BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #923718 przez agniesia1604
munkki wspołczuję:)

Ja ogólnie nocke miałam beznadziejną bo Staś się rzucał i stękał i jęczał ...moze dlatego ze widział Pania doktor

Kinia odezwij się:P:) jak macie tel do Kinii napiszcie co i jak ... bo przecie się nie odzywa :P

Miłego dnia dziewczęta:P
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923750 przez malvi
Kinia wzięła jakiś specyfik na skurcze i czeka na efekty ;)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #923756 przez agniesia1604
sama czy w szpitalu ?
pewnie olejek rycynowy;p

jak tak to ją ostro przeczyści :)))) masakra:))))
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923761 przez malvi
Sama :) a to na przeczyszczenie jest? :D to moze sama wezme bo u mnie nie robia lewatywy :P
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923765 przez nelka
no widzicie a ja słyszałam że kąpiel w gorącej wodzie jest nie wskazana bo może wywołać skurcze....

A jak się czuję nasza pierwsz mamusia? nie odzywa się, wszystko u nich ok?

Mój organizm chyba przygotowuję się do porodu, chodze do kibelka na dłuższą chwile po dwa-trzy razy dziennie. Jak dłużej pochodzę to czuję jak mi mój bąbelek schodzi w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923769 przez malvi
Jagodzianka wczoraj malo sie odzywala bo uczyla mala karmic piersia :P pozniej napisze do niej co u nich i kiedy wychodza :)

Nelka a boli Cie podbrzusze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923784 przez nelka
Podbrzusze mnie nie boli. Tylko Marysia glowka mi napiera jak stoje albo chodzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923788 przez munkki
Cześć dziewczyny,
Cesarka planowana na 30.09. Mam się stawić.w.szpitalu tego.dnia o 6 rano... Chyba ze.zacznie się coś dziać wcześniej.. ;)
Byliśmy dopytac w szpitalu ile jest dopłaty do pokoju rodzinnego w którym mąż mógłby być z nami.cały czas... Wydatek 1200 zł przy założeniu że spędzę w szpitalu 5 dob... Zastanawiam się nad tym, bo jednak byłby to komfort a nie musze.płacić za.położna co miałam w planie...
No i mały byłby z nami cały czas, bo po cesarkach często jest.zabierany na noc na oddział noworodków... Co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923790 przez pauletta
Nelka kochana nie w goracej.

Munkki super.
Jesli chodzi o pokoj to pisalam, ze my chcemy taki po porodzie ze mozemy btc we 3 to stowa za dobe. A wszystko nev :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923791 przez agniesia1604
Munkki
odpusc sobie... mąż moze siedziec z Toba ile chce a wieczorem i tak będziesz padnieta i chetnie pojdziesz spać ... po co Ci mąż :P Odpocznij skoro dziecko i tak zabierają na noc, poza tym zawsze można o to prosić ....1200zł? to weź sobie położna za 500zł i już od dnia jutrzejszego zacznie Cię szkolić i mówić co i jak , pomoże przy noworodku po porodzie a nawet pomoże wywołać laktację i będzie przez chyba nawet 2 tygodnie po porodzie do Twojej dyspozycji ...:)

A tak jak będziesz z jakąś dziewczyną po porodzie na sali to przynajmniej z kimś pogadasz , zaprzyjaźnisz się ... moze czegos sie dowiesz o wychowaniu bo moze dziewczyna będzie miała już nie jednego bobasa... :)

pozostałe 700zł zostawcie sobie na czarna godzinę ... bo z maleństwem różnie to bywa:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923801 przez Marza
cześć dziewczyny :)
mały znowu wsadził główkę pod żebro :S do tego ciągłe problemy z zasypianiem :angry:
poza tym wszystko w jak najlepszym porządku, czasami mam wrażenie, że dół brzucha boli jak na miesiączkę, ale to tak bardzo delikatnie i nie wiem czy to nie mój wymysł... może szukam objawów porodu :whistle:
wczoraj odebrałam wyniki paciorkowca i nic się nie wyhodowało, więc bardzo się cieszę :)
byliśmy też w sh Biga i już mają jesienne rzeczy !!! kupiłam małemu trzy czapeczki, ciepłe spodnie i dwie ciepłe kurteczko bluzy. Bardzo jestem zadowolona ! :) Kombinezoniki też były, ale dla dziewczynek mega słodkie ! :) może za tydzień będzie więcej chłopięcych :)
nie wiem czy Wam pisałam, że łóżeczko zamówione, wybieramy się też po wózek dzisiaj albo jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923808 przez munkki
agniesia, no pewnie masz racje...
ale z drugiej strony to nam w szpitalu powiedzieli ze w dwojce sa okreslone godziny odwiedzin i maz nie bedzie mogl siedziec caly dzien...
no nic pomyslimy jeszcze... moja mama przekonuje mnie do tej jedynki, nawet powiedziala ze jak kasy nam braknie to dolozy... no nie wiem, zobaczymy co dzis mezowi w pracy powiedza, jak bedzie mial wolne w ogole w te dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923837 przez agniesia1604
leżała ze mną babka po cesarce i miała cały czas maluszka przy sobie nawet w nocy, także jej mąż ją odwiedzał jak i mnie... u mnie były ograniczone godziny widywania bo był remont na oddziale i było po 2 godziny dziennie... powiem mi to wystarczało ... musiałam odpocząć po porodzie i pobyć sama z maluszkiem ..... ograniczone godziny odwiedzin ze względu np na obchód, kąpiel malucha, ja tam nie wiem , mi tak szybko leciał czas z maluszkiem że powiem szczerze o 15 jak przychodził mąż to mi sie dopiero dłużyło ...bo w sumie wtedy szłam się umyć np włosy, podsuszyć a mąż mógł sie nacieszyć Stasiem:) ...
Ogólnie to mi teraz żal 500zł bo mnie nie stać na położną ... mam nadzieję że sobie jakoś poradzę a któras z położnych czasem mi pomoże o ile ją moze poproszę? Cholera wie...w sumie odmówić pomocy w wstawaniu czy położeniu to Ci odmówić nie powinna... zobaczymy...;) ... ja wciaz liczę ze nie będę miała tych bóli krzyżowych .... :) ale pewnie to jest nie do unikniecia ze względu na moje zwyrodnienie kręgosłupa:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923838 przez Caroina
Dotkawy Jak dziś, skurcze nadal Ci dokuczają?

Malvi dzielnie się trzymasz. Gratuluje dotrwania do 36tc

Kindze się nie dziwie, też bym straciła cierpliwość i próbowała to jakoś przyśpieszyć. 3mam kciuki, żeby próby się powiodły :)

Munkki Troche sporo chcą ale jeśli to dla Ciebie ważne to czemu nie. W końcu pobyt po cesarce jest dłuższy więc wazne, żebyś czuła się w miare komfortowo. No i czy mąż będzie chciał z Wami siedzieć cały czas :)

Marza Też zdarzyły mi się kilka razy takie delikatne bóle w dole brzucha, promieniujące do krzyża (jak na okres). Dobrze wiedzieć, że w biga mają już jesienny asortyment. W takim razie musze się tam wybrać jak już Nadia wyzdrowieje i uda się ją dać do przedszkola. Mam nadzieje, ze w przyszłym tygodniu.

Eh ta końcówka ciąży, już każdej coś jest. Mi w nocy zaczął się spinać brzuch i to po magnezie. Skurcz za skurczem przez ok. 2h w końcu zasnęłam i dziś już ok. Mąż na to, żebym nie urodziła w nocy jak mogę bo chciałby być ;)
Miło, że on liczy na to, że się mu uda bo ja szczerze wątpie, żeby załapał się na poród. Pewnie będzie wtedy w Niemczech lub gdzieś indziej w Europie. Strach…
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923862 przez Marza
Caroina jedź, jedź ! na pewno coś fajnego złowisz :) ja zaraz zrobię fotki i się Wam pochwalę tymi bluzami bo jestem z nich mega zadowolona !! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl