BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #971590 przez papryczkaczili
a ja myslalam ze tylko moja to taki leniuszek. Gabrysia brzuszek faktycznie masz cudowny. ja to jestem wielka toczaca sie kulka mimo iz przytylam 5kg. ehh jak mi sie podobaja te czarne wanienki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971638 przez goniag12
Moj brzuszek nabiera juz tempa, jeszcze tydzien temu mialam wrazenie ze jest taki malutki, a dzis wydaje mi sie ogromny, chociaz wiem ze sa wieksze:)
U nas narazie nudy, malo sie dzieje. Dokuczaja mi tylko plecy i to niemilosiernie. Cos uciska mi na nerw i bol idzie od kregoslupa przez biodro i cala noge. Strasznie mnie to juz meczy bo ten bol towarzyszy mi od 4 miesiaca z niewielkimi przerwami. Juz nie moge doczekac sie rozwiazania, zeby ten bol sie skonczyl.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971667 przez solenka89
Śliczne brzuszki :) Ja dziś zakupiłam ręczniczek kąpielowy i dwa body rozpinane po całości, pięć pieluszek tetrowych i jedną flanelową :) Wczoraj też byłam podpisać deklaracje na położną środowiskową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971685 przez natkach
Dzisiaj skończyłam zajęcia w szkole rodzenia, w sumie trwały one 10 tygodni, teraz bedą ćwiczenia ale nie trzeba być na wszystkich. Położna bedzie mnie odwiedzać w domu w poniedziałki aż do porodu. Zajęcia były fajne i ciekawe dostałam dużo broszurek, próbek, skarpetki i butelkę avent . Jutro pierwsze ćwiczenia a potem jadę do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971714 przez RozowaKokaina
Dzisiaj wróciliśmy ze szpitala. Tydzień temu dostaliśmy skurczy i małego rozwarcia, całe szczęście udało się wszystko zatrzymać. Franio waży już 1958g i ogolnie w brzuszku wszystko ok. Tylko młodemu się spieszy wiec trzeba dużo odpoczywać.
W domu prócz łóżeczka, materacyka,fotelika i kilku drobiazgów mamy już wszystko.
Brzuszek coraz szybciej rośnie.
Na dniach też dodam jakieś nowe foto.
B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971749 przez kima
RóżowaKokaina dobrze, ze udało się zatrzymać skurcze, widzę, że nasze dzieciaczki spieszą się na świat. Trzymaj się, dużo odpoczywaj i się oszczędzaj, żeby Franio jak najdłużej posiedział w brzuszku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971755 przez goniag12
No tak to już jest. Jedne dzieciaczki chcą wyjść za wcześnie innym wogole się nie spieszy nawet po terminie.
Sciskajcie nogi dziewczyny niech jeszcze trochę posiedza w brzuszkach.
Ja robiłam wszystko żeby urodzić od 38tc. biegałam po schodach, chodziłam na długie spacery, dużo sexu, tarmoszenia sutkow;) i nic. Urodziłam 11 dni po terminie:(
teraz już nie wierze w takie rzeczy, jak przyjdzie pora to samo wyjdzie na świat. Ale liczę po cichu ze tym razem nie będę musiała aż tyle czekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971828 przez solenka89
Też się boję, że moja dziecina będzie mi kazała na siebie czekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971844 przez DietetykPaulina
Dzień dobry wszystkim ciężarnym Kobietkom ;)

Jestem studentką ostatniego semestru Dietetyki i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej dotyczące zachowań żywieniowych kobiet w ciąży. Będę baaardzo wdzięczna za poświęcenie chwili Waszego cennego czasu i wypełnienie dla mnie kwestionariusza. Za każdą wypełnioną ankietę mogę odwdzięczyć się poradami dietetycznymi ;)
Oto link do mojej ankiety : moje-ankiety.pl/respond-73750.html

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam, Paulina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971917 przez GabrysiaSta
kima mi się wydaje, że w rzeczywistości mój brzuch to gigantyczna piłka.. ale ostatnio przez 4 tygodnie przytyłam 2 kg więc może zwolniłam tempa ;) Super, że wszystko dobrze, więc trzymaj te nogi mocno złączone a na pewno dacię radę! :)
papryczkaczili a ja nie byłam do końca przekonana co do koloru wanienki. Ale w łazience mam meble w kolorze ciemny brąz i ona doskonale się w ten kolor wpasowuje. Jak to można przytyć tylko 5 kg w 29 tc??? zdradź mi sekret ! ;)
goniag12 brzuszek rewelacja!
dziewczyny pokazujcie swoje!
RozowaKokaina odpoczywaj jak najwięcej! i tak jak kima nogi razem ;) dobrze, że wszystko jest ok!
Wczoraj byliśmy na wizycie i pan doktor rozwiał moje obawy na temat rozwarcia. Moje bóle po lewej lub prawej stronie to rozciągające się wiązadła (podobno przy kolejnych ciążach mogą mocniej boleć, zresztą tak samo jak obkurczająca się macica po porodzie - ja po drugim zwijałam się z bólu). Niko ułożony głową w dół waży 1357 g. Wszystko mam pozamykane na 4 spusty i mogę się aż tak nie oszczędzać (dobrze, że mój M. tego nie słyszał ;)..). Szyjka 4 cm. :) No to się pochwaliłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971942 przez Adlenne
A to my z Tymkiem 33 tc.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971950 przez natali422
hej :)

Ja jestem po wizycie u diabetyka i cukry moga byc nadal wystarczy dieta :) jak utrzymam cukier na tym poziomie co teraz to 16 kwietnia wizyta u nich :) a po kontroli u ginekologa wszystko dobnrze mała rośnie jak na drozdzach juz wazy 1427 g , narazie jeszcze jest ulożona poprzecznie ale mam nie panikowac bo to moze jeszcze sie zmienic :) jak narazie przybyło mi 4 kg a odkąd jestem na diecie to waga stoi w miejscu a brzuch mi rośie z dnia na dzien :)

Adlenne super brzuszek :)

A to my :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972006 przez papryczkaczili
Gabrysia tylko 5 kg przytylam bo dieta cukrzycowa ale nie polecam:p za to przed ciaza +15kg przez hormony ale czego sie nie robi dla dzidzi. Wiec bedzie wieeeelkie odchudzanie pozniej.jutro sie dowiem ile moja gwiazdeczka wazy.
Macie dziewczyny cudne brzuszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972050 przez solenka89
Ohh ja mam 10 kg na plusie :) ale myślę, że jak urodzi się Julia to zrzucimy te kg w mig :) Chciałabym karmić piersią a to już podobno bardzo pomaga w gubieniu kilogramów :) A poza tym to maj więc trzymajmy kciuki za pogodę by sprzyjała spacerom :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972052 przez papryczkaczili
Po porodzie stworzymy grupe odchudzajacych sie mam:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl