BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 4 miesiąc temu #952913 przez kacha
My po ortopedzie. Postęp jest ponoć ogromny, ale gacie zostają na kolejne 6 tygodni. Edyta - ćwiczysz jakoś te bioderka czy tylko pieluchujesz?

Minnie - zakładamy grupę wsparcia dla piszących mgr z niemowlakiem na ręku? :cheer: Aneta nas będzie pilnowała, strona dziennie i w maju obrona :silly:

Dusia oczywiście też ślini się, pcha łapy do buzi i zawzięcie ćwiczy chwytanie. Chwyta mnie za ubranie jak i Jaś Anety. Raz mnie złapała za włosy. Zaczyna się :) Przewrotów ciągle brak, ale zaczęła spontanicznie i bez walki układać łepek na lewo, co mnie bardzo cieszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952922 przez yoozia
3 godzina, a ja jeszcze nie spie :O

Anetka, dzieki ze pytasz.. Ja sie dalej kiepawo czuje. Temperatura mi skacze od 34,8 do 38,2 :pinch: mam straszne ataki kaszlu, przez co dopiero po 1 udalo mi sie ululac mala! Co lulalam i juz twardo spala, to kaslalam i pospane :/ no ale w koncu sie udalo. Ten jej kaszel mnie martwi. Raz na pare godzin ja zlapie i lece obrocic ja na bok - wtedy przestaje. Kuzwa kiedy to sie skonczy? Nieciekawa perspektywa, wchodzic w nowy rok z chorobskami :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952923 przez yoozia
Up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952936 przez munkki
dzien dobry dziewczyny,
sniegu ze hoho! a my dzisiaj do lekarza na szczepienia, nie wiem jak przebrne przez te sniegi.... trzymajcie kciuki, boje sie....

wczoraj bylismy na rehabilitacji, Stasiu dalej wygina sie niby w prawa stroe i za czesto do tylu, wiec cwiczymy. mial tez zrobiony ten masaz shantala bardzo mu sie podobalo, dostalam instrukcje i bedziemy masowac.

Aneta racja, ze dzieciakow to Staszek w okol siebie duzo nie mial, jedynie moja siostrzenice 5 letnia ale ona nie biega jak slon (moze jak sloniatko... ale nadal jest to tylko jedno sloniatko;))
paznokcie to zmora moja - nonstop musze mu obcinac a nie lubie tego;P no i wymachiwanie raczkami i nozkami... slodziaki...

Wiolaa pchanie raczek do buzi to ostatnio najulubiensze zajecie mojego syna... slinienie sie rowniez. Chrostki ma ja mysle ze od rozcierania tej sliny po calej buzce...

Pauletta od odputu sie zaczyna a potem bedzie fajerwerk show;)

jak u was noc? u nas znowu czeste budzenie, nie wiem co mu sie dzieje, cos czesciej teraz potrzebuje w nocy zjesc... juz nie mowiac o tym ze meczyla go kupa caly czas ktora wyzwolil dopiero rano... wiec teraz juz spi a ja juz po kawie.... wiec nie wracam do lozka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952946 przez toffik1984
yoozia kurcze no to lipa ... prubowala domowe sposoby , polecam sok z cebuli ( smakuje lepiej niz brzmi) lub czerwonego buraka?? polecam naprawde pomagaja, to znaczy mi pomagaja.... :) duzo zdrowka zycze ...
U mnie noc po prostu super oby wiecej takich... Mala zjakdla i atychmiast zasnela o 22, i obudzila sie o 5.15..... przewinelam , szybciutko zjadla i o 5.35 znowu kima , tylko do 7.2 niestety , ale tu maz wykazal inicjatywe i mowi , ty spija a ja nakrmie i przewine (pierwszy raz :) ) no i do 8.30 pospalam , dluzej juz nie dalam rady , odzwyczailam sie od dlugiego lezakowania tym bardziej ze z salonu slyszalam jak mala pojekuje ....
Aneta .... no niestety ale coz , dalej bede meza wykorzystywala.... a swoja droga mam nadzieje ze okres sie wkoncu unormuje , i bedzie taki jak przed ciaza bo normalnie zwariuje......
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 2 dni temu #952958 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952965 przez pauletta
Anetka pisalas o krostkach na buzi Jasiz. Moja ma i takie troszku szorstkie ma policzki. Nie wiem jak to ogarnac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952966 przez pauletta
Anetka pisalas o krostkach na buzi Jasiz. Moja ma i takie troszku szorstkie ma policzki. Nie wiem jak to ogarnac.

Moze w aptece zapytaj o cos na dlonie. Ja teZ mam suche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952968 przez malvi
Hej :)

Wczoraj po szczepieniu był straszny problem, żeby Krzysztof zasnął wieczorem... Strasznie płakał i chciał być tylko u mnie na rękach :(

Pauletta szczepimy na NFZ, także żeby było mniej wkłuć dzielimy szczepienia na 2 razy. 2 tygodnie temu było Hib i DTP, a wczoraj pneumo i polio. Najgorzej Krzyś reaguje na pneumo, nawet pielęgniarka mówiła, że to najbardziej bolesna szczepionka....
Śliczne z Was dziewczyny, a Maja chyba do taty podobna ;)

Edyta Filipek taki łysolek na górze jak i mój Krzynio - strasznie mu się włoski wytarły :) a z tyłu długie :D

Toffik współczuję sytuacji na chrzcinach :kiss: I trzymam kciuki za rodzeństwo dla Zosi ;)

Marza dobrze, że z Miłoszkiem ok :) Zdjęcia super!

Anetka i Marza no napisałam co pediatra powiedziała o kosmetykach Johnsona. Także ja będę omijać szerokim łukiem, mimo, że pięknie pachnie ten balsam (sama go pewnie wykorzystam :evil: ). W razie problemów ze skórą może spróbujcie odstawić na kilka dni i wtedy się okaże czy to od tego ;)

Anetka na suchą skórę polecam wszelkie kosmetyki Neutrogeny - na mnie działają jak nic innego, a często przesuszają mi się łokcie :)

Aneczka mała cudna :D

Munkki też nienawidzę Krzysiowi obcinać paznokci :P Tym bardziej, że mogę to zrobić tylko jak śpi, bo inaczej nie ma szans przy takiej aktywności ruchowej ;)

Kacha i Minnie powodzenia w tych mgr!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952972 przez pauletta
Malvus bidus maluszek przez szczepienia. Kurde my po 21.01 nast dawka i tez pneumo ehhh.
A wszyscy mowia ze Maja " tatowa" no co zrobić :-)

Moja tez ma wlosiska w tyle dlugie :-) :-) :-)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952979 przez kacha
aneta Ja też miałam dramat z rękami. Pomógł mi krem dupny Duśki, odstawiłam zwykłe kremy do rąk, smaruję się tym co akurat mamy (teraz bephanten, wcześniej linomag) i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952986 przez aneczka25
HEJ kobitki B)
Malvi współczuję! My szczepienia mamy 8.01 i już się martwię :unsure:
Marza u Ciebie też fajna mata :laugh: Powiem Ci,że nasza bez szału! Nie przepada za tą matą a mąż ją wygrał w konkursie kiedyś i nie kupowaliśmy nowej
toffik u nas dokładnie to samo! z rączkami, ze ślinieniem, z tym że nie chwyta zabawek a nawet ich nie chce! i z nerwami jak się podciąga do siadania a nie daje rady jeszcze ;) także wszystko ok
a co do smoczków to my mamy butelki MAM i smoczki 1 były do 2 miesiąca i od 2 miesiąca jej zmieniliśmy na dwójki i ładnie jadła.Teraz dwójki są do 4 miesiąca
Anetka no mogłaby już mieć pół roczku :P

AAAA miałam się pochwalić, że mała dostała Szumisia na święta i już 2 razy uratował nam tyłki :woohoo:

Mam też pytanie! Jak ubrane śpią wasze dzieci? Tylko śpioszki?Czy może w śpiworkach? Pod kołderką ,pod kocem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952987 przez Marza
Aneczka nasz matę bardzo lubi :D zawsze ogląda wszystko jak zahipnotyzowany :D Ja małemu na noc ubieram pajacyk i przykrywam go kołderką złożoną na dwa razy, ale dlatego, że u nas jak w piecu przygaśnie to się mocno wyzimnia, a kołderka jakaś supr gruba nie jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952991 przez munkki
My po szczepieniac,, 6w1 i rota... Póki co Stas bawi się wesoło karuzela... A ja obserwuje i chyba tak będę na niego patrzeć następne 24 godziny;/
Aneta u mnie ręce i cala skóra dramat. Jak Malvi używam neutrogeny i pomaga. Ręce mam straszne od proszku bo często musze zapierac ubranka z kupy;)
Marza mój ubierany w body plus pajac, przykryty kocykiem:)

Waga u doktora dziś to 6kg a długość 60 ( a ubranka nosimy 68...)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952998 przez malvi
Aneczka ja ubieram albo body krótki rękaw, skarpetki i pajac albo body długi rękaw, skarpety i półśpiochy/śpiochy - bardziej lubię 1 wersję ale jak zabraknie akurat pajacyków to muszę zastosować 2.
A przykrywam zawsze tylko grubszym kocykiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl