BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #849307 przez Anabelle
Ahhhh <3 <3
Ekipa piękna :*
Luty to jednak miesiąc miłości haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #849321 przez vika
OoOjjjjjj tak Luty miesiącem miłości :kiss: :kiss: :kiss:

a ja się wziełam za testowanie kalendarza i co :ohmy: :ohmy: :ohmy: wyszło mi że @ mialam 5 stycznia i z 30 na 31 stycznia a nie 2 lutego :ohmy: :ohmy: :ohmy: coś mi się w główce poprzekręcało z tym 2 lutym :lol: ciekawe jak to wszystko wyjdzie jutro do lekarza zobaczymy co on na to :blink:

feri z tego kalendarzyka wychodzi mi 5 listopad a że moje dzieciaczki nie spieszą się na świat i czekają po 7 dni to wychodzi około 12 listopad :side: zobaczymy co to będzie ...najważniejsze,że na święta już będę śmigać i rodzinka będzie liczyć szczęśliwą 5 :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849346 przez MoNiaaa
gratki gratki gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
tyle znajomych "twarzy" sama rodzinka w tym watku :)
oj bedzie tu wesolo
dziewczyny szczesliwych 9miesiecy rosnijcie pieknie :kiss: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849395 przez vika
dziewczyny a jakie byly wasze pierwsze objawy po których zapalila się lampka ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849397 przez Gosia 2712
Anabelle wielkie gratki :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #849407 przez mesy
ferri te kalendarze i tak są na nic :ohmy: ja kurde nie wiem kiedy się rozpakuję hahah coś miedzy 1 a 14 września na pewno ;) jak nie pod koniec sierpnia :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #849408 przez ferritka
Vika, u mnie to dziwna sprawa , bo ja miałam objawy już jak hodowałam jajka :S :S

a tak ogólnie to mdłości po jedzeniu takia zamułka bardziej, strasznie mnie suszy :dry: , mam zatwardzenie, ucisk w dole brzucha jakby na @ a jednak inaczej, metaliczny posmak w buzi, mapa rzek na biuście ...

hmmm no wstaje przed 6 rano a w dzień walcze żeby nie zasnąć na stojąco B) B)
a tak to jest bez zmian,

Mesy, no w sumie takie one bardziej na oko są, bo ja każdy cykl miałam innej długości ..więc no obstawiam początek listopada, a jak bedą Groszki to może i październik aaa cooo też fajnie :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849415 przez Anabelle
vika napisał:

dziewczyny a jakie byly wasze pierwsze objawy po których zapalila się lampka ???

u mnie klucie w jajniku a brak plamienia czy okresu
brak mdlosci czy zatwardzenia czy posmaku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849419 przez mesy
Ferri ty to chyba będziesz miała wszystkie możliwe objawy haha , ale co się dziwić jak tam jest dwójka to masz z podwójną siłą ;> ja to nie miałam metalicznego posmaku w ustach...ze spaniem też nie mam problemu - nie śpię w dzień ... cyce nie bolą ...jedyne co miałam do mdłości i pawiki haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #849428 przez vika
no to u mnie wstawanie w nocy do sikania :ohmy: czego normalnie nigdy nie robię....oj ponad dwa tyg temu mialam przez kilka dni taki ucisk na pęcherz że szok :ohmy: przez kilka dni ....poranne mdłości od dwóch tyg ....brak smaku na poranna kawę :ohmy: metaliczny posmak w buzi juz znikl a też był :ohmy: kłucie w lewym jajniku i takie skurcze w lewej pachwinie jakbym jakis mięsień naciągnęła i rano nie budzę się tylko zmartwychwstaje :ohmy: :ohmy: noce wcale sie nie wysypiam a śpie jak suseł .....no i śluz taki kisiel ale naprawdę mega w kilka dni po @ koleżanka zaraz powiedziała,że ona tak miala jak zaciążyla :ohmy: Oj i nerwy mialam prawie dwa tyg ...aż mi się gorąco robiło....a teraz ból w podbrzuszu jak na @
a i jeszcze jakiś tydz od @ wysypalo mnie wypryskami...dekolt szyje łopatki plecy i okolice od polika do uszu ...po tym i po pęcherzu wiedziełam,że to ciąża ;)
a i jeszcze wrócila mi chęc na fast-fudy taka wieczorna chęć :woohoo: w ogole wzmożony apetyt na wieczór...mięso i mięso i tylko smażone i mdłości w mzk :lol: jest troszkę tego...ja nauczona jestem obserwacji swojego ciala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849452 przez Loca
Dziewczyny, to spokojnych 9 ms :) marcówki trzymają kciuki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849460 przez malvi
Październikówki również gratulują i trzymają kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849471 przez Alex_87
Jako że sama jestem listopadowym "dzieckiem" składam Wam jeszcze raz dziewczyny ogromne gratulacje, zwłaszcza dla Was kochane majóweczki :woohoo: :kiss:

Posiedzę tu czasem z Wami może się zarażę na następny miesiąc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849494 przez ferritka
hehehe Vika mdłości od 2 tyg to Ty rekord bijesz nawet mnie :lol: :lol:

:S już się nie mogę doczekać kiedy zaczniemy tu pierwsze foty wrzucać, nanananananana:))

Wy to zaprawione w bojach mamuśki, a ja to świeżynka więc jakbym świrowała albo przesadzała to bez obaw zasadźcie mi kopa na opamiętanie :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849506 przez Anabelle
Ferri - nic się nie bój będziemy kopać - chociaż już Wam współczuję, bo mam położną w rodzinie i sama chciałam iść na położnictwo więc czasem się wymądrzam :P

Alex - zarażaj się - bo ten listopad to chyba faktycznie na staraczkach przez zapylenie wiosenne :P

U mnie mdłości brak. Ale nie miałam ich też w poprzedniej ciąży za bardzo.
Tyle, że mnie ciągnie do słodkiego (jak zawsze, ale napadowo) oraz chce mi się sporo sikać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl