BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #868439 przez justynka7177
Byłam widziałam moją fasolkę kochaną :) :) serduszko 150uderzeń, wg wymiarów 6tydz i ileś dni ale nie pamiętam ;)
smucę się jedynie tym, że następna wizyta za 6tyg dopiero!!! ja bym mogła codziennie podglądać kruszynkę... Niech rośnie zdrowo moje maleństwo :)
a te fotki to jakieś takie niewyraźne ;)

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868443 przez dropsiczka
zazdroszczę ci, że już ją widziałaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868449 przez Alex_87
Justynka szybko zleci te 6 tyg :)

Ojj Pati skąd ja znam te hemoroidy po porodzie :dry: a załatwić się w kiblu to nie mogłam chyba przez ponad tydzień, jak się w końcu udało to popłakałam się ze szczęścia :lol: mi pomagały okłady z naparu z kory dębu. No ale niestety teraz co jakiś czas też troszkę wychodzą, więc przy następnym porodzie też mogę się spodziewać mega guli na tyłku :P

Dropsiczka mnie tak średnio bolą, czuje takie mrowienie jak mi mleko nachodzi :P pewnie jeszcze coś tam w kanalikach jest, bo skończyłam karmić niecałe 2 miesiące temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868504 przez vika
Justynka fotka super ;)
mnie rzadko bolą cyce ale jak zlapie to aż chce mi się zapiszczeć i za chwile spokój :lol:
pokaże Wam moje córy :laugh: święto,że strsza dała się sfotografować

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868517 przez xpatiiix3
justynka śliczny kruszek :)

Alex ja mam do tej pory już się boję końcówki teraz mi przy zaparciach te grzdyle na tyłku dają w kość i nie chcą się schować, całe szczęście jeszcze nie pękają, ojj wtedy dopiero jest płacz... ale musze się ich pozbyć w końcu, bo to jakaś katorga po porodzie jest z Nimi... ja przez miesiąc się męczyłam, bo mój tyłek to jedna wielka żywa rana była... przepraszam za dosłowność :P ale w życiu sobie nie wyobrażałam tego, że w wieku 19 lat mogą wyjść hemoroidy.. ;/

vika ale laski z tych Twoich dziewczyn :D Tośka chyba chodzi już, co.? bo patrzę, że rajstopki czyściuteńkie na kolankach chyba, że szorujesz codziennie podłogi hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868544 przez ferritka
Vika ale piekne pannice, Ty to pewnie już od kawalerów starszej opędzić nie umiesz a mlodsza czekaj czekaj jak już za miesiąc będzie Królową piaskownicy a potem przedszkola :kiss: :kiss: :lol: :lol:
a dzieć z domowego usg toż to już prawdziwy cały człowieczek jest B) B) szkoda, ze nie pokazuje co ma między nóziami :)) i co najlepsze, mój już za 7 dni będzie wyglądał jak Twój a to strasznie mnie cieszy :lol: :lol: :lol:

łooo Justynka, piękny maluszek :)) i jakie serduńko rozszalałe :lol: :lol:
szybko zleci, zobaczysz, choć wiem że my na początku to żyjemy od wizyty do wizyty :lol: :lol:

dropsiczka, beta bajka :))

ej, nie straszcie tymi hemoroidami bo się rozpłacze :dry: :dry:
ja pije hektolitry wody, w nocy to nie spie tylko pije i wysikuje :cheer:
hehehe Mesy, no może faktycznie za dużo o tym myslę :S :S

Kręgiel kupił mi dzisiaj zieloną herbatkę z melisą i pomarańczą..jest wyborna, bo mamy taką wieczorną herbatkową tradycję i mnie zaskakuje smakami :lol: :lol: ale że melisa, jak ja spokojna jestem B)

jakie macie ciśnienie? ja 120/70

mnie bufet najbardziej to boli rano, w ciągu dnia też boli ale nie przywiązuje do tego jakiejś większej uwagi, natomiast sutki to mam ochotę odpruć i położyć daleko od siebie, nie można dotknąc takie tkliwe :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868570 przez Alex_87
Ja ciśnienie w domu mam 120/70, ale u lekarza mi podskakuje do 140/90 albo więcej, tak mnie urządziła moja lekarka rodzinna jak już byłam w ciąży, zaczęła straszyć, że jak będę miała wyższe ciśnienie to nawet do szpitala mnie położy, a ja się tym przejęłam i teraz nic nie poradzę, że mam syndrom białego fartucha, a jak ktoś mi mierzy ciśnienie to tylko myślę, żeby mieć niskie więc wychodzi za wysokie :angry:

Pati ja to nawet nie wiem co z nimi zrobić, mi się dopiero zaczęły pokazywać w końcówce, i to tak trochę, no ale parcie przy porodzie robi swoje :dry: jak ja wymacałam po porodzie swojego hemoroida, to myślałam, że to jakaś ciąża odbytnicza :P no też bym w życiu nie pomyślała, że mnie to dopadnie. ale jak już raz wyszły to już pewnie będą wychodzić...

Vika te trampki Tosi to z pepco?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868723 przez vika
Patii nie Tosia jeszcze nie chodzi ...na czworaka popitala....staram się co drugi dzień myć podlogi a co dzień odkurzam ale z racji tego,że w bloku mieszkam podlogi mam czystrze niz w domku :) wiem coś o tym bo mieszkalam w domku przez ostatnie 30 lat :)
a poza tym to było prosto ze spacerku więc nie zdążyła jeszcze zachodzić rajstopek :)
Ferii z tym odganianiem chłopaków to było kilka lat do tyłu teraz to jak ma jakiegos co mi sie spodoba to sama kibicuje by go nie rzucała ...bo zmienia chlopców jak rękawiczki a ja już wymiękam.....choć jest ostatnio jeden co z nim chodzi i zrywa ale i tak się z nim widuje bo biedny nie daje za wygraną już prawie rok sie tak kulaja :ohmy: jejkus mówię Wam co za wiek :huh:
moje ciśnienie to 117/55 110/50 :dry: hmmmm ale za to kawka wskazana :)
ja tez pijam meliske albo zieloną malinową :) ostatnio w ogóle w ciąży uwielbiam herbatki :) najlepiej irving mniammmmm
najlepsze bo zapomniałam na noc tabletki duphaston :ohmy: dziewczyny jaki mnie potworny ból brzucha obudził o 5 rano...myślałam,że @ dostane...od razu przypomniało mi się że tabletki nie wziełam .....masakra....a pietra miałam już do samego rana :huh: :huh:
jakie spryciary :) uśmiałam sie
www.netmama.pl/magazyn/aktualnosci/commu...zyskac/#.Uz5HKaJ1PMx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868797 przez ferritka
bry;)

Vikaaaaa gratulacje, jesteś w 9 tygodniu ksiązy :lol: :lol: a jak fajnie będzie słyszeć za niedługo" gratulację, to już 9 miesiąc " B) B)

nie wiem jak Wam, ale mnie to nawet szybko leci :lol: u mnie dzisiaj 8 tydzień oficjalnie :lol: :lol: cieszy mnie to niezmiernie :lol: :lol:
oby do końca szło nam tak bezproblemowo jak dotychczas B) B)

ależ mam powera od rana!!!! mam w planie zabrać się za okna i generalne sprzątańsko, bo jakoś sie nazbierało, troszke aż mi wstyd, a nie znam dnia ani godziny kiedy mnie nietopera nawiedzi :dry: :dry:

ależ się uśmiałam z tych małych kombinatorek :lol: :lol:

a jak samopoczucie u reszty miss listopada 2014? :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868810 przez Anna1807
Hejka Babeczki!

Noe wiem jak Wam ale mnie ten czas tak wolno płynie! Gdzie tam listopad!
Trochę mnie to przeraża że tyle jeszcze musi czasu upłynąć do szczęśliwego końca!

Boję się, że moja przygoda znowu szybciej się skończy :blush: :(
Wiem,wiem marudze,ale ciągle wracają do mnie te złe myśli i obrazy!

Ja już chce LISTOPAD :laugh:. .....najchętniej to na cały ten czas zapadlabym w sen!

Jeszcze kilka dni do 9.04 i zobaczę zonwu mojego BOBASA na usg.

Dzisiaj byłam na badaniach i o zgrozo !zaplacilam 112 zł! Wyniki wieczorem,min beta ,TSH i czasy krzepliwosci krwi,bo musze to badac co 10 dni,ponieważ dziennie biorę zastrzyki w brzuch :( z heparyny. .....oj nie jest lekko.....

Trochę Wam tu pomarudzilam. ....idę sprzątać!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868822 przez Alex_87
Hej ;)

Mi na razie wolno leci, ale wiem, że to tylko do pierwszej wizyty, generalnie szybko zleci :lol: ja się nie mogę na dziwić, że moje dziecko zaraz skończy roczek :ohmy:

generalnie samopoczucie takie sobie, nagotowałam ostatnio zupy, a dzisiaj resztki mąż wylał, bo ja nie mogłam na nie patrzeć, jak widzę surowe mięso też mnie trzęsie bleee. Oj narzekałam, że nie mam objawów, ale chyba się zaczynają te cholerne mdłości :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868860 przez ferritka
Anna oj zastrzyki w brzuch to znam ten ból ( brałam fragmil j.5000) nie zazdroszczę, ale jest to do przeżycia :blink:
rozumiem Twój strach, ja też go mam, bo wszystko się może stać...
ale jakoś tak miu sie ubzdurało, że nie mam na nic wpływu już teraz, co ma być to będzie...jedyneco mogę zrobić to dbać o siebie i niedopuszczać złych myśli..no i tak sie staram :)
a w ogóle wizyte masz już niebawem :)) będzie foto

poza tym wczoraj miałam załamkę lekką bo z powodu przeprowadzki nie mogę planować tu jakiś większych zakupów dla Malucha, więc no jakoś mnie łzawo naszło i Kręgiel powiedział, że za to wózek kupimy taki jak sobie wymarzyłam :lol: :lol: no niby we wrześniu poczynimy ten zacny zakup ale sam fakt że taka oferta padła z mego małża ust poprawił mi humor :lol: :lol:

Alex ,aaaj to w weekend nam tu tortem zapodasz cnie :silly: :silly: sto lat dla małej Solenizantki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868885 przez xpatiiix3
Witam :)

A ja juz po wizycie w szpitalu jestem :) zapisałam się od razu na genetyczne usg na 17 kwiecień, akurat skończne 12tyg będzie :) a w szpitalu zrobią mi to konkretnie :) no i przesiewowe badanie tarczycy, no to tam już wszystkie wyniki tarczycowe jakie tylko są mają mi zrobić również 17 kwietnia, więc w jednym miejscu wszystko :)

Teraz to jeszcze tylko oby do 16.20 to podejrzę mojego skarbeńka juniorka :D I też z Rkiem pójdę ,na razie pojechał do domu, a później przyjedzie po mnie i zobaczymy sobie razem maluszka :D Ciekawa jestem jak urósł :P

ferri ja mam zazwyczaj ostatnio 100/50-110/60 i tak się wacha :P

Nie moge się doczekać już wizyty hehe i podglądu ,tak tęsknio mi do mego juniora :D hehe a kiedy najwcześniej można poznać płeć.?

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO właśnie poczułam jajecznice, pierdziele idę sobie też zrobić hahaha :D

Alex no niestety, nikt by się tego nie spodziewał, u mnie parie tylko 5 min, ale wiadomo mimo wszystko wyskoczyło cholerstwo gorsze, a miałam dwa mini hemoroidziki a teraz chyba z 5-6 grzdyli hehe mi teraz jak wyskoczą czasem to stringów nie założę już...

vika no no hehe wiadomo jednak domek to pełno kurzu hehe wiem coś o tym bo mieszkam a teraz jak mi pod oknem pylić się zaczyna wszystko w ogrodzie to apsik co chwila na dodatek a ciemne meble si e siwe robią nawet zaraz po starciu kurzy :)

hehe mój za 2 tyg 14miesięcy :D

Moje samopoczucie idealne hehe :) Tylko R mnie dzisiaj trochę denerwuje bo się uparł na Nikodema Leona bleeeeeeee hehe a ja powiedziałam, ze i tak będzie po mojemu, hehe zawsze byłam uparta i miałam swoje zdanie :P

No i wsio hehe ja lecę szamać drugie śniadanie bo burczy mi jak cholerka w mym żołądku :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868895 przez justynka7177
Hej dziewczyny a powiedzcie mi jaki jest koszt tego badania genetycznego... bo mój gin tylko wspomniał, że wizytę będę miała w 13tyg i on wtedy pomierzy pobada czy wszystko jest ok (czyli to chyba genetyczne będzie bo tego słowa nie użył)... Ja ogólnie chodzę prywatnie więc troszkę kaski idzie... przed wizytą będę robić morfologie, toxo, i inne te pierwsze ;) też nie wiem ile za to przyjdzie zapłacić :) a nie lubię tak w ciemno chodzić bo zawsze się boję, że za mało kasy będę miała...

u mnie dziś bez mdłości za to ból i zawroty głowy no i spać mi się chce od samego rana :)

a w lodówce jakiś śmierdzący trol chyba siedzi bo naprawdę nic tam nie ma a ciągle śmierdzi!!!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868928 przez xpatiiix3
Justynka współczuję, bo ja mam zawroty głowy, dzisiaj z rana po ściana chodziłam... ;/

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl