BezpiecznaCiaza112023

Grudniówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #870031 przez Ewelinczok
Hej. To ja się też przyłączam. Wczoraj zrobilam test wyszedl pozytywny- chociaż druga kreseczka troche blada. Przy pierwszej ciąży też taka blada była więc raczej jestem w ciąży. Czulam to juz od tygodnia! tylko czekalam z tym testem aż minie termin @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870061 przez Alex_87
Ewelinczok ja też czekałam 3 dni po terminie @, ale podejrzewałam już z tydzień przed, a 3 dni przed miałam plamienie implantacyjne więc byłam już pewna :) a staraliście się czy jakoś tak wyszło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870198 przez Ewelinczok
W sumie to Pomyśleliśmy że już możemy zacząć działać... i od razu się udało ;) Z pierwszym dzieckiem walczyliśmy ponad rok, więc nawed do głowy mi nie przyszło że tak szybko pójdzie. Cieszymy się bardzo. Do lekarza zapisalam się na 17.04 :)
Alex byłaś już u lekarza???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870213 przez Alex_87
To my się staraliśmy 3 miesiące :)
Do lekarza idę dopiero 23 kwietnia, ale to nawet lepiej, już będzie wyraźnie widać dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870223 przez marysiamarysia
:) :) Cześc Dziewczyny :) :)
Wszystkim nowym Grudnióweczkom gratuluję i trzymam mocno kciuki , żeby wsio było ok . Zresztą wszystko będzie ok , a co ma nie być !!! :)
Ja pojutrze sikańca robię , no i mam ostatnio takie mieszane uczucia , tak bardzo się starałam , a teraz dopadają mnie dziwne wątpliwości . Hmmm a może własnie tak jest , kiedy człowiek zda sobie sprawę , że oto właśnie za kilka dni test może wykazać ciążę ....
:dry:
Miłego dzionka Wam życzę :laugh: :laugh: :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870236 przez Alex_87
Marysiamarysia podczytuje trochę Staraczki i trzymam za Was kciuki, obyście jak najszybciej dołączyły do nas :lol:
wątpliwości i ja mam, na etapie starań tak się cieszyłam, a teraz jak to stało się już faktem to mam mieszane uczucia, ale wiem, że to po porostu hormony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870246 przez marysiamarysia
:laugh: hmmm dziwna sprawa z tymi powątpiewaniami :) :)
Zastanawiam się , czy przypadkiem psychika moja tak nie działa , że w tą stronę na ,,nie ,, sie teraz nakręcam . Zobaczymy pojutrze .Jestem przekonana , że jakby dwie krechy wyszły to posikałabym sie z radości :blink: i mogę się załozyć , że po jednej kresce znowu zacznę się starać :silly:
No sama nie wiem - jakos teraz mnie takie mieszane uczucia nachodzą . Może to ten wielki znak zapytania i ta chwila ( 2 tygodnie ) oczekiwania miesza w głowach ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870278 przez Ewelinczok
marysiamarysia Powodzenia!!! 3mam kciuki;)
Jak staralam sie o pierwsze dziecko to też różnie bywało... psychika potrafi nieźle namieszać...najgorsze były dni jak dostałam @ i tak prawie cały rok... Teraz to tak szybko poszło że szok (jeszcze do końca nie byłam przekonana czy to już ten odpowiedni moment)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870290 przez marysiamarysia
Ewelinczok :laugh: ja staram się o czwarte dziecko :lol: no i jak zdam sobie sprawę , że dziecko będzie miało taką lekko podstarzała mamusię to czasem - choć jeszcze go nie ma , zal mi sie robi :( Nie czuję sie staro , wogóle ! ale zawsze jest jakieś ale ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870525 przez Ewelinczok
marysiamarysia to ty bardzo produktywna kobieta jestes:) Ja sie zastanawiam jak dam rade z dwójką a ty czekasz na czwarte- wielki szacun!

Alex Fajnie że tak razem jestesmy majówkami a teraz grudniówkami ;)
A tak ogólnie dzieczyny czy jakies dolegliwości was dopadły???? Ja narazie czuje się świetnie a wiem z poprzedniej ciązy że najgorsze zacznie się po 6 tygodniu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870549 przez marysiamarysia
Ewelinczok :lol: no tak troszkę mi odbiło :lol: Moje dziewczyny usamodzielnione , najstarsza straszy mnie , że jak ja sobie nie zrobie to ona zmajstruje mi wnuka :silly: więc lepiej niech to ja urodzę :) Jakoś wolę być mamą niż babcią . A tak na poważnie , to na prawdę , jak dziewczyny są w szkole , mąż w pracy to ja cipiozy dostaję , bo ile można sprzątać , gotować i latać po mieście . Do pracy przy mojej ferajnie na peewno nie pójdę . Już pracowałam i wiem co mnie czekało po powrocie z pracy . Siedziałam w przedszkolu z grupą dzieci od 2,5 roku do zerówki . Popołudniu miałam dosyć . Więc tak fajnie byłoby mieć do kogo pogadać jak wszyscy mnie opuszczą :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870577 przez Alex_87
Ewelinczok no zupełnie się nie spodziewałam, że będę grudniówką :P sama jestem z listopada, siostra z grudnia i zawsze narzekałyśmy, że urodziny w takie zimno ;) a teraz ja mam majówkowe dziecko i ona też rodzi w maju :lol: My to chyba nawet miałyśmy ten sam termin z OM prawda? :)
co do objawów, to mi się zaczęły od soboty, wcześniej myślałam, że sobie uroiłam tą ciąże :P a teraz mam to samo co w pierwszej, mdłości, wszystko mi śmierdzi, w ciągu dnia jestem senna, w nocy wstaje 2 razy na siku.

Marysia jeśli choć trochę czujesz, że chcesz mieć jeszcze dziecko to próbuj próbuj, w końcu zegar biologiczny każdej z nas tyka i nigdy niewiadomo kiedy źródełko się skończy :lol: pomyśl sobie jaką będziesz miała wielgachną rodzinkę jak córy wyjdą za mąż i będą miały własne dzieciaki hihih

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870616 przez marysiamarysia
:laugh: no byłaby ta rodzinka liczna :laugh: jak dziewczyny pójdą w ślady mamy , zakładając że ja cztery sztuki będę miała , to 16 wnuków by było . Już widzę tą Wigilię przy stoole , zamieszanie , prezenty ohhh :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870860 przez Ewelinczok
Alex ja mialam termin na 24 Maj a urodzilam 31. Teraz wychodzi mi termin na polowe grudnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871180 przez olusssia7
Witam przyszłe mamuśki :)


Może zacznę od początku: A więc na imię mi Ola, dzisiaj jest mój sądny dzień.

Robiłam w przeciągu tygodnia 2 testy ciążowe, które były negatywne (czysta moja ciekawość). Dziś idąc sobie po farbę do włosów, zatrzymałam się przy testach ciążowych i tak o to tym sposobem dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jeden, drugi, trzeci test sprawiły, że miałam bankową pewność. Trzy pozytywne.

Pobiegłam na badanie Beta, bo jakoś nie mogłam w to uwierzyć i wyszło 91.1
Czyli z pewnością ciąża.

Tak pokrótce o mojej przygodzie.
Jeszcze raz Witam mamuśki, mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona.:) Szczęścia ! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl