- Posty: 540
- Otrzymane podziękowania: 49
- /
- /
- /
- /
- LIPCOWKI 2015
LIPCOWKI 2015
- AgusiaKRK
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
Udanej sesji, żeby się dziś udała! Koniecznie pochwal się potem zdjęciami, my tu baaardzo lubimy oglądać foty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
zancik to poszalałaś dziś, hehe:)
Całe szczęście sesja się udała! Nawet pogoda się wyrobiła pod koniec, więc super. Teraz już mogę spokojnie rodzić, bo pamiątka będzie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Niewiem czy u was dziś też takie ciśnienie ale masakra u mnie. Nic tylko spać i to nie tylko ja ale i Kubula jakiś śpiący i M przy obiedzie przysypiał
Wybyłam dzis z domu aż na godzine i to na plac przed blokiem
Agge czekamy na fotencje
zancik pewnie z początku będzie cisza bo trzeba będzie się oswoić z nową sytuacja ale licze, że potem będziemy pisać normalnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lizzy
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 515
- Otrzymane podziękowania: 3
Oczywiście oprócz skurczów i twardnienia brzucha nic się nie dzieje. Wczoraj miałam problem położyć się do łóżka taka byłam skopana.. Łudziłam się, że może się coś rozkręci a tu dupa...
Byłam wczoraj u położnej w najbliższym ośrodku zdrowia, bo Mała jakoś bardzo mało się ruszała. Sprawdziliśmy tętno i wszystko ok. Fajnie, że jest taka możliwość. Położna stwierdziła, że mam się zgłosić do szpitala 8 dni po terminie z OM a nie USG.. Hmm.. ok. za tydzień w sobotę się tam wybiorę, ale mam nadzieję, że mnie nie zostawią, bo wolę siedzieć w domu. W zeszłym roku też poszłam w sobotę a wywołanie miałam dopiero w poniedziałek (i to fuksem bo były potrzebne łóżka więc o kolei wszystkie dostawały oxy).. Teraz nie chcę Hani zostawiać.
A jak tam u Was? Wszystkie dalej w dwupakach?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Śniło mi się dziś, że kolejna po AgusiKrk była Ewela i że urodziła córeczkę Basię, haha
A potem mi się śniło, że ukradłam w sklepie cążki do paznokci, w dodatku uszkodzone i policja mnie złapała, a potem miałam mieć sprawę w sądzie
U mnie do terminu z OM 10 dni, też już czekam.. ale NIC się nie dzieje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Lizzy rozumiem Cię ze nie chcesz Hani zostawiać ja też się tego boję i te 3 dni to już będzie straszne
Mi dziś wróciły jako tako siły witalne
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- AgusiaKRK
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 540
- Otrzymane podziękowania: 49
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- paulinkaaa2202
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mieć dziecko to największa nagroda od życia
- Posty: 2011
- Otrzymane podziękowania: 2
Agge zdjęcie super i widać że profesjonalne
Agge ale masz sny normalnie możesz zacząć książkę pisać
Ja miałam dziś żenującą sytuację w Lidlu. Stałam w kolejce i przede mną były 4 osoby każdy miał jakieś 2 rzeczy tylko, było dwóch młodych facetów i dwie babki. Ta jedna babka do drugiej (chyba jej mama albo znajoma) no przepuść panią jest w ciąży tak ze 4 razy i nic bo ona miała tylko zwrot więc pani kasjerka ją poprosiła bez kolejki ale przepuściła mnie ta druga pani i zaczęła mówić ze pracuje w biedronce na ul. strzegomskiej i ona zawsze panie w ciąży przepuszcza i klienci nie mają nic przeciwko i tak zaczęłyśmy dyskutować i ta pani do tych młodych facetów proszę przepuścić panią jest w ciąży jeden rozmawiał przez telefon i udawał ze nie słyszy a drugi nagle zaczął mówić o tam daleko w kolejce jest jakaś pani z dzieckiem i gnoje nie przepuścili mnie a kasjerka tylko sie gapiła i nic nie mówiła a koło niej stała kierowniczka zmiany i dosłownie nic żadnej reakcji żenujące !!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- paulinkaaa2202
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mieć dziecko to największa nagroda od życia
- Posty: 2011
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
U nas w szpitalu dzieci od 3 r.z. wpuszczają chodź ja i tak chyba wolałabym nie widzieć bo potem ciężko by mi było się rozstać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- zancik
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia....
- Posty: 1194
- Otrzymane podziękowania: 114
Agge piękna fotka
Lizzy trzymam kciuki,żeby u Ciebie się coś ruszyło wczesniej
Paulinkaaa no niestety taki naród u nas powalony
Tysiiiak dobrze,że Ci siły powróciły
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- paulinkaaa2202
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mieć dziecko to największa nagroda od życia
- Posty: 2011
- Otrzymane podziękowania: 2
W ogóle czytałam na forum o jednym szpitalu we Wrocławiu jednym z dwóch w którym chce rodzić było takie przepełnienie było 17 porodów i była dziewczyna po terminie założyli jej jakiś cewnik chodziła z nim całą noc i na drugi dzień mieli jej podłączyć kroplówkę ale było takie zamieszanie że nikt dla niej nie miał czasu dopiero po paru godzinach się doczekała, poźniej dostała silnych skurczy co parę minut jedna położna była i stwierdziła że nie było rozwarcia ona zadzwoniła po swoją położna którą wykupiła i jak ona przyjechała okazało się ze jednak jest rozwarcie 5 cm za chwilę 7 cm i szybko urodziła, Ja piernicze wszyscy robią łaskę mam nadzieję że w tym drugim szpitalu nie będzie takiego przepełnienia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lizzy
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 515
- Otrzymane podziękowania: 3
Paulinka współczuję akcji w Lidlu. Ja już kilka takich przeżyłam w różnych marketach.. Ostatnio w Mili jakaś babka przede mną w kolejce mnie zagadała z pytaniem, że pewnie już ciężko.. Ona pamięta jak to ciężko w końcówce. Na mój tekst, że ciężko, szczególnie stać w kolejce nie zareagowała i nie przepuściła.. Tylko cały czas powtarzała jak to musi mi być ciężko. Kasjerka też nie zareagowała a ja.. zaczęłam się śmiać
Agge - super fota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Paulinka masakra w tym Lidlu :/ ale chamscy są ludzie...
U mnie w szpitalu niby też wpuszczają dzieci, ale ja też uważam że po co dzieci ciągać po szpitalach, zwłaszcza takie małe... to nie miejsce dla nich
Strasznie mnie boli ten pośladek, dosłownie NIE MOGĘ CHODZIĆ. Ledwo się doczłapię do łazienki i na tym koniec
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lusek
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 362
- Otrzymane podziękowania: 9
Jakoś nie mogę się ogarnąć od jakiegoś czasu potrzebuje troszkę więcej snu niż zwykle hehe
AgusiaKRK jak tam brzusio Frania wszystko oki
agge no czytałam właśnie aż się nie chce wierzyć
Fajowska fotka
ewela007 no to fajnie że masz spakowane torbę a z pampersami to wszędzie się kupi hihi
Co do lecącego czasu to masz rację a za miesiąc zobaczysz będziemy wstawiać fotki naszych maluszków hehe
zancik jedz ile dasz radę
No mam nadzieję że w miarę możliwości będziemy się dzielić wrażeniami
Ty szalona jesteś z tymi działaniami - masz siłę i moc Kochana
Teraz należy Ci się odpoczynek
tysiiak to nieźle że się tak słaniasz z kąta w kąt..... pogoda jest do bani
Co do kłucia to współczuję
No trzeba założyć tego cholernego fb ale jakoś tam nie mogę się odnaleźć
Lizzy to powodzenia może się coś ruszy w końcu i mała zechce wyjść na świat
Pewnie lepiej w domku być , też położna nam mówiła że lepiej w domku niż kilka dni w szpitalu
Powodzenia i szybkiego rozwiązania- to oczekiwanie męczy hehe
Hahaha to niezła ta kobita w kolejce.
Można byłoby pozbierać od każdej z nas jakieś historie i książkę napisać hehe
Nie wiem czy widać ale w każdym razie lepiej mi się oddycha i położna mówiła mi że coś chyba brzuch mi opadł ale ja się nie za bardzo znam , tylko dziwnie wygląda jakby do przodu bardziej i na dół
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
paulinka2202 no rzeczywiście żenująca sytuacja
Nie martw się jutro będzie lepiej
Łooooo matko co to za szpital ????? Dobrze że u nas tak nie ma
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











