BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867780 przez Alex_87
Vika ja w pierwszej ciąży na początku też niewiele jadłam, bo mi śmierdziało, mdliło, bleee. Ale to minie i zaczniesz normalnie jeść :) nie martw się, dziecko nie umrze z głodu, no gorzej z Tobą hehe

Balsam z Babydreamu jest super, smarowałam się nim całą ciążę, ale tylko brzuch i cycki, w efekcie nie mam rozstępu w tych miejscach, ale mam za to na tyłku, boczkach, udach, masakra. Teraz zamierzam się cała smarować.

Dziewczyny ja oprócz tego, że nie mam okresu i cycki mnie trochę bolą, to w ogóle nie mam żadnych ciążowych objawów :ohmy: w tamtej ciąży to zaraz mdłości, okropny głód, wszystko mi śmierdziało, wzdęcia byłam napompowana jak balon,senność, a teraz jakoś jakbym nie była w ciąży. Dziwne trochę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867786 przez xpatiiix3
Witam mega wkuuuuuuuuuuuuuuuuuur*** :)

Ależ mnie dzisiaj nauczycielka zgrzała... Jedna ,żeby usprawiedliwić wizyty albo że idę wyniki zrobić to do mnie mówi ,że mam donosić albo kartki o której godzinie i kiedy do kogo , no i ksero swoich wyników ,żeby wiedziała czy na pewno byłam... No szczyt chamstwa ,że jeszcze mam swoje wyniki pokazywać... A druga tak dzisiaj z mordą do mnie skakała, że aż nie wytrzymałam i jej troche dopowiedziałam, ale kulturalnie ,bo mówiła niby do mnie a dupą się odwrciła to powiedziałam, że rządam od niej również szacunku, że coś w zamian, bo ja do niej grzecznie a ta dupą i gada do mnie, łoo i się rozhulało hehe ale jak zwykle ktoś to przerwał i pół klasy, że mam mnie niedenerwować w tym stanie ... :P
A na dodatek rano zemdlałam w laboratorium tak już z głodu... :(

hehe ferri wale nie takie szczypiorki :D

vika faja piłeczka ,a ja Uwaga ponad 30kg wyjściowa 65,5, najniższa 58 ^^ hehe prawie wszystko w brzuch i mój kufer poszło :D

chłopek witaj, czyli u mnie pewnie na odwrót tak jak mówiła ta farmaceutka.

ferri dopytam ,bo ja mam nadczynność :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867857 przez chłopek
ferritka tak ze staraczek sie znamy
Vika mnie ciagle mdli, nie mogę jesc najgorzej jest rano i wieczorem, na słodkie nie mogę patrzec, herbate pije nie słodzona, dzisiaj byłam w aptece po tabletki na nudnosci mamma mamarin
xpatiiix3 ty sie lepiej dopytaj bo moja sis nadczynnosc i bierze witaminy z jodem


a wkurzają was zapachy? bo mnie tragicznie
Alex ja tez nie miałam zadnych objawów dopiero od niedawna piersi mnie bolą no i mam mdłośći

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867858 przez Ewelka92
Witam witam :) tak czytam o tych mdlosciach i mnie dopadlo niestety :( tylko jak rano oczy otworze momentalnie mnie mdli i w dodatku glowa boli :( juz wszystkiego probowalam i kapa nic nie pomaga chyba bede musiala to jakos przetrzymac :angry: Przy pierwszej ciazy nawet spiaca ani oslabiona nie bylam a teraz jakas paranoja w dodatku lekarz moj sobie wziol urlop i jestem mega wkurzona w tym tyg mialam miec usg a tu lipa ehhh wszystko idzie nie po mojej mysli :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867860 przez chłopek
Ewelka92 moze spróbuj tych tabletek co napisałam, ja mam jutro je miec bo dopiero je zamówili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867862 przez Ewelka92
tak piszesz o tabletkach i sobie dopiero uswiadomilam ze odkad zaczelam brac tabletki tak mnie muli ehh a biore tylko kwas foliowy i duphaston wiec dziwne hmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867864 przez chłopek
ja np nie biorę kwasu foliowego tylko witaminy dla kobiet w ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867868 przez xpatiiix3
Ewelka gdzieś wyczytałam i dziewczyny pisały niektóre, że po odstawieniu dupka przestało automatycznie mdlić :P może z odstawieniem przejdzie :D

chłopek na razie biorę prenatal complex tam jest jod, ale słabnąć zaczęłam ostatnio ,a dzisiaj nawet zemdlałam nie wiem czemu w poprzedniej ciąży aż tak źle nie było, całe szczęście, że facet co stał za mną mnie złapał, bo totalnie mnie zamroczyło...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867874 przez chłopek
a może czegoś ci brakuje jakis innych witamin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867875 przez Ewelka92
hmmm moze bym odstawila ale strach mi nie pozwala bo pierwsza moja ciaza byla prawie w 12 tyg poroniona a wtedy nie bralam zadnych tabletek wiec moze sie jeszcze pomecze a jak w piatek pojde do lekarza to mu powiem zeby inne przepisal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867883 przez xpatiiix3
ewelka ja nie mówię, że masz odstawić tylko jak odstawisz to może przejść już kochana ,ale lepiej się nie martwić o maluszka i pomęczyć z mdłościami :)

chłopek hmm miałam tydzień temu morfologię i wsio ok jest, chyba taka moja uroda, tylko moje cukry coś mnie martwią bo strasznie skaczą i miewam niedocukrzenia jakieś... ale w piątek wyniki znowu będą więc się okaże co i jak...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867884 przez chłopek
ja dopiero będe robić badania.
a powiedzcie mi w którym ygodniu u was ciąza była potwierdzona i jakie usg miałyscie robione ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867908 przez Anna1807
Witam Kochane!

Ja dzisiaj nie do życia, pół dnia przespalam. Nudności są i czy jem czy nie to one są! Trudno widocznie tak musi być! Wytrzymam byle Dzidziuś był cały i zdrowy!

Vika mam bardzo podobnie jak Ty ! Wieczorem jestem jak balon mimo,że też dużo nie jem.
Biorę bardzo dużo leków więc puchne w oczach :dry: :dry: :dry:

Co do tarczycy to mam niedoczynność i biorę Euthyrox 88 i jod 200 g.
Wszystko pod kontrolą endokrynologa.

Chłopek witaj :), ja.zobaczyłam serduszko 31.03, Kropeczka miała az 5 mm a to dopiero 6/7 tc.
Następne usg 10.04. Już nie mogę się doczekać.

Dobrej nocy.

Czy też tak często siusiacie :unsure:

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867946 przez vika
madziora ja robiłam te wszystkie badania na nfz i są za darmo ale od lekarza na NFZ... a wszystkie prywatne mam platne DLATEGO CHODZĘ DO DWÓCH LEKARZY :)
chłopek mi na pierwszym badaniu potwierdził ciąże to był 5 tydz

dziś tak sobie porównywałam zdjęcia USG z Tosią byłam w 8t 4 d i miała 19.7 mm a ten maluszek 8t3d 19.3mm no prawie idą łeb w łeb :)
no a ja na te dolegliwości nagotowalam sobie krupniku B) B) i jadłyśmy z Tosią ze smakiem :)
jeszcze mam na jutro ;) jakie pyszne...za mną chodzą ciągle warzywa...i zielenina :laugh: w krupniczku wszystko pływa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867994 przez xpatiiix3
Mi gin potwierdziła ciążę w 6tc na usg, a teścik zrobiony był 5 dni przed terminem @ i pozytywny :D ale ja jakieś przeczucie miałam ,że się udało :D

A ja wymyśliłam już mega imię dla syna i już jestem pewna na 100% i będę się tego trzymać, a dla dziewczynki zawsze może sie zmienić hehe ale myślę ,że te typy zostaną Miłosz i Nella :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl