BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 6 miesiąc temu #1011301 przez GabrysiaSta
WItam!

solenka89 jak tam Twoje zdrówko? fajosko z tym basenem macie!
A jak tam dziewczyny z alergiami? coś u kogoś wyszło? u nas na razie nic nie zauważyłam, sporadycznie jakieś krostki ale też jedzenia sobie nie odmawiam.. pomidory, czekolada już sprawdzone, że można.. schaboszczak też już wciągnięty w zasadzie zostały mi cytrusy..
goniag12 jak szczepienie wczoraj znieśliście?
A to mój Niko ostatnio ma takiego banana przez cały dzień..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011486 przez solenka89
GabrysiaSta śliczny! Te uśmiechy całą buzią są cudowne :) Ja dziękuję już jestem zdrowa :)
Jeśli chodzi o alergie pokarmowe to rzez pierwszy i drugi miesiąc karmienia faktycznie uważałam na to co jem, potem stopniowo wprowadzałam nowe rzeczy i teraz jem praktycznie wszystko na co mam ochotę. Małej zaczęliśmy wprowadzać gluten i rozszerzać dietę. Bardzo delikatnie na zasadzie posmakowania. Jak do tej pory jest ok :) Czy Wasze dzieciaczki już siadają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011665 przez goniag12
GabrysiaSta super chłopak. Nie ma nic wspaniałego niż uśmiech dziecka.
Samo szczepienie Maja zniosła trochę lepiej niż poprzednio tzn. mniej płakała ale w nocy i na drugi dzień trochę goraczkowala.
Ostatnio też mamy ciężkie noce chyba przez zeby bo juz się świecą pod skórka czekamy kiedy się przebija. Wczoraj cały dzień marudzila i nie chciała jeść.
Juz daje małej powoli różne papki warzywne bo wykazuje duże zainteresowanie. Narazie po troszku łyżeczkę, dwie dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012210 przez goniag12
Hej dziewczyny. Chwalimy się już pierwszymi zabkami. Wczoraj wyszedl jeden a dzisiaj drugi.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012412 przez solenka89
goniag12 Gratulacje! Super że już ma dwa ząbki :) Julce wychodzą, ale bardzo wolno :) Biedna męczy się z tymi ząbkami :) a ślina leci potokami i ma ochotę wszystko gryźć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012430 przez goniag12
U nas tez długo wychodzily . Ze dwa miesiące była taka rozdrażniona i się slinila. Juz widać trzeci na horyzoncie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012755 przez GabrysiaSta
goniag12 pięknego masz Miśka! sama Słodycz! i gratulacje z powodu ząbków!
U nas na razie piękny szczerbaty uśmiech a ślina leci już od 3 miesiąca.
A co tam Wasze pociechy już potrafią?
Nie wiem czy pisała ale Nikoś ma kręcz szyjny i musimy jeździć na rehabilitację ale wszystko już jest na dobrej drodze.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1012857 przez goniag12
GabrysiaSta nie wiedziałam nawet ze jest coś takiego ale mam nadzieje ze rehabilitacja szybko pomoże i wszystko wróci do normy. Trzymamy kciuki.
Moja Maja w zeszlym tygodniu miała chyba jakiś skok rozwojowy i po pierwsze wyszły jej zabki, do drugie za zaczęła wydawać z siebie pierwsze "slowa"- bla bla:) i zaczęła tez wkładać sobie stopy do ust.
Natomiast słabo u nas idzie z nowymi pokarmami. Niby chce i rzuca się na łyżeczkę ale nie umie polykać i wszystko wylatuje spowrotem. No musimy nad tym popracować.
4 listopada mamy bilans na 6 miesiecy. Wtedy też właśnie. Skończy dokładnie 6 miesiecy i zamierzam podać jej na noc pierwszy raz jakąś kaszkę w butelce na noc. Liczę ze zacznie przesypiac noce. Narazie nie jest źle bo chodzi spac po.19 i wstaje raz.kolo 3 na jedzonko ale marzy mi się juz noc przespana;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013335 przez solenka89
goniag12 no noc przespana to wspaniały luksus :) Fajnie, ze tak Wam się udało karmić równo do końca 6. miesiąca :) Wierzyć się nie chce jak szybko te nasz dzieciaczki rosną! Dopiero co byłyśmy w ciąży a tu buch i pół roczku skończone! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013465 przez goniag12
Zamierzam karmić piersia dalej ale na noc chciałam dać kaszkę. Niestety pierwsza noc po kaszce nie dała oczekiwanych rezultatów;) wstała o 3 na jedzenie tak jak zawsze. Jednak wypiła tylko 100ml wiec może jeszcze są szanse jak wypije więcej:) Ale jestem zaskoczona jak od razu złapała ssanie z butelki. Daje jej też wodę z kubeczka z silikonowym dziubkiem i tez ładnie jej idzie picie wody. Natomiast jedzenie stałych pokarmów wciąż średnio nam wychodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014921 przez nadinchen
Cześć Mamusie - jestem Mamą Czerwcóweczki 2015. Zaczęłam przygodę z blogowaniem, więc serdecznie Was zapraszam do podczytywania: www.macierzynstwo-raz.blogspot.com . Życzę szczęśliwego rozwiązania :) Ja już planuję drugą ciążę, mam nadzieję, że się uda :) Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl