BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

7 lata 1 miesiąc temu #1056732 przez Aneta_78
Mam wrażenie,że piszę sama ze sobą ;-)

Dziewczyny,ja generalnie pracuję w świadczeniach rodzinnych ,więc jeśli któraś potrzebuje jakiejś rady/porady w tym temacie to chętnie pomogę ;-)
Tematyka: zasiłki rodzinne,świadczenie rodzicielskie,jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka (becik) i 500+
;-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056833 przez kacha
Aneta - nie zamieniliśmy się na mieszkania i nie jestem zadowolona. Ale nic to, i tak jest fajnie.

Ja też jeszcze trochę sponsoruje Dade i często piorę brudne gacie. Drzemka w południe musi być, ale w porównaniu z histerycznym dziesieciomiesięczniakiem to nic. No i liczę, że wkrótce jedno i drugie będzie w miarę do rzeczy i wyjście na przykład na basen nie będzie organizacyjnie wyprawą w kosmos.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056853 przez malvi
Aneta bo my na facebooku urzedujemy :P weszlysmy z ciekawosci bo ktoras napisala ze powrocilas haha :woohoo:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056871 przez Aneta_78
Malvi ahaa,rozumiem :-)
W takim razie pozdrów wszystkie dziewczyny. Trzymajcie się ciepło ..

Kacha wiem coś o tych "wyprawach" w kosmos bo się człowiekowi taka fanaberia zamarzy jak np basen ;-)
Byliśmy teraz na trzy dni w Zakopanem,właśnie wracamy.. I wczoraj M wymyślił,że skoro mamy hotel przy aquaparku to przecież..cóż...Żal nie skorzystać ... Pomine opis tej wyprawy ;-)
P.S. Siedząca w jacuzzi grupka młodych ludzi zrobiła mi dodatkowe miejsce ,bo jedna z dziewczyn,beztrosko żujaca gumę stwierdziła do siedzącego obok chlopaka: "Korba,wpuść panią ...Widzisz ,że ledwo ogarnia".

#chcialam#dzieci#?

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056872 przez Aneta_78
Kacha czy zapisujesz Duśkę od września do przedszkola?
Czy może już "gdzieś" chodzi?
U nas w przyszłym miesiącu ruszają zapisy...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056877 przez kacha
Aneta - ja to nawet chciałam sobie kupić koszulkę - nie ogarniam.
Przedszkole na razie odpuszczam. Chyba. Wanda chodzi od tego roku na angielski, za tydzień startuję z zajęciami dla mam i dwulatka, w których Wanda ma też uczestniczyć. Mamy klub malucha i tam są zajęcia dwa razy w tygodniu po trzy h, więc pewnie tam ja pchnę, bo widzę, że często jej się w domu nudzi a tak to się wyszumi. Z regularnym przedszkolem chce zacząć za rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056879 przez Aneta_78
Kasiu ...Jaś właśnie też chodzi do takiego klubiku u nas na osiedlu ,ale tam jest cały czas z moja mama tzn. nie zostaje tam sam,więc i tak jestem podenerwowana na myśl o regularnym przedszkolu. No i boję się chorowania. Bardzo źle wspominam początki B w przedszkolu :huh:
I chyba się starzeje , niedawno dojechaliśmy do domu i jestem padnięta ...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056993 przez kacha
U nas jest taki klubik, w którym dziecko zostaje samo,ale to opcja dla trzylatkow i starszych. Mnie na razie na regularnym przedszkolu nie zależy, bo pracuję tak, że nie pitrzebuje dla dzieci opieki całodziennej. No i mam dziadków pod ręką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057020 przez Aneta_78
Kasiu podziwiam szczerze,że pracujesz przy dwójce maluchów . Ja wróciłam do pracy po rocznym macierzyńskim,a i tak czasem mi ciężko...
A jak córcia reaguje na brata ? Nie jest zazdrosna ? ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057033 przez kacha
Pracuje od dwóch do czterech godzin dziennie i w pracy odpoczywam od dzieci, więc nie narzekam.
Dusia brata uwielbia. To był dla niej dobry moment na rodzeństwo, bo od razu po pierwszym szoku zapomniała, że kiedykolwiek była sama. Ja miałam większe problemy z tą zmianą niż ona.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057288 przez Aneta_78
Kasiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057417 przez kacha
Aneta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057717 przez Aneta_78
Kasiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl