BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #867540 przez vika
z Tośką całą ciąże bralam witaminy a teraz jak brałam to po jakichś 5 min moglam przez pół godziny plackiem leżeć na podłodze tak mnie mdlilo....jak odstawilam o niebo lepiej się czuję :ohmy: za jakis czas wrócę do witamin bo jestem tego zdania,że jednak dla maluszka jest to bardzo korzystne ...ja jestm drobna i mam slaby zasób witamin w organiżmie a dziecko pobiera wit z organizmu matki a nie z bezpośredniej tabletki więc muszę wspomagac swój organizm by dzidzis maił z czego czerpac :lol:
a moje dziecie największe mialo 3350 więc raczej nie bylo przepompowane witaminami...moja koleżanka nie brala witamin i obie dziewczynki ważyly ponad 4 kil :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867541 przez martyna_89
Mi wlasnie imbir nie pomagal, a suchary i woda;) na kazdego dziala cos innego wiec trzeba znalezc swoj sposob.
Moj brzuch byl wielgachny mimo tego ze nie jadlam wiele. Przytylam chyba 12kg i na samym poczatku duzo przytyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867548 przez ferritka
Martyna, no imbir to masakra, kiedys jeszcze nie będąć w ciąży kupiłam imbir i starłam do wody bo to niby zdrowe...myslałam że gardło wypluje :angry: :angry: obrzydlistwo :dry:

dokłądnie, trzeba w sumie szukać swojego złotego środka, coś w końcu się trafi.

a teraz bierzecie jakieś suplementy? ja mam przykaz na femibion no i łykam, aa tylko ja je na noc biorę, bo włąśnie słyszałam, że po tych witaminkach cięzarne mdli, a tak chapne przed snem i niech mnie w nocy na spanku mdli do woli :lol: :lol:

cholera ja się boje ile mi kg przybędzie. zawsze ważyłam ok 60 kg przy 170. Po stymulacji po hormonach i sterydach mam już 5kg na plusie....a to dopiero początek zabawy, muszę sie zdrowo pilnować, bo nie zrzucę tego nadbagażu :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867553 przez vika
martyna 12 kilo to jest dużo :ohmy: ja przytyłam 13 i nie wydaje mi się by to bylo dużo teraz daję sobie pule do 15 :) licząc start od wpisu do karty 52 bo w dniu zrobienia testu ważyłam 48 ale w 4 tyg brzybylo mi 5 kil tylko,że to nie z powodu ciąży a bardziej mój organizm wrócil do żywych :)
a tak wyglądalam pod koniec 37 tyg :ohmy:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867561 przez ferritka
Vika :kiss: :kiss: sliczny brzusio, a tych 13 kg wcale nie widać, wszystko było w brzuszku bo nózie jak u nastolatki jak i cała reszta szczuplutka :lol: :lol:

ja bym sobie życzyła od tej wagi mojej wyjściowej teraz tak góra +10 :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867585 przez martyna_89
Vika moze nie duzo ale ja wygladalam jak slon! Nawet lekarz mi mowil zebym nie jadla juz slodyczy a ja ich w ogole nie jadlam. Chyba taka natura po prostu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867600 przez madziora123
dziewczyny mam pytanko! czy te badania na krew które trzeba zrobic hiv, toxo, przeciwciała, wr, glukoza itd to robi sie prywatnie czy daja na to skierowanie!!!?











Madzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867612 przez ferritka
hmmm ja dostałąm rozpiskę i do laboratorium z tym cid=snę, niestety wszystko robię odpłatnie :dry: najtaniej wyczaiłam u mnie w szpitalu jest laboratorium i nie dość że wyniki tego samego dnia to najtaniej.
szczerze Ci powiem, że pojęcia nie mam czy jak dostaniesz skierowanie na te badania to bedą nieodpłatne???

za to zapomniałam Wam napisać, że ja chodzę do DR Cuda prywatnie a na te badanie 6maja dał mi skierowanko i 4stówki w kieszeni zostaje :lol: :lol: :lol: fajny ten mój Cud cnie :lol: :lol:

Martyna, a może Tobie sie tak woda zbierała skoro taka byłaś "duża"? cholercia, to też niestosownie lekarz Ci powiedział o tych słodyczach, jakiś niedelikatny był łoś :dry:
miejmy nadzieje, że tym razem kilogramy będą nam łaskawe :kiss: :kiss:

p.s dzwoniłam do kliniki i zmieniłam godzine badania .zamiast na 16 cisne na 9 rano i pani mi przez telefon mówi tak : a pani ma prenetalne aa no widzę dużo pani tego tu ma .
WTF to co on mi tam będzie robił :dry: :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867623 przez Alex_87
Vika śliczny brzuszek miałaś :) chyba nie widziałam Twoich zdjęć jak byłaś w ciąży :S

To ja przytyłam uwaga....22kg, wyjściowa waga 56kg, dobiłam do 78, i wcale nie jadłam dużo, po prostu szybko zaczęła mi się woda odkładać, do tego duży brzuch i duży dzieciak :) na sali ze mną leżały same babki co urodziły niewiele ponad 3kg, a moja wyglądała jak miesięczne dziecko :ohmy: teraz ważę 58kg, i mam nadzieje, że przytyję trochę mniej :)
a waga dziecka jest też genetycznie uwarunkowana, mój mąż ważył 4800kg...więc zapewne Zuza po nim się większa urodziła :S

jeej jak patrze na te brzuszki, to jakoś nie wyobrażam sobie znowu mieć takiego, j ledwo skarpetki mogłam założyć :lol:

Madziora no to zalezy czy chodzisz na NFZ czy prywatnie, a jeśli chodzisz prywatnie to czasem lekarz jest tak miły i wystawi badania na NFZ. musisz się spytać.

oo ja jeszcze na mdłości jadłam migdały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867630 przez justynka7177
Hej listopadowe mamy :)
poranek przywitał mnie dziś mega ssaniem żołądka i mdłościami... śniadanie to dosłownie w locie robiłam... a jak zaczęłam jeść to mi się wcale jeść nie chciało... paranoja jakaś na siłę wcisnęłam bo te mdłości i zawroty to z głodu wszystko... poza tym odrzuca mnie od wody/herbaty/kawy... piję sok pomarańczowy ale po nim ganiam na kibelek :/ ... imbiru nawet nie próbuje bo przed ciąża mi totalnie nie smakował a co dopiero teraz...
teraz tak mi świat wiruje, że w łóżku urządziłam sobie moja bezpieczną bazę :D

jutro wizyta, aż mnie nosi :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867647 przez ferritka
Justynka, oo no to znaczy że jutro kolejna porcja zdjęć przed nami B) B)
mocno krosuje żeby wszystko ładnie było :lol: :lol:

pisałam o tym przed chwilką na staraczkach, ale w sumie powinnam tu.. bo mam problem ze swędzącą skórą :dry: głównie bufet i dół brzucha :dry: macie też? jak sobie radzicie? oliwka u mnie daje sobie radę ale tylko na chwilkę :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867687 przez chłopek
czesc dziewczynki
jestem przyszła mama listopadową. mam juz dwójkę wspaniałych chłopców,Ksawery urd 11.11 2010 i Sebastian 28.06 2012
jeszcze nie widziałam maluszka byłam juz na usg ale był tylko pęcherzyk, 9.04 mam wizytę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867689 przez chłopek
xpatiiix3 ja mam niedoczynnosc tarczycy i biore tabletki dla kobiet w ciazy ale z jodem, lekarz mi tak kazal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867695 przez ferritka
B) B) nooo i witaj chłopek u nas B)
czy my się ze staraczek nie znamy? :S :S :blush:
no mniejsza z tym :) Czekamy na foto albumowe, wizyta już niebawem więc nooo 3mam kciuki :lol: :lol: :lol:

tak właśnie mi się wydawało, że na niedoczynnośc to jod wskazany,Ty weź Pati dopytaj lepiej :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867704 przez vika
Alex no nie widziałaś mojego brzuszka bo ja dopiero po porodzie zaczełam się udzielać na tym forum :)
ja biorę jod bo u nas jest zwiększone ryzyko zachorowalności na tarczyce i lekarze często dorażnie kobietą w ciąży przepisują ...ale jak jest jeśli już ma się nedoczynność tarczycy to nie wiem :unsure: :unsure:
chłopek witamy kolejną listopadówkę ;)
Ferii ja też tak miałam na początku...zaczyna Ci się skóra rozciągać ...oliwka mi nie pomagała tylko balsamy ja używalam babydream z rossmanna fajny był i teraz też kupię a smarowałam brzuszek zawsze rano i wieczorem :)

Edit: dziewczyny czy Wy dużo jadacie??? kurcze ja już wymiękam...albo mnie mdli bo nie jem albo jestem wzdęta od jedzenia :ohmy: staram się mało jesc na raz...
dziś zjadlam o 7 malą kromeczkę chlebka z masełkiem około 9 3 małe kromeczki chlebka z pomidorkiem o 10 kajzerkę po 11 rybkę smażoną dwa też male kawałeczki i niedawno jogurt ....przecież to nie jest dużo a porcje serio,że male :ohmy: do tego wypiłam jedną kawe i dwie herbaty a jestem nadęta jak balon ....mam wrażenie,że do nocy nie tkne jedzenia...i tak jest co dzień...jak biorę pierwszego kęsa żarcia to z obrzydzeniem dopiero jak wpada do żołądka okazuje się,że jestem cholernie glodna :ohmy: :ohmy: :ohmy:
leże teraz jak trup i mnie wykańcza ten mój zahwiany nastruj....ani na dwór nie chce mi się wyjść ...masakra...wpadlam w czarną dupę :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl