BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 4 miesiąc temu #953007 przez pauletta
Ja ubieram body kr rek i spiochy i wkladam do spiworka albo pod korderka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953008 przez pauletta
dziewczynki ktore biora tabsy a kp. U mnie pisze ze wziac 1 tabl jak bede miala 1 dz. Okresu ale ja nie mam wogole. To wziac byle kiedy ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953009 przez pauletta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953017 przez wiolaa
Aneta na suchą skórę dłoni polecam krem johnson's 24 godzinne nawilżanie, ten gładka skóra nawet po umyciu rąk. Ja też mialam problem z suchą i popękaną skórą dłoni i ten krem mi pomógł.
Aneczka mój synek śpi w pajacyku i skarpetkach pod grubszym kocykiem.
Pauletta ja biorę cerazette i można zacząć je brac w dowolnym momencie tylko, że przez pierwsze 7 dni należy stosować dodatkową metodę antykoncepcji. Tylko nie wiem jak to jest u Ciebie bo w tych moich nie ma przerwy na krwawienie tak jak w zwykłych tebketkach anty, poprostu kończę jedno opakowanie i następnego dnia zaczynam nowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953019 przez malvi
Pauletta tak zaczynasz w dowolnym momencie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953020 przez minnie90
pauletta - ja tak jak wiola mam cerazette i też w dowolnej chwili się je brało tylko mi gin powiedziała żeby przez 2 tyg stosować dodatkowe zabezpieczenie.
aneczka - I jak tam szumiś?? Jakie słychać szumienie??? Zastanawiałam się nad nim...

My też body z krótkim i śpiochy lub body z długim i spodenki plus kocyk.

Anetka, Kacha - taaaa wsparcie się przyda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953022 przez pauletta
Ok.to wezme dzis 1 tab. Dzieki :-)
Ile kosztuja wasze tab ?
Ja za 3 op. Zaplacilam 50 zl to jest git

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953024 przez malvi
Pauletta a jakie Ty masz tabsy? Ja mam Azalia i nie pamiętam dokładnie ale płaciłam jakoś ok. 20zł/op.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953027 przez aneczka25
Minnie Szumis przypomina dźwięk suszarki. No ja jestem bardzo zadowolona bo bez niego mała prawie w dzień nie spala a teraz ma kilka drzemek i jedną dłuższą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953028 przez toffik1984
ja podobnie body kr rekaw i spiochy..... przykrywam 2 kocykami , mam kolderke ale boje sie uzyc bo wydaje mi sie ciezka, ... a jaka temp. macieu dziecka w pokoju ??? ja mam okolo 20stopni.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953032 przez Marza
toffik my różnie, zależy jak kto pali w piecu. Wacha się około 20 stopni, ale w nocy spada mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953033 przez pauletta
Malvi ovulan

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953034 przez Caroina
Pauletta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zdjęciach piekna córusia i mamusia

Aneta My śpimy wszyscy w 1 pokoju i tak naprawde to budze się tylko ja. Dla M i Nadii nie ma różnicy – śpią sobie samcznie. Lampki nie zaświecam. Na ogół jak się budzi jest już widno. Jeśli trzeba przyświecam sobie telefonem.

Yoozia U nas też dosypało. Taką zimę to lubie :)

Munkki Ale daliście przedstawienie :D Szok, nam jeszcze nie zdarzyła się kupa, żeby pampers jej nie pomieścił.

Malvi Całe szczęście, że już jest dobrze :)

Aneczka Śliczna Madzia

Toffik Szkoda, że się nie powiodło z rodzeństwem dla małej choć to by było ogromne szczęście tak do szczuła trafić. Nadal 3mam kciuki, a Wy korzystajcie z tego niczym nie ograniczonego seksiku…szczesciarze

Marza Miłoszek słodziutki, troche mi przypomina Milenie. Już miałam to poprzednio pisać jak wrzuciłaś zdjęcia. Wagowo chyba tak samo choć zapomniałam mała zważyc ostatnio, a tak marnie jadła, że pewnie mało przybrała po tym tyg.

U nas temp w pokojuz 22st i mała śpi w pajacyku przykryta kołderką

Mała znów przeszła siebie i poprzednią noc przespała bez mleczka 11h (od 21 do 8) oczywiście ostatnia noc już w normie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953035 przez yoozia
dziewczyny zobaczcie co sie u nas dzieje. normalnie zima stulecia :blink: a rok temu nie spadl ani jeden platek sniegu :D



Anetka, mi tez mega pekala skora na dloniach, ale smaruje balsamem do ciala bepanthol i jest gitarrra :P

Aneczka, moja tez spi pod kocykiem, ale nie zawsze ubieram ja w spiochy czy pajace. czasem body z krotkim, bluzeczka i legginsy czy getry. tak jest wygodniej w nocy ja przewijac. i mamy strasznie cieplo w mieszkaniu wiec na noc daje mokry recznik na kaloryfer.

u nas dzisiaj zdecydowana poprawa. ja juz nie goraczkuje, meczy mnie tylko kaszel, a mala juz znikomy katarek i prawie dzis nie kaszlala :) ale mimo wszystko pojechalismy o 12 do pediatry. osluchal, plucka czyste, wszystko ok. twierdzi, ze to normalne w sezonie zimowym i zeby nadal smarowac mascia i dawac otrivin. i ze dopoki normalnie sie zalatwia, nie goraczkuje i ma apetyt, to nic sie nie dzieje. tez zalecil spacery po pol godziny, ale jak tu wyjsc w takie sniezyce? zostaje nam taras. sprawe szczepien tez juz mamy zalatwiona wiec jestem zadowolona z dnia dzisiejszego, amen :)

EDIT. ten snop sniegu, byl jeszcze rano balwanem ulepionym wczoraj przez mojego chlopa :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953042 przez yoozia
a jeszcze pytanie. czy ktorejs z was juz zaczely leciec wlosy? bo u mnie od 2 tyg masakra! wypadaja garsciami i sa wszedzie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl