BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967987 przez majka1987gnoWlkp
Przetwórstwo zbóż :-)

Aaa i żeby nie było Toffik to twoje porównanie


I dalej.. Uważasz że na wszystko jest czas...




Ja podaje różnie... Marchew że Sloiczka.. Później już mieszalam z gotowanym przeze mnie ziemnaikiem.
Co do kupy to po każdym stałym posiłku kupa jest bardziej zwarta. Jak plastelina.. Dobrze właśnie do tego wprowadzić jabłko. Ładnie rozluźnia

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967988 przez Princessa27
Matko pisze z Tel a byki takie literowe trzaskam, ze brak słów. Wychodzi T9

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967989 przez majka1987gnoWlkp
Póki co też niczego nie dosladzam ale Misia biszkopta już jadła. Dalej jak przyjdzie czas dostanie jogurt lub danonka :-)

Nieee aż mną wstrzaslo... Ehh dobra mąż wróci zaraz z pracy..

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967990 przez Princessa27
Lynka ja tez zamierzam z cukrami do roczku poczekać ale juz mój teść mi się wcina, ze przesadzam ze cukier jest wszędzie i ze mam marchew przez sokowirowke przepuścić dodac cukru i malemu podać na pewno będzie mu smakowało

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967991 przez majka1987gnoWlkp
Jeju jak masz sokowirówke to daj marchewkę pewnie a śledzić wcale nie musisz :-) aż pozazdrościć

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967997 przez toffik1984
majka .... mimo wszystko, musisz sie znac na zdrowym i racjonalnym zywieniu.... nie sadze iz parowki jak i pierozki badz jogurciki byly odpowiednie dla dzieci w tym wieku..... musialam posunac sie do wina zebys zareagowala, i kilka innych mam, negatywnie na moje posty.... osobiscie nie wyobrazam sobie dac dziecku cukru , bo to podobnie jak sol biala smierc, i cukru bialego wogule nie mozna porownywac z cukrem z owocow, parowki w 6 miesiacu czy was bozia opuscila ??? pierozki kluseczki... wlos sie na glowie jerzyy brak slow.... a moze na majowkowym grilowaniu wepchniecie dziecku kielbache z grila z musztarda ?????? czytalam was od pewnego czasu i nie wierze co tu widze .... stuknijce sie w te wasze puste glowki i zastanowcie nad tym co robice .... a zeby bylo jasne w zyciu dziecku winka nie podawalam .... dziekuje za uwage B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968001 przez mesy
Wiedziałam że to prowokacja haha kolejna mądra pazdzierzanka do nas przyszła....
Prosicie się o bana moje drogie ;)
Nudzi wam się ? Dziećmi się zajmijcie ;) czy to była prawda czy nie uważaj na przyszłość co tu piszesz....forum jest ogólno dostępne i ktos z wyższej Polki może sobie to przeczytać i zrobić ci nalot żeby sprawdzić warunki w jakich wychowujesz dziecko i czy w domu bywa alkohol....
Szczerze ja mam w dupie twoje zdanie ;) i Nie myśl sobie , ze przyszłas i wyraziłas swoje zdanie i ktos weźmie to sobie do siebie ;)


Princessa ja póki co podaje słoiczki i czekam na wiosnę aż na ogródku będą świeże warzywa i owoce ;) boję sie dac tych sklepowych , bo cholera wie na czym to hodowane....

Kupiłam wczoraj młodemu gacie na chrzest...body koszulowe mamy . Brakuje nam tylko plaszczyka i muchy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968013 przez honka_18
Myszata mi pokarm sam się skończył niestety miesiąc po porodzie a piersi jeszcze czasami mnie bolą ta jak by przepełnione były. Podobno tak może być do puki hormony się nie ustabilizują

Artek czekoladkę już próbował :P jak ma bardzo luźne kupsztale to dam mu liznąć :P

Artkowi się dzień z nocą pomieszał :angry: 4 dni przespał i 4 noce przepłakał bo chciał się bawić :angry: dzisiaj ograniczyłam mu drzemki do 2 po 2h zobaczymy czy nockę prześpi. oby bo już padam na pyszczek Artek marudzi w nocy, Adaś w dzień a M całymi dniami w pracy i tylko pomaga mi dzieci wykąpać

Toffik tak się zastanawiam po jaką cholerę się wtrącasz w nasz wątek????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968021 przez lynka80
Ale się qwa niektórym nudzi :blink:

Princessa, ja od słoiczków zaczęłam , bo też czekam na wiosnę aż pojawią się warzywa i owoce u moich rodziców.
To że ziemniak nie zasmakował to nic dziwnego, bo faktycznie mdły, ale spróbuj połączenia ziemniak + marchewka. Misia uwielbia taką kombinację ;) gerber ma takie słoiczki właśnie .
A argument teścia ,że cukier jest wszędzie dlatego można dosładzać marchewkę (dla mnie to chore, bo marchewka jest słodka sama w sobie) to żaden argument. Tym bardziej nie powinno się samemu dosładzać .
A kupki zmieniają się zarówno pod względem konsystencji, koloru jak i zapachu :silly: Gdyby marchewka czy ziemniak zablokowały Miłosza to tak jak dziewczyny radzą, nie bój się podać troszkę jabłka.

A u nas nowy hit to brzoskwinia, dziś 3 pierwsze łyżeczki były, dziecko aż się trzęsło ;)

Mesy, Pat mały elagancik z muchą ;) ja kilka dni temu Młodej kiecę na chrzest kupiłam, chrzcimy co prawda dopiero w Wielkanoc, ale takie cudo w promocji wyhaczyłam ,że żal było nie wziąć.



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968024 przez Miki
Napisze po prostu JA PIERDOLĘ! Dosłownie nie wierzę w to co przeczytałam :laugh:

"koleżance" poprzewracało się w główce ewidentnie! Współczuję twojemu dziecku że zamiast spędzać czas z nim wolisz bzdurami się zajmować! Nie ma się co dziwić że wasz wątek padł :laugh:
A i skoro od dawna niby bzdury piszemy to po co kurwa tu zaglądasz?! :laugh: Żenada!

Napisze co u nas jak ochłonę :P
i przepraszam Was moje wrześniowki za wulgaryzmy ale no nie mogłam się powstrzymać ;)

Jednak to prawda że ludzka głupota nie zna granic :laugh:
Podziękowania: mesy, honka_18, Myszata, lynka80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968032 przez mesy
Lynka no dziewczynkę jakoś łatwiej ubrać na chrzest niż chłopca....Ale pochwalę się dopiero jak skompletuje już całość :D

Miki :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :whistle: lepiej tego ująć nie mogłaś ;)

Princessa no właśnie co do kupek....to zmieniają się tak jak pisze Lynka ;)

A u nas brzoskwinia to zło hahah nie chce jej jeść :P wykręca mu buzke jak po cytrynie B) ale za to morele i gruszką są the best :D

Dziś drugi dzień pat jadł kaszke ...smakuje mu ;) będę kontynuować jak juz zaczęliśmy ;) pół miseczki dziś zjadł hehehe a miał dostać tylko ok 14 łyżeczek...no ale co miałam zrobić jak mu smakowała i mi zaglądał co chwile do tej miseczki ile zostało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968036 przez Princessa27
Ja akurat mam warzywka i zamrożone i takie w piwnicy przechowywane od rodziców z ogrodu. A jak narazie Milosz je takie Male ilości to jak nam gotuje to wrzucam ziemniaka w jeden, marchew w drugi garnek zalewam woda z butelki (kranówy nie leje, bo mojej się boje) i myk myk obiadek gotowy ale syn nie bardzo cycusia jak widzi to się trzęsie. Owoców jestem ciekawa, ale co Wam powiem to mysle ze mięso będzie kochal jak mama ja bez mięcha zycia sobie nie wyobrażam i juz się po znajomych co maja malutkie gospodarki rozglądam za cielęcina bym kupiła i małemu zamrozila. No mam nadzieje mięsko pokocha jak mama

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968042 przez toffik1984
Moglabym wiele napisac .... moglabym napisac ze nie bede sie kladla na podloge azeby znizyc sie do waszego poziomu, ale nie napisze.... Moglabym napisac ze sa bardziej cywilizowane okreslemia by powiedziec ze sie nie zgadza z czyjas opinia niz uzywanie laciny podworkowej, ale nie napisze.... Moglabym napisac.... moglabym ale po co wy wiecie lepiej.....
Po co sie wtracam ? Nie wiem ....
Moje dziecko jest szczesliwe a pazdziernikowki maja sie lepiej niz kiedykolwiek ....☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968043 przez Myszata
nie no obled ale coz niektorzy lubia wsadzic kij w mrowisko...
ja to nie mam czasu czytac inne watki i robic takiego zamieszania bo oddaje sie w calosci Wikusi jestem z tego bardzo szczesliwa i zamentu nie potrzebuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968044 przez majka1987gnoWlkp
Toffik proeokuj. Gdzie. Indziej chyba ze chcesz swoje wypowiedzi znaleźć na bece...
Każdy robi jak uważa. A ja w tym momencie uważam że musisz mieć strasznie nudne życie skoro dziecko i swój wątek ci nie wystarczy... Boże. Dziewczyno zajmij się czymś nie wiem może szydelko... I się nie wtracaj więcej. Nikt nie kazał Twojemu dziecku jeść czegokolwiek. A jak masz masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz to zalecam powrót do podstawówki.

Dziewczyny. Przepraszam. Ze dałam się wciągnąć w głupią dyskusje z jakimś "Idealnym Rodzicem "

Ponawiam prośbę.. Laski chodźcie na fb.. Tam jak grupa tajna to się nikt z zewnątrz nie wypowie

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl