BezpiecznaCiaza112023

Grudniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #867608 przez marysiamarysia
:laugh: Witam :)
DominiczkaAleks,szczęściary z Was - gratuluję i cieszę sie razem z Wami :laugh: :laugh: Mam nadzieję wkrótce tu wparowac z moimi dwoma kreseczkami .
Czekajcie na mnie a póki co spokojnych 9 miesięcy Wam życzę :kiss: :kiss:
Tak.... grudniowe dzieci są świetne . Sama jestem z Grudnia :lol:
Buziaczki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867613 przez Alex_87
Dominiczka witaj :) widzę, że Ty też będziesz miała niewielką różnicę między dziećmi :) Moja Zuza kończy rok za 2 miesiące :)
Ja jakoś nigdy nie chciałam rodzić w grudniu :P ale jakoś tak wyszło, że dzieć będzie zimowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867622 przez ferritka
Alex Dominiczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Alex są plusy grudniowych maluszków, zobacz...przezimujesz najcięższy początkowy czas a z przyjściem wiosny jak zaczniesz wózkowanie na dzielni sexi mama to dopiero będzie czad :lol: :lol: no więc no fajnie będzie uszy do góry a w ogóle to ma być piękny listopad i grudzień w tym roku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867640 przez Alex_87
wiem wiem Ferri :) na wakacje to już będzie duży bąbel i będzie można gdzieś wyruszyć :D a w wózku pewnie będzie na spacerach spało, więc jak będzie zimniej to się opatuli dobrze i tyle.
Hmm ocenię po urodzeniu jakie są plusy i minusy posiadania dzieci zimowych i letnich :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867660 przez Kristi
O proszę i są już Grudnióweczki sama jestem grudniowka 2013 chociaz urodziłam w listopadzie a miał być prezent na mikołaja :blink: Dużo wytrwałości życzę i nie czytajcie na pewno za dużo dr google :blink: Duzzo zdrowka i spokojnych 9 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867680 przez Gosia 2712
Ale ten czas leci :) juz grudniowki :) Sama jestem z grudnia i jakos mam sentyment do tego miesiaca :) dziewczyny GRATULUJE i zycze spokojnych 9ciu miesiecy :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867749 przez dominiczzkka
zawsze chcialam mieć tak 2lata różnicy miedzy dziecmi, wiec bedą, bez 3miesięcy ;) i również nigdy w zyciu nie chcialam dziecka z grudnia, ba w ogole z końca roku (jesień, zima) z pierwszym sie udalo, byl na wiosnę a teraz, no cóż, wiedzielismy co robimy i kiedy :-P haha :) bedzie ok na pewno :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868000 przez anitka90
Gratulacje dziewczyny! Życzę spokojnych 9 miesięcy :) Sama jestem z grudniówek 2013 :) Nie martwcie się, że zimą przyjdą maluszki. Wiosną jak zrzucicie cieplejsze kurteczki nie będzie śladu po ciąży :) iiiii...tak jak Kristi pisze z dr google to tak delikatnie :P

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869129 przez monia1985
Witam wszystkie grudniowe mamusie :) Postanowiłam się do Was zapisać bo.... prawopodobnie jestem w ciąży.
Prwadopodobnie bo test sikalny dwie kreski, beta HCG dwa dni temu 128 a dzisiaj 280 :kiss: a ginekolog jeszcze nic nie widział ;) i mam nadzieje temu, że poprostu jest za wcześnie :) Dzisiaj akualnie @ spóżnia mi się 3 dni :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869218 przez Alex_87
Monia to jest Twoja pierwsza ciąża? Trzymam kciuki żeby to była ciąża :) a kiedy Ci kazał przyjść na następną wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869387 przez monia1985
Pierwsza moja ciąża, całkowice planowana, pierwszy cykl starań i chyba już :) Szczęście troszke w nieszczęsciu. Już wyjaśniam. choruje na toksoplazmoze wrodzoną oczną. Mama bedąc ze mną w ciąży zachorowała na toksoplazmoze i kompletnie o tym nie wiedziała. po 4 latach od moich narodzin okazało się ze zle widze na jedno oko. okazała się ze choroba zaatakowała moje prawe oko. Przeleczyłam sie i było powiedzmy, że ok bo na prawe oko prawie nie widze. Kolejne nieszczęcie spotkało mnie 2 lata temu, gdy choroba przeniosła się na drugie oko. 3 razy w roku zapalenie siatkówki, po leczeniu sterydami i Rovamecyną zapalenie mija pozostawiając niewielkie ubytki w widzeniu, lub nie. w zasadzie tylko pierwsze zapalenie cos tam namąciło. no i teraz po 1,5 tygodnia od zapłodnienia okazalo się za mam zapalenie :( taki pech. Dostaje leki na podtrzymanie ciąży, sterydy w ilośći 15 mg i rovamecyne i jestem bardzo przerażona, żeby maleństwu krzywdy nie zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869702 przez magda1986
witam ja mam termin z ostatniej meisiaczki na 30 listopada a z USG na 7 grudnia i sama nie wiem gdzie powinnam przynalezec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869773 przez Alex_87
Magda pisz gdzie chcesz :) na listopadówkach więcej się dzieje ;) ale może i tu się w końcu coś ruszy B)

Monia oj to miałaś przeżycia...mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i maluszek urodzi się zdrowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869847 przez dominiczzkka
witamy nowe mamy i trzymamy kciuki :)
ja swoją 1sza ciążę mialam w 100% potwierdzona dopiero w 9tc :( do tego czasu latalam po kilka razy w tygodniu do gina sprawdzając czy juz zarodek sie rozwinął :) no i udalo sie ;) teraz jeszcze nie bylam u lekarza, jutro zadzwonie zeby sie umówić i sprawdzić co jest grane :)) nie moge sie doczekać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869857 przez Niamh
Witam piekne Panie. Ja rowniez sie przylacze, choc tak niepewnie. Test wyszedl pozytywny. Z obliczen wynika ze junior ma sie pojawic na poczatku grudnia - mam nadzieje ze na moje urodziny, mikolajki ☺️. U lekarza jeszcze nie bylam. W poniedzialek dzwonie sie umowic. Pozdrawiam cieplo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl