nie dam do 18lat. Ja nie dałam dziecku do roku: cukru, soli i kakao. Mówi się, że to biała śmierć. Niemowlaki z tymi jeszcze słabymi jelitkami. Chemii to do 3 lat nie dawałam, mówię o konserwantach, mączkach kostnych, rybnych itp. Ciężko będzie, bo to wszystko jest w tych reklamowanych niby zdrowych dla dzieci produktach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967964 przez toffik1984
Winko to winko..... czyli lepiej dawac dziecku cukier ktory jest glownym skladnikiem danonkow gluten z kluseczkow i pierozkow, moze i golonke mozna podawac bo nie jest alkoholem ? Landrynki zamiast smoczka ..... wszyatko tylko nie alko.... ? Gdzie tu logika ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl