BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 2 miesiąc temu #836475 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny i Fasolki

Ja właśnie wróciłam od dermatologa z córeczką. Czekałam tam 2h, by nas przyjęli. Malutka śpiąca, głodna. Jakaś masakra. Teraz obiadek i na spacer.
gwiazdka2014 Śliczny Dzidziuś:)

Serdecznie was pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836541 przez Kinga2424
yoozia Mam nadzieje, że teraz z krwi już będzie wszystko jasne. Powodzenia na kursie językowym.

malutka Mi lekarz powiedział, że mam dopiero przyjść za jakieś 3, 4 tygodnie. Powiedział, że serduszko widać koło 8 tygodnia. No, ale może u Ciebie coś będzie widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836580 przez gwiazdka2014
yoozia czekamy z niecierpliwością

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836642 przez kasiaiic
konto usuniete

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836661 przez Kinga2424
kasiaiic Serdecznie witamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836709 przez kasia085
Jestem mama listopadowa 2013 moj okruszek ma juz 3 miesiace.Czytam Was z duzym sentymentem i lezka w oku:-) przypominaja mi sie najcudowniejsze chwile choc nie zawsze bylo latwo.rodzilam przez cc w warszawskim msw,moze jtoras mamusia bedzie miala jakues pytanka dot.ciazy dolegliwosci albo porodu to chetnie sie udziele.tymczasem zycze Wam kochane pażdziernikowki spokojnych 9 miesiecy,samych szybkich porodow i wspanialych zdrowych dzieciaczkow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836787 przez Kinga2424
yoozia Cześć. Skoro pytasz jak się zapatrujemy na Twoją sytuację, to ja się wypowiem. Według mnie nawet jeśli wykonają Ci te badania, to skąd będziesz miała pewność, że zostały dobrze wykonane??? Ja oddaje krew, mocz i one po kilku godzinach, czasem od razu są badane. A i tak zawsze istnieje ryzyko, że pojawią się jakieś bakterie. Gdy zanosiłam mocz to badania od córeczki, to ciągle wyskakiwały mi jakieś bakterie. Ale miałam te wyjście awaryjne, że mogłam badania często powtarzać. Bo niestety pobrać mocz takiemu bobaskowi, to jest istny cyrk na kółkach. Gdybym ja była Tobą, to nawet bym się nie zastanawiała i zmieniłabym i laboratorium i ginekologa. Jak najszybciej. Ale zrobisz to, co uważasz za słuszne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836789 przez marzenap
Cześć dziewczyny :laugh:
ja nie dawno przyjechałam ze szpitala od mojego M.Jest juz po operacji na razie wszystko ok.cały czas praktycznie śpi i pije :lol: wodę oczywiście hehehe Zmęczona jestem strasznie,jeszcze te szpitalne zapachy feee :P Jutro mam wizytę u gina na 11:00 wiec poźniej jadę prosto do niego :laugh:
odezwę się jutro pa dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836791 przez Kinga2424
marzenap napisał:

Cześć dziewczyny :laugh:
ja nie dawno przyjechałam ze szpitala od mojego M.Jest juz po operacji na razie wszystko ok.cały czas praktycznie śpi i pije :lol: wodę oczywiście hehehe Zmęczona jestem strasznie,jeszcze te szpitalne zapachy feee :P Jutro mam wizytę u gina na 11:00 wiec poźniej jadę prosto do niego :laugh:
odezwę się jutro pa dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Och biedny mężuś. No, ale tak to jest po operacji. Mój też miał operację, gdy ja byłam w 4 miesiącu ciąży. Dojazdy, zapach, zmęczenie wszystko mnie dobijało. Jeszcze leżał w szpitalu położonym ode mnie o 50 km. masakra.

Dużo zdrowia dla Męża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836818 przez Kinga2424
yoozia Och Biedactwo, czyli niestety pozostaje Ci czekać:( Życzę dużo szczęścia, by wszystko się jakoś wyprostowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836820 przez yoozia
dam rade, musze dac rade...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836916 przez gwiazdka2014
yoozia bedzie dobrze, musi :) a ten mandat to na szczęście był :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836950 przez Kinga2424
yoozia Cześć. Ja pierwszą ciążę byłam na duphastonie (chyba tak się to pisze). Niestety poroniłam. Drugą ciąża też była pod znakiem zapytania, bo miałam ogromne torbiele. Od początku lekarz przepisał mi duphaston. Ale czułam sie na nim tragicznie., Cały czas spałam. Teraz gdy byłam na badaniach to ogromnie się ucieszyłam, że nie muszę nic brać. Więc jeśli nic Ci nie dolega, to lepiej i siebie i dzidziusia nie faszerować niepotrzebnie tabletkami. A lekarz mi w szpitalu powiedział, że jeśli ciąża ma ulec poronieniu, to nawet duphaston nie pomoże. Tak było w moim I przypadku. Nic mi nie pomógł. Także tak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837039 przez marzenap
cześć dziewczynki :kiss: :kiss:

Przesuneli mi wizytę na 12:30 bo mój gin jest na bloku operacyjnym,nagłe wezwanie więc wpadłam zeby się przywitać :laugh: :laugh:

u mnie za oknem też ponuro,deszcze pada i ja też jakaś taka senna jestem :dry:

miłego dnia

yoozia trzymam kciuki kochana :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #837112 przez julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl