BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #917001 przez malvi
A mojego nadal nie ma wyniku :/ po obchodzie nic sie nie zmienilo, nadal mam brac antybiotyk 3*dziennie, w poniedzialek badania kontrolne plus usg i "pomyslimy nad wypisem" :P skurczy poki ci nadal nie mam, plamien tez nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917004 przez pauletta
Ja w pon tez bede miala usg i wtedy sie okaze czy szyjka ok i czy mala napiera caly czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917016 przez jagodzianka44
"Pacjentka ma możliwość skorzystania z gazu znieczulającego Entonox, aparatu do elektrostymulacji Tens oraz niefarmakologicznych metod znieczulenia; masaż, kąpiel, prysznic, może korzystać z piłek, worka sako, drabinek." - to oferuje mój szpital podczas porodu hahah:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917060 przez dotkawy
Czesc, wlasnie skonczylam kocyki prac i wklad do kolyski. Wczoraj sie zabralam za prasowanie o 1 w nocy, bo spania nie mialam i zeszlo mi do 3... ;) teraz idę na obiadek do siostry, bo dzis jej kilej gotowania, jupii :cheer: a o 5 idziemy na wprowadzony do znajomych. Brzuch mi sie dzis dziwki bogu prawie nie spina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917067 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Od Anety nie mam żadnych wieści. Wybaczcie, ale dziś się już nie odzywam. Nawet chciałam jeszcze rano spróbować zadzwonić, ale... Nie chcę być odebrana jako natarczywa BABA. Musicie mi to wybaczyć, ale chyba tak będzie lepiej. Jak Aneta będzie chciała się odezwać, to na pewno to zrobi, ma do mnie numer telefonu.

Pamiętacie jak jechałam po męża do szpitala, to miałam wypadek. Dziś wysłali mi pismo z PZU, że jeśli do 7 dni nie wpłynie do nich notatka policyjna o tamtym zdarzeniu, to nie wypłacą mi odszkodowania. Jestem tak wkurzona. Dzwonie od Annasza do Kajfasza. Aż w końcu się dodzwoniłam to faceta, który tę sprawę prowadzi. Powiedzcie mi. Ja byłam poszkodowana, było dwóch sprawców, a ja muszę o wszystko się upominać, prosić,, domagać. Szkoda godać. Aż z tych nerwów Dziewczynki zaczęły tak mi w brzuchu wyrabiać, że myślałam, że mnie rozerwie na wszystkie strony. Teraz się troszkę uspokoiły.

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917073 przez malvi
Kinga co za chamstwo :/ jeszcze na koniec ciazy tak czlowiekowi zycie utrudniac...

Jagodzianka to grubo. A jak cos to nie daja u Ciebie zewnatrzoponowego?

Ja mialam dzis delikatne plamienie i mnie wzieli na badania. Okazalo sie ze to pewnie wina rozpulchnionej szyjki i zmienili mi luteine na doustna. Poza tym jest wynik wymazu i porwierdzilo sie ze mam jakas bakterie :/ dopytam o to na obchodzie bo to tylko w przelocie dr mi powiedzial ze sa wyniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917075 przez agniesia1604
Kinga tak niestety jest...
Co do Anety przeczuwam najgorsze ... skoro nic nie pisze i nie mówi ...to znaczy że coś jest nie dobrze i nie chce nam o tym mówić bo nie jest w stanie nam tego napisać... bo gdyby było okey chociaż częściowo to by napisała : u mnie okey nie martwcie się... (taki sms na odwal się ale ważne że jest)...
Skoro nic nie pisze to dajmy jej spokój... pewnie nie chce o tym mówić ... Zostawmy ją w spokoju ...a sama się odezwie bo wie że o niej myślimy i tęsknimy....

malvi, jeśli jest gbs to będziesz dostawała w trakcie porodu antybiotyk:) Ja dostawałam bo miałam GBSa ... co 4 godziny ...i musiałam sie o ten antybiotyk prosić bo zapominały :) ... Staś urodził się zdrowy i nie doszło do zakażenia ... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917076 przez jagodzianka44
Malvi "Znieczulenie zewnątrz-oponowe jest dostępne ze wskazań medycznych i jest wykonywane przez lekarza anestezjologa.

Poród odbywa się w pozycji wybranej przez rodzącą, jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych.

Po porodzie dziecko i matka mają okazję do kontaktu „skóra do skóry” przez co najmniej 2 godziny. Jeżeli matka jest zmęczona noworodek jest pod opieka personelu.

Posiadamy umowy z bankami komórek macierzystych, nasze położne zostały przeszkolone w zakresie pobierania krwi pępowinowej.

Na oddziale położniczym noworodek przebywa obok matki przez cały czas, zabiegi pielęgnacyjne, kąpiel i badanie lekarskie również odbywa się w obecności matki. Położne pomagają w opiece nad noworodkiem, oraz w rozpoczęciu karmienia piersią." niby jest ale nie dają go z wielką chęcią xd a nie mozesz podejsc do gabinetu i popytac co to za bakterie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917086 przez jagodzianka44






paczka z irlandii przyszła ale do moich rodziców, a nam sie auto zepsuło i nie mamy jak po to pojechać, co wyprałam i ułożyłam to dosżło nowe!
Załączniki:
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917099 przez munkki
Jagodzianka super cukier z rana;) za o ten wysoki porany pobiegl do mnie bo ja mialam pierwszy raz 100 (!), ale po sniadaniu juz 96, a po obiedzie 90 wiec szalenstwo ;)

dzis mialam ktg i wizyte, Stas wazy 1900 wiec urosl pol kilo od oostatniej wizyty. wszystko ok, szyjka ok.
musze isc na konsultacje ortopedyczna z tym swoim spojeniem, boli mnie kazdy krok i obracanie sie z boku na bok - lekarz powiedzial ze trzeba to sprawdzic bo to moze byc wskazanie do cesarki :/

w nocy w ogole nie spalam! duszno, nogi bola, masakra. ide zaraz nadrobic:)

Kinga skoro jestes poszkodowana to ten winny powinien wszystko zalalawiac... bez sensu... ja jak mialam stluczke, to za wszystkim latalam, ale to ja winna bylam... ;)

Malvi, Pauletta - trzymajcie sie dzielnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917117 przez malvi
Jagodzianka zapytam na obchodzie. Do gabinetu nie chce sie teraz pchac bo mnie opieprza ze za duzo chodze (on jest 2 pietra nizej). Poza tym nawet nie wiem czy moj dr teraz tam jest.

Agniesia no zobaczymy czy to ta sama bakteria. Ale podobno ma mi pomoc ten antybiotyk ktory teraz biore przez 7 dni.

Macie racje z ta Anetka, jakby chciala to by nam powiedziala co sie dzieje. Po prostu odezwie sie w swoim czasie.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917122 przez Caroina
Kinga Rozumiem Cie, też by mi było głupio wydzwaniać. Współczuje problemu z odszkodowaniem. Tak jest jak się ma dostać pieniadze to zawsze trzeba się nastawać i nadenerwować, a Ci co mają ją wypłacić robią wszystko, żeby się od tego wymigać. Szkoda, ze musisz się denerwować :(

Jagodzianka Dbają o Ciebie, żebys się nie nudziła :)
Ja się uporałam z Milenki rzeczami i już wszystko poukładane w szafce – ale ulga
Fajnie, że obiecują takie rzeczy u Ciebie bo mój szpital nie ma żadnej stronki i pewnie niewiele mogę się spodziewać.

Malvi Kurcze to jak Ty masz bakterie to ja może też i stąd te nasze infekcje :( w sumie na + taki pobyt w szpitalu bo przynajmniej Cie wyleczą ze wszystkiego

Munkki Ale Staś urósł :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917135 przez yoozia
czesc dziewczyny. ja tez kilka razy wchodzilam tu sprawdzic czy sa wiesci od Anety. dziwna sprawa. oby to nie bylo nic zlego :unsure:

ja wczoraj tak jak sobie obiecalam, tak poprasowalam pierwsze dwie tury prania. o matko 4 godziny mi na to zeszlo i to bez przerw :S za to dzisiaj mam wspaniale unieruchomiony prawy bark od machania zelazkiem :angry: dzisiaj rano maz polecial nastawic jeszcze 3 pralki. ja nie robie prania, bo pralki w domu nie mamy, tylko pralnie pietro nizej wiec on z wlasnej nieprzymuszonej woli latal z tym wszystkim :P jeszcze zeby mu sie chcialo to poprasowac :whistle:

mialam rano kilka spraw do zalatwienia i jezdzilam ze 2 godziny autem. no i chyba przeholowalam, bo znow zlapala mnie rwa kulszowa i leze :S czuje sie jak stary klamot... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917173 przez malvi
Caroina nie wiem czy to akurat ma jedno z drugim cos wspolnego ale popytam o to dzis lub jutro na obchodzie (zalezy jaki lekarz bedzie).

Yoozia to sie narobilas ;) fajnie ze maz Ci pomaga :)

Ja mam znow dwie nowe dziewczyny w pokoju ale chyba fajniejsze niz poprzednie ;) a na kolacje pasta jajeczna ktora tak pieknie pachnie ze az sie chce ja zjesc hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917178 przez agniesia1604
och malvi super... mój mąż na diecie i mogę pomarzyć o paście jajecznej ... on jedynie jajo na miękko może...
ale wiesz....zrobie mu chyba dziś przykrość i jemu ugotuje na miekko a sobie zrobię pastę jajeczną:P ... Zapytam zaraz co on na to ...;p iiiiiii
hehehehe
Kochanie... chcesz jajeczko na miękko na kolację?
On: yhm
Bo ja bym sobie zrobiła pastę jajeczną ...
On: ahaaaaaaa.... no dobra ....
<smutna mina>
Kochanie bo Ty nie możesz pasty tak?
On: tak nie mogę bo to jajo na twardo....

Biedactwo:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl