BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #837509 przez julka
meli, wszystko zalezy od tego, ktory to d.c.
pozostaje Ci czekanie, niektorych rzeczy sie nie da przyspieszyc, nistety :/

marzena, super ze Mezus dochodzi do sebie, to niedlugo wyjdzie ze szpitala :) a jesli chodzi o te +7dni to nie mam pojecia o co chodzi, musisz gina zaytac co mial na mysli.
9mm to takjak u naszej Gwiazdy :) t chyba fakycznie moze byc za wczsnie na zarodek... umnie jest 12mm i nadal go nie widac.... Musimy czekac cierpliwie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837514 przez meli1990
35 dc dzisiaj co mam 31 zazwyczaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837522 przez marzenap
dzięki Julka :kiss:
to z tego wynika ze przesuneła mi się owulacja bo z terminu @ na internecie wychodzi mi 5 tydzień i 4 dzień ciązy a z usg wychodzi że to dopiero 4 tydz ciązy i 6 dzień a termin porodu 15 pażdziernik a z internetu 11 pazdz. masakra jestem bardziej zestresowana niż przed tą wizytą :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837532 przez julka
marzena, no wlasnie, u mnie tez po kazdej wizycie pojawia sie nowy powod do zmartwien... moze trzeba rzadziej chodzic do gina? ;) ;) ;)

meli, a ile tych testow zrobilas? zawsze jest szansa ze jeden byl wadliwy, ale to sie zdarza niezwykle rzadko, chyba w 1%.... iszczerze mowiac chyba nadziei juz niestety nie ma... :kiss: ale nie poddawaj sie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837554 przez meli1990
3 testy zrobiłam ale jeden za wcześnie napewno. drugi 8 lutego w dzień @ i dzisiaj jeden. Pytam o te testy bo moja szwagierka ma dwójkę dzieci i przy ani jednym testy nie pokazały ciąży a była napewno. Dlatego jestem ciekawa. Też mam takie uczucie jak przy pierwszym dziecku jak miałam skurcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837558 przez Kinga2424
meli1990 Ja radziłabym zrobić badanie krwi BHCG. Wtedy będziesz wiedzieć, czy jesteś w ciąży. Często zdarza się, że testy nie wychodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837565 przez srenka_918
Meli1990 Pawełek wychodził negatywnie do 6 tyg ciąży!!! I nie było mowy o wadliwych testach, miałam kilka różnych firm, poszłam do gina na kontrol, czemu mi sie okres spóźnia a tu dzidzia ;) Dostałam luteinę dopochwowo vo miałam mało hormonów jakiś tam (już nie pamiętam, musiałabym wyniki obejrzeć) i po 2 tyg mogłam odstawić bo już było wszystko ok, do 19 tyg... Potem wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu, po 3 dniach wypuścili mnie znów na luteinie, po 3 tyg mogłam przestać brać i już wszystko było dobrze i przenosiłam ciążę o całe 2 tyg i mnie wywoływali... (tego nikomu nie życzę...)

Ja jestem po 2 poronieniach przed pawełkiem... 11tydz i 7tydz...

Mi brzuch jeszcze nie zginął ;) Wyglądam tak samo od pół roku... Trochę się martwię kilogramami... Przed Pawełkiem ważyłam 69kg, w ciąży przytyłam do 92, teraz mam 80... Mam nadzieję że tym razem tak dużo nie przytyję... Ale mam wredny metabolizm...

Z objawów... Hm, piersi ok ;) 3 tyg temu dopiero odstawiłam bobaska od cyca ;) MOże dlatego nic nie boli, bo je zahartował, przy zeszłych ciążach bolały strasznie... No i zaczynają mnie męczyć mdłości... Z Pawełkiem do 4 miesiąca ciągle wymiotowałam a potem dostawałam takiego apetytu że nie potrafiłam przestać jeść...

Miło mi że mnie przyjęłyście ;) Przeczytałam wszystko od początku ;) Ale miałyście przygody... Ja się boję takich przygód, i do lekarza umówię się tak na 8 tydz ;) żeby wszystko było widac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837592 przez julka
meli, a moim zdaniem szkoda kasy na bete.... ja bym jeszcze poczekala, najprawdopodobniej okres Ci sie przesunal, cykl rozregulowal bo sie stesujesz staraniami.... przykro mi ze tak mowie, ale to zdroworozsadkowe podejscie, Kochana. Przeciez zaraz bedzie nastepny cykl i kolejna szansa. Podejdz do tego spokojniej :kiss: :kiss: :kiss:

sarenka, pewnie mialas za malo progesteronu ;) i Twoje podejscie mi sie podoba - cierpliwe czekanie do 8 tyg. :) gdybysmy tylko wszystkie mialy tyle cierpliwosci... sama nie mam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837594 przez meli1990
poczekam jeszcze chwile i zrobie test z krwi

srenka_918 moja pierwsza ciąża też nie przebiegała spokojnie. Okazało się że powinnam odpoczywać i leżeć ( o czym lekarz mi wcześniej nie powiedział). Mój synek miał się urodzić 17 marca. a skurcze miałam już ok. grudnia. a styczniu wylądowałam w szpitalu na potrzymaniu i dostałam zastrzyk na rozwiniecie płuc u dziecka. Na szczęście wszystko się uspokoiło bo jakbym go wtedy urodziła to ważył by 1,3 kg. Dostałam magnez i nospe. I tak urodziłam synka 25 marca 2012, 8 dni po terminie i tez był wywoływany. I już nie był taki malutki bo miał 3360 i 55 cm wzrostu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #837597 przez meli1990
jak się teraz nie uda to narazie kolejnego podejścia nie będzie bo mąż się rozmyślił bo mamy kupować dom na raty i się martwi że nie damy rady finansowo. więc mam jeszcze małą nadzieję że się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837611 przez srenka_918
Meli Pawełek miał 3650 i 56cm ;) Porodu nie wspominam dobrze... Ale wiem że teraz może być tylko lepiej ;) A czemu? Pawełek zasłania mi cały śiat ;) dopóki nie śpi nie mam czasu na żadne rozmyślania, o leżeniu całymi dniami z nudów (jak wcześniej robiłam bo mi było ciężko moje kilogramy na kręgosłupie dźwigać) nie ma mowy, jestem wysportowana i wyczynowo dźwigam ciężary ;) 10kg ;) Po takim harcie poród będzie ekspresowy ;)

Co do cierpliwości ;) Dziecko uczy ;)
Lecę spać żeby mieć siłę na kolejny męczący dzień... Walka z zapaleniem oskrzeli... Ale najgorsze już za nami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837644 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny i Fasolki

Co do porodów.... To ja też miałam wywoływany poród. Termin miałam na 25 marca 2013, urodziłam 3 kwietnia. Paulinka w chwili urodzenia miała 3830 i 58 cm:)

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam

meli1990 Trzymam za Was kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837740 przez malutka
Ja od samego początku jestem na duphastonie i luteinie. Kilka lat temu miałam operacje na jajniki i od tego czasu staraliśmy się o dzidziusia różnymi sposobami, niestety... Lekarze dawali mi 1% szans na naturalną ciążę a tu taka niespodzianka. Dlatego trzeba dmuchać i chuchać żeby wszystko było ok. Tydzień temu byłam na wizycie i lekarz wyliczył mi termin na 8.10 więc wychodzi dość podobnie jak te kalkulatory internetowe :)
Trzymam za Was dziewczynki kciuki i wierze, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #837741 przez srenka_918
Ostatnimi czasy bardzo dużo jest porodów wywoływanych...
Ja mam nadzieję że teraz uda mi się tego uniknąć...

Malutka gratuluję Ci Twojego małego cudu ;) Wierzę że wszystko będzie dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837922 przez Ania86
witajcie :) Prawdopodobnie dołączę do Waszego grona, robiłam 2 testy wyszły pozytywnie, wizytę u "swojego" lekarza mam dopiero w piątek ale dziś wybieram się prywatnie bo martwie się dziś dopadł mnie okropny ból pleców nasilający się przy poruszaniu. Bardzo się boję zwłaszcza, że to nasz wyczekiwany bąbelek:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl