BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #923618 przez yoozia
czesc dziewuszki :) jak wasze samopoczucie? jednak ta mega pelnia ksiezyca nie przyniosla zadnego nowego czlowieczka :P ja to mialam okropna noc. wczoraj wieczorem tak mnie poty zlewaly. i cala noc taka byla. jak wstalam to samo. na dworze ani goraco ani zimno, a ja cala mokra jakby plus 30 bylo :S myslalam ze moze cisnienie mi skoczylo, ale nie. jest w sam raz. tez macie takie uderzenia goraca?

Malvi, sprawdzasz czasem fb? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923630 przez dotkawy
Czesc, ja juz po wizycie :) moje Malenstwo ma juz ponad 3kg :-)) dostalam L4 do 1 pazdziernika i skierowanie do szpitala jakby cos sie zaczelo wczesniej dziac na patologie ciazy, a lekarka mowi ze pewnie do 2tyg urodze, bo mam juz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Brzuch tez mi juz bardzo opadl i ucisk mam okropny na .......
Ona od pn idzie na 2tyg na urlop......kurcze wolalabym zeby byla w szpitalu jak bede rodzic, ale na to juz wplywu nie mam........

Co do CRP podwyzszonego, powiedziala ze moze byc to przez stan zapalny ukl moczowego i dala mi tabletki i po tyg mam te 2 wyniki powt.

malvi ja mam dokladnie tak samo jak Ty od paru dni, ciagle mi sie chce spac, zmeczona jestem....i ten brzuch spinajacy sie non stop......ehhhhh. Widze ze ksiezyc jednak na Ciebie nie zadzialal, hihihihi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923633 przez dotkawy
yoozia heheh skad ja to znam, ja wczesniej bylam zmarzluchem, a teraz jest mi non stop goraco, chodze po domu wyrozbierana, wszystkie okna otwieram ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923661 przez agniesia1604
hejka...
Mnie dziś zdenerwowała pediatra Stasia... odmówiła mi wypisania recepty na mleko Neocate Advance bo jej się zaświadczenie od alergologa nie podoba i ona musi się skontaktować z alergolog w celu wyjaśnienia bo wyczytała że to mleko nie można zbyt długo podawać....I ze mi wypisze tylko na 2 puszki ... (czyli na 4-5 dni).... toć ja nie wierz ze w tak krótkim czasie ona się z nią skontaktuje tym bardziej ze mi mówiła ze tam jakiś remont w poradni i do 15 wrzesnia nie czynna poradnia.... MAsakra... ale mnie zdenerwowała a mleko 155zł za puszkę na 2-3 dni a na ryczałt 3,20zł.
Maż był w pobliżu przychodni i poszedł do niej...i mówi na dzień dobry " co ja mam Pani załatwiać zaświadczenie od prezydenta???"
Oczywiście jak zwykle Staś jak ją zobaczyl to w ryk.... ech ...musimy zmienic przychodnię bo tu mi się nie podoba ....

Także do teraz mnie trzyma nerw....

Widze że żadna się nie rozpakowała....
Kinia żyjesz?:P
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923663 przez dotkawy
Kurde, fatalnie sie czuje, mam caly czas skurcze...:-( leze i nie pomaga, juz sie zaczynam denerwować, jak mi nie przejdzie to chyba pojade do szpitala, dobrze ze mala sie rusza!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923672 przez malvi
Dotkawy jak masz skurcze to jedź od razu i się nie zastanawiaj nawet!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923673 przez pauletta
Dotkawy duzy dzien.

Zazylas nospe, mg ? Zrob sobie ciepla kapiel, jak nie przejdzie ip.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923674 przez pauletta
Dziec mialo byc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923678 przez dotkawy
Wlasnie wzielam z godz temu mg i nospe i na szczęście juz mi lepiej, uff.... :) ale normalnie zmeczona jestem od tych skurczy...takze nawet nie chce sobie wyobrazac jak to jest jak sie jyz zacznie naprawdę...dobrze ze będę mieć to CC...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923681 przez agniesia1604
oj to współczuje skurczy ....
Ja miałam takie delikatne skurcze na początku jak pękł y mi wody ... potem zamilkło a potem te krzyzowe...:P

obecnie mam często czkawkę Jasia...i skacze mi brzusio...:P Czasem denerwujące to jest:P

idę zaraz lulac bo jak zwykle pewnie o 5-6 pobudka ...i kilak razy w nocy...;)

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923695 przez nelka
Pauletta ciepła kąpiel może przyspieszyć poród.

A na mojej wizycie tak: Marysia waży 2600gr, skurczy brak, rozwarcia nie ma ale tak ja myślałam szyjka się skróciła i główką napiera więc mam być czujna ;) mam polegiwać do przyszłej niedz żeby ciąża była donoszona choć nie wyobrażam sobie bezczynnego leżenia... Powiem wam że się cieszę i o dziwo nie ogarnia mnie przerażeniena na myśl o porodzie :ohmy: Mam brać więcej magnezu i chodzić raz w tyg na ktg.

Wszystko mam gotowe, dzisiaj wykorzystałam jeszcze okazje i zrobiłam reszte zakupów. Torba spakowna, gbs pobrany za tydzień będzie wynik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923700 przez pauletta
Ja/ze sr wiem, ze jesli sa/skurcze a sie polexy w/wannie i przejda to znaczy ze przepowiadacze a jesli nie przejda a nawet sie nasilq to lepiej jechac do szpitala wiec tak... Rozne opinie jak widac.
Nie mialam na mysli ze bardzo ciepla, ale taka ze mozna sie rozluznic :-)

Ladna waga małej. U mnie tez tak napiera, az sie boje co za tydzien bedzie na wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923711 przez dotkawy
Pauletta tez czytalam w którejś książce wlasnie o tym co piszesz z ta wanna, ale nie mam tego nawet jak spr, bo mam tylko prysznic w domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923715 przez munkki
Mi położna mówiła ze jak się ma skurcze.to.najpierw.pod.ciepła wodę,.może byc prysznic, i jak nie.przechodzi to znaczy ze.to.może być juz to i jechać ;)
Ja nie.mogę spać... Bolą mnie tak łydki ze masakra, rzucam się w łóżku jak ryba ( wieloryb) bez wody... A na 7;30 lekarz.. Pospie pewnie dopiero wciągu dnia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #923716 przez malvi
Hej :) a my dzis konczymy 36 tc :D ale sie ciesze ze tyle wytrzymalismy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl