BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 5 miesiąc temu #942034 przez misiana
Jestem lipcowka 2014 i gratuluję mamusie które mają termin na lipiec 2015 :) 9 miesięcy zleci raz dwa :-) my z mężem myślimy o kolejnym bobasku, siostrzycce dla naszego synka, może uda się ma lipiec 2016 :-) pozdrawiamy :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942046 przez agge
Dziękuję i powodzenia życzę z kolejnym dzidziusiem ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942532 przez ALEX01
misiana dziekujemy za mile slowa :)
agge ja mieszkam w uk wiec tu troszke inaczej z prowadzeniem ciazy. Jak sie czujesz ? U mnie bez zmian, senna jestem i wieczorami juz o 9 jestem w lozku. Bylam tydzien temu u ginekologa i zrobil mi USG mala fasolka na miejscu i ma sie dobrze. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942571 przez agge
Ja ciągle wymiotuję i ogólnie mam już dość, bo nic jeść nie mogę ;( nie wiem, co mam robić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942885 przez Loca
Witam, ja jestem z marcowych 2014 ;) co prawda nie zapiszę się do was, ale widzę że agge masz problem z wymiotami, ja niestety też przez to przechodziłam i to do 5 m ciąży! także jak wymioty pojawiły się w sierpniu to ich "koniec" miałam dopiero w grudniu, koniec piszę w cudzysłowie bo miałam szereg innych problemów, przez które prowadziłam długie rozmowy z kibelkiem :/ Przede wszystkim nie jedź produktów ciężkostrawnych, ja zrobiłam błąd bo najadłam się placków ziemniaczanych i przysięgam, myślałam że umrę :P mi bardzo pomógł kisiel, najbardziej smakował mi ten instant :P bo te dorobienia samemu prowadziły do kolejnych wymiotów, kisiel jest na bazie mąki ziemniaczanej, co tajemnicą nie jest i bardzo łagodzi obolały żołądek i przełyk... żadne imbiry, jedzenie zanim wstanę, picie wody przed wstaniem, nic nie pomagało... bo budziłam się i po otwarciu oczu pierwsze co był bieg do toalety, ale Tobie te sposoby mogą pomóc :) mam nadzieję, że trochę złagodzi Ci objawy to co poleciłam, bo wiem jaki to ciężki okres, trzeba to przetrwać niestety.
Pozdrawiam i życzę zdrowych oraz radosnych maluchów w lipcu! :)
Podziękowania: agge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942904 przez zancik
Witajcie Kobietki :) Dołączam do Was udało się :laugh: Za 2 tygodnie pierwsza wizyta u ginki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942907 przez Magdalen
zancik GraTuluje;*
Kochane wszystkiego naaaj naaaj i szczesliwych 9 miesiecy Wam zycze te dolegliwosci ktore bd Was meczyc i mecza niech szybko mijaja duuuzo mocnych kopniakow i samych niezapomnianych chwil z brzusiami ;*
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942935 przez ALEX01
zanick witamy w gronie mam lipcowych i serdecznie gratuluje udanego testowania :cheer: , juz jestesmy w 3 ja, agge i ty jak na razie dobry poczatek bo juz myslalam ze sie nie doczekam zadnych lipcowek w tym roku :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943040 przez agge
Loca, mi właśnie też nic z tych sposobów nie pomaga... a jest mi niedobrze 24 na dobę, nawet czasem spać nie mogę, tak mnie męczy. Dziś rzygałam znów 2 razy.
Ale spróbuję z tym kisielem jeszcze.

zancik, gratulacje ;3
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943687 przez Loca
agge i jak? kisiel trochę pomógł choć troszkę? :) takie milczące jesteście tu na lipcówkach :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943694 przez ALEX01
Moze dla tego ze jest nas tylko 3 :P i wyglada ze na wiecej sie nie zanosi :woohoo: ja tu zagladam codziennie ale nikt nic nie pisze a za jezyk ciagnac nie chce , wiec trudno pisac samej do siebie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943705 przez zancik
Hey Kobietki :) właśnie musimy zacząć pisać a nie się obijamy :laugh: co tam u Was jak samopoczucie?U mnie narazie ok żadnych mdłości tylko bolą mnie piersi B) ale to dopiero początek,więc pewnie nie długo zaczną się dolegliwości :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943710 przez agge
Jeszcze nie próbowalam, bo nie mam kiślu w domu :< a ostatnio w ogóle nie wychodzę, bo aż się boję, kiedy mnie to złapie.
No trzeba się rozkręcić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943734 przez Loca
Dziewczyny, spokojnie będzie was więcej ;) u nas rozkręciło się dość późno, podejrzewam że reszta dziewczyn dopiero dowiaduje się że będą miały małe bąbelki :) ja miałam termin na koniec marca, a o ciąży dopiero na koniec lipca się dowiedziałam :) dobraaa nie zaśmiecam wam już tutaj :woohoo: bo jeszcze ktoś pomyśli że też w ciąży jestem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943792 przez martyska
Oooo lipcówki :-)

Muszę napisać bo mam sentyment do tego miesiąca przez mojego synka B)

Oj pamiętam jak ja rok temu leciałam do lekarza jak na skrzydłach :silly: ech te emocje :woohoo:

Życzę wam samych radosnych chwil :kiss: a mdłości z czasem przejdą ;) a później jaka radość z kopniaków :woohoo:

Pozdrawiam i powodzenia

Lipcówka 2014 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl