BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #927589 przez agniesia1604
ja szczepić będę na NFZ , jedynie odroczyłam ostatnio MMR bo tyle sie o niej mówi:( ale ze wzgledu na to ze mały ma alergie na jajo alergolog odłożyła szczepienie.
Jak czytam Kinia o Paulince to od razu mis ie szczepienie MMR kojarzy - obserwujcie malutką.
Poczytajcie o tzw. NOP Niepożadane odczyny poszczepienne ...

Oczywiście nikogo nie chcę straszyć ale czy płatne czy bezpłatne to jeden ciul ...mówią ze mniej rtęci ... a ostatnio czytałam ze wzięli do badania dziecko po szczepieniach 5 w 1 i 6 w 1 na sprawdzenie a potem odtrucie organizmu ( na to 2 lata sie czeka i sprawdza sie z włosa? jakoś tak) ...
i okazało sie ze też ma bardzo duzo rtęci i praktycznie podobnie co dziecko szczepione normalną na NFZ.

___________

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927590 przez edyta88
dobry wieczór Mamusie!
jakoś nie mogę się ogarnąć dzisiaj złapało mnie paskudne przeziębienie :( modle się tylko żeby zuzy nie zarazić bo wtedy to już masakra jakaś by była...

jakoś jak czytam o tych szczepieniach to aż mnie wzdryga ...chyba wolałabymm nie wiedzieć ...szczepić żle nieszczepić też niedobrze...o losie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927607 przez nelka
Ania trzymamy kciuki za was! już za chwilkę będziesz mieć Julke przy sobie :laugh: czekamy na wieści!

Kinga a co powodowało taką histerię u Paulinki? chodzi mi o sytuację w jakiej to mało miejsce. Taka jestem ciekawa jak Zosia będzie reagować na siostrzyczke...

A ja dzisiaj byłam na ktg. Skurczy brak, no pare lekkich ale to nic nie wróży. Tętno w normie więc czekamy. Marysia się chyba odmyśliła i narazie się nie spieszy :P z jednej strony to dobrze bo im dłużej w brzuszku tym lepiej ale z drugiej chcę mieć już poród za sobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927612 przez Marza
Minnie no to niezłe wieści... ale mała ma super wagę. Teraz się tylko nastawiaj psychicznie, szkoda, że się nie odwróciła... Zdasz mi relacje, bo mnie prawdopodobnie tydzień później będą kroić... Musi być dobrze, nie martw się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927613 przez dotkawy
Ania powodzenia!!! Oby poród byl jak najszybszy !!!

A ja dzis jestem jakas pobudzona, plakac mi sie bez powodu chce...w ogóle zauwazylam ze nogi mi trochę napuchly - przy kostkach widać, biust mnie mega boli jest wrażliwy jak cholera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927618 przez Marza
Dotkawy strasznie Ci współczuję, że tak Ci to odwlekają... Same niecenzuralne słowa mi się pchają na usta... Fajnie jakby samo się porządnie ruszyło, bo by wtedy nie mieli wyjścia... Ja dzisiaj jestem strasznie ospała... Kompletnie nic mi się nie chce... Poza spaniem... A nogi też mi delikatnie puchną i sutki bolą...
Podziękowania: dotkawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927623 przez Kinga2424
sms od Ani: "Przepraszam ale troche to trwało o 7 odeszły mi wody o 14 podali mi kroplówke na wywołanie potem się powoli rozkręciło dali mi jeszcze piłkę i o 17:05 Julia przyszła na świat 2650 50 cm napiszę więcej jak będę w domu bo tu nie ma neta ale ogólnie do prze zycia yło bolało mnie bardzo szycie dziękuję za troszkę i trzymajcie się "

Aniu gratulacje:)
Podziękowania: malvi, munkki, dotkawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927628 przez nelka
[color=#004400Aniu gratulujemy serdecznie! Kruszynka z twojej Julki ale najważniejsze że zdrowa![/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927630 przez Marza
Aniu ogromne gratulacje !!! Brawo ! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927632 przez dotkawy
Ania GRATULACJE !!! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927639 przez munkki
Ania super! Gratulujemy! :):) ale nam się już tłoczno robi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927647 przez yoozia
Ania gratulacje! :)
no to sie rozhulalo :D ciekawe ktora bedzie nastepna :P

dziewczyny ja dzisiaj przezylam chwile grozy. pojechalismy z mezem na 15 do diabetologa, bo bylam umowiona na kontrole. ledwo weszlismy do gabinetu i dostalam boli w dole brzucha. nie wiem czy to skurcze byly czy nie. dosc dlugo to trzymalo i diabetolog stwierdzila, ze idziemy na porodowke, bo szpital jest obok. zaslablam w drodze, posadzili mnie na wozku, zawiezli na sale porodowa, podpieli pod ktg, ale byl tylko jeden konkretniejszy skurcz, potem juz cisza. tetno w porzadku. lezalam tam ponad 3 godziny, zrobili usg, mala wazy 2800g i wszystko jest ok. apropo antybiotyku, ktory dostalam na paciorkowca od swojego gina, to byli zdziwieni, ze po co on mi to przepisal, bo jak sie okazuje ten antybiotyk nie ma nic wspolnego z paciorkowcem :dry: mowie wam takiego nerwa dostalam, powiedzialam im, ze to moja ostatnia ciaza u niego. w sobote jeszcze ide do niego na wizyte i to juz bedzie ostatni raz. nastepna wizyte z ponownym usg bede miala juz w szpitalu 07.10 i jak do tego czasu nic sie nie zacznie samo dziac, to bedziemy juz cos myslec o porodzie. pewne jest, ze bede rodzic naturalnie. takze taki mi dzisiaj corcia wykrecila numer, ze kontrola u diabetologa nie doszla praktycznie do skutku, a tata musial sobie zrobic dzien wolnego od pracy :P ale takich nerwow jakie dzis przezylam nie zycze nikomu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927649 przez pauletta
Ania gratuluje.

Matko ja sie boje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927650 przez pauletta
Yoozia no to mialas przezycia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927655 przez Caroina
Ania Serdeczne GRATULACJE!!! Dość szybko Ci poszło :)

Yoozia ale przeżycia :woohoo: całe szczęście, że byłaś przy szpitalu i od razu zrobili Ci ktg. A lekarz "genialny" :blink: też na nast. raz poszukała bym innego. 3maj się tam jeszcze.

Ale sie sypiecie dziewczyny, a tu jeszcze tydzień do października. Faktycznie niebawem okaże się, że więcej z Was wrześniowe dzieci urodzi :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl