BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #916743 przez ewa123
Dotkawy dziekuje za informacje ze na zgage pomaga kisiel , naprawde pomaga jak ręką odjał:) Gratuluje rocznicy ślubu Tobie i Nelka :)
Munkki ja bym jadla caly czas i caly czas czuje głód choc wiem ze musze trzymac diete ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916747 przez jagodzianka44
Munki taa! ja bym jadła non toper ! myślałam,że masz wcześniej wizytę bo dziś koleżanka na facebooku mi pisała o tym,że
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
cóż ja mam wizytę 2.09 to się dopytam, a ginekologa w sumie we wtorek to moze on odpowie mi na to pytanie. Jak tam cukry dziś? u mnie na czczo 94, po śniadaniu 104, a po obiedzie 122 ( ale napiłam się troszkę pepsi i soku jabłkowo- miętowego) więc razem z Marcinem podejrzewamy,że od tego taki "skok". W sumie skok nie skok, bo niby jeśli nie przekracza 125 to jest ok:). Bo to jakieś dopuszczalne przekroczenie.

Ania jak tam pogoda ? bo u mnie okropna, ciuszki już poprane wszystkie? u mnie dosychają w pokoju na suszarce, bo wczoraj nie wyschły do końca;/. Pierzesz nowy rożek? bo się zastanawiam. Muszę jeszcze fotelik i wózek przeczyścić,ale to chyba jutro zrobie bo ma się rozpogodzić.

Kinia napisze Ci na priv swój nr tel, dasz mi znać czy Anetka sie odezwała i co z nimi, bo nie będę co chwilę wnikać na forum, bo nie daam radyy ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916752 przez yoozia
hej dziewczyny :) dawno nie pisalam, ale czytam was na biezaco. wspolczuje tym, ktore leza w szpitalach, trzymam za was kciuki :kiss:

munkki, jagodzianka - jednak dopadla was insulina :dry: wspolczuje.. mnie wkurza samo mierzenie cukru, nie umialabym sobie sama zastrzyku zrobic :dry:

my we wtorek mielismy usg. badanie trwalo ponad 45 min, mala nie pokazala nam doslownie nic oprocz stopy :) nie widzielismy ani buzi, ani co ma miedzy nogami. bo tak naprawde to tylko raz uslyszelismy plec i to na prywatnej wizycie u innego gina. i nie jest ona w zasadzie potwierdzona wiec zaczynam schizowac, ze moge nosic chlopaka :P cieszylabym sie oczywiscie tak samo jak z corki, ale juz tyle dziewczecych ciuszkow mam pokupionych, ze szkoda gadac :laugh: mala wazy juz 1900g wiec ladnie, ale pani doktor mowi, ze w normie. usg pokazuje mi termin na 10 dni wczesniej niz z OM hmmm :S powoli zaczyna do mnie docierac, ze to juz niedlugo :whistle: ach, no i lezy posladkowo, a juz byla glowka w dol... za 3 tyg mam jeszcze jedno usg i jesli nie ulozy sie glowkowo, to wiadomo - cesarka :(

jestesmy swiezo po remoncie, ktory trwal tydzien :blink: odmalowalismy cale mieszkanie, sypialnie trzepnelismy na siwo, a co :P ale byl taki burdel w mieszkaniu, ze szkoda slow. dobrze, ze juz mamy to za soba, bo zaczynam sie czuc ociezala, coraz gorzej mi wstac, plecy bola, nogi jak za dlugo pochodze tez. sypie sie powoli. nie wiem czy tez macie takie wrazenie, ze z dnia na dzien macie coraz wiekszy brzuch? bo ja codziennie wstaje i widze, ze brzuch teraz tak szybko rosnie...

w ogole jestem pelna podziwu dla waszego zorganizowania :D macie juz tak duzo zrobione, ciuszki poprane, poprasowane, poukladane... a ja? :S zmotywowalyscie mnie i dzisiaj sie wzielam za robote :P dwa prania zrobione, wlasnie bede sie zabierac za prasowanie, bo chyba jestem w czarnej dupie w porownaniu z wami :D w sobote musze z mezem na zakupy pojechac, bo jeszcze sporo rzeczy nam brakuje. np wanienki nie mamy :S i duuuzo innych rzeczy, ktorych nawet nie jestem w stanie teraz wymienic, ale jak czytam was, ze macie juz cala wyprawke gotowa, to schizuje, ze nie zdaze ogarnac tematu do porodu :whistle:

no i ciekawa jestem co z ta Aneta... oby sie odezwala szybko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916759 przez malvi
Dotkawy mam dzwonek ale wysoko a bylam podpieta i ledwo moglam sie ruszyc. Ale nastepnym razem sie po prostu chyba sama odlacze bo doooopa mnie boli do tej pory :P a odglosy z porodowki to z gory centralnie nad moim pokojem ;)
Yoozia witaj ponownie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916761 przez yoozia
Malvi... uzaleznilam sie od was :P biedna ty, takich odglosow musisz sluchac. ja bym panikowala na bank :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #916769 przez Marza
Cześć Myszeczki :kiss:

Pauletta przykro mi, że musisz tam leżeć... ale przynajmniej wiesz, że będziecie kontrolowani i nic złego się nie wydarzy.

Anetka też szpital?! jejku co się to dzieje... Oby tylko miała dla nas dobre wieści :dry:

Wczoraj prasowałam do 24 ! i zostało mi 12 bodziaków jeszcze, bo już mi nogi odmawiały posłuszeństwa :) Dzisiaj czuję się dobrze, chociaż ciężka noc za mną, bo mały tak się wiercił, że przeszedł samego siebie !!! aż z brzucha dochodziły dziwne odgłosy jakbym tam miała żabę, ale czytałam, że to normalne jak maluch się rozpycha. Po badaniu USG wszystko z nim w jak najlepszym porządku :) ślicznie rośnie, adekwatnie do moich skończonych tygodni. Ma około 30cm i waży 1617g :) Łożysko wysoko :) data taka sama jak z OM :) ALE... tak, niestety jest jedno ALE :S mały siedzi główką do góry... i to ją często głaszczę jak się wypchnie, a nie pupę tak jak myślałam. Lekarz mnie uspokajał i powiedział, że to o niczym nie świadczy, bo ma czas do 36tygodnia się obrócić. Jeśli jednak do tego czasu się nic nie zmieni to CC :( mam jednak cichą nadzieję, że jednak wypchnie mi pupkę do góry i będę mogła rodzić naturalnie.

Jagodzianka rożek też trzeba wyprać. Na moim nawet pisało, że przed zastosowaniem wyprać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916770 przez munkki
Jagodzia [/b
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

yoozia dobrze ze czytasz na biezaco bo bys nas nigdy nie nadrobia, tyle tutaj produkujemy postow;) ciesze sie ze u Ciebie ok i fajnie ze remont skonczony.
Wyprawka sie nie martw - jeden dzien i da sie wszystko kupic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916778 przez pauletta
Ktg wyszlo ok. Brzuch sie spina raz na jakis/czas.
Dostalam w dupsko zastrzyk z nospa . ałłć.
Kolo 20 znowu kroplówa. Jutro bad moczu, krwi i chyba paciorkowiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916780 przez Marza
Pauletta trzymaj się !! dobrze, że ktg w porządku :) na początku zawsze tego nawalą. Kroplówka okropna sprawa. Ja jak miałam to mnie mega bolała ręka... no ale swoje musimy wycierpieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916784 przez jagodzianka44
Munki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916788 przez pauletta
Marza no niestety :-(
Mi goraco przy magnezie jeszcze. Jakby palila twarz.
Wszystko dla dzieciaczków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916790 przez jagodzianka44
Pauletta za szybko magnez Ci splywa i dlatego Ci goraco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #916792 przez agniesia1604
jak byłam na szkole rodzenia to była dziewczyna która również miała brzdąca ułożonego główką do góry... i położna poleciła takie ćwiczenie na kotka... (pieska) ... spróbuj coś znaleźć ... a i mówiła że na takiej pozycji < na pieska> ... mąż powinnien trzymać rękę na brzuszku i mówić do dziecka ze teraz niech się obróci główką w dół ... ponoc mówienie tatusia do dziecka pomaga na zmianę pozycji... moze to głupie...ale moze warto wypróbować... poszukaj o tym na necie:)

polki.pl/we-dwoje/zmiana;polozenia;plodu,artykul,14863.html
www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/w-oczekiwan...oc-sie-kochanie.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916793 przez Caroina
Nelka Wszystkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy :)

Yoozia To jesteśmy w podobnej sytuacji, bo ja do dziś na żadnym USG nie widziałam na 100%, że to dziewczynka tylko każdy lekarz mówił, że raczej…ale jest ułożona bokiem/tyłem i nigdy nie dało się sprawdzić. Byłby numer bo u mnie róż rządzi :D
Gratuluje remontu, fajnie tak sobie odświeżyć wnętrze
Z wyprawką faktycznie nie ma tak strasznie – temat do ogarnięcia w 1 dzień więc zdążysz spokojnie :)

Malvi To nieźle niesie, że aż z góry słychać. Zgroza :woohoo:

Marza Świetnie, że z małym wszystko dobrze, a tym ułożeniem się nie przejmuj bo pewnie się jeszcze obróci

Pauletta Ciesze się, że u Was dobrze i plus z tego pobytu taki, że przynajmniej będziesz już miała wszystkie badania porobione. Oby tylko nie trzymali Was zbyt długo

Nie mogę się doczekać wieści od Anety. Strasznie to długo trwa :dry:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #916794 przez Ania86
Pauletta, trzymaj się w tym szpitalu, uważaj na siebie, ważne że ktg wyszło dobrze.
Jagodzianka, pogoda tragiczna wczorajsze pranie dopiero dosycha w pokoju na suszarce przez ten deszcz.. Nie lubię jak tak kiśnie w domu wolę na polku jak przewieje. Dziś pada cały dzień teraz coś się przetarło liczę że jutro będzie pogoda to może z 2 prania zrobię. Ale się ochłodziło byłam z psem to w bluzie wcale nie było mi ciepło ;)
A rożek będę prać, trochę się boję bo jest taki milutki, puszysty (taki jak Twój) żeby po praniu nie wyszedł flak :P

Kurcze cały czas myślę o Anecie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl