BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #849976 przez Anabelle
Vika - może się fasolka rozpycha :)
Spróbuj się przespać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849988 przez vika
Bella juz niejednokrotnie mialam chwilę pociechy a potem Bummm i nie ma własnie w taki sposób jak teraz dlatego się zamartwiam...ide pod prysznic może mnie rozpręży bo się bardzo spiełam :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849993 przez Anabelle
Ten pierwszy trymestr najgorszy.
Niestety Cię rozumiem całkowicie - sama się okropnie stresuję. Już 2 razy w I trymestrze poroniłam. Ni z gruchy ni z pietruchy dostawałam plamienia a później krwawienia.

Jeśli jednak same bóle masz, to pocieszę cie, że przy Antku miałam takie bóle w 1 trymestrze w nocy, że się budziłam i czasem krzyczałam z bólu. Bałam się że poronię, ale nie krwawiłam. Po jakimś czasie przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850003 przez vika
No to troszke mnie pocieszyłaś ...mam same bóle ale momentami są aż takie do mdłości :dry: też poronilam 3 razy w i trymestrze dlatego teraz aż mnie żołądek z nerw boli :huh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850016 przez Anabelle
Wiem vika, ja mam raz na jakiś czas jakieś takie pobolewanie lekkie w podbrzuszu lub jajniku i przeżywam, więc na pewno mocny ból... aż tak mocny musi być przerażający. Sama byłabym przerażona. Ale trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850053 przez xpatiiix3
Anabelle hehe ja mam specjalnie teraz wizyte ustaloną na piątek, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku, ale serduszkowa myśle ,będzie 20 marca dopiero, bo na piątkowe serduszko nie nastawiam sie jeszcze ,bo może nie być Go widać, zależy jaki wiek ciąży z usg wyjdzie, na razie ustalony był 1 listopad z OM ;) zobaczymy co tym razem powie ;)

ferritka ja śpie też kiedy tylko mogę, razem z synkiem ;)

mnie też ostatnio czsto pobolewa podbrzusze, ale po jakimś czasie przestaje ja się kładę wtedy i staram się przede wszystkim nie denerwować, ja myślę, że to fasolka się rozpycha tak hehe ;)

A ja dzisiaj z metalem w buzi chodze, no masakra jakaś, zaraz lecę do szkoły, oby znowu mdłości nie dopadły zaraz po wstaniu, bo z tym posmakiem w buzi to czuje, że szybko łapną...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850059 przez mesy
Bierzcie na te bole magnez z vit b6 raz dziennie i nospe jal by po magnezie nie przychodzily ;) nie zaszkodzi wam , a doprowadzac do skurczy macicy w tak wczesnym etapie ciazy tez nie dobrze . Mi gin mowil , ze jak by bolal mnie brzuch mam brac nospe ...wiadome nie cale opakowanie ;) ale bylam spokojnijsza dzieki nopie a wzielam ja moze z 4 razy i brzuch nie boli ;) czasem tylko pachwiny na zmiane , ale to maciczka sie rozpycha....czytalam ze na tyk etapie co ja jestem jest juz wielkosci grejfruta :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850078 przez xpatiiix3
No to ładnie i dopadło, obym tylko w auobusie nie kolorowała ;oo

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850107 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850117 przez Anabelle
Test zrobiłam rano.
https://lh4.googleusercontent.com/-1j9MiKuoZRQ/UxbR9N-RMBI/AAAAAAAAKIo/NFAcoVrxYh8/w1257-h707-no/DSC

Tylko że Antek w nocy dostał 40 stopni i się troszkę z nim mordowałam. Rano więc w śluzie zobaczyłam odrobinę beżowego śluzu, zresztą nadal jest beżowy, czy blado brązowy i niestety sobie wkręciłam jakieś historie.

Dzisiaj po 17 dzwonie jednak do gina, powiem o pozytywnym teście i zobaczymy kiedy bedzie miał jakiś termin, ale do niego, mimo, że prywatnie to troszkę się czeka.

A jak bole Vika?

Pati - jak kierowca autobusu? Przeżył ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850128 przez kasia3003
Witam wszystkie listopadówki 2014 :)

Należę do listopadówek 2013 razem z innymi super mamami i wyjątkowymi dzieciaczkami.

Życzę wam szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850129 przez vika
Bella najważniejsze to te dwie krechy :) a z tym śluzem to może być wszyctko i bez śluzu żle może się moment stac...to nie gra roli ciąża to 9 msc jednej wielkiej niewiadomej :huh: mi bóle ustały ale calą noc mnie bolało...doslownie jak w 8 msc nie mogłam się przekręcić bo takie bóle mialam :ohmy: ale z Tośką było tak samo tylko troszkę póżniej sie zaczelo :ohmy: chciałam wziąć no=0spe ale wpadla mi za lodówkę :ohmy: a żeby odsunąś lodówkę pół kuchni trzeba przestawić :ohmy: no i się męczyłam ....jakis nacisk na pęcherz miałam cislo mnie co kilka godz :ohmy:
musze kupić tą wit B6 ja w ogóle miewam skórcze mam ku temu wielkie predyspozycje :ohmy:
lece do laboratorium :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850157 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850307 przez ferritka
B) B) dzień dobry dziewczynki ;)
spokojną miałyście noc :S :S
ja od 5:30 na nogach, coraz lepiej :dry: :dry:

odebrałam betkę...dzisiejszy wynik to 326,61 :lol: :lol: :lol: :silly: pięknie rosną Groszki skoro beta w 12 dpt taka dorodna B) B) czekam na esa od Dr Cuda kiedy mnie na wizytę wpisał :lol: :lol:

Mesy dobrze mówi, mi też ten magnez poleciła z vit b6 , ja biorę go też :lol: :lol:

patka ,ależ miałaś przygodę hehehehe ja czekam z niecierpliwością na przypływ objawów takich właśnie, ale hmmm no może mnie oszczędzą, choć test od Mesy byłzarażony mdłościami też więc czort to wie :lol: :lol:

jezusinki jak się cieszę, że mi ta beta szybuje i szybuje, to dobry znak :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850365 przez mesy
Bella no ładnie ciemnieje :lol: :lol: już się nie mogę doczekać waszych pierwszy zdjęć dzieciów :lol: :lol:

ferri :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl